• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot vlez mi na záda
19. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz
Jahůdko,................tak,co?
Ozval se někdo? :confused:
Kdyžtak se Ti juknu po jiné seznamce,ju? :wink:
24. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz
ahoj vubec nikdo mam nakou smulu :frowning2:
25. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz
Kdyžtak ještě vydrž.Trpělivost přináší ovoce. :dizzy_face:
V dnešní době má internet skoro každý,takže se určo časem někdo ozve,.............uvidíš. :wink:
25. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz
karot všimla jsem si,že jezdíš s rodinkou do Dobříkova.Také to tam trochu znám,pocházím ze Zámrsku.Teď tam jezdím pouze k rodičům na návštěvu a žiju v Lanškrouně.
25. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
leni,...............tak jestli to tam znáš,tak je to ta první chalupa vlevo za tratí,když jedeš ze Zámrsku do Dobříkova.Jezdíme tam jen přes léto,protože se tam topí jen v jedné místnosti,takže jsme tam byli vlastně letos naposledy. :sweat_smile:
Manža tam akorát v sobotu sjede a vykope mi tam zeleninu,kterou jsem si tam vypěstovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz
karot jasně že vím,tak to máte okolo sebe kravičky.To musí být Adámek nadšený.
25. zář 2008 ve 23:23  • Odpověz
karot,také jsem ti chtěla zdělit,že i mě Pardubická porodnice před rokem hostila.Ráda jsem nebyla.Chtěla jsem do krásné Ustecké porodky,ale bohužel mě praskla voda ve 35týdnu.Musela jsem to tam přežít,naštěstí jen 14 dní.Ale to,že musel manža jezdit za mnou 80km tam a zpět a jezdil ob den,to bylo děsný.Verunka byla naštěstí v pořádku.Stále však musíme každé 3 měsíce do Pardubic na neurologii.Teď jedeme v říjnu.Jsem zvědavá do kolika let budeme muset jezdit.Když přijedem do arealu nemocnice,tak mám pot po celém těle. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 ve 23:47  • Odpověz
leni,..................to víš,že je.Ale i já jsem ráda,že bude od mala vědět jak vypadá kráva.Ony některé děti z města,které vyrostou jen u PC,si pak můžou myslet,že je to UFO :sweat_smile: ,protože jediná kráva na světě,je fialová MILKA. :grinning:
Co se týče pard.porodnice,.............na to,jak jsem se bála,jsem byla nakonec spokojená.Trošku jsem tam měla "protekci" díky doktorovi,ke kterému jsem chodila do poradny,tak se ke mě chovali hezky. :sunglasses:
Chudák Verča,...........já jsem ráda,že k doktorům(krom prevencí)nemusíme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bylas jsem s Ádou v nemocnici jen jednou a stačilo mi to.Díky nervům jsem tam nechala 5 kilo. :frowning2:
26. zář 2008 v 09:02  • Odpověz
karot také jsem ráda,že moje děti od mala znají domácí zvířátka.V Zámrsku u babičky je to jako v malé zoo. :grinning: Mají králíky,krůty,kachny,slípky,psa,kočky možná jsem na něco zapoměla :grinning: Dřív měli i prase.A s babi chodíme koukat k Brůnoj na koně,je to babičky spolužák,tak máme protekci. :slight_smile: Brůnův statek je 100m od našich,tak tam koně chodí po ulici co chvilku.Na kravky chodime s babi do JZD,už je odvezly na Vraclav,ale pár jich nechali. :cry:
26. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
Hurá dnes bude v Lanškrouně krásný den :slight_smile: Neprší a dokonce svítí sluníčko. :slight_smile: Jak je v Pardubicích?Zítra má být ještě lépe,tak jsem ráda,jedeme do Zámrsku a ještě na skok k bráchovi do Chocně. :slight_smile: V Chocni se chci podívat do parku u ČD na nové hřiště pro děti,prý je hezké,tak to Veru prubne. :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 10:17  • Odpověz
leni,................jo o Brůnových jsem něco slyšela,ale ještě jsem tam nebyla. :frowning2:
Myslíš,že je to od hřbitova hódně daleko? :confused:
Ve Vraclavi jsme taky byli(tuším,že mám ještě fotky v 2.albu),...............byl to hezký výlet. :dizzy_face:
Tady je taky(střídavě)krásně,že jsem to nevydržela a začala prát,aby mi to rychle uschlo.Vůbec se netěším na zimu,protože mě to sušení prádla doma,točí.Vůbec to pak nevoní svěžestí,když to není vyfoukané od větru. :sweat_smile:
V Chocni jsem byla jen na nádraží při přestupech. :grinning:
26. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz
karot,také jsem prala a stihla jsem 3 várky.To víš,když má někdo 3 dětičky :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak k těm koňům,zeptám se ti jak tam pouštěj.Mají to omezené.Mamka vždycky zazvoní na matku Brůny,nebo na zprávce kterého také zná a oni nás pustí.Daleko to není.Od hřbitova vidíš zámek,to je začátek Zámrsku.Pujdeš po silnici od hřbitova a hned první zatáčka vlevo,tam stojí domek,jdi tou cestičkou podél zámku.Dojdeš před zámek a kostel a pujdeš dolu z kopce až k mostu přes řeku.Jsou tam dva mosty za sebou ty přejdeš,dáš se vlevo mírně do kopečka a tou ulicí už dojdeš k Brůnom.Paráda,že? :grinning:
26. zář 2008 v 15:29  • Odpověz
karot před chvilkou mě volala mamča,prý mají tento víkend na Vraclavi nějaké velké slavnosti,tak tam možná zítra kouknem.Má být krásně.Tak to třeba budeš v Dobříkově vykopávat tu zeleninu sama a ještě stihnete tu Vraclav. :zipper_mouth: :grinning: :zipper_mouth:
26. zář 2008 v 15:36  • Odpověz
leni,................já tam vyšlu jen manžela.Adam je zvyklý odpoledne spát 2 hodiny v soukromí a tak by se tam s námi v jedné místnosti težko vyspal. :sweat_smile: Takže to manža vykope a odpolko přijede domů. :wink:
Já si v "klidu" doma uvařím a až půjde Adam spát,vychutnám si odpolední kafíčko. :sunglasses:
Domluvíme to na jaro,jo?
Sezónu tam začínáme v půlce dubna,...............možná dřív.Hlavně aby bylo přes den alespoň 20 C ve stínu. :wink:
Podle toho,jak si mi tu cestu vysvětlila,tak už se ztrácím teď. :grinning:
26. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz
karot ,tak jsme doma.Včera jsme jeli k bráchovi přes Dobříkov,tak jsem viděla u vaší chaloupky na dvorku modrozelené (přesně už nevím tu barvu)auto.Tak asi manžílek makal na zelenince :grinning: A jak chutnala ta kávička ? :
-N Tak na jaře až budete chtít vyrazit ke koňům,tak písni a já ti udělám od hřbitova šipky na silnici :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2008 ve 14:21  • Odpověz
leni,.......................to není naše chaloupka,ale našich známých(kolegině z práce).................to modrozelené auto bylo jejich.My máme červeného favorita. :wink:
Manža tam odtud odjížděl v 10:15 a v 11:00byl už doma.
Adam šel klasicky v 11:30 spát a býval by spal do 14:00,kdyby ho manža nevzbudil štracháním v kuchyni. :rolling_eyes:
Takže kávu jsem musela vysrknout během 5ti minut. :grinning:
Zlatě v týdnu,kdy jsme doma sami a manža je do 15:30 v práci. :dizzy_face:
Na jaře se Ti ozvu,pokud zůstaneme v kontaktu.Nechtěla bys tam na nás spíš počkat?...............Bylo by to míň pracnější,než ty šipky. :grinning:
28. zář 2008 ve 20:11  • Odpověz
karot to tvůj manža pospíchal se zeleninou domu,abys mu něco dobrého z ní uvařila :dizzy_face: A co jsi vlastně vypěstovala? My máme rodinný dům s velkou zahradou,ale nic moc tam nezahradničím.To si to radši koupím a čas věnuji dětem.Máme pouze ve foliáku okurky,papriky a na záhonku rajčata a fazolové lusky.Teda taky kytičky ty musí být přes léto všude. :slight_smile:
Jinak nic dopředu neslibuji,ale když bude čas,tak můžeme jít na ty koně spolu. :wink: My jsme totiž hrozně rozlítaní,když přijedem k našim, tak nevíme koho v okolí dřív navštívit. :sweat_smile:
29. zář 2008 v 09:46  • Odpověz
leni,..................na to se vázat nemusíš,byl to jen návrh. :grinning:
Ale kdybys nevěděla,co bys roupama dělala,tak se můžeme domluvit. :wink:
No,........pospíchal,protože klasicky ráno nesnídá a v 11 hodin už má hlad.A to víš,když trochu pracoval,měl hlad dřív. :grinning:
Já zasela jen mrkev a petržel,aby měl Adámek BIO. :grinning: Za 30kč/kg se mi to už kupovat nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A když je hezky,vylezeme na zahrádku,Adam se zareje do pískoviště a já můžu pucovat,krájet a šoupat do mrazáku. :wink:
Letos jsem to nechtěla pěstovat u nás doma,
protože naši sousedé jsou znudění důchodci a ještě by rádi radili. :rolling_eyes:
Jenže v Dobříkově jsem měla pořád na talíři,že místo,abych se válela,tak jsem se tam hnípala v záhonech. :grinning:
Takže uvidím,kolik mi toho zbyde z letoška a kdyžtak příští rok už nezaseju,jak řekl pan Komárek. :grinning:
29. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz
karot ,když už jsi to vypěstovala,tak to musíte sníst.Já ti seženu mrkvovopetrželovou kuchařku. :grinning: :grinning: :grinning:
My máme rádi rajčata,ty musíme mít na zahradě každý rok ( různé druhy).Před rokem,když jsem se dostala do porodnice,tak je manža nestíhal trhat a když je otrhal ,tak je nesnědli a hnilo to přímo v koších.Nevěděl si s tím rady. :angry: On chodil do práce,pak letěl domu za klukama je obstarat a zkontrolovat co potřebují do školy.Bylo to na začátku září.Potom jel za mnou 80km, když se vrátil,tak padal na hubu a nějaká rajčata ho nezajímala. :sweat_smile: Když jsem se ho na rajský víc jak po týdnu zeptala,tak se divil,že je mohl narvat aspoň do mrazáku. :grinning: :grinning: :grinning:
Ten další týden co jsem tam byla,se snažil a asi 5 balíčků,tam tedy dal. :wink:
29. zář 2008 v 16:00  • Odpověz
leni,................když oni chlapy některý věci vůbec neřeší a už cvůbec ne,,když na ně nemají čas. :sunglasses: Když jsem byla v porodce já(byla jsem tam 8 dní-v sobotu nástup na rizikovku,kvůli tlaku,v úterý jsem to měla za sebou a pustili nás až v neděli,protože měl Áda žloutenku),tak jsem manžela moc nezatěžovala,.............byla jsem ráda,když doma udržel takový pořádek,jaký tam byl,než jsem odjela do nemocnice.I tak to byl nadlidský úkol. :grinning:
Ale zvládnul to. :dizzy_face:
Nevím ale,jak to zvládně za rok a půl.To už se bude muset postarat i o Adama. :grinning:
29. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz
karot....co to tady čtu ? :dizzy_face: Chystáte si pořídit holčičku? :dizzy_face: To bude Adámek rád. :sweat_smile:
Neboj taťka to zvládne,když to zvládl ten můj se dvouma dětma. :grinning: :grinning: :grinning: A to,jak jsem odjela do porodky předčasně a neměla jsem nic doma nachystáno,tak musel ještě podle instrukcí vše žehlit a chystat on. :confused:
30. zář 2008 v 11:31  • Odpověz
Zapoměla jsem popřát hodně štěstí ve snaženíííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz
leni,.................já se chystám,pořídit si dalšího chlapečka. :grinning: Ale je to zatím jen ve fázi plánování,o kterém nemá manžel ani tucha..........,skoro. :sweat_smile: Adámek je v poho.Před týdnem jsme tu měli 3.měsíčního chlapáka na návštěvě a byl z něho tak vedle,že ani nezlobil. :grinning:
Až budu mít v profilu SNŽ(počítám tak od dubna příštího roku),tak můžeš držet palečky. :dizzy_face:
Co myslíš,..............dají se děti po 3 letech zvládnout? :frowning2:
30. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz
karot,tak to se má manža na co těšit. :grinning: Hlavně mu dej včas vědět,že dělá mimi,ať si dá záležet. :sweat_smile:
Já jsem měla kluky po třech letech a bylo to v pohodě,ale káždé dítko je jiné,tak těžko radit. :sunglasses:
Teď máme Verunku jako jedináčka. :dizzy_face: Ale kluci jí mají moc rádi a bez řečí ji pohlídají,když potřebuji. :slight_smile:
Doufám,že jim to vydrži. :astonished: Když přijdou ze školy,tak Veru celá ožije a vříská radostí. :grinning:
Dnes jsem byla s Verčou za kamarádkou v Rudolticích,je to 3km od Lanškrouna,tak jsem se pěkně prošla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Má také Verunku,tak si holky pohrály :slight_smile: Vrátila jsem se až po 18hod :fearful: Potom jsem lítala,jak kometa,abych všechny doma nakrmila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale všechny je miluju,tak to dělám ráda. :dizzy_face:
Jdu spinkat,tak zas kouknu zítra.Ahoj.
