• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
ahoj holky lizatka mi teda moc nepomahala spis naopak ale hodne si je chvalej asi jsem exot :grinning: vycucala jsem dve a zbytek se mi tu vali tak kdyby mel nekdo zajem
26. led 2008 ve 12:59  • Odpověz
autor
Meni by si je vzala určitě. :grinning:
Mě bylo do 3.měsíce nevolno z Utrogestanu.Brala jsem ho 2krát denně hodinu před jídlem.Večer to šlo,ale ráno prášek na lačný žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak vydržet nezvracet hodinu do jídla. :sweat_smile: Bylo to sice trochu drsné,ale co bych pro mrňouse neudělala. :dizzy_face:
Ale nedokážu si představit,že bych byla těhotná znovu a v tomhle stavu (dost se mi motala hlava) se starala ještě o Adama. :confounded:
Takže mě by ta lízátka asi taky nepomahla. :grinning:
26. led 2008 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky tak ty těhu lízatka jsem taky měla, trochu mi pomáhali, ale teď když si na ně vzpomenu je mi špatně :grinning:
26. led 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
Siss..............dneska bylo rande u nás! :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2008 v 18:14  • Odpověz
karot, hlavně musím zjistit, jestli budou pomáhat...Hned jsem si jedno vycucala, jenže pak se vrátil manžílek a šel si po obědě hajnout, tak jsem se k němu přidala, no spali jsme přes 4 hodiny, takže veskrz nevím, jestli účinkovalo lízátko nebo spánek :grinning:
A rande, no obě děti kouzelný, k tomu není co dodat :wink:
26. led 2008 v 18:39  • Odpověz
autor
Tak 4 hodiny po bědě jsem ještě nikdy nedala. :sweat_smile: Si borka. :grinning:
Joo...................Anička je pohodářka,............usnula mamince na rameni.My byli před týdnem u nich(v 1+1) a Adam tam ne a ne zabrat.Je zvýklý,že ho dám do ložnice do postýlky a tam má klid.A jakmile se kecá,tak je to v pytli. :confounded: Museli jsme po hodině domů. :sweat_smile: Zabral hned v kočáře,ale už jsme se nevraceli. :grinning:
Takže návštěvy budeme praktikovat u nás................máme tu i víc místa :wink: ...............Anička je drak...........člověk se ani nenaděje a je hned na 2.konci místnosti. :grinning:
26. led 2008 v 18:47  • Odpověz
tak mě na blitíčko nepomohlo vůbec nic a to to trvalo skoro do 6 měsíce. Když si na to vzpomenu.... brrr, znám všechny kanály Na Drážce a na Slovanech, dál jsem se nedostala....brrr, když si na to vzpomenu....,
no, asi měsíc byl klid a teď mě denodenně pálí žáha jako svině a níc nepomáhá, nejhorší je to v noci, už jsem se propracovala ke spaní v sedě.
Karot ten anacid zkusím, můžou to fakt těhule ?
26. led 2008 v 19:26  • Odpověz
Ty jo, právě mám dojem, že jsem v nějaké diskuzi četla, že to v lékárně pro těhu nedoporučili, ale hodně holek tam psalo, že to užívaly, a na dětech to žádný známky nezanechalo, prý až na to, že se jim nechce učit :grinning:
Zkusím se na to taky zeptat v lékárně...
26. led 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
Helčo...............můžou.Dva pytlíčky denně.Daly mi ho sestřičky,když jsem ležela 2 dny před porodem na rizikovce.Ale pro jistotu se zeptej v lékárně.Jinak by mohla pomoct jedlá soda.Já spala taky skoro v sedě :grinning: a na nočním stolku jsem měla sleničku s pivem.Lokla jsem si jen,když to bylo hodně nesnesitelné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S těmi kanály si mi něco připomněla.Měla jsem jít na krev(testy na AFP)a šla jsem na lačno.To už jsem na ranní nevolnosti netrpěla,tak jsem si řekla,že hořkým čajem nic nezkazím.Tak jsem si vykročila ke Kostelíčku(Sakařkou)a když jsem byla těsně před zastávkou MHD,na které stálo asi 6 lidí :sweat_smile: ,hodila jsem šavli ke stromu. :grinning:
Udělala další 2 kroky a znovu. :grinning: Na gyndu jsem došla s označkovanými kalhotami a jinak dobrý. :grinning:
26. led 2008 ve 20:09  • Odpověz
Karot, tak to můj nejhorší zážitek byl, když jsem si vyrazila do Tesca na nákup jako velká hrdinka. Chytlo mě to ve frontě na pokladnu, když už jsem měla jít na řadu a tak tak jsem vyběhla ven. Myslím, že pokladní i ostraha tam ještě teď zíraj s otevřenou pusou, protože jsem skoro nahodila ten stánek s kuřatama před hlavním vchodem, nebo co to tam stálo a nákup mi tam asi hlídá ta hodná paní, co stála za mnou.... :grinning:
26. led 2008 ve 20:33  • Odpověz
To se mám asi na co těšit, co? Doma je to v poho, aůe že bych ke svému zvracení musela mít lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2008 ve 20:34  • Odpověz
