• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot: ty furt házíš jen charakterem a inteligencí..tak si nejdřív zamet laskavě před vlastním prahem.. :sunglasses: na každýho se upneš..a když ti řekne něco, co se ti nelíbí..tak mu napíšeš..že už ho nechceš nikdy vidět..tak se nediv, že se s tebou nikdo nechce scházet :sunglasses:
30. led 2008 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz
karot: klidně jsi mohla n apsat, že tobě se to líbí..a nelíbí se ti např. jak to mám já :sunglasses: ale tys napsala takový věci..že sis to holčičko u mě pekelně posrala...takže si tu svoji inteligenci a charakter strč někam...a dál se bav o porodech ...natržení až k zadku atd. :sunglasses:
30. led 2008 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
http://manovede.blog.cz/0602/hvezdy-bez-make-upu
Kouzlo krásy není v líčení,ale v něčem jiném. :dizzy_face:
31. led 2008 ve 12:39  • Odpověz
Hvězdy se musí líčit, aby je lidi poznali, kdybych se nalíčila já, lidi mě nepoznají. :wink:
31. led 2008 ve 21:12  • Odpověz
31. led 2008 ve 22:44  • Odpověz
autor
Knuff.............asi tak jak píšeš. :wink:
Já se za hvězdu,či modelku nepovažuju,tak nemám potřebu se šminkovat.Manžel,Adam a moji dobří známí mě berou takovou jaká jsem a to mi stačí. :dizzy_face:
1. únor 2008 v 08:12  • Odpověz
Ahojda ..

koukám že se to tu zase pěkněě rozjelo.... :sweat_smile: ,že si nedáte pokoj ženský!

Jen malé info, byli jsme s Matýskem u jiného pana doktora přes sluch a on ho vyšetřil a řekl že Mates normálně reaguje a normálně slyší. :wink: Takže už do Pcic nejedem!Nenecháme si trápit našeho drobečka.
Maximálně ho ještě necháme vyšetřit jednou na roce a už se v tom nebudem hnípat.
A taky měníme naši pediatričku, už mě pěkně sr..., a tak si radši pojedu 15 km k jiné.
Jinak to ted máme veselé Miky má zánět středního ucha,takže se nudí doma,chudák.

Taky trošku přisypu sole do rány jo...

Vzhled je důležitý jen pro toho, kdo neumí vidět co je důležité.Naopak každá ženská chce být krásná , některá k tomu potřebuje tunu make-upu a některá k tomu potřebuje jen úsměv.
Pokud máme chlapa který nás miluje , nepotřebujeme se líbit druhým.

Tak se tu mějte a zase až budu mít pc tak napíšu , teď to vypadá bledě.
1. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
Moni..............vy z toho lítání po doktorech snad nevyjdete! :sweat_smile:
Hlavně ať je Miky brzy fit. :wink:
1. únor 2008 ve 20:45  • Odpověz
Karot: to víš jak jsou prý děti dvě ,tak se jim ty nemoce střídají ale já jsem ráda že u MIkyho si to odbudem teď ve školce nežli ve škole.Je pravda že holt děti předškoláci jsou prý cca.jen celkem 2 .měsíce ve školce za ten rok a pak jdou do 1.třídy fit :grinning:
1. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz
autor
Tak hlavně,aby si to vybral teď a pak měl pokoj. :dizzy_face:
Já jsem ráda,že jsme(krom tý střev.ucpávky)moc nezamarodili,ale ze školky mám hrůzu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tam se totiž dá chytit všechno. :zipper_mouth:
1. únor 2008 ve 20:55  • Odpověz
JO jo od odby co jsme ve 3 letech vlezli do školky nemoce jen skákali,od neštovic až po vši...nejvíc mě štve že se Miky vylečí a přijde do školky a po týdnu už se mu spouští rýma a tak ...no protože je tam mraky dětí co mají rýmu,kašel atd.Já jsem právě chtěla aby si nejvíc odmarodil ve školce všechny nemoce co se prodělat musí at si radsi prodělá dřív než dýl.

