• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Jo, jeste dotaz! Chodi jeste ted opravari pracek domu? Sebrle neco pindal, ze tezko. Trochu nam v ni rachta, zda se, tak by to asi chtelo servis! Neznate nakou dobrou firmu nebo opravare? Je to Siemenska v zaruce..
25. led 2008 v 17:54  • Odpověz
jaul: chodí domů opraváři
no nejlepší máš se podívat do záručáku,jestli ti k tomu nedali seznam servisů a v Pcích je myslím DRRK nebo tak se to jmenuje,ale nevím přesně,mi máme AEG a to voláme HK a matka má Siemens po záruce a volá nějaký strejdu z Němčic tuším.
25. led 2008 v 18:14  • Odpověz
andreej: Jo, v navodu je uvedena adresa opravny Thermo - Jana Palacha! Ja to tenhle tyden neresila, pac jsem jezdila domu pozde, uz jsem nemela silu ani cas neco zarizovat, ale pristi tyden uz se na to budu muset vrhnout. Jen me stve, ze to pan Sebrle nijak neresi, ale ja si s tim delam hlavu,, jak kdyby to bylo moje dite. Kdyz ja ji fakt miluju :sweat_smile: :frowning2:
25. led 2008 v 18:21  • Odpověz
andreeej: jj, diky, to bude ono! Uz jsem tam dneska rano psala maila, kteryho jsem jeste neodeslala... Rikala jsem si, kdyby me poradil treba nakej soukr. opravar, jestli to resit nebo ne a co by s tim tak mohlo byt, ale asi do toho budu muset skocit rovnou.
25. led 2008 v 18:24  • Odpověz
jaul: to jsem už zvyklá,kapající kohoutky a rozbitý spotřebiče vadí jen mě :grinning:
25. led 2008 v 18:32  • Odpověz
andreeej: No, to mi prave neni jasny, protoze jinak on je na poradek, nadobi, stirani, luxovani, prach atd.. peknej pedant, tak je divny, ze tohle moc neresi nebo se to boji rozhodnout. Ted jsem zase prala a uz nevim, co je spravne a co ne, mozna je to jeste ok a ja uz slysim travu rust.. fakt nevim.. :unamused:
25. led 2008 v 19:41  • Odpověz
jaul: mě třeba někdy pomůže dole vyčistit filtr,někdy to taky je tím,ale na to si taky musím vzpomenou já :wink: :sweat_smile:

nebo když se tam nalepí větší kus prádla,tak ten buben jako vyvádí :wink:

holky počkej za pár let budeš vyškolená :wink: :grinning: :grinning:
25. led 2008 v 19:53  • Odpověz
andreeej: Filtr jsme za posledni mesic cistili asi 2x a dneska zase - ja sama, nic tam nebylo. Mne uz se ted zda uplne vsechno, ze to huci, vrci, rezonuje.. Ja uz vlastne nevim, co je spravne a Sebrle rika, ze si myslii, ze je to v poho. Tak nevim, abych pak v opravne nebyla za blba, jestli tam teda zavolam.
25. led 2008 ve 20:01  • Odpověz
jaul..... ahojky, jestli ti to opravdu vrčí a hučí tak to vypadá na ložiska, ale jistější je si pozvat opravaře
25. led 2008 ve 20:08  • Odpověz
jaul: jj zavolej opraváře,třeba to bude aspoň sympaťák,když tomu nic nebude :grinning:
25. led 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
Helčo..............tak se třeba někdy potkáme.Já brousím kolem Galanty skoro pořád. :grinning:
Jaul............nemáte něco v čerpadle? :confused: Jako,jestli není ucpané?
Jinak focení bylo seper a David od Andulky(konečně jsem si ho mohla pochovat :dizzy_face: ...........jinak jsem ho pořád viděla nabalenýho,spícího v kočáře :sweat_smile: )je nádhernej a veselej kluk.V úterý jdeme udělat výběr a pokud to budu mít od Andulky schválený :sweat_smile: ,dám fotky do albíka. :wink:
25. led 2008 ve 20:13  • Odpověz
karotky: myslím, že jsem tě už párkrát zblikla... tak se příště přihlásím....
25. led 2008 ve 20:16  • Odpověz
hab: Loziska, to uz mi taky nekdo rikal :grinning: Jo a pekny fotky :wink:
karot: Ucpany cerpadlo pozna i laik? Odpad ucpanej neni, to jsme kontrolovali.
