• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Jen aby nakonec nebyli rádi, že je máma pryč :grinning:
Unás je to jedno, Marky zatím není mamánek, ta by šla s kýmkoliv kamkoliv kdykoliv, nějaká máma...
24. led 2008 v 09:35  • Odpověz
Tak i když se mi teda opravdu nechce,tak musím jít vařit a hodit prádlo do pračky :confounded:
24. led 2008 v 09:36  • Odpověz
Tý vole!!! Sem s těma houskama, bude vás bolet břicho, jestli je sníte všechny, tytyty!!!
24. led 2008 v 09:36  • Odpověz
knuffel: myslím,že to asi bylo jako pro mě úleva,že jsem jako šla sama na procházku :sunglasses:
Prostě jsem jim zdrhla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ve snu!!!!!!!!!
No holky,nebudu vás zatěžovat tím,co klučíci dokážou,ono věkový rozdíl 2,5 roku,je docela dobrej,pro děti,ale maminka je dost použitá a vypelichaná :sweat_smile:
24. led 2008 v 09:38  • Odpověz
Jak se vyrábí ty housky, myslím ten tvar houskovej a to ražení navrchu? :astonished: To je paráda a nechlub se, sic Tě přijdu vyžrat :grinning: .
24. led 2008 v 09:39  • Odpověz
Nestraš, já jsem vypelichaná už teď, a to mám hodné dítě :astonished: !
24. led 2008 v 09:39  • Odpověz
A já myslela, že ten sen je o tom, jak sis s hrůzou vzpomněla, že máš doma chudinky dětičky, a ono prd, krkavčí matka je nechala napospas živlům a jde si užívat.... :grinning:
24. led 2008 v 09:41  • Odpověz
...s lehkými muži, jak říkáme my :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2008 v 09:43  • Odpověz
knuffel: to se udělá to těsto v pekárně,recept na těsto jsem našla v dámě cz. a pak se to zaplete,což je teda pro mě vyšší dívčí,to mě musel poradit můj jedinečný partner :wink: a pak se to nechá kynout na plechu asi 40 min. a pak se to potře vajíčkem a posype mákem a sezamem a peče asi 20 minut.
24. led 2008 v 09:44  • Odpověz
A co máš za tu pekárnu, Andrej? Já už po nich pokukuju taky :wink: , třeba by to nebyl špatný svatební dar :dizzy_face: .
24. led 2008 v 09:45  • Odpověz
Já si nechám poradit od Siss,nějaký vychytávky - Siss by mohla pracovat jako vizážistka :wink:
24. led 2008 v 09:46  • Odpověz
Tak to není zase tak hrozný, to by se dalo, mňam mňam zvládnout.... Asi nemá smysl srovnávat s kupovaným pečivem :sunglasses:
24. led 2008 v 09:46  • Odpověz
Byla jsem ru jen párkrát, zhruba v polovině prosince, pak jsme opravovali počítač a potom zase nešel net, teď už je to o.k. :slight_smile:
24. led 2008 v 09:47  • Odpověz
Máma plete housky, uždibuje kousky... Je to trošku jinak :dizzy_face:
24. led 2008 v 09:48  • Odpověz
tak určitě bych to asi nepekla každý den,ale chleba je v poho,to tam jen nasypeš a pekárně jede sama a ten je výbornej :wink:

a už musím jít,tak zatím čusík :slight_smile:
24. led 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahoj kouzelnice, koukám, že máš stejný TP, srpňátka jsou nejlepčí :grinning: .
24. led 2008 v 09:49  • Odpověz
Čus Andrej, pak ještě sím napiš, z čeho se dělá chleba, to už je připravená směs, kterou nasypeš, nebo tam postupně dáváš sama mouku, droždí, sůl atd...?
24. led 2008 v 09:50  • Odpověz
autor
Andreeej.............super.Hned bych si dala. :dizzy_face:
No,nic kočky...................dítě volá,tak musím jít.Pa
24. led 2008 v 09:52  • Odpověz
To mi povídej, Já jsem se narodila v srpnu, můj partner taky...takže jsme oba lvi :wink: :slight_smile: , Dominik je střelec a takže všichni tři prudká povaha...takže jestli přibude do rodiny třetí lev... :frowning2: nikdy se nebudu nudit :wink:
24. led 2008 v 09:53  • Odpověz
Uděláme nálet na housky, kobylky potom hadr :grinning: .
24. led 2008 v 09:53  • Odpověz
Já jsem taky lev, tchýně též... Ale já výbušná nejsem, spíš pohodářka :wink: . To se doma dost porvete, jestli přibude další vznětlivá povaha, ale sranda musí být, což? :slight_smile:
24. led 2008 v 09:55  • Odpověz
Necháte si říct pohlaví?
24. led 2008 v 09:58  • Odpověz
Jasně :slight_smile:
Jen se modlím aby to byla holka...
Dva chlapi mi dávají dost zabrat :angry: , oba milují fotbal, hokej atd.
S holčičkou bych konečně mohla vylovit z půdy panenky :slight_smile:
24. led 2008 v 09:58  • Odpověz
Teda já jsem dneska uplkaná, hybaj pracovat, lemro!
Tak čus baby, jdu taky něco dělat, ať tu není binčus... :slight_smile:
24. led 2008 v 09:59  • Odpověz
Jéééé, no jo, hodil by se holčičí prvek :wink: . My jsme se nechali překvapit a překvapení to bylo. Já si myslela, že to bude kluk, snad kvůli tomu nebude mít trauma :grinning: . Však by se chlapci taky trochu zjemnili, kdyby to byla princeznička, ne?
24. led 2008 v 10:01  • Odpověz
Určitě si nechám říct co to bude, ale podle tušení "zase kluk" :slight_smile:
Ale doma, ten můj to vědět nechce, takže budu mlčet. :wink:
Taky letím, zatím Pa
24. led 2008 v 10:03  • Odpověz
No to je dobrý, já bych to nevydržela, kdybych to věděla... A tušení mě zklamalo, takže se na něj už nespolehnu.
Já už taky poběžím, teď už doopravdy.
24. led 2008 v 10:04  • Odpověz
Ti moji dva raubíři by se určitě nezjemnili :wink: ...ale dcerka by hned měla fotbalový dres, kopačky a tabulky s výsledky ligy :slight_smile:
24. led 2008 v 10:10  • Odpověz
autor
Holky.............tak to já chci druhýho kluka.Holčičky mě moc neberou. :sweat_smile:
24. led 2008 v 11:39  • Odpověz
a kdy plánuješ toho druhého klučinu :wink: ? Mě zas moc neberou ti kluci :sunglasses:
24. led 2008 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.