• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Luuci................domluvíme se na jindy. :wink:
29. led 2008 ve 20:31  • Odpověz
a kam do ateliéru chodíte? My jsme byli spokojeni s ateliérem ve Smilovce, fotili nám i svatbu, jak tu koukám na profi fotky dětí i maminek s bříšky, taky si pak necháme nějaké fotečky udělat :slight_smile:
29. led 2008 ve 20:35  • Odpověz
autor
Do Fokusu naproti nemocnici.Paní nás fotila i na Vítání občánků,tak mě to pak nadchlo,když jsem si u ní byla vyzvednout fotky.Ale ten šéf je fakt případ. :sweat_smile:
29. led 2008 ve 20:43  • Odpověz
ÁÁÁ, už mi ani nic neříkej... Oni mají s radnicí nějaké ty smluvní vztahy, kámošce fotil svatbu, ale já nevím, no... Ty fotky hned ze začátku jsou ale fakt skvělý :slight_smile:
29. led 2008 ve 20:49  • Odpověz
autor
Já se tam chystám ještě v roce a budu trvat na té ženské.Ta sama od sebe vymýšlela různé varianty a tomuhle(s prominutím)troubovi jsem musela ještě radit,co za nás a pod děti má dát. :grinning:
Nebyli jste spíš ve Sladkovskýho?
29. led 2008 ve 20:57  • Odpověz
:grinning: , no jasně... už mi to tak moc nemyslí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2008 ve 21:01  • Odpověz
meni: No, v Pardubickach, koho tam znas?
andreeej: Takovy chute jsem mela vzdycky, nic zvlastniho :grinning: Vlastne jim furt vsechno :sweat_smile:
30. led 2008 v 06:44  • Odpověz
autor
Meni.......oni mají s radnicí smlouvu i na svatby,..............ale dělají pěkné fotky. :dizzy_face:
Ještě jsem přemýšlela,že bych se šla zeptat do Sladkovskýho,jak to tam dělají.Uvidím,.............jak se mi bude chtít. :wink:
Jaul................já jedla taky všechno do 6.měsíce(to jsem musela vysadit mléčné výrobky,sladké,...........protože mě pálila žáha :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),ale příště budu k mimiču ohleduplnější :sweat_smile: .Určitě nebudu jíst hodně nadýmavá jídla,cibuli,...........člověk si to ani tak neuvědomí,když to mimčo v břiše neslyší. :sweat_smile: Dokonce se mi párkrát stalo,že si Áda v břiše uprdnul. :grinning:
30. led 2008 v 10:20  • Odpověz
Karotky, já vím, kámošce svatbu fotili, upřímně řečeno, měla jsem srovnání, když 14dní po ní jsem se vdávala já, tak nám to fotila paní ze Sladkovského, a cenově a myslím si, že i trochu kvalitou jsme byli někde úplně jinde. Oni měli minimum fotek, a platili tolik, co my za cca 500fotek. Paní jsme si totiž vzali pak ještě na zámek, tam se udělala taky spousta fotek, všechno jsem měla na CD, prostě pán z Pardubiček mi moc nesedl. Pamatuju si ho ještě z doby, kdy nás fotil na základce...
30. led 2008 v 10:55  • Odpověz
Jo, a ty lízátka mi teda taky nepomáhaj, úlevu sice přinesou, ale jen na chvíli, to bych musela cucat v jednom kuse... chjóóó :unamused:
30. led 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
Meni..............mě ani tak nejde o peníze,ale spíš o hezké fotky,když už se tam vypavím. :wink:
Tak zkusím ti fotografku ve Sladkovskýho. :wink:
Luuci...............budeš se někde s Anetkou fotit,až jí bude půl roku?
Meni.................mě proti nevolnostem taky pomáhaly žvýkačky. :wink:
30. led 2008 v 11:43  • Odpověz
karot: tak my jsme taky nikam nešly..Aneták má rýmu a kašel :unamused:
30. led 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz
karotka: hele zlato..neuraž se..ale co to máš na hlavě?????? :unamused: Se děláš zbytečně starší :unamused:
30. led 2008 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
jaul: co ty těhule..až přijdeš z práce...a vod doktooora..tak napiš :grinning:

meni: zkus coca-colu..ledově vychlazenou :wink: :slight_smile:
30. led 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
siss: To jsi neviděla mě :grinning: :grinning: :grinning:

Né,tak já si taky myslím,že by to chtělo odborný zásah,ale je to samozřejmně věc karot :wink:
30. led 2008 ve 12:31  • Odpověz
andreeej: venku je krásně co..půjdeme jen na chvíli ven... :zipper_mouth:
30. led 2008 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
LUci :konečně jsem tě tu taky zastihla:nevíš jestli Adéla už něco má???budu na vás v pátek myslet-chudák Anetka :frowning2: ,ale lepší te´d než později :wink: No s tím břichem nevím já bych to viděla na dvojčata :grinning: :grinning: :grinning:
A jsem zvědavá hlavně zda nám potvrdí,že mimi je zdravé a pak to pohlaví :wink: :wink: :wink:
meni:mě ty lízátka moc nepomáhala,ale někde možná tady jsem četla oloupané mandle rozkousat.To pálení žáhy mám pořád ať sním co sn´ím a když jsi jdu kupovat salát zeleninový hned se ptám zda tam není cibule. :unamused:
Karot:my jsme se fotili v půl roce v roce,potom každý rok ve Sladkovskýho a byli jsme spokojení,ale lepší jsou tam vzádu v tom fotolabu ten ve předu je nic moc a drahej :frowning2:
30. led 2008 ve 12:43  • Odpověz
autor
Siss..............tak kromě vlasů,očí,nosu,uší,pusy tam mám pár bradavic s chlupama,pak mám ještě knír pod nosem(ten mi naštěstí vyretušovali)a máš štěstí,že jsem nevicenila zuby. :wink:
Jak píše Andreeej..............je to moje věc,jak vypadám a rozhodně nejsem člověk,který každýho hodnotí jen podle vzhledu.Pro mě je důležitý charakter,tolerance a povaha.Podle toho já posuzuju lidi.
Budeš se s tím muset smířit,protože já se kvůli Tobě předělávat nebudu. :grinning:
30. led 2008 ve 12:48  • Odpověz
Karot.je to tak,ty se musíš cítit a to je nejdůležitější souhlasím :wink: :wink: :wink: :wink:
30. led 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
Dasty..........myslíš ten ateliér,co je naproti bývalé Paříži? :confused:
30. led 2008 ve 12:54  • Odpověz
nene karot ten dál je lepší,ten první nic moc/ten naproti bývalé Paříži/jsou kousek od sebe :wink:
30. led 2008 ve 12:57  • Odpověz
karot: přesně tak jsem to myslela,že je to tvoje věc :wink:
a Siss ti to napsala jako opravdová kamarádka,protože je těžké někomu něco takového říct,tak já osobně bych si toho vážila :wink:
a já taky lidi nesoudím podle vzhledu,ale myslím si,že ženský by to slušet mělo i pro její dobrý pocit
A to co jsi napsala o toleranci a charakteru právě nevylučuje ani ten vzhled,tím zase nařííkám,že vypadáš hrozně,prostě mě se třeba líbí jiný typ účesu.

Neznám chlapa,který se otočí za ženskou protože je inteligentní :grinning:

A taky je potřeba se nebrat smrtelně vážně :wink:
30. led 2008 ve 13:08  • Odpověz
karot: jsme si napsaly už svoje..tak to necháme bejt :sunglasses:
30. led 2008 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
Souhlasím s Andrej :wink: a myslím, že siss to opravdu nemyslela špatně, jen chtěla poradit :wink:

prostě někomu na vzhledu záleží víc a někomu mín :wink:
30. led 2008 ve 13:43  • Odpověz
sis, cocacolu už jsem se taky někde dočetla, jenže tu jsem poránu taky "vyhodila".

Tak snad ještě ty mandle...