meni: Fotky, jupiiii :wink: Ja manzela urciite uz nekde videla, ale neviim kde :sweat_smile:
Jdu konecne odpocivat, mejte se bajo a dik za rady :wink:
25. led 2008 ve 20:20  • Odpověz
autor
No většinou se ten bordelík zachytí ve filtru,jak píše Andreeej. :wink: Mě občas v pračce taky rachotí,když odčerpává vodu,ale zatím to neřeším. :grinning: Do filtru čučím po každým praní,ale zatím tam nic nebylo. :wink:
Helčo..............přihlaš se,.............ráda Tě poznám. :slight_smile:
Habli............co dodat k fotkám :confused: ...........Nádherná nevěsta s krásnými šaty a máš moc hezké děti. :dizzy_face:
Ale Dvorkyho a ani Kamilu nikde nevidím. :fearful:
Meni................taky krásný fotky.Čí je ten okatý klučík? :confused: Bude z Tebe hezká mamča...........miminka Ti sluší. :dizzy_face:
Siss..............Péťa je jak profík. :grinning:
25. led 2008 ve 20:36  • Odpověz
1. Ložisko to není, to bych poznal - při praní je normální a nehlučná. 2. jediné co Jane vadí je hluk při vypouštění - to dělá čerpadlo rambajs (to ovšem dle mě dělá každé) vodu odčerpává a ucpané není. Pračka ve vyvážená a absolutně ve vedorovné poloze. Řešil bych to až nebude odčerpávat. Prádlo z toho leze čistý jako sníh :slight_smile:
Jinak Vás děvčata zdravím :slight_smile:
25. led 2008 ve 20:39  • Odpověz
autor
Je vidět,že jsi dom.kutil.Málokdo takhle pračkám rozumí.Ikdyž já si na mažu(v tomto směru)taky nemůžu stěžovat. :dizzy_face: V tom případě,ať Janě viřiď,ať to neřeší. :grinning:
25. led 2008 ve 20:44  • Odpověz
jeee, nas rozumbradaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2008 ve 20:46  • Odpověz
autor
Alespoň máte program na večer. :grinning:
25. led 2008 ve 21:06  • Odpověz
jejda, chlap :grinning:
Jaul: je mi skoro 24(za necelý 3 měsíce), a je vlastně pravda, že ty budeš poslední, tak já předposlední, to nic moc nemění :wink:
Fotky, no to jsou jediné děti v mém okolí, to první je kámošky roční klučina, karotce jsem vyprávěla, jak jsem si ho pár dní po porodu na chodbě v porodnici chovala přes hodinu :dizzy_face: a ty dvě děti, co jsou s náma na svatebních fotkách, tak ty nám šly za druřičku a družbu, Ivošek je prostě nááádhernej, má krásný kukadla, na první pohled jsem se do něj zamilovala :slight_smile: a k nim jsme přišli náhodou, když jsem se s jejich mamčou seznámila na pokoji na chíře, když jsem byla po operaci slepáku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2008 ve 21:39  • Odpověz
Jinak manžel je z Dubiny, tak třeba odtamtud ho můžeš znát :wink: ?
25. led 2008 ve 21:49  • Odpověz
jaul .... :sweat_smile: děkuji , snažila jsem se :grinning: :grinning: :grinning:
sebrle .... zdravím, no tak není co řešit :grinning: to víš to jsou ty manželky věčně s něčím nespokojený.
karot.....taky moc děkuji :sweat_smile: no Dvorkyho přidám a Kamča byla zrovna den po porodu :dizzy_face:
25. led 2008 ve 22:14  • Odpověz
autor
Meni..............koukám,že se taky docela zajímavě seznamuješ s lidmi(kamarádkami). :grinning:
Habli......................jéééééééééé Petr bez čepice. :confused: :confused: :grinning: Vidím ho poprvé vlasatého :wink: .
26. led 2008 ve 12:07  • Odpověz
Že by se tu konečně dneska někdo ukázal? :grinning: Ahoj Karot :wink:
26. led 2008 ve 12:11  • Odpověz
autor
Ahoj! :dizzy_face:
Já se od rána motám po kuchyni(vařím,uklízím,peru,...)a za hodinu čekáme návštěvu.Tak momentálně odpočívám,když Áda spí. :sweat_smile:
Copak děláš?
26. led 2008 ve 12:16  • Odpověz
autor
Zítra jdeme s Ádou kolem 13té na procházku(manža bude mít doma kamaráda).Pokud se někdo budete nudit,tak se připojte. :wink:
26. led 2008 ve 12:19  • Odpověz
uklízím a odpočívám, vždycky se mi chvilkama udělá blbě, a další setkání s toaletou už fakt nemusím, takže jsem letěla do města a hned jsem si koupila ty těhu lízátka, tak jsem zvědavá, jestli zaberou, ch jóóó :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2008 ve 12:21  • Odpověz
autor
Těhu lízátka :confused: .............to slyším(čtu)poprvé. :grinning:
26. led 2008 ve 12:26  • Odpověz
Já o nich taky nevěděla, tady to holky radily, že prej to pomáhá. Vkrabičce je jich 12, mají 6 příchutí, jsou vždycky po dvou: pomeranč, mint, višeň, citron, jablko a malina. V lékárně paní říkala, že jsou to zázvorová lízátka, která jsou v těhotenství proti zvracení. Jmenuje se to GraviPop. Jo, a ta krabička stojí 60Kč.
26. led 2008 ve 12:36  • Odpověz
autor
Možná bych Ti pak(jestli Tě bude pálit žáha)poradila Anacit.Mě to nikdo neporadil a otravovala jsem se s tím od 6.měsíce až do konce těhu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2008 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.