jo holka, když si tělo řekne, tak ti to bude asi jedno. Já byla kvůli tomu skoro dva měsíce doma, vycházela jsem jenom, když už jsem měla fakt velkou depku. Záchodová mísa byl můj velký přítel.Přitom, když jsem čekala Dominiku, tak mi vůbec nic nebylo, nadějně jsem si myslela, že i tentokrát se mi to vyhne... :sweat_smile:
26. led 2008 ve 20:37  • Odpověz
autor
Helčo..............tak to znamená,že když příště budu čekat holku,tak zvracet nebudu? :sweat_smile:
26. led 2008 ve 20:42  • Odpověz
no spolehnout se na to nemůžeš, ale naději máš.... možná, že ty mužský nás zkoušej už od samýho začátku,,, :confused:
26. led 2008 ve 20:43  • Odpověz
No, tak z Tesca mám taky docela strach. Hned na začátku, když jsem šla ráno nakoupit, jsem málem nahodila regály se zeleninou, ale to jsem to ještě ustála. Jinak když tam jdu, kolem salámů, pečiva, házím takový ksichty, jak se snažím nedejchat, no musí na mě být skvělý pohled... Ale říkám si, že kdyžtak by mi tam otevřeli a pustili na záchody, jedno léto jsem tam brigádničila, ak tam mám ještě pár známejch :grinning:
26. led 2008 ve 20:48  • Odpověz
autor
Z Tesca mám taky zážitky,ale už s Adamem. :sweat_smile:
Když jsem čekala frontu u uzenin a měla si říct,co chci(Adamovi mohl být tak měsíc max. :wink: ),tak se probudil a začal řvát v kočáře.Měla jsem odkrytou síťku na boudě,přes kterou na něj čuměla nějaká důchodkyně(zřekmě stará panna :sweat_smile: )a nevěřícně kroutila hlavou.Když to se mnou nic neudělalo(zrovna jsem byla na odchodu,protože jsem od prodavačky dostala to,co jsem chtěla),tak nelenila a přišla se podívat ze předu se slovy:"To je teda hrozný!" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
Ale nebylo to špatný ve frontách u pokladny..............to mě pouštěli skoro všichnu dopředu. :grinning:
26. led 2008 ve 20:54  • Odpověz
no jo důchodci, to je kapitola sama pro sebe, nejhorší je to, když jedu na gyndu, jezdím do Polabek k Sýkorovi a trolejbus je plnej babek, co jedou do Kuflandu na slevy, nastoupí to celý nemocný, sotva to chodí, každá hůl a zpátky jedou s pěti taškama a batohem na zádech a koukaj, proč se nemám k tomu, je pustit sednout. Teď už je to dobrý, páč mám řádnej pupek a v troleji ho vystrčím, ale párkrát se do mě vopřeli....
26. led 2008 ve 20:58  • Odpověz
Když jsem jezdila z Pardubiček, to bylo dobrý, zalezla jsem si tam, kde se těžko někoho pouští, a když u nemocnice nastoupili většinou důchodci, měli smůlu. Jenže teď když mám někam jet z centa, tak se sotva vejdu do dvěří, tak radši chodím pěšky. Navíc opět pro mě ty pachy docela těžko snáším, a někdy je to fakt síla....
26. led 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
Helčo.............hurá nová fotka.Musím si Tě zapamotovat,ale radši se laš,až mě někdy uvidíš! :grinning:
26. led 2008 ve 21:06  • Odpověz
snažím se, bojuju s úpravama, mám všechno nafocený ve velkým rozlišení, takže si s tím hraju...
26. led 2008 ve 21:09  • Odpověz
autor
Nemáš podobný kočárek jako Luucie? :confused:
Meni...............já jako těhule jsem se s důchodci taky neprděla.Jeli (seděli) tam i mladší,tak jsem to neřešila. :sweat_smile:
26. led 2008 ve 21:17  • Odpověz
karot, mám něco podobného, no doufám že nebudem v praxi zklamaný, ale zatím ho blejskáme, hlavně Dominika.
Vlastně ho vybrala ona, nebo spíš nás do něj dotlačila.....
26. led 2008 ve 21:21  • Odpověz
autor
Tak asi má v plánu bráchu hodně vozit nebo ne? :wink:
26. led 2008 ve 21:32  • Odpověz
zatím to tak vypadá, ale uvidíme, jak ji to dlouho vydrží..... :slight_smile:
26. led 2008 ve 21:37  • Odpověz
Cauky, dneska jsem tu moc nebyla, od 3h az doted jsme meli navstevu a sobota v cudu.. a venku peknej fukejr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2008 ve 21:38  • Odpověz
tak jsem se vyčerpala těma fotkama, jdu se valet na gaučík ...... mějte se .. :dizzy_face:
26. led 2008 ve 21:54  • Odpověz
autor
Helčo...................je vidět,že to kočárkování má Dominika v ruce. :wink:
Já byla u vytržení z toho,že když jseme se s Meni sčuchly v Tescu,automaticky čapla kočár s Adamem a jela jak profík. :grinning: To se mi stalo poprvé za 9 měsíců,protože ostatní(manžel a moje maminka :sweat_smile:) se do toho nikdy moc nehrnuli :angry: .
Jaul..............vítr byl pěknej.............i jsem měla strach,aby nám to neodneslo střechu. :sweat_smile:
27. led 2008 v 08:21  • Odpověz
čuuuuuuuuuuus ženský...tady to nějak jede :grinning:
27. led 2008 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz
siss, viď?????? :grinning: :grinning:
27. led 2008 v 09:53  • Odpověz
luci: nooo..akorát se sem nějak nemůžu zapíchnout :confused: :sweat_smile:
27. led 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.