• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Ja bych nevydrzela! Ja to proste vedet chciiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
23. led 2008 v 18:33  • Odpověz
autor
Jaul.................já to nechtěla vědět ještě z jednoho důvodu.Když bych si to nechala říct a o miminko bych třeba přišla,tak by to pro mě bylo o to horší,protože bych se na něj víc těšila. :frowning2:
Jsem pesimista. :sweat_smile:
23. led 2008 v 18:42  • Odpověz
meni:urco muzem nekdy vyrazit :slight_smile:
siss: moc pekny parecek :wink:
karotky: no ja zas mluvila jak na holcicku ale posledni dobou jsem nejak prestala ani nevim proc asi kdyby to byl kluk nemel psychicke nasledky:slight_smile:
23. led 2008 v 18:51  • Odpověz
autor
Viď? :grinning: ..............Kvůli nesprávné orientaci. :sweat_smile:
23. led 2008 v 18:54  • Odpověz
no prave :sweat_smile: vsichni prave strasi ze proto to jako ma clovek vedet ze ho tim oslovovanim jeste muzes ovlivnit :grinning: no tak u nas to bude (jestli bude) sladkej chlapecek pac jsem rikala ze ty ruzove saticky stejnak vyzkousime teda az tatinek nebude doma ten by me asi ubyl :grinning:
23. led 2008 v 18:57  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Tak já "všechno" kupovala v zelené barvě.Nechtěla jsem doma kanárka a fialová je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2008 v 19:06  • Odpověz
tak my budem ten kanarek vsechno zlute :grinning: obcas zelene a kdyz jsem neodolala tak ruzove :sweat_smile: ale je to teda obcas oprus sehnat neco pekneho a neutralniho vse bud modre a ruzove a prodavacky taky blbe koukali kdyz sem rekla ze nevim jestli na holcicku nebo na kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
Na mě blbě akorát koukala prodavačka kočárků u Kostelíčka,když jsem chtěla neutrální barvu u Inglesiny. :sweat_smile:
Jediná,kterou mi mohla objednat byla černošedivá. :confounded:
Jaký vůbec budete mít kočárek? :confused:
23. led 2008 v 19:12  • Odpověz
alu sprint mikrus ma velkou korbu a vetsinou jsem na nej slysela chvalu a barva cerna s bilyma kvetama ceka na nas v obchudku jen jeste nedorazila autosedacka u kostelicka tam vedle jak se jde k persinovi? tam jsem byla taky pani teda moc ochotna nebyla navic na me koukala jak na cvoka ze chci ctyrkolu a na to pridelavatelnou autosedacku :angry:
23. led 2008 v 19:15  • Odpověz
karot: Ja jsem taky pesimista, se bojim i otehotnet, jsem posera hroznej! Ale chci to vedet, abych se s tim srovnala predtim, nez to uvidim a neseklo to se mnou v porodce :grinning: :grinning: I kdyz pohlavi je nam fakt jedno :wink:
23. led 2008 v 19:30  • Odpověz
čau ženský :slight_smile:

