• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
meni: já chtěla děsně holku..ale ono ve finále je fakt fuk, co se ti narodí :wink:
24. led 2008 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Siss.............to je fakt.Ale kvůli manželovi by to mohla být holka. :wink: Už kvůli tomu rozdílu té péče.Já si totiž myslím,že ti chlapi na kluky moc nejsou a z holek se můžou poprdět. :grinning:
Meni...............ve 14.30 budu ve městě.Směruju se do Tesca. :grinning:
24. led 2008 ve 12:47  • Odpověz
Karotky, já jsem momentálně ráda, že jsem ráda, po ránu jsem to nějak nezvládla, a už jsem objímala záchod, a pořád mi je tak hnusně divně, že každou chvíli přemýšlím, jestli si návštěvu wc nezopakuju.
Ale v Tescu bysme se mohly sejít, stejně pak mám být o půl páté ve městě, tak mi dej vědět, zhruba v kolik mám být před Tescem a budu tam :slight_smile:
24. led 2008 ve 12:51  • Odpověz
karot: tak MP se teda může z tygra poprdět :grinning:
24. led 2008 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz
autor
Siss...............no,jo.On zas Tvůj MP u Vás není tak často. :grinning:
A co to znamená poprdět? :grinning: ................Koupe,přebaluje,krmí,uspává a nebo si s ním jenom hraje? :confused:
Meni..............já nevím jak to stihnu.Za chvíli Ádu vzbudím,nakrmím ho,oblečeme se a v pohodě v klidu půjdeme.
Kdyžtak mám šedočerný kočár a v něm bleděmodrýho zajíce(Adama :grinning: ) otočeného ve směru jízdy.Já budu mít sv.modrou zim bundu.
Holky pádím krmit.Pa
24. led 2008 ve 13:02  • Odpověz
karot: dělá všechno...já mám lážo plážo :sunglasses: ale on je zvyklej se starat o děti odjakživa :wink:
24. led 2008 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
tak o půl třetí budu v tescu u trafiky, snad se potkáme :grinning:
24. led 2008 ve 13:05  • Odpověz
Ahojky holky, copak vyvádíte dneska odpoledne? :wink:
24. led 2008 ve 14:19  • Odpověz
carodejka: Dneska nemůžeme..nechceš se sejít zítra? :wink: :grinning:
24. led 2008 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
Andrej, týýýýjo housky vypadaj dobře!!! Dala bych si :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já peču zas chleba, snad se tentokrát povede! :sweat_smile: Minule byl sice dobrej, ale propadl se mi, tak nevypadal nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co, chut je důležitější než vzhled :slight_smile:
24. led 2008 v 16:40  • Odpověz
karot a luuci: A copak, ze jste nechtely holcicky?? Ja si zas trochu neumim predstavit, co bych delala s klukem treba..
karot: No, ono na poctu prstu az tak nezalezi, hlavne, aby bylo dite "normalni" a jestli ma o prst min nebo vic uz bych neresila :grinning:
carodejka: Ahoj, ja jsem taky strelec a vzdycky jsem si myslela, ze jsem nekonfliktni, ovsem do doby, nez nekdo na neco kasle nebo neni duslednej, to pak penim! Takze trosku vybusna asi jsem.. :sweat_smile:
24. led 2008 v 16:51  • Odpověz
jaul, mě se nikdy nelíbíly ty načinčaný růžový holčičky!! :grinning: A ted jí mám a sem za to šťastná!! Když u náš Siss přebalovala Péťu, tak sem říkala, že bych nevěděla co s tím :grinning: :grinning:
24. led 2008 v 16:55  • Odpověz
luucia: No moje rec, asi bych taky nevedela co s tim :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
24. led 2008 v 16:58  • Odpověz
autor
Meni.............potkaly jsme se u pokladny. :grinning: Abych se Ti přiznala,.......vůbec jsem nečekala tak hezkou babu. :sweat_smile: Ale bylo dobrý jak jsme na sebe(metr od sebe)nedůvěřivě koukaly. :grinning:
Jaul..............kluci to mají v životě jednodušší a to přebalování(např.)je taky snažší. :wink: Já bych byla zase v rozpacích,když bych měla přebalovat holku a byla by zas..ná až na záda. :sweat_smile: Klukovi se totiž nemá(skoro)kam dostat. :grinning: A navíc...........kluci se nemusí v kočáře tak čančat. :wink:
Ale jestli budu mít 2.dítě holčičku,tak se v tom teda budu vyžívat. :dizzy_face: V tom čančaní. :grinning:
24. led 2008 v 18:00  • Odpověz
Jo meni, chtelo by to fotku do alba :wink:
24. led 2008 v 18:12  • Odpověz
ahojky tak jsme po poradne pry vse ok rodit muzem driv hlavicka naleha jo hlavicka ha ha ukecala jsem ji na utz a on je to zadecek a ona uplne v poho beee holky ja nechci rodit KP myslite ze se otoci? :frowning2:
24. led 2008 v 18:35  • Odpověz
autor
Marti,................kdybys čekala kluka,tak jdeš na plánovaný CR. :grinning:
Ale otočit se to může kdykoliv. :wink: I těsně před porodem. :slight_smile:
24. led 2008 v 18:44  • Odpověz
no jenze to prijdu o prekvapeni:( kdyz nevim co cekam ja neverim ze se pretoci navic doktorka strasi ze to muze byt driv :frowning2: takze v pce rodi KP jen holky jo?
