• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
jani :grinning: je to už dávno :wink: :grinning: a docela nerada se k tomu období vracim :wink: :grinning:
13. lis 2007 v 18:55  • Odpověz
hele, tak do IP, jo? Jenom to jméno, abych věděla, že se nepletu :sweat_smile:
13. lis 2007 v 18:55  • Odpověz
Jani :grinning:
13. lis 2007 v 18:57  • Odpověz
fááááákt???
13. lis 2007 v 18:58  • Odpověz
Máš to,ale paměť :grinning:
13. lis 2007 v 18:58  • Odpověz
Tyjo to bych nevěřila!!! Fakt seš to ty... škoda, že si mě nepamatuješ :sweat_smile: bych ti ještě mohla poslat foto, přes ICQ nebo na mail, kdybys chtěla :wink: tak jak jsem vypadala dřív :wink: jo a my jsme se spolu bavily dokonce, ale to už asi taky nevíš :wink:
13. lis 2007 v 18:59  • Odpověz
Jani já vůbec netušim :fearful: :fearful: vůbec nevim jakou janu jsem já z Hajnice v té době znala :fearful: jedna tam byla myslim a ta mi dělala do chlapa :grinning: ale víc nevim :grinning: tak leda,že to seš ty :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 19:02  • Odpověz
Ti pošlu mail jů :dizzy_face:
13. lis 2007 v 19:02  • Odpověz
xsuzzi :grinning: :grinning: :grinning: já jsem ti do něj nedělala i když to tak třeba vypadalo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale asi jsem to já :wink:
hele, tak jestli tooooo, tak promiň!!!
I když teď je to stejně jedno, né? :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:06  • Odpověz
a máš mě na mailu :wink:
13. lis 2007 v 19:06  • Odpověz
xsuzzi ??? :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:10  • Odpověz
nééééééééééé, ty se zlobíš??? :confused: :rolling_eyes:
13. lis 2007 v 19:11  • Odpověz
Janíí já tam mail žádnej nemám!!!! :fearful: :fearful: :fearful: a sleduju Ulici v tento čas,tak jen odbíhám víš :grinning:
13. lis 2007 v 19:12  • Odpověz
aháááá, no ode mně mail odešel, tak snad dorazí :wink:
snad odpustíš, po tolika letech :sweat_smile:
mně v tý době bylo 16 :grinning:
13. lis 2007 v 19:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak si to ty :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
no dnes se tomu už může člověk jen smát :grinning: říkám je to dlouhá doba...8 9 let a byli jsme mláďata :grinning: opravdový život mi začal až o pár let později s mým manželem :grinning: jsme úplně jiný lidi než jsme bývali,takže odpuštěno:grinning: :sweat_smile:
jinak mail ještě nedorazil :fearful:
13. lis 2007 v 19:17  • Odpověz
jéééééééééé, tak to jsem strááááááášně moc šťastná, že jsou mi mé hříchy odpuštěny :grinning:
hele ale stejně mě nikdy nechtěl :grinning: :grinning: :sweat_smile:
a jakpak dlouho jsi vdaná? Já dva a půl roku a našemu Páťovi byl včéra rok :wink:
13. lis 2007 v 19:19  • Odpověz
si tě pamatuju s vláskama červenejma jak oheň, na mikádo :grinning:
13. lis 2007 v 19:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: sem hodná coo :sweat_smile:
jinak mě to je fakt jedno :sweat_smile: :grinning: :grinning: co bylo bylo,já jsem ráda,že je to pryč :sweat_smile:
My se brali letos:slight_smile:po šesti letech společného soužití :dizzy_face: :slight_smile: a o miminko jsme se snažili týden :sweat_smile: taťka byl rychlej :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 19:25  • Odpověz
Tak to je super, já už taky nepitvám minulost, páč to fakt nemá cenu :wink: jo a téta byl taky rychlík, my to zkusili jednou :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:29  • Odpověz
jednou :grinning: :grinning:
to je ,ale dobře,že Nám oběma to šlo tak rychle :wink: pořád si to opakujeme,jaký jsme měli šťestí,že se nemusíme trápit tím,že to nejde,když to kolem sebe vidím,chudáčci holky :unamused:
13. lis 2007 v 19:32  • Odpověz
jo jinak mail stále nic...jukni ještě jednou na mailik :slight_smile:
13. lis 2007 v 19:33  • Odpověz
to jo, taky mi jich je líto, a ve svém nejblžším okolí jich mám docela dost :unamused: i když unas to byla spíš náhoda :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:35  • Odpověz
tyjo ale ode mně odešel, fakt :angry: by mě zajímalo ke komu teda dorazil, když se mi nevrátil zpátky :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:39  • Odpověz
:slight_smile: i to se počítá :slight_smile:
u Nás to bylo rok předem plánované těhu :grinning: :dizzy_face: ale léčim se 3 roky na jednu nemoc(Crohn) tak jsem musela před tím než jsme mohli vysadit prášky podstoupit spousty zákroků a léčbu a naštěstí osud Nám přál a jak jsme se mohli začít snažit,tak šup a hned to vyšlo :dizzy_face: :grinning: takže my jsme měli velký štěstíčko a jsme za to moc rádi :dizzy_face:
jinak já mám kolem sebe taky spousty těch co se snaží půl roku rok a bohužel stále nic,musí to bejt strašný :pensive:
týjo tak ty už máš 2,5 let starýho chlapečka :dizzy_face: to je krása :grinning: a jakej je?Zlobí nezlobí? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já budu pomalu končit,tak se měj hezky :slight_smile: ráda jsem Tě poznala :grinning: a zase někdy :grinning: :dizzy_face:
13. lis 2007 v 19:42  • Odpověz
jsem jen skopírovala tu adresu, ale asi bys to nenapsala s chybkou, ne? :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:42  • Odpověz
a nenastal třeba někde překlep v adrese? :slight_smile:
se třeba ještě s někým seznámíš,když to dojde někam jinam :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 v 19:43  • Odpověz
xsuzzi, to by asi ten někdo koukal, co mu to tam přišlo za příšeru :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem neměla ani tušení, čím sis musela projít. Tak hlavně, že vám to bylo umožněné a že se můžete těšit na miminko :wink: Tak ti přeju hlavně zdraví a pohodu do druhé půlky těhu :wink:

Jé a Páťovi není dva a půl, to jsem dva a půl roku vdaná :sweat_smile: Páťovi byl včerar ok :grinning: a je to uličník :grinning:
13. lis 2007 v 19:45  • Odpověz
ajoo já sem tykva :grinning: :grinning: :grinning: promiň :sweat_smile: no jo,už nastává moje hodina k ulehnutí k telce :grinning: :sweat_smile: jinak moc děkujeme a přejeme to samé,opatrujte se a zase někdy pa :dizzy_face:
Na IP jsem koukala a adresu jsem zadala správně,tak snad to dozítřka dorazí :grinning: tak papa
13. lis 2007 v 19:49  • Odpověz
autor
Andu..........já ho příště připásuju,aby mi nesjížděl dolů a třeba to už bude dobrý. :grinning:
Tak zítra půjdeme do toho města.Když tak se domluvíme přes mobil..........to bude rychlejší. :wink: Kdyžtak mě vyzvedneš u nás a půjdeme.Hlavně se mi nahlaš tak půl hodiny dopředu,abysme se stihli oblíct. :grinning: Někdy je to boj. :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:49  • Odpověz
no to doufám, že dorazí! :grinning:
Taky se loučím, Ordinace volá :grinning:
13. lis 2007 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.