30. zář 2008 ve 22:53  • Odpověz
Leni...............,já si myslím. :grinning:
Tak to si mě potešila. :dizzy_face: Mě se totiž nechce vracet do práce,protže tam bych už tuplem neotěhotněla.Děláme tam s chemikáliemi a taháme dost těžké věci.Navíc nevím,jak by manža zvádal ranní odvody do školky,protože mě už v 5:00 jezdívá autobus do práce. :sweat_smile:
Já se projdu asi dneska.První budíček jsme měli ve 2:00 a to jsem Adama ještě ukecala ke spaní. :wink:
V 5:30 už né. :rolling_eyes:
Takže jsem ho tam teď vrzla znovu a až se vzbudí,půjdeme ven.
Zatím tu neprší. :wink:
1. říj 2008 v 08:03  • Odpověz
karot....,s tím buzením v noci ti nezávidím. :cry: Mám několik kamarádek,které vstávají k dětem v noci po 2hodinách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám to štěstí,že Veru od 3 měsíců spinká 11 hodin v kuse. :dizzy_face: Od 20 hod-7 hod. :grinning:
Vstávám o půl sedmé,stihnu kluky vypravit do školy a potom se věnuji naší slečně. :slight_smile:
Do práce se nehrň,ta počká. :grinning: Ještě se namakáme dost,možná se ani důchodu nedočkáme,když to stále prodlužují. :angry: A ještě k tomu ty chemikálie,jak píšeš.Tak to bych se sakra bála. :unamused:
Moje švagrová,kvůli chemikáliím v práci přišla o mimčo ve 25 týdnu. :frowning2: Byla to holčička a měla z toho rozštěp páteře.Sama zemrela. :cry: Svagrová ji pak musela v HK porodit a dost nás to celou rodinu vzalo.
V práci dala Výpověď.Teď už mají zdravé děti.Lucinku 4 roky a Kubíka 2 roky. :slight_smile:
1. říj 2008 v 10:04  • Odpověz
leni,.............no já tam právě potratila 3 dny po nástupu(byla jsem v 9tt).Myslím,že na tom něco bude,protože se nám Adam zadařil,až když jsme měli(nečekaně)14 dní dovolenou. :wink:
To musí být dost hrozný,porodit(a zvlášť,když už to víš dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )mrtvý dítě.U nás se to stalo manželce manželovýho bratránka(mimčo se jí ve 22tt tak otáčelo v břiše,až si uškrtilo šňůru-přívod krve)a já tenkrát byla asi v 7.měsíci.Dost mě to vzalo a byla jsem z toho tak hotová,že jsem si ani nechtěla dojít(14 dní před porodem)pro objednaný kočárek.Doma jsem si na miminko přichystala jenom postýlku(z toho matračku jsem nechala v or.obale,abych jí kdyžtak mohla vrátit :sweat_smile: )a hyg.potřeby. :grinning:
Tak to je Verunka vzorná. :dizzy_face:
Adam mi spal do 3.měsíců od 22:00 do 8:00(+ 2 budíčky na mlíko)a pak do 8.měsíce od 18:00 do 6:00.Pak mu začaly růst stoličky a od té doby je to každý den jinak.Jsou dny,kdy spí od 20:00 do 6:30 bez probuzení a jindy se vzbudí po půlnoci,je vzhůru hodinu a pak stejně vstává už v 5:30. :sweat_smile:
Alespoň si neodvyknu od ranního vstávání do práce. :grinning:
1. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
karot,švagrová říkala,že u nich v práci bylo víc holek,které potratily. :angry: Proto hned utekla.
Když její doktor zjistil,že se něco děje,tak jí poslal do Ústí na lepší ultrazvuk a tam jí hned hnali do HK.V Hradci jí řekli,že je po všem a musí porodit. :frowning2: Nejhorší bylo ,že jí nechali s mrtvím mimi chodit doma ještě týden. :angry:
Brácha šílel,že jestli se jí něco stane(infekce),tak ty doktory zamorduje a bude na Nově. :confounded:
A co prochajda? Byli jste? U nás dnes počasí hrůza.Od rána poprchává,tak jsem ráda ,že jsme doma. :sunglasses:
Aspoň po týdnu pořádně uklidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. říj 2008 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.