• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Tak se přidám, my jsme oba na vínečko, na začátku prosince jsme byli ve viném skllípku na Moravě, a výýýborný. Získali jsme tam kontakt na pána, tak přes něj objednáváme. S těma z obchoďáku se to nedá srovnávat... Na Vánoce jsem dělala objednávku kolem 60flašek pro nás a pro známé :grinning: A za chvilku budu objednávat zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2008 v 17:26  • Odpověz
jj vínečko je dobré :wink:

tak jsem šmírovala na rodině cz. porod doma a představte si,že tam jedna borka rodila doma po odtoku plodovky víc jak 24 hodin ještě doma :confused: a pak když začala ztrácet ozvy,tak se rozhodla jet do porodnice :fearful:
to fakt nechápu,já když mě praskla voda,tak jsem šupajdila do porodky během půl hoďky
http://www.rodina.cz/diskuse146.htm
28. led 2008 v 17:35  • Odpověz
luuci: No, ani se neptej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. led 2008 v 17:50  • Odpověz
jaul: Tak nenapínej!!!!!! :slight_smile:
28. led 2008 v 18:56  • Odpověz
Jaul tytyty koukej se nám přiznat :confused: :grinning:
28. led 2008 v 19:10  • Odpověz
jaul, tak coooooooooo??? :sweat_smile: sme zvědavky, viď???? :grinning:
28. led 2008 v 19:14  • Odpověz
No, co myslite? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:
28. led 2008 v 19:31  • Odpověz
jaul, joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :wink:
28. led 2008 v 19:34  • Odpověz
ale psssssssssssssst :zipper_mouth: :dizzy_face:
28. led 2008 v 19:37  • Odpověz
jal gratulace obrovskáááááááááááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2008 v 19:42  • Odpověz
vsici: nonono, ja bych s tim tak nespechala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2008 v 19:43  • Odpověz
jaul, supééééééér, připojuji se ke gratulantům :wink: :grinning:
28. led 2008 v 19:43  • Odpověz
jaul, supeeeeeeeeeeeeeeeer :wink: teeeeeeeda Šebrle je chlapák :grinning: gratuluju :wink:
28. led 2008 v 19:53  • Odpověz
luucia: Taky si to myslí :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. led 2008 v 19:55  • Odpověz
jaul: tak to je fakt supér,tak gratulace obrovská :slight_smile:
28. led 2008 v 19:59  • Odpověz
jaul, neeee, abys ted v práci něco tahala!!!! :confused: :confused: :wink:
28. led 2008 ve 20:15  • Odpověz
jaul: hlavně Šebrleho,až to oslaví,ten svůj úspěch :grinning:
28. led 2008 ve 20:22  • Odpověz
jaul, jooooo, jak píše Andrej!!! Ani Šebrleho ne!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Jaul..............veliká gratulace a ať to roste jak má. :dizzy_face:
Na křižovatce jsem byla,ale Tebe opět neviděla. :grinning:
28. led 2008 ve 20:58  • Odpověz
.taky gratuluuuuju :grinning:
28. led 2008 ve 21:01  • Odpověz
autor
Jaul...............budeš měnit doktorku nebo ne? :confused:
28. led 2008 ve 21:06  • Odpověz
karot: Tys prechazela zrovna tu hlavni smerem k Mekaci a ja ti jela v busu za zadama smer k Tescu. Zase jsem te videla koutkem oka, ale kocar poznam i poslepu :grinning: Menit ji zatim nebudu, uvidim, jak to s ni pujde. Pro me je vyhoda, ze ji mam pres most, kdybych musela v lete do mesta ci dal, tak bych asi chcipla, to teplo mi fakt nedela dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: Treba nam mudra zmoudri..
luuci: Jsem zvedava, jaky ohlas to bude mit v patek v praci, podle toho, co mi doktorka rekne, to uz musim rict. Dnes podepsala vypoved jedna kamoska, druha se ji chysta podat ve CT a pak jeste ja s tou zpravou - jsem zvedava, kdo ty voziky do busu bude tahat. A dneska jsem se rozhodla, ze mi asi nezbyva nic jinyho, nez jit na tu kontrolku co nejdriv, protoze kamoska, co chce dat tu vypoved je hooodne zklamana. Je chudak po gyn zakroku, v unoru jde na dalsi operaci, nemela by nic tahat, nemoci prechazi, deti ji nikdo prebalit nepomuze, vsechno dela ve tride sama - a dockala se dneska toho, ze ji rekli, ze je neustale nemocna a tudiz v praci k nepotrebe. Ja mezi takovyma lidma fakt uz delat nechci! Navic tehotna!!! To je hnus! Jo a jeste hakuju v kuchyni jako zaskok, uz jsem vam to rikala? Ale musim priznat, ze radsi tam, nez v ty moji tride, uz mi to tam leze na mozek!
Dik vsem na gratulace, ale jak rikam, jeste nechci rvat dopredu - a vubec jsem vam to tady vykecala a ani jsem to nevydrzela do patku! Jinak sebrle si snazeni moc neuzil, je z toho docela zklamanej :sweat_smile: :sweat_smile: No, taky jsem si myslela, ze to nebude tak hopem :sweat_smile: :sweat_smile: Co s tim ted budu delat? :grinning:
28. led 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
No,co?.....Budeš si to užívat! :dizzy_face:
Hlavně by Tě měl manžel rozmazlovat. :wink:
28. led 2008 ve 21:32  • Odpověz
Janiša je nejrozmazlovanější tvoreček pod sluncem děvčata :slight_smile: :grinning: :wink:
28. led 2008 ve 21:37  • Odpověz
autor
Sebrle................tak to jí přeju. :dizzy_face: Málokterá má doma takové zázemí. :grinning:
Užívejte si každý den..................je to nejkrásnější období(alespoň pro mě bylo :wink: ).
29. led 2008 v 08:18  • Odpověz
jaul: ... tak mi to trošku připapomíná mýho manžela, já to mám na talíři skoro denně, že si nic neužil. U nás to bylo na druhý pokus. Takže to zachraňuju žrádýlkem, protože na sex jaksi není chuť.... :dizzy_face:
29. led 2008 v 08:18  • Odpověz
Holky :grinning:
Tak ten můj by byl zas radši, kdyby se nemusel snažit tak dlouho, chce většinou hned vidět výsledky, a když se nedařilo, tak byl z toho po čase takovej zklamanej, chudáček :wink:

Jaul, velikááánskááá gratulace :slight_smile:
29. led 2008 v 09:07  • Odpověz
jaul: i ty šibalko :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2008 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak u nás to snažení lezlo manžovi už na nervy,protože to trvalo 3 roky. :sweat_smile:
Takže se z toho stala celkem rutina. :rolling_eyes: ..................Myslím si,že na takové to pěkné užití bohatě stačí 3/4 roku.........pak už je to stereotyp. :wink:
Momentálně máme zasloužený odpočinek. :dizzy_face:
29. led 2008 v 10:28  • Odpověz
jaul: veliká gratulace :slight_smile: , na práci se vykašli, za to to nestojí...
29. led 2008 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.