• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
leni..............,no on je asi rád,že jí nevidí,víš?
Vždycky,když jsem mu něco vytknula(např.jsem byla v sobotu doplko v práci a když jsem už kolem poledne seděla v MHD směrem domů,manža mi volal,že tchýně přijde za babčou,protože jí babča koupila něco k narozkám a on pro ní nemá nic,tak jestli bych jí něco nekoupila :sweat_smile: ),tak mi na to řekl:"Vždyť víš,jaká je,ne?!...........Tak jí nech na pokoji!"............. :zipper_mouth: :confused: :sweat_smile:
Naši bydlí 120km daleko a od doby,co máme dítko,to mezi náma skřípe..................nebo spíš doskřípalo. :sweat_smile:
Začalo jim vadit,že mě Adam zaměstnává a nevěnuju jim pozornost jako před tím.Asi zapomněli,jak to s dětmi je a nemůžou(spíš mi připadá,že nechtějí :confounded: )si zvyknout na novou situaci. :confounded:
Ze začátku mě to dost mrzelo,že je jim třeba za těžko(když tu byli na týden)povozit kočár po ulici (místo toho třeba civěli na TV a já lítala kolem sporáku a dítěte) a hlavě moje mamka měla připomínky k tomu,že na nás byla taky sama(jako,že jsme neměli babičku s dědečkem),tak co po ní vlastně chci.No spíš jsem čekala,že si to budou užívat,ale oni asi mají dojem,že by mi to ulehčovali,či co? :fearful:
Zkráceně řečeno,............jsem ráda,že bydlí takhle daleko a nejezdí sem (my tam) tak často jako před tím. :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz
karot,tak to máš těžký. :unamused: Hlavně Adámek, že nepozná prarodiče. :rolling_eyes:
Moje tchýně žije jako my v Lanškrouně a také nemohu čekat velkou pomoc. :angry: Ani to po ní nechci. Vystačíme si s mužem a jsem ráda, že jí nemusím být vděčná. :dizzy_face:
Zato moje mamka je anděl. :grinning: Vnoučátka zbožňuje i ty od bráchy, všechny bez rozdílu. Když přijedem, tak mě Verunku hned ukradne a užíva si. :sweat_smile: Jinak si voláme, tak i během těch 14 dní o sobě víme. :wink:
Zítra jedeme k našim, tak nakouknu v neděli. :sunglasses: Hezkej víkend a bojujte s angínou. :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
Jo,................to si napsala přesně.Já jsem taky radši,když jsem samostatná jednotka. :dizzy_face:
Áda je už dobrej.V noci jsem ho vzbudila na dávku a krom jednoho procitnutí,spal až do 6ti.Takže se dá říct,že jsem se i vyspala. :slight_smile:
Akorát pořád přemýšlím,kde k tomu přišel,abych se toho příště vyvarovala. :confounded:
Nevíš,jak dlouhou ink.dobu má angína?
Taky Vám přeju hezký víkend.Je hyzeky,tak si to užijte. :dizzy_face:
11. říj 2008 v 08:18  • Odpověz
karot,angína tak 3 dny jsou horší a potom už to jde, ale ATB se musejí stejně dobrat. Jinak ta ink.doba bude okolo 3 dnů. :unamused:
Včera jsme si to sluníčko užili. :slight_smile: Jo, mám zprávu, že v Dobříkovských lesích jsou mraky hub a chodí se na ně s kosou a nůší. :grinning:
12. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz
leni,................tak to vypadá,že jsme to chytli v tom Babycaféčku,co jsme tam byli v týdnu s kamarádkou.Teď mi psala,že její holka má taky od včerejška teploty,takže už mám jasno.Žadný kolektiv v uzavřené místnosti. :pensive:
Fakt houby rostou? :confused:
Tak jestli bude za týden Áda OK,tak ten Dobříkov zkusíme. :sunglasses:
12. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj karot, už jste fit? :wink:
Mám tady od včera sestřenku, tak sem nestíhám :wink: Zítra odjíždí, tak zítra zaskočím na kus řeči s tebou. :grinning:
Na ty houby zkuste zajet, můj taťka byl dvakrát a pokaždé plný koš. :dizzy_face: Říkal, že i soused byl a také našel.
