• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
kaji, u Aralky je taky kruháč :confused: ?
13. lis 2007 v 18:25  • Odpověz
Jani neznám :grinning:
jaký byla obor a kolik jí je? :slight_smile:
kajule no ty kruháče to zpomalujou všude,to je jasný :sweat_smile: zvlášť,když tam vjedu já,tak se doprava pěkně zpomalí :sweat_smile:
13. lis 2007 v 18:25  • Odpověz
xsuzzi, ty jsi mi fakt povědomá :wink: koho znáš z tý Hajnice? Kamča je taky z Hajnice, je jí zrovna dneska 26 a teď má od září taky mimi, Sandru :wink: . Ale jakej obor studovala, to fakt nevim :unamused:
13. lis 2007 v 18:27  • Odpověz
Jani, jj v Trutnově je před bejvalou Aralkou kruháč, už ale dlouho.
13. lis 2007 v 18:28  • Odpověz
Jani no tak jupíí :grinning: tak se mě ještě ukaž ty a já si třeba vzpomenu :grinning:
hele já už nevim z tý Hajnice jak se už ty lidi ani jmenují :sweat_smile: je to cca 9 let zpátky :wink:
13. lis 2007 v 18:28  • Odpověz
Xsuzzi, nj zpomalujou, ale staví je vesele dál...nechápu. :sweat_smile:
13. lis 2007 v 18:29  • Odpověz
Počkej, před bejvalou Aralkou? Co je to teda teď? Já jsem tam fakt pořádně nebyla, akorát na srazu třídy a to jsme byli v jedné hospůdce, ani už si nepamatuju, jak se to tam jmenuje, ale nad tím je taneční sál a je to jako když jdeš zkratkou od vlakáče na Humlák. Ale ty to tam asi taky neznáš, viď? A pak jsme byli ještě v Jedničce. Jenže když se tam dostanu, tak max. projdu kolem Máje nahoru na náměstí a už zase frčim pryč. Kór teď s Páťou
13. lis 2007 v 18:30  • Odpověz
autor
Andu.........dík. :grinning: Mám děravou paměť. :grinning:
Jo,Ilčo.........existuje,ale mají plno. :sweat_smile: My jsme se s Andulkou domluvily,že budeme chodit tak za půl roku.Asi :wink:
13. lis 2007 v 18:31  • Odpověz
Jani, no teď to je OMV a vedle je ještě Lidl. Ale jo asi vím, kde myslíš, v Trutnově to celkem znám a v jedničce to je dobrý, ale my teď chodíme do tý hospůdky pod lékárnou na Horský naproti Máji.
13. lis 2007 v 18:31  • Odpověz
kajul:to kvůli mě :grinning: já na silnicích řádim jak bejk :sweat_smile:
holky jdeme s Béďou koukat na Ulici,tak zatim pá :grinning:
13. lis 2007 v 18:32  • Odpověz
xsuzzi, tak já zkusim lidi, se kterejma jsem žila já jo? Třeba ti oživím paměť. Ale třeba jsi taky jinej ročník :wink:
Petr a Lucka Duškovi, Vendula Kultová, Renata a Mirek Otmarovi, Ondřej Borůvka, Alča Novotná, Monika a Martina Ďurišovy, Lucka Urbanová, Vlasta Valášek, Naďa Hradilová, Jana Klimešová, Michal Semerák, Aleš Pokorný, ... nic???

Taky jste takové excelentní řidičky? :grinning:
13. lis 2007 v 18:33  • Odpověz
kaji, asi vím kde :wink:

No nic, jdeme koupat, tak přeju hezkou zábavu všem :wink:
13. lis 2007 v 18:34  • Odpověz
Xsuzzi, tak to já jsem za volantem taky nebezpečná. :grinning:
13. lis 2007 v 18:35  • Odpověz
kajule, já taky :grinning: už taky bylo bum bác :grinning:
Jani, to si piš já jsem řidička pár ekcelánc. :sweat_smile: :grinning: :grinning: Řídím ráda, ale v zimě to moc nemusím.
Borůvkovi, tak to mi něco říká. :astonished:
13. lis 2007 v 18:36  • Odpověz
kaji, tak to já už moc né, páč se s Páťou v autě bojim :unamused: ale mám osobního šoféra :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 18:39  • Odpověz
Já jsem se Páťou taky bála, když jsme přijeli z porodnice, ale teď už to je lepší, už s ním jezdím normálně. Ale teď v zimě ne, máme taky řidiče. :slight_smile:
13. lis 2007 v 18:40  • Odpověz
autor
Andu...........Áda neřval z hladu a ani neměl plnou plínu. :sweat_smile:
Prostě chtěl asi chovat. :sweat_smile: Ale holt se to v takovém marastu nedá. :confounded:
Takže musím dělat krkavčí matku,dokud nebude zase(min.)duben. :grinning:
13. lis 2007 v 18:43  • Odpověz
Je Jani, máš moc pěknou fotečku. :wink:
13. lis 2007 v 18:44  • Odpověz
Páťa mi vypl počítač, syčák :grinning: :grinning:

Já se bojim, páč musim Páťu vozit v zadu, ve předu máme airbag, který nejde vypnout :unamused:
13. lis 2007 v 18:45  • Odpověz
kaji dík :wink:
abych nebyla až tak moc anonymní :wink:
13. lis 2007 v 18:46  • Odpověz
Jani, tak to já taky musím Páťu vozit vzadu. Ze začátku to bylo hrozný, jezdila jsem jenom krátky trasy a každou chvilku zastavovala. Teď to dělám tak, že sebou vezmu babičku a ta s Páťou sedi vzadu a já mám klid. :slight_smile:
13. lis 2007 v 18:49  • Odpověz
ilonap: jojo, dá se tam chodit s dětmi už od dvou měsíců, ale mají plno, ....babyboooooooom....
13. lis 2007 v 18:51  • Odpověz
tak reklama :grinning:
Jani tak Tebe podle pasu vůbec neznám :grinning: ale 3 jména z toho co jsi vypsala mi jsou dost povědomé,ale nějak bych to nerozebírala :grinning: z jednim z nich jsem chodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
kaji, to by si babička s náma užila :grinning: :grinning: :grinning: Páťa totiž v autě děsně vyvádí :grinning: :grinning: :grinning:

a k tomu, co jsem ti napsala do IP můžu jen dodat :grinning: :grinning: :grinning:
kaji, to by si babička užila :grinning: :grinning: :grinning: on Páťa v autě vždycky děsně vyvádí :grinning: :grinning: :grinning:

A k tomu, co jsem ti napsala do IP, můžu akorát dodat: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 18:53  • Odpověz
karot: třeba až bude sedět a mít rozhled, bude klidnější, je to mazlíček, jéště že ten můj ještě tak pěkně spinká, právě papá...
13. lis 2007 v 18:53  • Odpověz
haha, xsuzzi, tak já asi vim odkud tě znám :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 18:54  • Odpověz
jo a já v tý době měla dlouhý černý vlasy, takže mě bys nemohla ani poznat :grinning:
13. lis 2007 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.