• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Jo,jo......................já jsem fakt ráda,že jsem si o kontrolku pak řekla a v klidu to donosila až do konce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás mají všechny těhulky(v práci)kontrolku,ale jde spíš o to,aby si došla včas na gyndu. :wink:
Prochajda byla dobrá.Skoro vůbec nepršelo,ale ditě mi vymetlo,co se dalo.O kalužích ani nemluvím. :sweat_smile:
Byly jsme s kamarádkou pokopit nějaké oblečení na naše ratolesti a ve 12:00 jsme byli doma
1. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz
Pak jsme ještě vyrazili navečer do Bubeníkáčů,protože zrovna vyscitlo slunko a doma nás to nebavilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz
karot....,tak noční sova se hlásí,ale jen na skok a pádím do postele. :dizzy_face:
Dnes jsem měla samé lítání :stuck_out_tongue_closed_eyes: S Adamem jsem byla u doktora na kontrole,měl boreliózu. :frowning2:
Potom u kadeřnice se nechat zastříhnout. :confused: Ve škole na rodičáku. :sunglasses: A z rodičáku k rodičům manžela,protože tchán měl dnes narozeniny. :slight_smile:
Ale přežila jsem to. :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra se ozvu. :wink:
2. říj 2008 ve 23:38  • Odpověz
Ahoj karot,tak dnešek bude stát za pr.. :angry: Od rána u nás leje a to jsem chtěla přesazovat kytky. :frowning2:
Zítra víkend a počasí taky hrozný.Má být zima. :angry: Ještě jsme letos ani nebyli v lese na houbách. :confused: Ani nepůjdem, prý nerostou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes mi volala kamarádka. Její teta je dětská lékařka a zemřela jí 2letá pacientka. :pensive: Spolkla baterii tu knoflíkovou. Rozleptalo jí to vnitřnosti a měla vnitřní krvácení. :pensive: Píšu ti to ,ať jsi napozoru. Já jsem všechny hračky zkontrolovala. Naštěstí z tržnic nekupuji a ostatní mají šrouby, jako pojistku. :wink:
3. říj 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj Leni,
tak já od rána vařím,peru,uklízím,abych měla zítra zase volnějc a mohli jsme jet na houby.Včera mi bylo manžou hlášeno,že rostou,...........................tak nevím. :confused: :grinning:
Tady máme 16,5 C a neprší,tak to jde.
Adam chrní a já relaxuju u kafíčka.Chceme jet odpoledne do města a manžel mi tu před chvílí lepil duši u kočáru.Tak to snad bude držet a nepůjdeme pěšky. :sweat_smile:
Včera jsem koukala na zprávy a tam zase říkali o nějaké hračce(vejce),která když se namočí do vody,tak to zvířátko vevnitř zvětší objem a vyklube se.Jenže nedomysleli,že když dítě do zvířátko spolkne a zvětší svůj objem ve jeho střevech,tak můžou poraskat. :zipper_mouth:
Neboj,.................já kupuju jen ocejchované hračky. :sunglasses: Třeba k Vánocům jsem si řekla,že na Adamovi neudu šetřit a koupila jsem mu prokládací hrací hrnec od Mattela(německá firma).Když jsme ho rozbalili,zjistili jsme,že ho vyrábí Čína. :grinning:
No,...chudák Adámek. :frowning2: Jak k tomu přišel? :confused:
3. říj 2008 ve 12:08  • Odpověz
Karot...,až se vrátíte z lesa,tak podej hlášení a třeba táké vyrazíme. :grinning:
U nás stále chčije a chčije. :zipper_mouth: Teplota 12,5 C. My jsme holt v podhůří. :unamused:
Také se chystáme na nákup, ať nemusíme zítra. Přijde manža, tak pojedeme autem, ať to netahám pod kočárem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Také kupuju radši hračky se značkou. Nejraději Fisher Price nebo Simba Toys. Aspoň se to nerozpadne hned po týdnu. :sweat_smile: K 1 narozkám jsme teď Verunce kupovali hudební kobereček od Simba. Je z něho nadšená. :slight_smile:
Klukům v posledních letech největší radost udělá Lego, těch peněz co už to spolykalo. :confounded: Ale hraje si i tatínek, tak je to dobrý. :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
karot oprava: ten kobereček je od Smoby, už z těch hraček blbnu. :wink:
3. říj 2008 v 15:11  • Odpověz
leni,..................koukám,že si už sběhlá v těch hračkách. :grinning:
Já jedu podle etikety a zaměřuju se na země původu.My jsme spíš ujetí na auta,takže to jistí německá LENA nebo polský Wader.K 1.narozeninám dostal českou TATRU a krom volantu(který aktivně ukroutil :grinning: )zatím neupadlo nic. :dizzy_face:
Áda moc hraček nemá(neměli bysme to kam dát :sweat_smile: ),ale když už nějakou,tak aby to byl "originál".Plyšáky nekupuju,..................má jich dost po mě a stejně to jsou jen chytači prachu. :rolling_eyes:
Hodně u nás teď jedou knížky,...............hlavně o psech. :sunglasses:
3. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz
Karot,tak co houby? Rostou? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
leni,..................mrknu dneska. :grinning:
Je tu krásně,tak se s Ádou vypravíme do Dubinského lesa. :wink:
A co u Vás?
5. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz
Karot u nás je také krásně. :dizzy_face:
Teď se chystáme k rybníku krmit kačenky. :sunglasses: Zítra má být 17C a v úterý dokonce 20C. :grinning:
Doufám, že se to nezmění a ješte se letos ohřejeme. :grinning: Když musime být kvůli počasí doma, tak to jsou muka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Však to znáš. :sunglasses:
5. říj 2008 ve 13:08  • Odpověz
Tak nerostou :frowning2: ..............asi je moc sucho. :confounded:
Venku jsme byli 3 hodiny,z toho 2 hodiny v lese.Adam se tam alespoň vyřádil a já nalepila pár psích exkremtů na gumy u kočáru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem se divila,že on sám do žádného nepadl. :sweat_smile:
Já už fakt nevím,kde mám tady to naše dítko vypustit(pokud nepočítám naší zahrádku :wink: ),aby to bylo bez rizika. :rolling_eyes:
Manžel mi taky po návratu hlásil,že bude hezky celý týden.Vzal si dovču,tak snad něco v týdnu spácháme,...........výlet. :wink:
5. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz
Karot....my byli venku 2 hodiny a stihli jsme obejít 3 rybníky a nakrmit mraky kačen. :grinning:
O houbách jsem slyšela, že jim vadí vítr, sucho taky. :rolling_eyes: Tak snad příští rok budou lepší žňě. :dizzy_face: Aspoň jste byli na čerstvém vzduchu. :grinning: :zipper_mouth:
Jé výlet. :dizzy_face: Také bych někam jela. :astonished: Tak dej potom vědět, kde jste si užívali. :wink: Aspoň budu mít inspiraci pro příště. :dizzy_face: My výletujem hrozně moc, ale spíš jaro,léto. :wink:
Já v týdnu obejdu kamarádky a musíme s mrňaty něco vymyslet. :sunglasses: Ve čtvrtek jdeme ke kamarádce na kolaudaci bytu. Předělávali ho od základů, půl roku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem hrozně zvědavá. :grinning:
Zítra se ti ozvu, ahoj :astonished:
5. říj 2008 ve 22:49  • Odpověz
Já bych jela do Častolivic,dokud nesněží.Je tam krásný park,obora s bílými jeleny,daňky,.............. :dizzy_face:
Teď jak žloutnou stromy,mohlo by tam být taky hezky. :dizzy_face:
Spíš to necháme na čtvrtek.Do středy mám rozlítáno s kamarádkami,tak to musím splnit,když jsem to naslibovala. :sweat_smile:
Tak to klobouk dolů,před tou Tvojí kamarádkou,...........za půl roku zrekonstruovat byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To si dělali sami nebo měli firmu?
6. říj 2008 v 11:52  • Odpověz
karot ahoj! :sunglasses:
Rekonstrukci dělali sami, jen s pomocí v rodině.(kamarádčin muž,taťka,brácha) :stuck_out_tongue_closed_eyes: A k tomu měli jednoho zedníka, kamaráda jejich taťky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na okna měli firmu. Jsou všichni moc šikovní, tak to bude hezký. :dizzy_face:
My jsme před 3 roky, také rekonstruovali. Máme dům.Vše nově +přístavba 3 místností.Od podlah po střechu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dělala nám to firma a hotovo jsme měli za 3 měsíce. :slight_smile: Akorád fasádu dělali až za půl roku v létě. :unamused:
Stálo nás to spoustu nervů a taky peněz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsme rádi, že jsme do toho šli. Aspoň jsme si mohli pořídit Verunku. :sweat_smile: Předtím bych do toho nešla. :unamused:
6. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
Jo,jo...................taky jsem ráda,že jsme dodělali byteček(pokud nepočítám Adámkův pokojík :wink: .........ten je stále v "rekonstrukci":grinning: ),než přišel Adam na svět.Alespoň si mateřskou užiju a nemusím otáčet každou korunku,když mu chci něco koupit. :wink:
Taky jsme to dělali svépomocí(kromě elektriky,vody a plynu)a o to víc si toho bydleníčka vážíme. :dizzy_face:
6. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz
Karot ahoj!
