• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
No,.................my byli v lese za Dubinou a našli jsme jednu babku po 2.hodinovém šlapání.Taťku jsme nechali doma,protože mu včerejšek bohatě stačil :sweat_smile: a Adam nějak nebyl ve své kůžu,protože se po obědě(vlastně nic nesnědl :frowning2: ........snad je to zubama :stuck_out_tongue_closed_eyes: )vyspal jen necelou hodinu,tak mi to pěkně osladil.Řval v kočáře,řval,když měl chodit............................to už se nám už dlouho nestalo. :sweat_smile:
Zblikla jsem Ti albíčka.Nejvíc se mi líbyly ty sourozenecké fotky a ta s těma pampeliškama. :dizzy_face:
Koukala jsem,že měla Verča na tom sluníčku brejličky,................Áda je neměl. :confused:
19. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz
Karot,my byli v lese taky jen hoďku. Přijeli jsme tam a Verča v autě usnula. :confounded: Naštěstí jsme vzali kočárek.
Taťka jezdil po lesní cestě s kočárem a já s kluky hledala. Manža stejně do lesa nechtěl, chtěl jít na prochajdu po městě. :confounded: On je radši, když ty houby najdu, očistím a uvařím já. :grinning:
A to jsme měli jednoho houbaře na půl slepého. :sweat_smile: Matěj neměl brýle, protože mu je v pátek spolužák zničil, při těláku. :angry:
Jakto, že nedali Adámkovi ty brejličky? Vždyť to světlo bylo dost silné. :unamused: Na Jipce to měli všechny děti. Byli látkové na suchák. Naše Veru byla tedy na očka dost citlivá. Po 14 dnech,kdy nás pustili, tak je pořád venku dalších 14dní zavírala a i doma v blískosti okna. :confused: Doktorka mě na to řekla, že je ještě neměla připraveny na takové světlo.
20. říj 2008 v 11:30  • Odpověz
Leni,..................tak se jukni sem,že je tam nemá:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1305150&vReferer=%2Fphotos%2Fkarot
Je možný,že je mě pod tím obvazem na očičkách,..................fat nevím.Já to tenkrát nezkoumala.Ale jiný miminka je mají navrchu,viď?
Jinak jsme byli ráno u mudry a rovnou jsme tu sedimentaci(jak jí má mít dítě vysokou,aby to bylo v normě?..........my měli 8)spojili s 18.měsíční kontrolou.Naše míry jsou 11600g/85cm.
Trochu se vytáhnul(od roka o 11cm),ale je jen o kilčo těžší. :confused:
V sobotu máme v plánu Dobříkov.Vezmeme kočár a uděláme to podle Vás.Já budu jezdit po lesní cestě a Pepa bude hledat. :wink:
Má na ně čich,ale to ostatní je pak na mě. :grinning:
20. říj 2008 v 11:57  • Odpověz
Karot, tys rodila o pár měsíců dřív, tak je třeba v té době neměli. Na Jipce měli skoro všechny děti žloutenku a vždy je měli jako my. :wink:
Po roce se váha u dětí zpomaluje, oni už to stihnou vyběhat. :grinning:
Tak ať v Dobříkově pořídíte.
Dnes bylo venku ukázkově, teď už se trochu ochladilo, ale jdeme ještě na zahradu. Pohoupu Verču na houpajdě.
Před chvilkou se probudila, najedla, tak jdem na vzduch. :sunglasses:
20. říj 2008 v 16:08  • Odpověz
Leni.........................Tak asi padnu dneska za vlast :grinning:
Ráno jsem se prošlápla,pak odpolko s kámoškou a teď koukáme na Maděru.
Jinak mi ani nedošlo,že jsem si za celý den nedala ani jedno kafe a jsem nějak bez energie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi jsem závislá na kofeinu :grinning:
Adam snědl celou kaši,tak doufám,že bude i noc podle toho vypadat :slight_smile:
20. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz
Tak jsme spali celou noc,ale vstávali jsme už v 6:00.Takže jsem ho uložila a čekám,že se za hoďku vzbudí a proběheme se na poštu pro balík.Včera jsem pošťačku prošvihla. :confounded:
Na odpolko hlásí 20 C a zrovna má přijít kamarádka s o měsíc starší holčičkou,tak se vyvalíme na zahradu.Děti se zabejčí,my si vypijeme kafíčko a alespoń mi neudělají z bytu kůlničku na dříví. :grinning:
Jak je u Vás?
21. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
karot u nás je 11,3 C. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sluníčko ještě nevykouklo, je pod mrakem, tak ať se picnou s tou jejich předpovědí na 20C. :angry: Vy máte u Vás líp? :confused: Kdyžtak popožeň slunko k nám, aspoň kousek. :wink: Je to jen 80km. :grinning: Zrovna jsem pověsila vyprané povlečeni a potřebuji, aby uschlo. :sunglasses:
21. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
Leni,................já taky peru. :dizzy_face:
Když on vůbec nefouká vítr,tak Ti to ani nemůžu poslat. :sweat_smile: Ale většinou k nám chodí počásko od Vás,tak doufám,že nám nic Vašeho dnešního nepošlete! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Momentálně máme slunečno,bezvětří a 17 C ve stínu.No prostě nádhera. :sunglasses:
Adam mi dneska taky dělá radost.Od rána si ho vůbec nemusím všímat a všechno mi sní s chutí. :dizzy_face:
Takže to včera byly fakt zuby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz
karot 17 C, jo? :confused: a sluníčko :astonished: Ani mě nezlob! :angry:
My tady ten vítr máme a momentálně 13 C. :unamused: Vy už těch 20, co? :grinning:
Aspoň, že ten vítr prádlo vyfouká. :dizzy_face:
21. říj 2008 ve 14:11  • Odpověz
Tak na zahradě bylo fajn,ale kolem 17té se schovalo sluníčko a už jsem se musela přioblíct.Jinak jsem byla v tričku s kr.rukávem. :dizzy_face:
Prádlo mi uschlo během 2. hodin.
Takže zítra dopolko mě čeká žehlení a vaření. :grinning:
21. říj 2008 ve 20:31  • Odpověz
karot :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a já venku v bundě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz
Tak jsme dnaka vsávali opět v 6:00(včera taky :sweat_smile: ),ale spali jsme celou noc. :dizzy_face:
Takže se smiřuju s osudem a budu doufat,že to horší nebude. :grinning:
V 8:00 to Áda zalomil,tak jsem si naporcovala kuře,naplnila pračku(zatím to vypadá na pěkné počasíčko :dizzy_face: )a zapnu to,až se vzbudí.
Pak se oblíkneme a půjdeme na zahradu vydrhnout kočár,protože je celý(hlavně madlo :sweat_smile: )od sušenek. :grinning:
Jdeme odpolko ke kamarádce do Polabin,tak se musíme dát trochu do gala. :sunglasses:
A co Vy?
Jaké plány máte na dnešek?
22. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
karot, dnes jsme byli tak jako vy v Pardubicích. :grinning: Byli jsme na kontrole na neurologii. :wink:
Ale sluníčko u Vás nebylo. :angry: Asi tušilo, že přijedu. :grinning:
Trochu jsme prolezli obchody. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale byla jsem ráda, že jedu zase domu do našeho 10 000cového městečka. :dizzy_face:
22. říj 2008 ve 22:48  • Odpověz
Hm,.................tak to si se teda ohlásila brzo. :grinning:
Já si na Pardubky stěžovat nemůžu.Ikdyž včera v Polabinách jsem byla plná dojmů z toho,jak se tam samy děti (cca od 2. do 10.let)hlídají na hřišti a rodiče je akorát z 10.patra zavolají na večeři. :sweat_smile:
Jsem ráda,že bydlíme v klidnější čtvrti,kde se nemusím bát,že mi někdo dítě přejede autem. :sunglasses:
To si byla s Verčou?
Jinak dneska byl budíček v 5:30.................vážně už se děsím posunu času. :sweat_smile: :sweat_smile:
Je tu hnusně.Prší a na odpolko hlásí jen 10 C :rolling_eyes:
Teď jsem Ádu uložila,postavila hrnec s polívkou na sporák a rovnám si zádá.Někde mě ofouklo za krkem a připadám si jak stařena nad hrobem. :sweat_smile:
23. říj 2008 v 08:04  • Odpověz
karot, byli jsme na kontrole s Verčou. Jezdíme po třech měsících k Dr. P. Munzarovi. Je to v nemocnici na dětské klinice. Příště snad pojedeme naposledy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Verča je v pořádku, ale stejně jí sledují. Je to pro to předčasné narození.