14. říj 2008 ve 14:37  • Odpověz
Leni,...............skoro. :wink:
Tak to se nehoň,když má návštěvu.Já to nějaký ten den bez Tebe vydržím,neboj! :grinning:
Pa zítra,.............jdu na TV :slight_smile:
14. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz
Karot, tak právě odjela. :dizzy_face:
Bylo to náročný věnovat se rodině a návštěvě, ale zvládlo se to. :sunglasses: Aspoň bylo veselo. :grinning:
Sestřenka ještě děti nemá, tak si jich tady užila. :dizzy_face: Asi také ráda odjížděla. :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 10:22  • Odpověz
Leni,...............tak potvrzuju,že rostou.Manža byl "pracovně" :grinning: v Sezemicích a odskočil si na 20.min. do lesíka.Teď na oběd dotáhnul půl tašky hub(všechny druhy).Takže se budu modlit,aby se v pátek zdál mudře Adam zdravý. :sweat_smile:
Jo,...........trochu si mi připomněla moje rodiče.Ti jsou z Ády nadšení prvních 20.min. po tom,co k nim přijedeme a pak 20 min. před naším odjezdem domů. :grinning:
A jak říkávala moje kolegině v práci(52):"Jsem ráda,když děti s vnoučaty přijedou na víkend a ještě radši jsem,když odjedou domů!"...................... :grinning: :grinning: :grinning:
A ještě víc se mi líbil náš soused.Ten má 2 dcery(tak stejně staré,jako jsem já),3 vnoučata a na mou otázku,zda se jim po holkách nestýská,pokrčil rameny a odpověděl:"No,...............když přijedou,je jich plnej barák,všude bordel a pak během 10.min. pusto,prázdno!"......... :wink:
Takže vesměs je to všude stejný. :sunglasses:
15. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz
karot, tak to je manža šikula. :sweat_smile: To dnes u Vás bude dobrá véča. :sweat_smile:
Já jsem nyní dostatečně navnaděná a v sobotu také razíme do lesa. :sunglasses: Když nic, aspoň se projdeme. :dizzy_face:
Ty teploty na víkend, fuj,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budeme se muset dobře obléct. :unamused: Ale na houby jdu! :grinning:
15. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz
Leni,.................prdlajs večeři.Hned jsem je na krájela na sušení. :grinning: Večeře z hub bude,až budu mít dostatečné zásoby na zimu. :sunglasses:
Jo,jo..........taky už se těším ven.Zítra to nějak přežijeme a pak nás snad doktora uschopní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz
karot,tak to teď u Vás voní jako v lese. :dizzy_face: Ikdyž, jako těhu jsem ten závan sušených hub nesnášela dobře. :confounded:
Když nebude Adámek moci do lesa, tak pošlete taťku a je. :grinning: Má na to sobotu a neděli. :grinning:
Dnes je u nás pod psa. :angry: Chtěla jsem lítat po obchodech, ale nikam nejdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera mě přišel balík .Objednávala jsem si s kamarádkou dohromady už na Vánoce hračky.
Ona koupila od Fisher Price mluvící knížku a ta je tedy bezvadná. Ukázala jsem jí Verunce a byla z ní úplně hotová.
