• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot bydlím Na Drážce, na Galantu koukám z okna :grinning:
25. led 2008 v 15:18  • Odpověz
Ahojky,
no s tou Veselou me desite cimdal vic, doktor by snad mel poznant KP, ne? Ted jsem to tu licila Sebrlemu a jen koulel ocima!
dasty: Jo, to sem chod, Sebrle uz koupil testiky :grinning:
mani: Neboj, posledni budu ja a budu se bat nejvic! Kolik ti je?
25. led 2008 v 17:09  • Odpověz
ahojky jaul,kdypak budete testovat???hořím za vás nedočkavostí :wink: Já jdu příští týden na 3D ultrazvuk a dozvíme se snad i pohlaví,ale nepovím :grinning: :grinning: :grinning:
Holky hlavně,že tu jsou i těhulky :grinning: :wink:
25. led 2008 v 17:11  • Odpověz
dasty: Sebrle me premlouval uz ted, ale ja radsi este nechci, ja se bojim :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jakej mas pupik??
25. led 2008 v 17:12  • Odpověz
jaul: čeho se bojíš voe? :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz
siss: No ceho asi voe? Ty carky tam! Se mi udela spatne a pak uz furt! Jezismajraaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:16  • Odpověz
jaul:jsi dobrá ,že netestuješ a kdy to máš dostat???pupek mám pěknej,ale když vidím ty hubeńoury tak sem ani ten svůj dávat nebudu:slight_smile:))))
25. led 2008 v 17:16  • Odpověz
jaul: mně bylo blbě jen chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
jaul neblázni švihne to stebou tak jako tak :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2008 v 17:17  • Odpověz
dasty: Dostat? No, tak nejlip na zacatku tohoto tydne..
25. led 2008 v 17:18  • Odpověz
siss: Pocatecni sok a pak dobry, jo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:18  • Odpověz
tak je to jasný a nedivím se Šebrlemu,mazej testovat :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:19  • Odpověz
no koukam ze v tom seznamu je ted i moznost darovat pupecnikou krev na predporodni kurzu rikali ze se da jen uchovat pro vlastni potreby tu co se plati ale moznost darovat ze v pce nemocnici neni nevite jak to je?
jaul: tak to zkus za to nic nedas jak dlouho meskas?
25. led 2008 v 17:19  • Odpověz
Neeee, dneska jeste neeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:20  • Odpověz
martzan za mě to nebylo,snad jen v HK,zkus se na to zeptat až půjdeš do nemocnice na ultrazvuk :wink:
25. led 2008 v 17:20  • Odpověz
jo a hááááááááááááááá,tak až v pondělí,tak to ještě počkej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,budu držet pěsti,ale vlastně nevím jestli chceš aby tam byla / nebo // :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2008 v 17:21  • Odpověz
Ja se nechtela stresit dopredu, mela jsem odpol svozy az na konecnou, tahala jsem vozejky, tak radsi, ze nic nevim. Jo a ve skole ma jeden borec spalu :frowning2: To je prostredii pro tehuli! Heledte, vyckejte na pristi tyden.. ju? Asi budu muset vyrazit k oblibene pani doktorce :confounded:
25. led 2008 v 17:22  • Odpověz
dasty: Ne AZ v pondeli, ale uz to jako v pondeli + - melo jako prijit :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:23  • Odpověz
jaul to máš pravdu,já jela těhotná s Páťou do Itálie /cestu autobusem/ tam si pěkně dávala špumante do trumpety a pak mě bylo divný,že mě špumante nechutná/jo špumante bylo v břiše/ chudák Páťa. :sweat_smile:
Ta spála je hrozná,dávej na sebe pozor nebo se hoď marod :frowning2: :astonished:
25. led 2008 v 17:24  • Odpověz
jasan nebudeme tě stresovat na to jsou chlapi :sweat_smile: budu tě sledovat a číst.musím se loučit neboť dneska mám 18 narozeniny :grinning: :grinning: a za chvilku příjdou gratulanti :wink:
25. led 2008 v 17:27  • Odpověz
dasty: Ja to se Sebrlem vydrzim tak max. do zitra, furt do me reje! Mej se a happy brzdy k 18 :grinning: :grinning:
25. led 2008 v 17:28  • Odpověz
díky,u nás to bylo naopak ten můj do mě šil ať si test ještě nedělám :grinning: :grinning: :grinning: Děkan no nevím jestli se tenhle věk ještě slaví/jo kdyby to bylo těch 18/ :dizzy_face: :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:29  • Odpověz
dasty: tak vse nej at jste s mimi v poradku :wink:
25. led 2008 v 17:31  • Odpověz
ten je ale nedockavej :slight_smile: to me by uz asi davno zlomil mas vydrz :slight_smile:
25. led 2008 v 17:32  • Odpověz
martan moc děkuju a ty hlavně zdravíčko s prďouskem a ať to máš brzy za sebou.Ten konec je na prd viď??člověk nemůže už ani spát,já jsem se hrozně těšila na porod.Držím pěstičky ať je to hodně rychlé a co nejdříve :wink:
25. led 2008 v 17:32  • Odpověz
na tu pupecnikovou krev se zeptam ale nevim kdy pac o utz v nemocnici nepadla rec myslim ze tam pujdu rovnou rodit
25. led 2008 v 17:35  • Odpověz
dasty: dekuju, no je to des spat nastesti muzu nejradeji bych ten zbytek do porodu prospala prijde mi ze dny vubec neutikaj a prave pres den sotva lezu funim jsem otekla a to jeste litam po venku s nasim hafanem jak jsem doma zvyk si ze chodime ven castejc :frowning2:
25. led 2008 v 17:37  • Odpověz
Ahoj,
hele Jaul nenapínej :grinning: tý jo to budou ty dvojky,viď :sweat_smile:
25. led 2008 v 17:38  • Odpověz
andreeeej: No, dekuju pekne, to by bylo rodeo!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2008 v 17:42  • Odpověz
Se ted na chvilii odvalim na kanapicko :grinning:
25. led 2008 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.