• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
no Vesela je trohu sva no uz se to tu resilo :slight_smile:
24. led 2008 v 19:56  • Odpověz
autor
Na otočení miminka pomáhají(krom jiného :wink: )i kočičí hřbety. :wink:
Marti................klíd.Ikdyby Tě to chytlo teď a jeli byste do porodky,tak to stačí nahlásit(obrácenou polohu)a oni si s tím poradí. :wink: I normální porody končí císařema,když se zkomplikujou. :wink:
24. led 2008 v 19:58  • Odpověz
přesně Martan,karot pravdu říká,oni by si poradili :wink:
24. led 2008 v 19:59  • Odpověz
studuju ale je to pade na pade nekdo ze to je v poho nekdo ze cisare tak si vyber :slight_smile: ja mam panickej strah ne z porodu ale z natrzeni coz mi prijde ze pro KP musi byt fakt masakr i kdyz to muze byt i pri normalnim. muzu se zeptat vy co uz to mate porod za sebou pozorujete zmeny pri sexu? bych nerada prisla o dobry sex :grinning: doufam ze vam ta otazka nebude vadit
24. led 2008 ve 20:01  • Odpověz
dobra tak ja budu verit ze to bude ok a nebudu tu plasit :grinning:
24. led 2008 ve 20:02  • Odpověz
Martan, klekni si na vsechny ctyri a strc hlavu mezi nohy a koukej se mezi nohama za sebe, to pry pomaha, ze takhle muzes udajne sledovat i TV, mozna zkus udelat pri tom kocici hrbet...
martan: řekla bych,že je to lepší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Pridavam se k Andrej, taky se mi zda sex lepsi :slight_smile: .
24. led 2008 ve 20:04  • Odpověz
knuffel: dik jdu to zkusit budu tak sledovat ruzovku to bude manza koukat az prijde co to zas nacvicuju :grinning:
24. led 2008 ve 20:04  • Odpověz
Ono to chce asi zkouset vickrat a uvidis, jestli to bude neco platne :wink: .
24. led 2008 ve 20:05  • Odpověz
tak to jste me uklidnili ja si rikala jestli ho pak vubec ucitim kdyz budu mit pipinku vytahanou od mimi :grinning:
24. led 2008 ve 20:06  • Odpověz
zdravím všechny ve Východních čechách :wink:
Luci:poslala jsem IP :wink:
Siss:malej je fakt kořen a jak to,že nám přebíráte nevěstu???Páťa na ní čekal celé těhu a jsou mu skoro 4roky,tak pozor :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Karot:pamatuješ je to chvilka kdy jsme ti se Siss psaly,že to máš za pár do porodu a vám bude za chvilku rok,ty brďo tady to letí.
Jaul:jak pokračuje snažilkování??? :wink: já pořád čekám,že mě doženeš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím se loučím ,mějte se hezky Dasty :dizzy_face:
24. led 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
Tak u mě je to horší.............asi mám přefíknuté nějaké nervy,ale tak nějak se to pomalu zlepšuje.Ale já s tím počítala. :grinning:
Víc jsem se bála uděšeného novorozence. :rolling_eyes:
24. led 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
Ahoj Dasty.....................říkala jsem si,kde lítáš..............když jsem si dneska prohlížela Tvoje albíčka.Lůca je tam fakt kost s tím bříškem. :dizzy_face:
Ani nevím,že jste mi se Siss něco takového psaly. :sweat_smile: Já teď na těhu moc a moc vzpomínám,jak už mám hodně volného času na jiné myšlenky. :slight_smile: A zvlášť,když tu máme samé nové těhulky. :dizzy_face:
24. led 2008 ve 20:16  • Odpověz
Karot... :wink: :grinning:
Se začátku jsme byli na diskuzích jen ty ,já a Siss,pak se přidala Lucka a Jaul. :wink:
Konečně mě bylo ukázáno zmenšování fotek,tak jsem mohla začít dělat albíčka(ale stáo to řečí kolem/ :grinning: :grinning: :grinning:
Ti závidím,že jen vzpomínáš,já už to chci mít za sebou ještě před 14dny jsem denně objímala WC :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Koukala jsem kolik těhu tady je,holt dobrej kraj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co Adámek??? :dizzy_face:
24. led 2008 ve 20:19  • Odpověz
dasty, u nás platí, že co si nenastuduju někde na netu sama, to nemám, takže zmenšování velikosti fotek jsem se učila sama, akorát mi bylo ukázáno vypalování CD a DVD, a to je asi tak všechno :grinning:
24. led 2008 ve 20:28  • Odpověz
Meni blbne mě MK,už se mě to neodeslalo poprvé.