jaul: si představ, že by ti třeba celou dobu tvrdili, že čekáš kluka a v porodnici by to byla holka! To by byl teprve infarktovej stav :grinning:
23. led 2008 v 19:52  • Odpověz
janav: Ahojky, no to by bylo drsny, ale aspon poradny prekvapko. Ale kdyz to bude JASNE videt, tak to snad bude tutovka :wink:
23. led 2008 ve 20:03  • Odpověz
jaul: na to bych až tak příliš nespoléhala :sweat_smile: jako nám to třeba vyšlo, ale mám u nás kámošku, které celou dobu tvrdili, že to na 100 % bude kluk (ale neměla to z plodovky), no a už mají holčičku skoro tříletou :grinning:
23. led 2008 ve 20:05  • Odpověz
Obdivuju ty, co si pohlaví řít nenechaj! Já bych to nevydržela a jsem na konec ráda, že sme si to nechali říct. Pže sem si myslela, že čekáme kluka a několikrát mi to řekla i dr a ve 20.tt na velkým UZ sem se dozvěděla, že je to holčička! :confused: Byla sem malilinko zklamaná a nedovedu si představit, že bych byla zklamaná v porodnici. Musela sem si na to trošku zvyknout, ale ted sem za holčičku ráda! :dizzy_face:
23. led 2008 ve 20:09  • Odpověz
luucia: to jsme si říkali taky. Přáli jsme si kluka (teda mně to bylo celkem jedno), kluka nám taky potvrdili na UZ, ale nedokážu si představit ten šok, kdyby to kluk nebyl :sweat_smile:
23. led 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
Martan...........tak to jsme byly ve stejném krámě. :grinning:
Tak to Tě chápu.Já si fakt oddychla,že mám kluka,když mi ho ukázali.Ale s holkou už bych se taky nějak srovnala. :sweat_smile: Hlavně,že je to zdravý.Nejvíc mě rozesmál manžel,když mi pak řekl,že jediné čeho se v tu chvíli bál,aby měl Áda všechny prsty. :grinning:
JanaV.................dneska mi taky odejmuli přídavek na dítě. :grinning:
23. led 2008 ve 20:17  • Odpověz
karotky: holt taky nejsi ta vyvolená :grinning:
23. led 2008 ve 20:21  • Odpověz
autor
Mě to zase tak nebere.Akorát jsem kvůli tomu nemusela loni tak papírovat a honit se do práce. :sweat_smile:
Vždycky mě dokázala umrtvit ta poznámka,že se ta částka musí použít jen na potřeby dítěte.Tak to nevím,co bych mu měla koupit za 250kč,aby mu to vydrželo měsíc. :grinning: Na Nutrilon a plínky to nestačí,tak snad jen pár přesnídávek a banány. :sweat_smile:
23. led 2008 ve 20:27  • Odpověz
Hm tak to by chudák Adam vypadal, kdyby byl jen na tomhle :sweat_smile:
23. led 2008 ve 20:32  • Odpověz
My bysme oba rádi holčičku, takže to při našem štěstí bude kluk :grinning:
Tak když vy nemáte přídavky, tak nám asi taky nehrozej, to je pěknej bordel :unamused:
23. led 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky, všechny vás zdravím. Po měsíci nám konečně zase funguje net, tak jsem hned skočila na koníka a píšu. :slight_smile:
Už mám za sebou první poradnu, podle ult 12+3 a všechno v pořádku.
24. led 2008 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahoj carodejko..........nějak mi uniklo,že si sem někdy chodila. :sweat_smile:
Každopádně gratuluju k těhu a drž se.Hlavne příspívej se svými "zážitky",my budeme alespoň vzpomínat na ty naše. :dizzy_face:
24. led 2008 v 09:09  • Odpověz
carodejka: já si tě taky nějak nepamatuju :confused: :sweat_smile:
24. led 2008 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz
ahoj,
čarodějka,tak to je supér,že to tak dopadlo,to se asi doktorka prvně unáhlila :wink:
24. led 2008 v 09:16  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
čarodějko, perfektní, tak si to hezky užívej :wink:
24. led 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
Koukám,že tu převažují poslední dobou holky,které chodí k Veselé. :sweat_smile:
Tak zas asi tak hrozná nebude,nebo jo? :confused:
24. led 2008 v 09:21  • Odpověz
Tak hlavně,aby nebyly problémy,pak ani ti doktoři nejsou tak hrozně potřeba :wink:

Holky se mi zdálo,že je léto,že jdu po Třídě míru a najednou jsem si vzpomněla,kde jsou děti!!!!!! a vzpomněla jsem si ,že jsem je zapomněla doma!!!!!!!!

Už mi hrabe,chci jaro!!!!!!!!!!!!!!!!
24. led 2008 v 09:27  • Odpověz
Andrej, myslíš, že je to zimou :grinning: ?
24. led 2008 v 09:29  • Odpověz
Andrej, hi hi :grinning: "Sami doma 1"? :grinning: :sweat_smile:
24. led 2008 v 09:31  • Odpověz
knuffel: no nevím,asi jsem zralá na psychuše :zipper_mouth: :sweat_smile:

karot: housky z dom. pekárny :wink: jsem šoupla foto do alba,čekám jen chválu :grinning:
24. led 2008 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.