• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
jaul :já to zmeškala,no velká gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je super zpráva,manža je kabrňák :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
29. led 2008 ve 12:02  • Odpověz
autor
Ahoj Dasty!
Necháte si říct,co to bude nebo to vydržíte? :confused:
29. led 2008 ve 12:29  • Odpověz
Nazdar pritelky,
vy me bavite, fakt :grinning: :grinning: Ale ja to dneska potrebuju, protoze sem se zas tak nas...a v ty kuchyni.. prijdu tam a kucharka na me vybali, ze jsem v tom! Vubec nevim od koho to ma, ja to nikde nerozhlasovala, naznacila jsem to jen 2 holkam a to proto, ze ta jedna by mohla jit do tridy za me, tak aby si treba rozmyslela, ze chce odejit a ta druha se rozhodla vcera k ty vypovedi, tak jsem ji chtela utesit, ze ja to asi taky vzdam, jak to tak vypada a at tam pak dela blbecky nekdo jinej. A tahle holcina si to 100pro nechala pro sebe!! No a dneska se dozvim tohle! Dost me to stve, ze leze nekdo nekomu takhle do jeho soukromi a roznasi drby! Co z toho ty lidi maj? Navic nemam nic podlozenyho! Az mi to mudra potvrdi, tak to tam asi vyvesim na nastenku, aby si to vsude nespitaly!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2008 v 15:11  • Odpověz
jaul: čáááuu těhulééé..to s náma budeš moct chodit ven :grinning:
29. led 2008 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
dasty: Tak to vidis, ja te poslechla a neflakala to :grinning: :grinning: Vzdyt jsem ti rikala, ze te v tom nenecham!!
29. led 2008 v 15:11  • Odpověz
jaul: to je supr ze se zadarilo moc gratuluju bud na sebe opatrna :wink:
29. led 2008 v 15:15  • Odpověz
hele, jaul, mě jedna moje "milovaná kolegyně" vysledovala až na BRMS, a pak v práci roznášela drby... Snad jí ještě nenapadlo, že bych mohla být teď přestěhovaná sem...Taky mě to pěkně naprdlo :angry:
Co vlastně děláš :sweat_smile: :confused: ?
29. led 2008 v 16:02  • Odpověz
Hele holky,já teda nevím,jak to berete,ale já znám dost lidí,co si na netu jen čte,tzv. šmíruje,ale pořád je to veřejné.
Tudíž by měl být člověk opatrný,co napíše.
Já o koníkovi vím,třeba o osoby,která jen čte :wink:
29. led 2008 v 16:20  • Odpověz
Jojo, tak s tím se musí počítat, jen mě tehdy štvalo, že prostě po firmě se roznášely drby, teď už tam nejsem, tak mě to až tak netrápí...
29. led 2008 v 16:30  • Odpověz
andreeej: OK, ale tohle byl fakt nekdo ze skoly. Jinak pocitam s tim, co tady pisu, ze cte i fura dalsich lidi :confounded:
29. led 2008 v 16:52  • Odpověz
karotko:necháme,ale nepovíme. :wink: Já jsem nechtěla vědět pohlaví,ale můj chlap jo a to bych do něj hučela ať mě to řekne.Tak ve čtvrtek se to snad dozvíme :wink: :wink:
jaul:to je mě líto,ale lidi jsou fakt hnusný.Já jsem třeba věděla ,že je kamarádka těhulka a dokud mě nedovolila to říct dělala jsem mrtvého brouka.Ale nevím jestli se dají tvoje kolegyně některé nazvat kamarádkou :frowning2:
Je to předně tvoje věc a nikdo nemá právo to roznášet :angry: :angry: :angry:
JInak jsem těhulko moc rádasice mám menší náskok,ale ty to doženeš :grinning: :grinning: :grinning:
Meni i Andrej:máte pravdu spousta lidí si to jen to čte.Proto i já volím fotky které zveřejnit :unamused: Předemnou se podřekla i švagrová :frowning2:
29. led 2008 v 17:08  • Odpověz
dasty: přesně :wink:
jaul: tak se nečil a užívej :wink: :dizzy_face:
29. led 2008 v 17:10  • Odpověz
andrej:píšu to samé přesně :wink:
jaul:jak píše Andrej nerozčilovat a smát se ať máš miminko samej úsměv :sweat_smile: :dizzy_face:
29. led 2008 v 17:16  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata!
Jaul...............nic si z toho nedělej,stejně na ně za chvíli hodíš bobek. :grinning:
Andreeej...............jelikož chodí jedna moje kolegině z práce na tyto stránky a tak není potřeba(ikdyž na mě všechny dotírají),abych tam své dítko jela ukazovat.Za jedno jsem koliktivu v práci moc neseděla a za druhé,ať si Adama prohlídnou na netu.Dělá se tam s chemikáliemi,lezou tam všude myši :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ještě by tam něco chytil. :rolling_eyes:
Takže mi to neva,když si tu o mě někdo něco přečte................nepíšu sem nic špatného. :wink:
Dasty.............tak ve čtvrtek písni.............jsem napnutá. :dizzy_face:
Dneska jsem potkala ve městě(byla jsem s Andulkou pro fotky a docela ujdou :wink: ..........když bude čas,dám je večer do albíka :wink: )kolegini z práce a ta mi sdělila,že podnik krachuje(jako každý rok :grinning: ),pár lidí chce odejít(jako každý rok :grinning: ),protože dávají výplaty se 14.spožděním apd.Tak nějak jsem si začala vážit toho,že jsem na mateřský a financuje mě stát. :dizzy_face:
Jo...............a mám depku.Viděla jsem PA,která mě rodila a je mi na nic z toho,že to tak uteklo. :cry: :confounded:
29. led 2008 v 17:55  • Odpověz
karotko:napíšu,ale snad jen,že je vše o.k.Musíte se nechat překvapit,zatím si myslíme,že holka.Ale třeba to bude filípek jak vyst´řiženej :wink: :grinning: Jdu až v 19hodin večer,tak mě držte pěsti ať je mimísek zdráv. :sweat_smile:
29. led 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
Kampak to chodíš? :confused: Tak pozdě. :sweat_smile:
29. led 2008 v 18:23  • Odpověz
já jdu k prof.Eliašovi k nám na polikliniku do Polabek,jezdí sem jednou za 14dní a je to ten placený 3D ultravzuk,Lucka nám to poradila,je prý vyhlášený a dokonce mě to potvrdila i moje gyndařka.Povídá pokud vám řekne,že je vše v pořádku tak už se nemusíte strachovat.Jsem ráda,že jsem se k němu dostala je u něj nášvih,už mě přeobjednávala sestřička protože byl plně vytíženej-měla jsem jít už minulej tejden ach jo já se snad nedočkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2008 v 18:26  • Odpověz
Jé, o tom jsem už taky slyšela, kdy jsi se k němu objednávala a jak dlouho jsi čekala? To bych taky využila... A ještě teda, můžu se zeptat, kolik tě bude stát? Jen abych měla představu... :sweat_smile:
29. led 2008 v 18:33  • Odpověz
Jééééé karot: já to nemyslela,tak že někdo píše něco špatnýho a že by se za něco měl stydět :frowning2:
Jen,že to je na uvážení každého,kam až chce zajít :wink: fotky,soukromí atd.
29. led 2008 v 18:50  • Odpověz
meni: Delam ve Svitani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dasty: Juuu, 3D v Polabkach, to bude super! Tak at se ti to libi a vsechno je ok a ukaz nam konecne pupik :grinning:
29. led 2008 v 18:53  • Odpověz
Tak jsem si dala odpol navecer jogurticek a ted 2 zavinacky, byly mooooc mnam mnam :grinning:
29. led 2008 v 18:59  • Odpověz
Jaul: Tam v Pardubičkách? Jestli jo, tak tam dělá moje kámoška... :slight_smile:
29. led 2008 v 19:00  • Odpověz
autor
Andreeej.............já si to taky tak nevyložila,neboj. :wink: ......Chtěla jsem tím jen říct,že ten kdo mě bude chtít pomluvit,mě stejně pomluví a ještě si to přibarví. :confounded: Já dělala v kolektivu,kde všichni všechny pomlouvali a jelikož jsem se do toho nezapojovala(hnusí se mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),tak jsem byla špatná. :grinning:
Ono se to děje i tady.Jistá osoba na mě donášela nesmysly holkám z našeho termínu do IPček a bylo to tak akorát trapný.Takže se dá říct,že jsem si na dnešní svět zvykla a určitý lidi jsou mi ukradený. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2008 v 19:01  • Odpověz
karot: Fakt jo,tak to je drsný :unamused:
No jasný,máš pravdu,to je prostě všude :wink:

jaul: to jsou hrozný chutě :grinning:
29. led 2008 v 19:17  • Odpověz
meni:klidně volej už v 17tt je tam pěknej nášvih,v Polabkách dojíždí do své ordinace,ale jen odpolko a některý den v týdnu.Ultrazvuk bude stát 600kč a 35o kč DVD,ale je to prostě unikát.To zase není tak hodně :wink:
jaul:já mám pupek jak na dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: Ty chutě naprosto chápu,já si dala kyselé zelí syrové,potom hrušku zapila mlíkem.Včera zavináče na to zase hrušku,prostě blázinec a teď jsem zblajzla grep a k obědu květák.Budeme mít asi vegetariana,mám hrozný chutě,ale ne na maso,ale ovoce,zelenina a ryby. :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2008 v 19:48  • Odpověz
super, díky za info, fakt to určitě využiju :slight_smile:
29. led 2008 v 19:55  • Odpověz
autor
Meni...............Ty taky musíš mít všechno! :grinning:
Mě stačila ta videa od Peršína.Ale příště mi to třeba stačit nebude. :wink:
29. led 2008 ve 20:04  • Odpověz
Karot, super popisky u nových fotek :grinning: , to je jak reklama na pííívo :wink:
Vzhledem k tomu, že je to i odborník na genetiku (určitě je to on, už nám ho pár lidí doporučilo), tak k němu bych asi stejně zavítala. U nás se vyskytlo pár srdečních vad, takže asi tak. Ale 3D UTZ jsou fakt perfektní :slight_smile:
29. led 2008 ve 20:13  • Odpověz
jaul, to ti ty chutě začly teda brzo!!! :grinning: chtěli ste říjňátko, vid? se vám to hezky povedlo!! :wink:

karot, faaaakt? to je teda mazec!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Siss, mi psala, že zítra nemůžeš, škoda! :unamused:

dasty, Veru, podle chutí bych teda tipovala holčičku, měla sem podobný chutě!! :grinning: A pupek na dvojčátka teda nemáš, leda, že bys ho měla na zádech :grinning:

meni, genetický UZ doporučuju!!! nejen, že je to hezká vzpomínka, ale do konce těhu můžeš být v klidu, pže dr Eliáš je fakt kapacita a když on neuvidí žádnou vadu, tak tam OPRAVDU žádná není!!!!!!! :wink:

Holky, my jdem v pátek na náušničky!!! Bojím, bojím :cry: A Anetka má rýmu, tak je taková nevrlá a moc nepapá :frowning2:
29. led 2008 ve 20:23  • Odpověz
autor
Meni.........nic lepšího nešlo vymyslet. :grinning: Ta ženská,co nás fotila v říjnu tam nebyla,tak to za ní vzal šéf.Ale moc se nevyznamenal...............vypadáme tam obě dost vystresle.............asi z něho.Když nás dofotil,dodal:"Tak jsme to zvládli docela v pohodě,ne?!"..............Asi má fóbii z malých dětí. :grinning:
Holky.............nestraště s geetikou.Já měla osypky jen z toho,když mi brali krev na AFP. :sweat_smile:
29. led 2008 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.