Souhlasím s tebou,no chlapi :wink: ,mě tvrdil koho bude zajímat co máme koupený na mimíska :wink:
Jak ti je Meni???
24. led 2008 ve 20:35  • Odpověz
Karot:jinak s těma klukama máš pravdu.NMoc bych si druhé přála kluka,ale po tom všem čím jsme si prošli néž jsem otěhotněla i te´d co jsem těhule-je mě to jedno,hlavně ať je to zdravé :wink: :wink:
24. led 2008 ve 20:40  • Odpověz
?usím se loučit,určitě zase brzy napíšu papapapa :grinning: :wink:
24. led 2008 ve 20:41  • Odpověz
Dasty, já jsem zvědavá, jak dlouho bude manžu bavit, až mu začnu ukazovat, co na mimíska budu kupovat :grinning: Dneska mi povídal, že mu v práci kolegové říkali, jak s jejich těhulema mlátily hormóny, tak prej že už se těší, až to bude tak hrozný i semnou :sunglasses:
Je mi divně, tak nějak těžko, nejlíp mi je venku, na čerstvým vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2008 ve 20:44  • Odpověz
carodejka: jo,vahy a strelci jsou super :grinning: ja mimo chci na tu dobu, tak uvidime.. :slight_smile:
martan: vesela jako nepoznala KP nebo to neresila? z ni taky neco dostat, treba vosypky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
dastiku: cekame na vysledky naseho snazeniiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. led 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
Dasty............já si ze začátku pamatuju jen Martan a Palvluneu :sweat_smile: .Nemám pamět jako slon,ale jsi hodná,že jsi mi to připomněla. :dizzy_face:
Adámek už spí. :dizzy_face:
Jinak já akorát neumím vypalovat,ale jinak úpravy fotek jsem se musela naučit sama.Nic jiného mi nezbylo,protože manža si tak akorát upraví ty svoje letadla. :sweat_smile:
24. led 2008 ve 20:51  • Odpověz
jaul: nepoznala rekla ze naleha hlavicka kdyz na popud meho dotazu udala utz tak zjistila KP ale i tak to nijak neresila
24. led 2008 ve 21:24  • Odpověz
korotky: teda Adamek je koren ho budes muset pred holkama hlidat se ti o nej poperou :wink:
24. led 2008 ve 21:25  • Odpověz
už jsem tu zas na skok :grinning: :grinning:
meni:s těma hormonama má tvůj manža pravdu,bulím skoro u všeho a když koupím nějakou věcičku vidím ten zájem :frowning2: tak snad bude tvůj manža v pohodě a pochválí :wink: Já teď při druhým těhu zvracela do 18tt a teď už je to lepší,tak držím pěsti at se ti to vyhne :wink: .Se synem v pohodě,lítala jsem jak čamrda ,to bylo super těhu. :grinning: :grinning: až na ten porod.Tak doufám když mám teď horší průběh,tak porod bude za 1 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak se drž a hlavně zdravíčko :wink:
jaul:že by???no konečně,jen jestli jste to neflákali :grinning: :grinning: :grinning: ať už je co nejdříve malé Šebrlátko :sweat_smile: :grinning:
Karot:to nic ,že si nepamatuješ :wink: .Kdybys věděla co já si vše nepamatuju,fakt hrůza :slight_smile: :slight_smile: Adámek je kořen :dizzy_face: ,řekla bych,že ti je dost podobný :wink: Tak u nás je to podobný,jen mám raději když mě to někdo ukáže a můžu si to hnedka zkusit.O fotky o zmenšení jsem prosila asi 2měsíce a dneska přetekl pohár trpělivosti,tak mě to jednou ukázal a paráda ,už umím a chlapa nepotřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Jen by mě zajímalo,jestli jim by stačilo ukázat jednou a dost :grinning: :grinning:
Jdu do hajan,ráno vstávám do práce,zatím papapa
Jaul už kvůli tobě sem musím koukat jak jsi dopadla :wink:
24. led 2008 ve 21:27  • Odpověz
autor
Jo.............kořen to je,ale pokud bude po mě nebo po manžovi,tak těch holek moc neporve. :sweat_smile:
Oba jsme měli prvního a tím pádem i posledního partnera,když jsme se brali. :sweat_smile:
Dasty..............tak s tím ukazováním to máme stejné.Kolikrát přijdu na takové fígle,že manžel nestačí zírat. :grinning:
V čem upravuješ fotky? :confused: Já v Zoneru 8. :wink:
Jinak já v těhu brečela až ke konci.Rozbrečel mě i fotbal. :cry: :sweat_smile: :grinning:
No,nic................jdu taky chcrnět.
Zítra Pa
24. led 2008 ve 21:34  • Odpověz
Tak vypalování mě manžel naučil z nouze, pže jsem ho pořád otravovala, aby mi něco vypálil, a aby to bylo nejlíp hned, jinak si všechno ostatní musím najít, programy na to stáhnout a naučit se sama. Když u nás jsou na všechno dlouhý čekací lhůty :grinning:
Karotky: my jsme taky první partneři toho druhého :grinning:
25. led 2008 v 09:20  • Odpověz
autor
Meni..............tak daleko jse ještě nedošla,protože potřebuju vypálit jen občas fotky na RW,když je chci nechat vyvolat. :sweat_smile: Ale už jsem kolikrát manžovi nabízela,ať mi to ukáže a on ne.Asi by si připadla nemožnej,kdyžbych už pak po něm nic nechtěla. :grinning:
Jůůůů............tak to mě těší.Doteď jsem si připadala trochu zaostalá,když jsem před svatbou nevystřídala víc partnerů. :sweat_smile:
25. led 2008 v 10:36  • Odpověz
Martan: tak s tímto s tebou musím souhlasit, sice ještě mám víc času než ty, ale taky mám prďolku zatím KP a když mi veselá dělala ten vnitřní UTZ povídala, jak hlavička naléhá a on to zadeček :astonished: , no příští návštěvu po ni budu chtít aby to zjistila pořádně tak jsem na to dost zvědavá :unamused:
To jste mě teda uklidnili, že v Pcích dělají porody i KP :confounded: to už možná radši toho císaře. I když toho taky nechci doufám, že se ještě otočí. :sweat_smile: :sweat_smile:
A ten sex po dětech no s 1. manželem nic moc, ale to mohlo být , že už jsem ho nemilovala spíš jsem ho nesnášela takže i ten sex tak vypadal. Zato teď :dizzy_face: no je to prostě super :grinning:
25. led 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
Habli...........já si myslím,že v Pcích dělají všechny porody. :wink: ............Kam by to jinam posílali,když má občas Chrudim i HK stopstav. :sweat_smile:
A jinak..............na některé doktory se musí došlápnout.Málokterý nabízí své služby,aniž by si o ně člověk řekl. :wink:
Habli.......Natálka se určo otočí...........má na to ještě chvíli čas. :dizzy_face:
25. led 2008 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.