Vezl nás manžel, tak bych si s tebou stejně nemohla dát rande. :grinning:
23. říj 2008 v 10:34  • Odpověz
Leni,..............fakt jsem ráda,že je Áda narozený v termínu a že nemáme žádné podobné pochůzky jako Vy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nemocnici(dokory)moc nemusím,..................vyjímka byla porodnice.Na oddělení šestinedělí se mi(krom kojení)líbilo. :dizzy_face:
Byli jsme teď chvíli ve městě.V C/Ačku jsme koupili nějaká bodýčka,ale kaťata jsme nesehnali.Všechno je to buď málé/velké a nebo jen do pasu na gumu a bez kapes. :rolling_eyes:
Pro holky mají lepší výběr. :frowning2:
Nakonec to asi dopadne tak,že(ač něchtě)budu muset sednout za stroj a ušít je. :sweat_smile:
23. říj 2008 ve 12:15  • Odpověz
Karot, ten doktor Munzar je moc fain. :dizzy_face: I sestra co s ním pracuje je příjemná. :dizzy_face: Spíš mě vadí to harcování 80km tam a potom 80km zpět. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mohla bych jezdit do Ústí, ale tam je doktor, který si zve děti skoro do dospělosti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na to se mohu v....... :angry: Tento mě naznačil, že když je Veru v pořádku, tak to brzy ukončíme. :dizzy_face:
Abych nezapoměla, dnes od 11 hod u nás svítí sluníčko. :grinning:
Čekala jsem kámošku s malou treperendou a teď volala, že nepřijdou. :rolling_eyes: Měli předevčírem návštěvu a chlapeček který u nich byl, dostal angínu. Tak jsou prý asi infekční a přijdou jindy. :confounded: A to jsem kvůli nim rychle pekla buchtu. :angry:
23. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
Tak to se Ti nedivím. :confounded:
Ale zase je lepší mít jistotu hned,než čekat 10 let a víc,jestli něco nenávratně projeví nebo ne. :wink:
Tady je slunečno od 10ti asi.Adam se hodinu mlátil v posteli a zabral až ve 13:10.Odpolko pojedeme udělat nějaký větší nákup. :wink:
Tak to máš dobrou kámošku,že Tě "varuje". :dizzy_face:
23. říj 2008 ve 13:51  • Odpověz
karot, dnes nějak nestíhám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra jedete do Dobříkova na houby? Ptala jsem se taťky, kam tam pro ty úlovky jezdí. Pry mezi Dobříkovem a Rzy.
Tak ať máte jasný cíl. :grinning:
My zítra frčíme do Zámrsku, ale bude to náročný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budeme s mamkou jezdit po hřbitovech, kvůli dušičkám. :confounded:
Naši nemají auto, tak to s nima vždy objedeme. Musíme do Moravan, Čermné nad Orlicí a u našich. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2008 ve 13:59  • Odpověz
Leni,................my zkusíme ten les přímo za Dobříkovem(ve směru od Zámrsku)a když tam nic nebude,tak potom už asi nikde. :sweat_smile:
Dneska jsme byli v ateliéru u nemocnice.Taťka s námi nakonec nešel,tak jsme se s fotografkou alespoň líp domluvily a Ádavi se to taky moc líbilo.Fotky mi ukázala ve foťáku a fakt vypadaly pěkně. :sunglasses:
Jdu pro ně ve čtvrtek a už se na ně těším teď. :grinning:
S těmi hrřbitovy to znám.Užila jsem si toho až až,když jsem bydlela ještě u našich.To se snad jezdilo na 5 hřbitovů. :rolling_eyes:
Tady máme naštěstí jen jeden a ještě hrob s mramorovou deskou,takže se to opláchne vodou a máme pokoj s plením a uhrabováním. :grinning:
24. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz
Karot, tak ať něco najdete. Ať má mužíček radost až do Vánoc. :grinning:
V neděli se ohlásím, jak jsme to přežili. :wink: A ty dej vědět, jak jste pochodili v lese. :dizzy_face:
24. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz
Ahojky!
Tak jsme nabírali skoro plný košík.:slight_smile:
Větší část jsem si nakrájela na sušení a zbytek dám zítra do polívky a na vepřové.
