• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
siss, já taky nee :grinning:
27. led 2008 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

tak nezapichuj :grinning:
27. led 2008 v 09:55  • Odpověz
coze?? :confused: :sweat_smile:
27. led 2008 v 09:58  • Odpověz
jaul: mě to po ránu hned tak nemyslí :grinning:
Jsem včera koukala na ten film na čt1 Nevěrná,to bylo docela dobrý :wink:

A co nového u Šebrlů?
27. led 2008 v 10:01  • Odpověz
andreeej: já ho mám na DVD...Martinez je mnamy mnamy :grinning:
27. led 2008 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
siss: no to je fakt kořen :wink:
27. led 2008 v 10:02  • Odpověz
andreej: ale už ho ulovila Kylie Minogue :zipper_mouth: :sweat_smile:
27. led 2008 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
fakt jo,ale to je taky kočka :slight_smile:
27. led 2008 v 10:07  • Odpověz
Karotky, já jsem si pak doma říkala, jestli ti to nevadilo, že jsem ti drandila s kočárkem, že jsem si ho tak nějak rovnou vzala... Když já ráda jezdím s kočárkama a už se fakt těším na to, až budu jezdit s mým...
Jinak u nás se na kočárkování hlasí už teď spousta lidí, manžel se na to těší jak malý dítě...
27. led 2008 v 10:30  • Odpověz
siss: Co uz tygr uvaril dobryho?? :grinning:
27. led 2008 v 10:37  • Odpověz
autor
Meni...............ne nevadilo. :dizzy_face: Ale když jsem byla v létě(naposledy)u holiče a dítko nechala manželovi doma,připadala jsem si pak ve městě jak bezruká. :sweat_smile: Fakt už bez toho kočáru neumím chodit. :grinning:
Holky..............teď se zas nemůžu zapíchnout já. :grinning:
Tak pro dnešek předávám "štafetu" jiným,..............máme dneska odpoledne stejně návštěvu.
Tak zatím Pa a přeju všem hezkou neděli. :dizzy_face:
27. led 2008 v 11:33  • Odpověz
:grinning: Co máte s tím pícháním? :sweat_smile:
My máme taky návštěvu odpoledne :sweat_smile:
Venku je tak hnusně,že se tam asi ani nedá jít :unamused:

Siss: Co to vaříte?
27. led 2008 ve 12:13  • Odpověz
andreej: já nevim, co táta vaří :confused: :sweat_smile:
27. led 2008 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
siss: :grinning: :grinning: :grinning:

no my to máme dnes rozdělený,já polívku a Filip druhý :wink:
27. led 2008 ve 12:16  • Odpověz
My sme byli dneska taky na návštěvě a včera sem byla pařit :sweat_smile: :sweat_smile: Vypila sem 4 piva a jednu B52 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale domů sem došla po svejch a bez zatáček :grinning:
27. led 2008 v 17:32  • Odpověz
autor
Luuci.............kam se na mě hrabeš. :sunglasses: Já "za mlada"vypila 5 Plzní a ani jsem nemrkla. :grinning:
Teď už se krotím...............mohlo by mě to po tom 1,5 roku abstinence porazit. :sweat_smile:
27. led 2008 v 19:55  • Odpověz
karot, to já v dobách největší slávy taky vypila mooohem víc, to ani není na chlubení :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tohle bylo po roční skoro abstinenci....to není tak špatný neee :grinning: ještě když ty piva byly 13% a B52 obsahuje absint :sweat_smile:
27. led 2008 ve 21:38  • Odpověz
autor
Tak,to potom jo. :wink:
U nás byly tzv.pátkové klasiky..............chodili jsme s kamarády k Lupťákovi(Číčák),ke Kohoutkovi(Husova) a taky jeden čas k Capouškům do Pardubiček.Občas jsme zajeli do Medlešic vlakem na dom.ležáka. :dizzy_face:
Některé "akce" máme na videu,ak můžu alespoň zavzpomínat :wink: ,když mám teď jinou životní náplň. :grinning:
Jakou máš nejoblíbenější značku? :confused:
Já Plzeň,Zlatýho bažanta,Medlešáka a pak 11%.Havl.Brodský................Jaká je to vůbec značka? :sweat_smile:
Meni.............jdu dneska do Tesca..............budu tak zase kolem té 14.-14.30té.Tak bysme se tam mohly srazit a pak se někde projít,pokud máš dlouhou chvíli. :wink:
28. led 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahojky, dneska mám naplánovaný plavečák, jdem s kámoškou hned po jedenácté, pak na obídek, a musím si k našim do Pardubiček pro Avon, abych ho mohla rozdat... Jo, ještě si musím pro lístek na peníze k Peršínovi...
Zítra musím do práce, doufám, že tam všechny potkám a všichni se budou vyptávat :angry:
A na čtvrtek jsem zorganizovala vééélkééé setkání, pěknej babinec... Jen nevím, kam si půjdem sednout, bude nás šest plus jedno roční dítko. No, tenhle týden se asi moc nudit nebudu, zato na ten další mi diář zeje prázdnotou :grinning:
28. led 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
To neva..............tak se domluvíme na příští týden.
Děláš pro Avon?...............Něco bych si objednala,jestli by to šlo. :dizzy_face:
Ale stačí až po neděli. :wink:
Tak zatím Pa a užij si plavání. :slight_smile:
28. led 2008 v 09:00  • Odpověz
Tak příští týden, už teď se těším :wink:
Dělám Avon i Oriflame, vezmu ti ukázat katalogy...
28. led 2008 v 09:17  • Odpověz
teda ženský...pívo :zipper_mouth: :sweat_smile:
28. led 2008 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Meni..............tak to budeš hodná.Potřebuju hlavně korektory. :wink:
Siss..............někdo pivo,někdo sex. :grinning:
28. led 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahoj,
tak holky včera jsem si půjčila na chvíli malýho souseda skoro 8 měsíců a normálka kluci z něj byli úplně na větvi,prej miminko malá a hračky mu nosili,akorát když poslintal Danečkovi tepláky,tak to se mu nelíbilo,prej co to dělá?!!!!!!!!!!!!!
no a Filipovi se z toho udělalo zle při pomyšlení,že bychom měli 3 děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem na víno,tvrdej nepiju a pivo v malým množství,to co jsem vypila v minulosti,to už si ani nepamatuju to je dávná historie :grinning:
28. led 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
Andreeej..............tak z poslintání je hotovej i můj manžel.Jakmile na něj něco ukápne,svléká si triko a hází ho do špíny. :grinning: Takže si z toho nic nedělej,...............u chlapů je to normální. :grinning:
28. led 2008 v 11:48  • Odpověz
ahoj všichni,
musím se pochlubit, dneska jsem ulovila celkem slušnej bundokabát v CA, zlevněnej ze 1700,- Kč na 600,-.
I s tím mým břichem na pr.... co mi teď narostla v tom nevypadám jak cirkusovej stan, takže mi trošku stouplo ego...
28. led 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj,fakt jo! Že bych se tam šla podívat :slight_smile:
28. led 2008 ve 14:33  • Odpověz
Zdravim, videla jsem KAROTKY opet z autobusu, tentokrat na krizovatce u T-Mobile, mame to na sebe ale stesti :wink:
28. led 2008 v 15:07  • Odpověz
karot, já mám nejaradši Stellu, Gambáč a spíě cizí piva, chutnaj mi třeba Belgický, jsou trohu sladší :wink:

jaul, tak co? Bude Šebrlátko??
28. led 2008 v 15:44  • Odpověz
andreeej : doporučuju, začíná to tam bejt přebraný, ale ještě se dá něco ulovit....
28. led 2008 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.