Včera mě to nějak nešlo připojit na koňe. :angry:
Teda to počasí co mělo být, není tak růžové. :confounded: Dnes tady máme od rána děsnou mlhu a okolo 10C. :unamused:
Doufám, že než vyrazíme do terénu, tak vyleze sluníčko, ať se ohřejem. :rolling_eyes:
Až na víkend má být kolem 20C, tak jsem zvědavá. Jedeme k našim. :wink:
Co nového v Pardubicích? :dizzy_face:
8. říj 2008 v 09:58  • Odpověz
Ahóój :grinning:
Taky mi to včera nechodilo. :angry: Ale před rokem to bylo horší,...............to nechodil Koník každý 2.den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás je krásně. :dizzy_face: Spinkali jsme(výjimečně)do 6:45 a v 8:00 vyrazili ven.Vrátili jsme se za 3 hodiny,naobědvali se a Áda už půlhodiny chrní.Takže až se vyspí,razíme znovu. :dizzy_face:
Vůbec nevím,co bude o víkendu. :frowning2:
Manža si sice vzal dovču kvůli nám(tvrdil to :sweat_smile: ),ale dělá si program podle svého.Naštěstí se mi teď ozvalo plno kamarádek,takže máme na každý den program.Zítra mi přijede manželka manželovýho bratránka :grinning: se 7.měsíční holčičkou,kterou jsem poprvé a naposledy viděla v porodnici. :sweat_smile:
Takže se těším a hlavně na Adamovy reakce.Před půlrokem ho mimina vůbec nezajímala,ale teď čumí do každého kočáru,který potkáme. :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 12:39  • Odpověz
Karot...u nás se také udělalo krásně. :dizzy_face: Ještě teď je 15C ve stínu a na slunku 26C. :grinning:
Před půl hodinou jsme se vrátily s Verčou domů, teď vytuhla. :slight_smile: Tak jsem si rychle uvařila kávičku a jdu na tebe juknout. :grinning: Za hoďku tady mám manžílka, tak budu lítat kolem něho. :grinning:
Dnes jsem si byla požádat v pojišťovně o výpis za rok 2007. Docela mě zajímají platby za výkony, když jsem byla těhu. :fearful: Měla jsem 12 ultrazvuků, z toho jeden v HK u profesora Eliáše, odběr plodovky atd......
Teda ten tvůj muž potřebuje naplácat. :zipper_mouth: Dovolenou má prožít s rodinou. :astonished:
Ten můj si jí bere opravdu jen tehdy, když jsme všichni spolu. :wink: Dokonce všechny víkendy tráví s námi. S kamarády si to vyřídí v týdnu. :dizzy_face:
8. říj 2008 v 16:11  • Odpověz
Leni,...................tak to jsi teda slabý odvar.Já jich měla 18 :grinning:
Prvních 5 jich bylo od Provazníka v Sanusu,pak 2 v G-medu(Galát/Lotko) a posledních 11 u Peršína. :grinning:
Dost se divím,že Adam nesvítil,když se narodil. :sweat_smile:
Manža netráví dovču s kamarády(dneska akorát honil Ruslana na letišti a nedohonil :sweat_smile: ),ale s námi doma.Ovšem si ale vymyslí takovou činnost u které není nutná naše přítomnost(lepení dlažby apd.)a tak jdeme radši ven. :wink:
No a dneska mi povídá:"A co podnikneme zítra?"
Tak jsem mu řekla,že dopoledne musím uvařit,vyžehlit prádlo a po obědě mi přijde návštěva. :grinning:
O víkendu mu dám poslední šanci,tak jsem zvědavá. :wink:
8. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz
Tedy karot, klobouk dolu. :astonished: Tolik ultrazvuků. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás choděj holky tak na 3-4.Já jsem si připadala jak mimozemšťan. :grinning: Ale co bys byla ty? :grinning: To jsi měla hodně problémů, že? :unamused:
Já jsem si užila po té plodovce. :angry: Hned druhý den mě začala odtíkat voda, naštěsti vše dopadlo dobře. Pak už mě jen hlídali a hlídali. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ty nervy, myslela jsem, že je to konečná. :pensive: Za 2 dny jsem zhubla 3 kg. To bych potřebovala teď. :sweat_smile: Jsem šťastná, že to dopadlo dobře.