A jen co mu to zkončí a začne mu puberta začne to u Matýska :grinning: nanovo.a pak už jen do třetice a čekají nás samá pozitiva a starosti větších rozměrů :grinning:
1. únor 2008 ve 21:07  • Odpověz
autor
Tak to je fajn,že to máš tak pěkně rozplánované. :grinning:
Mě neštovice,spalničky nebo zarděnky nevadí.................největší hrůzu mám ze zápalu mozkových blan. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jakmile musíme do nemocnice,tak z toho mám nervy na pochodu. :cry:
1. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz
Tak ho nech očkovat proti meningokokovi
1. únor 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
Jenže to je jen proti jednomu tipu viru.................to samé je s Pneumokokem.No uvidím,co mi navrhne ta nová mudra.Jdeme k ní 25.2. :confounded:
1. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz
holky kde jste ?????????????????????????????
3. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
Já jsem tu. :slight_smile: ............Někdy. :grinning:
8. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
Ahoj děvčata!
Byli jsme u našich na celý víkend.Jsem ráda,že jsem zase v klidu domova. :sweat_smile:
Vedly se debaty jen na neutrální témata a kdybychom si tam občas nepustili DVD,tak bych tam asi zešílela. :grinning:
Ale maminka opět zaperlila.Konečně se mi vysvětlilo to její počínání tady,když tu bývávala na návštěvě a měla si utvářet vztak k prvorzenému a jedinému vnoučeti.Doznala se mi k tomu,že jí brečící děti (myslela tím i nás.mě,bráchu a ségru) dovádějí k šílenství. :sweat_smile: Nedokážu ale pochopit,jak to mohla vydržet 6 let v jeslích jako zdravotní sestra. :sweat_smile:
A pro zasmání,...................tady je holka,se kterou jsem se "kamarádila" v dětsví.Upozorňuji,že je po přechozenému zápalu mozkových blan ve 3 letech,tak to prosím berte s rezervou. :wink: :
http://www.nova.cz/xfactor/?279895e=279958&279988c=%7Eznateztv%7Evideo%7E&279988e=DO27835&ex27835=casting-brno-cast-16
18. únor 2008 v 08:10  • Odpověz
Ahojky!
Nedávno jsem objevila tyto stránky.Můžu se k Vám přidat? :confused:
Jinak,.................karot,..............to video je docela síla. :sweat_smile:
22. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz
Ahoj Kukačko,
většina jsme na Pardubice a okolí II., tak se k nám přidej :wink:
23. únor 2008 v 07:23  • Odpověz
ahojky všem, chtěla jsem vás poprosit o hlasík na http://www.avonparty.cz/ ve fotosoutěži, jsem na první straně a na fotce jsem s mojí malou Andrejkou. Díky všem :slight_smile: Lucka
23. únor 2008 v 07:29  • Odpověz
autor
Luci................určitě dám Andrejce hlasík. :dizzy_face:
23. únor 2008 v 08:11  • Odpověz
karot tak to je síla,myslím tím video :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 ve 20:28  • Odpověz
Supééér video. :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
8. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz
Ahóój!..................Je tu někdo? :confused:
15. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz
ahoj vsem jsem maminka z vych .cech a rada vas tu vsechny poznavam
15. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz
jahudka,..................doplň si profil,ju? :wink:
15. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
hledam maminky z meho okoli Ceska Trebova jetu nekdo_ :slight_smile:
15. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz
ahoj, nic moc tu nikdo není, ale můžem to tu rozjet, ne?
15. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz
jahůdko, kde jsi? ten doplněnej profil není podmínka vstupu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2008 v 18:18  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=70685&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
To sice není(nikdo to taky netvrdí :sunglasses: ),ale když chce někdo najít kamaráda/ku,tak se ten vyplněný profil šikne. :wink:
19. zář 2008 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.