24. led 2008 v 18:50  • Odpověz
autor
Jo,...............jenom holky,protože jim se mezi nohama nemá co utrhnout. :sweat_smile:
Ale pochybuju,že by Tě v dnešní době nechali takhle trápit i u holčičky. :confounded: Divím se,že se dává doktorka docela na čas s tím,jestli Ti CR naplánuje nebo ne. :sweat_smile: A hlavně................jak dřív? :confused:
Vždyť už jsi skoro před porodem. :sweat_smile:
24. led 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
Marti,kdyžtak se ještě zeptej v diskusi "Porodnice v Pardubicích"............třeba někdo poradí víc. :wink:
24. led 2008 v 19:08  • Odpověz
Jaul:střelce mám moc ráda, jsou to prima povahy... :wink:
24. led 2008 v 19:09  • Odpověz
martan: Nedelej si z toho tezkou hlavu. Ma kamaradka nevedela co ceka a pred pul rokem v Pcich rodila taky KP a ma kluka jak buka :slight_smile: :wink: !!!
Nemyslim si, ze by striktne delali cisare kvuli pohlavi.
24. led 2008 v 19:15  • Odpověz
Karotky, díky za poklonu, bylo to fakt příjemně strávené odoledne :slight_smile:
Tak až někde vyhrábnu nějakou pěknou svatební, tak jí tam hodím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jiank mi teda chvilku trvalo, než mi došlo, co znamenaj zkratky KP a CR :grinning:
24. led 2008 v 19:17  • Odpověz
zkus se zeptat tady,ale do 28. má poradnu uzavřenou http://www.porodnice.cz/poradny/22
24. led 2008 v 19:28  • Odpověz
karotky:diky zeptam se tam, no myslim ze ho ani nema v planu planovat ten CR a ja o nej teda taky nestojim :frowning2: no a rodit KP to taky nechci jako ze jsem si hlavu z porodu nedala tak ted se docela bojim :frowning2:
24. led 2008 v 19:29  • Odpověz
carodejko: ale ja nechci KP :frowning2:
jak mam to mrne premluvit k otocce?
andreeej: dik zkusim
24. led 2008 v 19:31  • Odpověz
martan: Netusim jak premluvit mimco k otocce, ale myslim si, ze takhle ke konci uz se v tom brisku moc neotoci...podle toho, kolik tam ma mista :wink:
Možná zkus nějakého ŠAMANA... :slight_smile:
24. led 2008 v 19:34  • Odpověz
martan: zkus se zeptat doktorky,ale vím,že sousedka měla taky dlouho malýho obráceně a doktorka jí radila nějaký cvik,ale to si fakt nepamatuju nebo zkus třeba založit téma na rodině cz.,ta je hodně navštěvovaná nebo tady myslím na volné diskusi je poradna porodní babičky :wink:

Znám jednu holčinu ta rodila KP normálně,vím,jen že holčička měla dlouho široké balení kvůli nožičkám a před porodem chodila častěji na monitor a taky dost zkoumali velikost,váhu dítěte,že větší děti snad ani KP nenechají porodit,ale to fakt nevím jistě

Ale hlavně se prosím tě nestresuj!!!!
24. led 2008 v 19:35  • Odpověz
andreeej: no moje doktorka mi urco nic neporadi kdybych si nevymohla utz tak si mysli ze je normalne a rozhodne nevypadala ze to mini nejak resit dik moc uz studuju clanky na netu :grinning:
24. led 2008 v 19:47  • Odpověz
martan: tak to nastuduj :wink:
To je,ale zvláštní doktorka :unamused:
24. led 2008 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.