Karot, mě by na těch penězích taky nezáleželo, kdyby ty fotky byly fakt pěkný, jenže se mi od něho fakt nelíbily... Takže díky tomu bych se tam asi fotit nešla, ale je to těžký. Ty vaše, co jsi říkala, že fotila ženská, tak se mi líbily, pěkně tam je Áda, ale chytnout tam chlapa...
30. led 2008 ve 13:52  • Odpověz
Zdar,
tak to ja zas jako uznavam, ze bych potrebovala odborny zasah, se k tomu vzdycky jednou za rok rozhodnu, pak to dopadne blbe, nic s tim nejde udelat, tak to zase necham rust - asi jako ted. Ale prdi me to furt.
karotky: A delsi bys to uz nechtela? Siss to urco nemyslela zle. A je teda fakt, ze inteligence se na POHLED moc nepozna! Ja zas "soudim" lidi podle toho, jestli si s nima rozumim a jsou ferovi!
siss: Mudra bude az v patek. Jeste musim prezit zitrek, to bude vyzo a v PA bude klid, pac maj smradi prazdniny!
Holky, poradte, ja teda hned tu kontrolku nechci, nejdriv to musim oznamit a domluvit se v praci, pak bude jeden tyden pracovni a hned s novou ucitelkou a pak budou jarni prazdniny, no a pak, kdyz to fakt nevydejcham nebo mi nedaji jinou praci, tak bych sla poprosit o tu kontrolku. Ale - jak to mam ty Vesely rict, kdyz dava jen 11-13 a 15-17 vychazky. To bych nemohla jet za cely tehu ani k nasim, kdyz jen cesta tam trva hodinu! Jak se zeptat, jestli by to nekdy pak nespojila jak to delaj jiny doktori 11-17? At nejsem zas za blba!
Jo, v praci jsem spraskla selskou polivku i kung-pao :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja jsem ale cune!
30. led 2008 v 15:31  • Odpověz
tak poslední slovo..a už se k tomu vyjadřovat nebudu :sunglasses: kdo říká, že na vzhledu nezáleží..tak kecá...vzhled je to první, co nás zaujme..a pak teprve poznáme, jakej je ten člověk vevnitř...někdo je krásnej..a pak se s ním bavíme..a stojí za kulový..a obráceně...ale každej by se měl umět aspon trošku upravit...holt jsou lidi, kterejm to je u zadu..a něco na nich obdivuju...páč se nemusej starat..ale zas musej počítat..že je někdo bude pomlouvat nebo se na ně dívat skrz prsty..holt taková je naše konzumní společnost...

já jsem karotku urazit nechtěla..myslela jsem to dobře...ale urazila jsem ji..ona je se sebou moc spokojená...takže jsem jí asi fakt smrtelně urazila...tak se ještě jednou omlouvám, už nikdo se do toho nebudu cpát..at si vypadá, jak se jí líbí..a jak chce :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

jinak karot..není ti divný, že už ses stihla rozhádat minimálně se čtyřma lidma...a vždycky jsou špatný ty druhý..tak se zamysli, jestli to aspon trošku není v tobě...a klidně můžeš založit diskuzi Východní Cechy a okolí..a tam zas mluvit s lidma, který s tebou ve všem souhlasej :angry: :sunglasses:
30. led 2008 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
siss, myslím, že jsi to vyjádřila přesně, já zrovinka patřím k těm, co na vzhled kašlou zvysoka, protože mě prostě nebaví se fintit, ale zároveň samo počítám s tím, že to nebude každému po chuti... První dojem udělá hodně, ale jak píšeš, můžu si klidně sednout s člověkem, který se mi hned nelíbil, ale i naopak :slight_smile:. Od Tebe bych takovou poznámku nebrala jako urážku, protože si myslím, že máš cit na tyhle věci a máš to v oku :wink: .
30. led 2008 v 15:59  • Odpověz
autor
Holky...............já se k tomu vyjadřovat taky nebudu,protože mě úplně uzemnilo to,jakým stylem mi to Siss podala přes ICQ.I můj manžel(který to četl)si o ní udělal obrázek. :rolling_eyes:
30. led 2008 v 18:09  • Odpověz
karot: mně je upřímě jedno..co si zrovna vy dva o mně myslíte...já každýmu řeknu, co si myslim...at je to kdokoliv..to se neboj... :sunglasses:
30. led 2008 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.