Dalo mě to pěknou práci, abych jí od té hračky odlákala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Budu uvažovat, zda jí nekoupím také. :confused:
16. říj 2008 v 10:38  • Odpověz
Leni,.................voní to tu krásně.Akorát Adam se mi v nich občas projde. :grinning:
Tak je tu hnusně,ale jelikož tvrdneme doma,tolik mě to nevadí. :wink:
Já na Vánoce nic mluvícího kupovat nebudu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Loni jsem koupila ten hrnec a ještě si s ním pořádně hrát neumí. :sweat_smile:
Představ si,že teď už týden chrníme do 7mi :confused: .A to to včera Adam zalomil v 19:15. :sweat_smile:
Jestli mu to vstávání vydrží,tak budeme mít alespoň náskok na změnu čas letního času. :wink:
To půjde spát v 18:15. :grinning:
16. říj 2008 v 11:32  • Odpověz
karot,.....nechci tě naštvat, ale Veru spí od 20 hod do 8 hod, už od 3 měsíců. :zipper_mouth:
Vám, ale k úspěchu gratuluji. :grinning:
Ten hrnec mluví, když tam spadne kostka? Také jsem na něj kdysi koukala, ale teď máme vkládačku od babi, tak už ho nechci. :wink:
Já jsem koupila kuchyňku medvídka PO. :dizzy_face: Je krásná. Verunku už teď sedí s panenkou, lžičku jí dává k pusince a sama u toho mlaská. :grinning: Někdy jí strčí pod krk bryndák. :grinning: Je to s ní sranda. :sweat_smile:
Tak si myslim, že kuchyňka bude mít úspěch. Také dělá zvuky. Kapající voda atd...To má naše Veru ráda. :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz
Karot, teď jsem koukala do Tvého alba na Adámka. :slight_smile:
Ty jsi ale zdatná švadlenka. :grinning: Já jsem ráda, když zkrátím kalhoty a mám toho na dlouho po krk. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
O víkendu si založím také album. :dizzy_face: Tak pak můžeš šmírovat ty u mě. :grinning:
16. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz
Leni,..........mě nenaštveš určitě. :grinning:
Nejsem závistivá a jsem ráda za to,co mám,ikdyby to stálo za prd. :wink:
Adam byl od 3.měsíců taky ukázkovej,
ale pak to nabouraly zuby(a možná ten předvánoční pobyt v nemocnici). :confounded:
No,jo.............holky jsou pečovarelky,tak se nedivím,že ta kuchyňka má úspěch. :dizzy_face:
Nemáš na ní někde link,že bych se koukla?
Jo,jo..........je to přesně ten hrnec. :slight_smile:
Švadlenka jsem vyučená,ale šiju jen v případě,když je na to čas nebo chuť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale na děti šiju ráda.Je to rychlejší a děti nejsou náročný. :wink:
16. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz
Karot, ale dostane ji až k Vánocům. :wink: A zaplatila nám ji babička s dědou. :dizzy_face: Vždycky mě dají peníze, ať dětem koupím sama co chci. Oni by koupili něco co už máme, takto je to lepší. A naši aspoň nemusejí lítat po obchodech. :sweat_smile: Copak pro Verču se nakupuje dobře, ale kluci. Ty už si moc vybírají. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2008 ve 21:02  • Odpověz
Jo,................na to Vaše album se těším už teď :dizzy_face:
Ta kuchyňka teda suprová :sunglasses: Takovou nemám ani já :grinning:
Ještě,že mám kluka,...................neměla bych to tu kam dát.Nemáme moc velký byt. :sweat_smile:
Ale přemýšlím,že po Novém roce navnadím manžu,aby Ádovi vyrobil zahradní domeček.Jak jsme byli v tom Babycafféčku,tak tam měli sice plastovej,ae i tak z něho byl vedle. :dizzy_face:
16. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz
Ahojky!............Rano jsme dopadli dobře a jelikož jsem se zeptala na tu krev(sestřička totiž netušila kdo v pondělí volal,tak si myslela,že maminka s větším dítkem :confounded: sotva jsem se stačila představit,tak to položila :sweat_smile: ),tak musíme ještě v pondělí na ďobanec z prstu,protože si mudra myslela,že na odběru krve trvám,ikdyž se to těmhle malým dětem nedělá :grinning:
Do neděle máme dobrat ATB a jinak můžeme ode dneška ven :slight_smile:
Hurááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
Tak to je superrrrrr :grinning: Můžete na houby, ale dobře se oblečte. :wink:
Nezapomeň úlovek vyfotit, ať ti mohu závidět. :dizzy_face:
Asi také pujdeme. Snad to stihnem, dnes se ohlásila kamarádka, tak čekáme návštěvu. :wink: Kdyžtak vyrazíme v neděli, ale to asi potkáme víc houbařů, než hub. :angry:
17. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz
karot, trošku jsem početla téma vaší porodnice. Do dneška totiž nevím jméno doktora, kterého jsem měla u porodu. Vím, že se mě představil, ale to jsem měla jiné starosti, než si pamatovat něčí jméno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potom už jsem ho tam neviděla. :unamused:
Říkám si, jestli to nebyl Mindžák. Byl takovej snědej, jako Róm. :zipper_mouth: Nevíš?