Na začátku těhu mě řekli, že budeme mít 2 mimi. :confused: Byl to šok, ale těšili jsme se. Po pár týdnech zjistili,že jedno mimi odešlo. :cry: Kdybych měla přijít i o Veru, tak ........ :frowning2:
Jdu konečně chrnět, dnes jsem to přetáhla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 00:09  • Odpověz
Leni,...............tak Ty si šla o půlnoci spát a měl Áda vzbudil.Řval jak tur,hicoval a bylo mu na blití.Jenže už neměl jaksi co :frowning2: .Takže jsem letěla uvařit černý čaj a dávala mu ho po lžičkách až do 5:00. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsme se asi hodinku vyspali. :grinning:
Nic jinýho jsem do něho nedostala,ale byla jsem rádá,že už neblindí.Usnul v 8:30 a ještě chrní.Občas jekne ze spaní,ale jinak celkem spokojeně.Tak jsem zvědavá,kdy se vzbudí a v jaké náladě. :confounded:
Mudře jsem se nedovolala,tak nevím co budu dělat,jestli mu nebude líp. :frowning2:
Co se týče těhu,tak to bylo v poho krom tvrdnutí břicha a pálení žáhyod 6.měsíce a ke konci jsem už jela na doraz,protože se mi zvýšil tlak,měla jsem bílkovi v moči a zvýš.jater.testy.Na plodovku jsem naštěstí nemusela a řeknu Ti,že bych na ní ani nešla.Po tom 1.potratu bych si další už neriskla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže proti tomu Tvýmu,to byla procházka růžovým sadem. :dizzy_face:
Tak je vzhůru a zatím se směje. :wink:
Tak drž palce,ať nemusíme na pohotovost. :pensive:
Pa(možná :sweat_smile: )večer
9. říj 2008 v 10:30  • Odpověz
karot, ať je Adík brzy fit! :sunglasses:
Není nic horšího, než když jsou ty naše zlatíčka marodi. :confounded:
Já musím zaklepat, že Veru zatim nemocná nebyla. :sunglasses: Jen jednou v loňském roce měla 1 den horečku a skoro týden rýmu. Kluci každou chvíli přinesou ze školy bacili a bývají nemocní. Zrovna před 14 dny tady kýchali a smrkali o závod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím si, že Veru se drží díky Nutrilonu. Píšou tam přeci o složkách posilujících imunitní systém. :wink:
K té plodovce: Táké bych už nikdy nešla. :angry: Mě to tedy nehrozí, já jsem s rozením skončila. :grinning: Ale každého budu před tím zákrokem varovat! :rolling_eyes: Nebolí to, ale ta psychika hned po tom a když jsou problémy,tak to pokračuje. :confounded:
Vysoký tlak jsem také řešila. Doma jsem se měřila, OK.Když jsem vkročila k sestře na měření, tak vždy vyskočil. :dizzy_face:
Prostě syndrom bílého pláště. :grinning:
Tak ať je Adámek zdráv, ahoj :wink:
9. říj 2008 v 11:54  • Odpověz
Tak tu jsem jen na skok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adam před hodinou usnul a tak jsem vyhlížela návštěvu.No a teď mi přišla SMSka,že jsou taky morod. :sweat_smile:
Já si myslím,že asi snědl něco,co mu nesedlo.Jak se vzbudil před tou 11tou,tak měl žížu a sbouchal 4 piškoty.No a za půl hodiny řev jako blázen.Takže bude na čaji až do večera. :sunglasses:
Má smolíka. :sweat_smile:
Taky ještě dávám(ráno 233ml)Nutroš,ale jak už není to celodenní pokrytí,občas něco někde chytne. :confounded:
Kde si vůbec byla na plodovce?
9. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz
karot,mě taky před chvilkou volala švagrová, že nepřijedou v sobotu do Zámrsku. Děti má nemocný. :rolling_eyes:
Kuba nastydl , byli s ním na ušním na píchání a Lucka má rýmu ze školky. :unamused:
Na plodovce jsem byla v Hradci.
9. říj 2008 v 15:51  • Odpověz
Tak jsme nakonec jeli v 15:00 na pohotovost,protože mudra měla jen do 14:30 a vrátili se v 18:30.Nechali jsme tam 210kč a zjistili,že Adamovi nic není.:grinning:
A to řval jak tur bez přestání,poblindil se ještě v autě a od žádnýho doktora si na sebe nenchal šáhnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A přitom to byli samí fešáci. :confused: :grinning:
Večer už byl v poho,ale prděl jako kulomet.Takže si myslím,že to byly zaržené prdy :frowning2:
Zítra se máme ještě ukázát(kontrolně)na ambulanci. :wink:
Tak jsem zvědavá,jaká bude noc,když měl k večeři jen 4 piškoty. :sweat_smile:
Prvně jsem se rozmýšlala,jestli tam jet nebo ne,abych nevypadala jako hysterka,ale nakonec jsem ráa,že nemusím přemýšlet nad tím,jestli jsem něco nezanedbala. :dizzy_face:
Prvně měli podezření na zauzlení střev a pak na zánět střed.ucha.Ale byli dost ochotní,až jsem se divila. :sweat_smile:
To se v Zámrsku scházíte jako celá rodina?
