• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Leni,..................můstky mi zubařka vnucuje asi rok a přitom(si myslím)nejsou tolik potřeba.Spíš se jí nechtějí poupravovat ty staré výpně(5 let mi nic nevrtala a teď se z toho může pos.... :sweat_smile: )a chce na tom i trochu vydělat. :rolling_eyes:
Manža je úplný opak.Ten chodí k zubařovi jen,když mu opravdu něco je(naposledy tam byl před 8.lety :sweat_smile: a už si ani nepamatuje,kde a u koho byl :grinning: )a na to,že si zuby čistí,je když jde mezi lidi,je má nádherný.Já si je pígluju min. 2krát denně a mám je jak ementál. :frowning2:
28. říj 2008 v 11:29  • Odpověz
Dneska jsme se odpolko vyvenčili:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2025692&vReferer=
Ale je fakt,že jsem měla večer co prát,abysme měli v čem zítra vyrazit ven. :grinning:
28. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
karot, krásná fotka. :dizzy_face:
My dnes byli na návštěvě. :wink:
28. říj 2008 ve 22:23  • Odpověz
Leni.........Ahój! :slight_smile:
Jak se dneska máte?
Dopolko jsem měla v plánu focení venku s kamarádkou a nejen,že bylo hnusně :rolling_eyes: ,ale Adam se mi kompletně vyválel v první louži,tak jsme jeli po půlhodině domů. :sweat_smile:
Ona má 4.měsíčního kloučka,takže tyhle "problémy" v terénu jí teprve čekají. :grinning:
Doma jsem to naházela do pračky a za chvíli to půjdu pověsit.
Zítra dopolko jdu vyzvednut fotky,tak půjdeme zase společně a pro jistotu si vezmu dvoje oblečení na převlečení.Ale s botami bude problém,....................mám pro Ádu jen 2 páry. :grinning:
29. říj 2008 v 11:45  • Odpověz
Karot u nás dnes také hnusně. :angry:
Právě jsem dosmažila palačinky. Kluci si je poručili. :slight_smile:
Za hoďku musím na poštu a vůbec se mě nechce. :unamused: Potom ještě s Adamem k holičce, ať je fešák. :dizzy_face: Matěj už chodí naštěstí sám. :wink:
S tím náhradním oblečením, to znám. :grinning: Ještě že to nemusíme drbat na valše. :grinning:
Na fotky už se moc těším, tak je hned přihoď. :dizzy_face:
29. říj 2008 ve 12:36  • Odpověz
Leni,....................tak také nějaké přihoď. :dizzy_face:
Když jde Adam k odborníkovi,ráda bych to skoukla. :wink:
Já jsem ráda,že jsem teď v teplíčku.Prádlo sice vysí venku,ale spíš se tam máchá,než by schnulo. :sweat_smile:
Takže mu dám šanci do 16:00 a sklidím ho domů.Pak pojedeme na nákup,protože pozítří už nebudu mět z čeho vařit.Nemám brambory a ani maso. :grinning:
29. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz
karot já žádné profifoto nemám. :sunglasses: Teď jsem ani moc nefotila, tak až něco bude, tak přihodím. :wink:
V poslední době jsem spíš používala kameru. Veru teď začíná žvatlat, tak ať se jednou slyší. :grinning:
Tak co dárky na Vánoce? Už nakupuješ? Já jak je nemám do konce listopadu doma, tak jsem nesvá. :grinning: Nesnáším lítat v prosinci po přeplněných obchodech a kupovat za každou cenu blbosti. :wink:
29. říj 2008 v 19:34  • Odpověz
Leni,....................já teď kameru docela zanedbávám. :zipper_mouth:
Po narození jsem Ádu dokumentovala při koupání(do 1.měsíce každý týden,do půl roka každý půlměsíc a do roka po měsíci :grinning: :grinning: :grinning: ),při jeho pokrocích,..............už mám natočených asi 10 hodin. :grinning: :grinning: :grinning:
Fak budu v důchodu ráda,když se na to budu moct kouknout a uronit slzičku. :dizzy_face:
Zrovna dneska jsme byli ve Sparu unešený z el.psa v životní velikosti.Ale ta cena nás trochu rozesmála............5000kč. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já dárky zase tam moc řešit nemusím.Dáváme si je jen s manžou a Adámkem.
Takže se dá říct,že mám ještě na přemýšlení čas. :wink:
29. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz
karot dnes máme u nás pořádný vítr, tak jsem rychle pověsila prádlo. Bude brzy suché. :slight_smile:
Teď jdu hledat flešku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Volal mě muž z práce, že jí ztratil. Mám se podívat před domem a před garáží.Tak jsem zvědavá, jestli v tom navátým listí něco najdu. :unamused:
30. říj 2008 v 09:19  • Odpověz
karot, tak jsem nic nenašla. :rolling_eyes:
Bude si muset koupit novou a to jí měl jen 3 měsíce starou. :confounded:
30. říj 2008 v 10:46  • Odpověz
Leni,...............tak to je teda smůla :frowning2:
To já jí jednou manžovi vyprala s bermudama na 40 C.Zjistila jsem to až při máchání,když uvízla v gumě.Manžu chytnul "hysterák",jako ať to urychleně vypnu,že se to zničí. :grinning: Tak jsem mu řekla,že co se mělo stát,to se stalo při praní v té teplé vodě a ona ku podivu funguje do dnes(4 roky) :sweat_smile: .