17. říj 2008 v 18:21  • Odpověz
Koukám,že se návštěva moc nezdržela,co?!.................. :sweat_smile:
Určitě vyfotím,jestli něco najdeme.Manža před chvílí splašil 2 košíky,2 nože.................asi ho to vzalo hodně. :grinning:
Jen doufám,že najdeme alespoň na polívku,jinak s ním celý víkend nevydržím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S pár doktorama jsem se v porodce viděla.S Mindžákem na příjmu(na to,jak na něj nadávají,tak byl milejší než PA,která mi měla vypsat papíry na příjem,........když viděl ten její otrávenej ksicht,sedl si za stroj radši sám :sweat_smile: ).
Je to takový snědší typ,střední postava-měl modrý mundur a celkem smysl pro humor.Dá se říct,že je to sympaťák. :wink:
Peršín je bevlasý,hubený,trošku bledý dlouhán s knírem v bílém mundůru.Kdyžbych ho neznala z ordinačky,myslela bych si,že je to normální namyšlenej doktůrek. :sweat_smile: Trošku drsňák navenek,ale jinak hodný člověk. :grinning:
A Brycha jsem viděla jen na půl oka,...............hezkej mladej kluk.Tuším,že má černé vlasy. :grinning:
17. říj 2008 ve 20:21  • Odpověz
Karot, návštěva se ohlásila až na zítra. :wink: Dorazí mezi 13-14 hod. Dnes jen zavolala. :dizzy_face:
Jinak ten doktor byl asi on. Já na něho také nemohu nadávat. Na příjmu mě vyšetřil, udělal mi ultrazvuk a řekl, že budeme čekat,protože jsem neměla kontrakce. Přijela jsem, že mě praskla ve 35 týdnu voda. :unamused:
Řekl mě v 18hod, že to bude až zítra. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí manža neodjel a vše začalo v 19:30hod. Doktor se byl na mě podívat jenom jednou. Jinak jsem tam byla sama s mužem a občas přišla asistentka s injekcí, nebo kvůli monitoru. Bylo to naprosto v pohodě, nikdo mě nestresoval. Ani jsem nečekala, že to bude tak rychle. Verunka se narodila v 11.45 hod. Na sále to bylo tak rychlí, že Veru lezla ven, sestra mě teprve přidělávala podpěry pod nohy a doktor dobíhal. Myslela jsem, že malá skončí na zemi. :grinning: Manžel také z toho v šoku. :grinning:
Nakonec mě doktor pogratuloval a řekl. Skvělí porod, vše bylo ve vaší režiji, ani jsem neměl práci.