Budeme mít pidioslavu Ádových 1,5.narozenin.Takže jsem dneska udělala korpus z piškotů,tvarohů a jogurtu.Zítra to pokladu ovocem a udělám želé.Manža slíbil,že udělá chlebíčky,tak jsem na to zvědavá :grinning:
No,........dneska bylo přímo dušičkové počasí,tak snad na těch hřbitovech neprochladnete. :sweat_smile:
Ozvu se zítra večer.
25. říj 2008 ve 20:25  • Odpověz
karot, tak to je úspěch. :sweat_smile: Prostě, Dobříkov je Dobříkov. :grinning:
My jsme to také zvládli. Ve 13.hod jsme vyrazili a po 15. hod jsme byli u našich. Počasí ušlo. Hlavně, že nemrholilo, jak předpovídali. Ale jsem ráda, že to máme za sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes makám na zahradě. Musím využít, že je mužský doma. :wink:
Kluci teď budou až do čtvrtka doma, tak zas budu vyvářet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se moc těším. :grinning:
Adámkovi k 1,5 ročku vše NEJ! :dizzy_face: A co ty chlebíčky? Byly? :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2008 v 15:48  • Odpověz
Leni,.................chlebíčky byly,ale musela jsem to manžovi připomenout.Po snídani si vyrazil leštit auto a myslel si,že ten jeho včerejší slib vyšumí. :sweat_smile:
Tak jsem mu připomněla,že na to má 2 svědky,tak moc remcat nemohl. :sweat_smile:
Tady máš můj výtvor:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2017101&vReferer=
Jo a děkujeme za přáníčko. :dizzy_face:
Zítra jdeme v 15:00 k zubákovi,tak na nás mysli. :wink:
Copak,..............kluci mají prázdniny? :grinning:
26. říj 2008 ve 20:46  • Odpověz
karot, to si Adámek pochutnal. :slight_smile: Doufám, že jste mu neujídali. :sunglasses:
K zubaři jdeš ty, nebo Adík? :confused:
Já jsem objednávala kluky minulou středu a vezme je až 9.12. :angry: Prý už má plno. :angry:
Jo, jo kluci mají prázdniny. :wink:
26. říj 2008 ve 21:45  • Odpověz
Leni,..............tak,jo..........trochu si zobnul. :sweat_smile: Spíš se teď směruje na maso,naž na sladký.Zrovna nedávno jsem v Kauflandu objevila křupky,které jsou z bramb.kaše a jsou bez Éček. :dizzy_face: Takže,když nechci,aby somroval,tak mu to nasypu do misky je spokojenej. :sunglasses:
K zubaři jdeme oba,.........jak já,tak i Áda.Naštěstí si manža vzal dovču,takže tam s námi půjde,počká s kočárem v čekárně.Až Ádu zubařka prohlídne,vrznu mu ho do kočáru a pojedou domů,protože mě si asi vychutná. :grinning:
Jak mi 5 let nemusela nic vrtat,od porodu se mu to všechno sype. :frowning2:
A to mám teprve jedno dítě. :sweat_smile:
Jinak u Línkový(na zubárně)se musím objednávat 2 měsíce dopředu a o gyndě ani nemluvím.Jdu tam za týden a ještě jsem to nedostala. :sweat_smile:
Tak doufám,že to do té doby stihnu,aby se jak trubka nemusela přeobjednávat. :rolling_eyes:
27. říj 2008 v 08:09  • Odpověz
karot kolem 15 hod jsem na vás myslela, tak to doufám pomohlo. :sweat_smile:
27. říj 2008 v 18:02  • Odpověz
Leni,...........pomohlo :dizzy_face:
Áda řval jak tur a zubařka byla spokojená.Alespoň měl pořádně otevřenou pusu. :grinning:
Mě tam našla 2 kazy a 3 si označila otazníkem na příště.Abych jí udělala radost,nechala jsem tam za plomby 780kč. :sweat_smile: Doufám,že mi zítra nevypadnou. :sweat_smile:
Takže v dubnu 09 snad budu mít zuby komplet v richtiku a ve snažilkování mi nic bránit nebude. :dizzy_face:
27. říj 2008 ve 20:16  • Odpověz
karot, já byla u zubařky na jaře a nechala jsem tam 3500 kč. :angry: Teď se mě rozlomil zub, tak se tam chystám na můstek a má stát okolo 5000. :astonished: A můj muž tam taky nechal balík. :confounded: Ty ceny nechápu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.