Tady máš fóta,.............budu je postupně(podle času)přidávat:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=202529
30. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
karot ty fotky jsou nádherný. :sweat_smile: Kolik jsi za ně dala?
Jo, tu flešku nakonec našel v autě pod sedadlem. :wink: Prohledal všude každý kout a na závěr koukl do auta. :wink:
31. říj 2008 v 07:45  • Odpověz
Leni,.............tak to se nám taky občas stává,že to,co nemůžeme najít celý den,je nakonec v autě,ikdyž mi manža pokaždé(když od někud přijeme)zarytě tvrdí,že tam nic nenechal. :sweat_smile:
Tak hlavně,že je na světě. :wink:
Fotky stály rovných 600kč.Je do toho započítaná délka focení(cca hodina),15 kusů fotek 13/18,index na A4ce a všechny fotky(29ks)vypálené na CDčku v nějvišší kvalitě(tzn.,že jí můžeš zvětšit jak nejvíc chceš a bude pořád ostrá.......třeba tak detailně,že i třeba řasa na oku :sweat_smile: ).
Někomu se to může zdá drahé(třeba v porovnání s ateliérem ve Sladkovskýho-nemyslím Interfoto),ale já jsem ujetá na focení,tak oceňuju spíš kvalitu a služby. :sunglasses: :grinning:
31. říj 2008 v 08:09  • Odpověz
karot to jde, mě se to nezdá moc drahý. :sunglasses: Zůstane vám památka a vem si kolik necháš v obchodě za týdení nákup. :unamused:
Zrovna před hoďkou jsem se z nákupu vrátila a nemusím ti líčit kolik jsem tam nechala peněz za jídlo a
drogérku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2008 v 11:56  • Odpověz
Leni,.............já si to taky říkám. :sunglasses:
Když jsme Ádu ještě neměli,chodili jsme každý pátek s manžou na véču a to ročně stálo víc,než tohle focení. :wink:
Dopolko jsme byli venku a teď Áda chrní.Manža mi dovezl pár hub,tak jsem se navnadila a odpolko prubneme lesíky směrem na HK. :dizzy_face:
Co Vy?..............Jedete k rodičům na víkend?
31. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
karot, my se chystáme do lesa zítra. :wink: Ale musí být počasí, aspoň jak dnes.
K našim jedeme až za týden. Matěj je nemocný. :confounded: Dnes byl doma. Horečku nemá, ale bolí ho v krku, kašle a má to na hlasivkách. :unamused: Doufám, že nás ostatní to mine. :rolling_eyes:
31. říj 2008 v 18:43  • Odpověz
Tak to držím palce,ať nepodlehnete nemocem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Našli jsme úplný PRD. :rolling_eyes: Tak jsme se alespoň vyvančili a pováleli(no spíš Adam :sweat_smile: )v listí.
31. říj 2008 ve 20:26  • Odpověz
Karot ahoj :slight_smile:
Dnes jsme byli vykrmovat místní kachny. :grinning: Do lesa jsme nejeli. :frowning2: Je to na delší dobu a nechtěla jsem nechávat Matěje moc dlouho samotného, když mu není nejlíp. Kačky máme 5 minut chůze od domu. :wink:
Co vy? Jak jste si užívali soboty? :sweat_smile:
1. lis 2008 v 16:47  • Odpověz
Ahoj Leni,
tak vstávali jsme málem ve 4:50,ale dělala jsem mrtvýho brouka.Adam párkrát zařval na protest a pak se nechal ještě na hodinku ukecat.Moc přes den nejedl,tak si myslím,že to jsou zase zuby,protože pobrekával ze spaní...........skoro celou noc. :frowning2:
Pak si do 9:00 sdřímnul a vyšli jsme zakoupit další díl večerníčku.Ještě jsem měla v plánu koupit u Galanty zákusky(k odpolednímu kafíčku),ale zavřeli mi před nosem. :rolling_eyes: :sweat_smile:
Nakonec jsme s kafíčkem počkali na návštěvu(Dobříkovci)a byli jsme celé odpolko doma.
Zítra odplko razíme na Dubinu k mažovými spolužákovi na návštěvu(http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=45078&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D1520%26vOrderBy%3D2).
Naposledy jsme se s nimi viděli před rokem a od té doby se 2krát stěhovali,takže to musíme napravit. :sunglasses:
Jak je Matýskovi?
1. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz
Leni,
už mám dárek Ádovi k Vánocům. :dizzy_face:
Zašla jsem do Plusu pro rohlíky a měli tam letadýlko od Fisher-Price za 399kč:
http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=520140
Akorát jsem mu musela politicky vysvětli,že to teď momentálně na hraní není. :sweat_smile:
2. lis 2008 ve 12:33  • Odpověz
karot, letadýlko je hezký, to si Adámek určitě vyhraje. :dizzy_face: Ještě že jste potřebovali ty rohlíky. :grinning:
Matěj už je lepší, zítra půjde do školy. Jenom na těch hlasivkách mu to zůstalo a mluví jako mutant.(podle jeho slov). :sweat_smile:
V pátek jsem se objednávala k zubařce a málem mě ucho upadlo, když mi řekla, ať přijdu dnes. Tak jdu v 16:10hod. :confused:
3. lis 2008 v 10:30  • Odpověz
Leni,...............tak to držím palce,ať to moc nebolí. :sweat_smile:
Já deska dopoledne vařila,abych měla zítra pokoj,vaprala kompletně kočár(letos už po druhé :grinning: ,..........sušenky Sunarka jsou děsný,když se rozpatlají :rolling_eyes: :sweat_smile: )a odpolko razíme s kamarádkou ven.Je tam dneska krásně. :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
karot nebolelo, ona mě to opíchala. :astonished:
Nechala jsem tam 1650 kč a 1.12. jsem objednaná na můstek za 5460 kč. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 19:18  • Odpověz
Leni,...............tak to mě zubařka neopíchává ani,když mi trhá moudráky. :rolling_eyes: :sweat_smile:
Ale je fakt,že můstek mi ještě nedělala. :wink:
Máš na tu kontrolu pěkný datum.To si na Tebe určo zase vzpomenu. :slight_smile:
3. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz
karot, to bych nepřežila bez injekce. :fearful: Dnes mě řezala kousek dásně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ptá se mě pokaždé, zda chci injekci i při vrtání. :wink: Já toho využívám jen občas.Vrtání vydržím. :grinning:
Při trhání moudráků, bych být tebou bez injekce vyskočila z kůže. :astonished: Jseš proste dobrá. :sunglasses:
3. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz
Leni,................hlavně doktorka má štěstí,že mi to vytáhne celé a to mi ty zuby ani nerentgenuje. :sweat_smile:
Já od porodu vnímám bolest trochu jinak.
Nějak se mi posunul práh bolesti a u vrtání zubů nehnu ani brvou. :sunglasses: :grinning:
Tak jsem byla dopolko ve městě,omrknout nějaké oblečení pro Adama a nikde se mi nic nelíbila. :confounded:
Když jsme se vrátili domů,náházela jsem jeho svršky do pračky a dala ho po obědě spát.
S manžou jsme si teď uvařili kafíčko a relaxujeme. :dizzy_face:
4. lis 2008 v 11:43  • Odpověz
karot vy se máte, relaxovat si ve všední den. :dizzy_face:
Mě právě začíná honička. :wink: Za čtvrt hoďky dorazí Adam ze školy a kolem 15 hod Matěj. Úkoly, učení, papání a do toho Verča. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to ještě potřebuji lítat po obchodech, protože jsem byla ráno líná a nevyhrabala jsem se z domu. :angry:
Já si tu kávičku dám, až kolem 18 hod, až přijde manžel z práce. :sunglasses:
4. lis 2008 v 11:55  • Odpověz
Leni,..........tak to víš,když mám zatím jen jedno dítko,tak si můžeme udělat chvilku pro relax. :dizzy_face:
Já se vůbec netěším na to období,až začne Adam chodit do 1.třídy.Jestli bude geniální po manžovi(sice měl v 1.třídě za 1.pololetí jednotnou známku 3,ale nakonec má maturitu :sunglasses: ),tak to bude chtít hódně trpělivosti. :grinning:
Už takhle u ničeho neposedí(je fakt,že posledních pár dní se mnou rád vysedává na lavičkách v parku :confused: a pozoruje dění kolem sebe :wink: )a u pak u učení asi tuplem ne. :rolling_eyes: :sweat_smile:
Ale tak Ty už máš kluky docela odrostlý,tak se s nimi už nemusíš moc učit,ne?!
4. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz
karot, na učení musím dohlížet stále. :wink: Adam ten se učit nemusí a nosí od první třídy samé jedničky. :dizzy_face:
Učitelka ho stále hrozně chválý. Psal v první třídě jako první perem a prý líp než holky. :slight_smile:
Matěje musím neustále hlídat, aby nepolevil. To je opak Adama. :unamused: Vysvědčení měl až do 7 třídy dobrý. Jen 3 dvojky ještě v pololetí 7 třídy. A na konci roku lupho 2 trojky. Tak ho teď musím hlídat, ať si to v té osmičce nepodělá. Chce jít na Vysokou, tak musí makat chlapec. :grinning: Ještě ho čeká devítka, tak to budou boje. :sunglasses:
Teď ještě ta puberta, tak máme co dělat všichni. :wink:
4. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz
No,jo....................já vím proč jsem ráda,že to mám daleko před sebou! :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.