Byla jsem i bez nástřihu. Jenom malou trhlinku uvnitř mě šil. :confused:
Bylo to v poho, také díky tomu, že byla menší. S Adamem jsem měla nejhorší porod. :rolling_eyes: Klešťěma) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže, vzpomínka zůstala a čekala jsem to nejhorší. :unamused:
17. říj 2008 ve 22:49  • Odpověz
Leni,...............tak ono to 3.dítě jde pak samo bez námahy,asi. :wink:
Já si teda nejvíc vytrpěla než,jsem se otevřela(v 6:00 jsem dostala 1.dávku oxitocinu a začaly mi kontrakce,v 17:00 mi dr.píchnul vodu a Adam se narodil v 0:13 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),ale samotný tlačení byla pohodička.Trochu trvalo,než Adam vystrčil hlavu,ale pak vyklouznul jako ryba.Doktor měl co dělat,aby ho chytil............úplně se lekl. :sweat_smile:
Jinak na přístup si stěžovat nemůžu.Doktor na mě kouknul min. 3krát a PA jsem tam měla určitě každou půlhodinu. :dizzy_face:
Jo,.........kleští jsem se hodně bála,tak jsem si přikázala,že se nesmím vysilovat zbytečným hekáním(jako některé :wink: ) a jenom jsem funěla. :wink: No a k půlnoci se mi fakt přitížilo,tak jsem prosila manžu,ať doběhne pro doktora,že se asi něco děje a on jen mávnul rukou,ať toho nechám,že stejně přeháním. :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes:
Tak jsem začala být sprostá a řvala jsem do chodby:"No,..............to je výborný.Všichni si uvařej kafíčko(myslela jsem doktora a PA :grinning: ) a mě tu klidně nechají chcípnout!" :zipper_mouth: :grinning:
Doktor přiběhnul,zkontroloval to a že to zkusíme.A za 3 minuty nebylo co řešit. :dizzy_face:
Já už si na to moc nevzpomenu(teda jako zapsala jsem si to všechno do deníčku :slight_smile: ),ale vím,že v jednu chvíli jsem byla rozhodnutá,že vyskočím z okna. :sweat_smile:
Šitá jsem jsem byla hodně,ale teď už to skoro není vidět. :sunglasses:
18. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
Tak jsme od 17:30 zpátky a nic moc. :confounded:
Manža si vymyslel,že se pojede kamsi 20 km za Pardubky.Nevzal si mapu a ani GPSku,takže jsme spíš bloudili,houbařů jak nas.rá.no,ale houby nikde. :rolling_eyes:
Nakonec jsme zastavili ještě cestou zpět 2 km před Pardubicemi a tam jsme nasbírali půlku košíku. :grinning:
Takže suším tři A4ky a mám trochu do zítřejší polévky. :sweat_smile:
Asi počkáme,až ta houbařská mánie pomine...................snad nebude brzy sněžit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz
Karot, já zase slyšela, že každym dalším porodem je vše horší. A mohu to potvrdit, až na tu poslední vyjímku.
První porod byl v poho a ten druhý děs-běs. :angry: třetí nepočítám ,pže byl předčasně a Veru byla drobek. :dizzy_face:
Ale čekala jsem galeje. :grinning:
Po vícečetném porodu se ti hůř stahuje děloha. Já to tak měla. Teď naposled, jsem myslela, že v bolestech zdechnu, :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nerada beru léky na bolest, ale teď jsem si pro ně sama chodila. A těch ijekcí co do mě dali, brr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4 dny po 3 injekcích. Na tu dělohu jsou to ty šíleně štípavé. :angry: Sestry se vždy předem omlouvaly. :dizzy_face:
Tak v lese fiasko, jo? :fearful:
To se mě tam tedy zítra vůbec nechce. Oni už to houbaři asi vše vyčmuchali. :confounded: Ale prošli jste se hezky, ne? :grinning:
My jsme smrděli doma. :unamused: Měli jsme tu návštěvu. Odjeli až po 19hod.
A s tím sněhem nestraš, brrrrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz
Leni,...............no uvidím za 1,5.roku,jestli se zadaří a pak budu srovnávat. :wink:
S tou dělohou si myslela jako zavinování,ne?...............To já to měla v poho.Asi jak jsem byla nadopovaná oxitocinem,tak to šlo rychle.Akorát to občas bylo pěkně cítít,hlavně při kojení. :grinning:
S mnou tam ležela jedna prvorodička a ta musela jít na injekci v den propuštění,protože měla ten samý problém jako Ty. :confounded:
V lese to bylo super.Adam se tam vyřádil,já se prošla a tatínek byl vzteky bez sebe. :grinning:
Je zvyklý lítat po lese jak zajíc a my jsme s Ádou byli brzdy.Proto s námi ani na procházky nechodí.Je to pro něj ztráta času. :sweat_smile:
19. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz
karot, tak jsme v lese byli. :slight_smile: Přesně jak jsem čekala, nic moc. :unamused: Úlovek jsem vyfotila, tak ti později hodím foto.
Teď ještě jedeme do obchodu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 v 16:38  • Odpověz
karot máš to tam.Album č.2
19. říj 2008 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.