Kolik Vás je? :confused:
9. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz
Karot ....,tak přeju klidnou noc. :wink: Snad se z toho Adík vyspí.
U našich se sjíždíme, když to jde, tak všichni. Je to spíš jednou měsíčně. My teda k našim jezdíme každých 14 dní o víkendu, ale brácha je línější. :grinning:
Když tam dorazíme všichni, tak nás je i s rodičema 11. :sweat_smile: Nic moc, to znám větší rodiny.
Mělo by nás být o 2 více, brácha má z prvního svazku 2 holky, ale ty jezdí jen když vědí, že dostanou od babičky peníze( narozky,svátky,Vánoce). :confounded:
Mamka je jedináček, tak je vždy hrozně ráda, když nás všechny vidí .
Moje švagrová je fajn holka, tak jsem taky ráda, když přijedou. Dobře si pokecáme. Občas nepřijedou, tak jezdíme na skok my k nim. :sunglasses:
9. říj 2008 ve 22:00  • Odpověz
Karot,jaká byla noc? :confused:
10. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
Ahoj Leni,
noc byla skoro stejná jako ta předšlá :sweat_smile:
Po půlnoci bylo opět repete.Sice bez zvracení,ale o to s větší teplotou.Ve 3:00 jsem mu naměřila 39,5 C a dala mu Nurofen.Pořádně jsme zabrali až někdy před šestou a chrněli do 7:30. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakonec máme angínu :grinning:
Ráno mu na chr.ambulanci dr.Zbyněk Horák(sympaťák:slight_smile:..měli jsme na něj štěstí včera a tuším i před loňskými Vánocemi,co jsme tam byli s dehydratací)ještě jednou prohmatal břicho a pak nás poslal na dětskou ambulanci.
Tam měl službu primář a ten mi moc nesedl.O sestře ani nemluvím :sweat_smile: .
Málem by mi vyčetli,že u vlastního dítěte nepoznám angínu(přitom včera dr. na ORL neviděl nic jak v krku,tak ani v uších),tak jsem jim řekla,že taky nikdy nemocný nebyl,tak jak to mám poznat. :pensive: A navíc od toho tam jsou oni,aby to poznali,ne?!.......:frowning2:
Udělali mu ještě výtěr z krku a v pondělí si mám zavolat ny výskedky.Dostali jsme na celý týden ATB(naštěstí v sirupu,tak je to s dávkováním v poho :wink: )a v pátek se máme hlásit u obvodní mudry.
Jo,................tak ty návštevy kvůli penězům taky znám. :sweat_smile: Taková je moje tchýně s dětmi z 2.manželství.Dokud tu s námi žila manžova babča,byli tu na svátky/narozeniny/Vánoce pečení,vaření.Bydlí ve vedlejší ulici a nikdy je nenapadlo babču pozvat na návštěvu. :confounded:
No a když onemocněla,totálně se na ní vykašlali a když umřela,tchýně si myslela,že po ní převezmeme štafetu a budeme jim dělat sponzory taky. :sweat_smile:
Jenže to se holka přepočítala.Na svatbu jsme jí museli extra pozvat,aby se neurazila(na popud babči-byla to její jedinná dcera a taky to podle toho vypadalo :sweat_smile: )a ve finále jsme od ní(za celých 7let,co tu bydlím)nic nedostali.A o nějakým zájmu ani nemluvím.
Když se mě někdo zeptá,jak vycházím s tchýní,tak pokaždé řeknu:"Výborně.Bydlí sice o ulici dál,ale vůbec se s ní nevidím."............. :sunglasses: :grinning:
10. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
Karot ...ať je angína brzy pryč. :sunglasses:
To máš tedy pěknou tchýňku. :angry: A co tvůj muž, ten jí nedomlouvá? :fearful: Vždyť by měla být vděčná za krásného vnoučka a né dělat starosti. :unamused:
Moje tchýně ujde, ale mamka je mamka. :wink:
A tvoji rodiče žijí také v Pardubkách?
10. říj 2008 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.