• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot, dnes máme 18C ve stínu. :grinning: Je tam ukázkově. :dizzy_face: Dopoledne jsem oběhala město a teď se Veru probudila, tak jdeme s kamarádkou ven. :sunglasses: Já chci víc krásných dní. :astonished: :astonished: :astonished:
5. lis 2008 ve 13:16  • Odpověz
Leni,................bylo fakt nádherně.Lítala jsem po zahradě v tričku z kr.rukávem. :sunglasses:
Hlavně aby o to víc nebyla tuhá zima. :zipper_mouth: :sweat_smile:
Doufám,že jste si to užily?
My se poflakovali na zahradě,protože jsem doplko vařila a navečer jsme sjeli na nákup.
Zítra odpolko mi přijde kámoška s o měsíc starší holčičkou,tak si otevřeme lahvinku červenýho a manžu zaměstnáme jako chůvu. :sunglasses: :grinning:
5. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz
karot, včera jsem se s Verčou vrátila, až za soumraku. :grinning: Byly jsme s holkama venku v parku a potom mě kámoška nalákala k ní domu. Koupila si novou sedačku do obýváku, tak jsem ji musela otestovat. :dizzy_face: Verča jim ji trošku poslintala. :grinning: Zase budou další zuby! :angry:
Dnes bude snad, také hezky. :sunglasses: Vyprala jsem povlečení u kluků, tak doufám, že to uschne a nebudu to muset věšet doma. :unamused: Zítra už má místy pršet. :angry:
Dnes po probuzení jsem zjistila, že mě škrábe v krku. :rolling_eyes: Tak dnes piju léčivé čaje a doufám, že to nechytne Verča. :pensive:
6. lis 2008 v 10:10  • Odpověz
Leni,...............tak to muselo být fajné. :dizzy_face:
My byli dopolko na nákupu(taťkovi jsme koupili 1.dárek k Vánocům,ale nebu psát co,protože mě tu občas šmíruje :grinning: )a Adam teď zalamuje.My si děláme siestičku u kafíčka. :sunglasses:
Už teď je tady jak v létě,takže budeme s dětmi odpolko na zahradě.Je sucho,tak se snad moc neumažou. :sweat_smile:
Já neperu,..............nemám momentálně co. :confounded:
6. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
Leni,...........tak jak Ti je?
Doufám,že si se z toho vykřesala. :wink:
Zítra razíme na houby...........poslední letošní pokus. :sunglasses:
8. lis 2008 v 19:59  • Odpověz
karot ahooooooj :slight_smile:
Tak jsem skoro jako rybyčka. Ještě kašel, ale to už nic není. :wink: Celou sobotu jsem se potila a využívala toho, že je manža doma. Včera jsem musela opustit postel. Měla jsem návštěvu ( manžela rodiče). Ve středu mám narozky, tak přišli gratulovat :dizzy_face: Ale dopoledne jsem z postele nepospíchala, :grinning:
10. lis 2008 v 08:01  • Odpověz
Leni,.........já tušila,že se kurýruješ. :wink:
Já tady teď balím dárky a půjdu další kupovat,až se Áda vzbudí.
Včera jsem s ním byla navečer ve městě a bylo to fajn.Jak už byla po 17té tma,bál se odemě na krok,tak šel poslušně vedle kočárku jak pejsek. :sunglasses: U Grandu už zdobili stromeček,tak jsme tam chvíli postáli.Nebyla zima,tak jsme ani nechvátali domů. :grinning:
Manža tu měl kamaráda,tak čuměli celé odpoledne do PC. :sweat_smile:
10. lis 2008 v 08:08  • Odpověz
karot, ty jsi se nějak opřela do Vánočních příprav. :grinning: Nakupuješ dárky, romantika u Vánočního stromečku. :grinning:
U Grandu mají hezký stromek každý rok. :dizzy_face: Takovej si já doma dovolit nemohu. :grinning:
10. lis 2008 v 10:19  • Odpověz
Leni,..............a proč ne? :confused:
Máte nízké stropy? :grinning:
Budete mít živý stromek?
My od loňska kupujeme živý.Dřív se jelo podle manžový babči(jen jednou jsme si "dupli" a museli celé svátky poslouchat,jak kvůli nám musí 5krát denně luxovat koberec :sweat_smile: )a každoročně se vytahovalo malé "koštátko" z Polska. :rolling_eyes: :sweat_smile:
To víš,............jsem z malého města,tak Vánoce beru moc vážně. :sunglasses: :grinning:
10. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
karot, také u nás bude živý stromeček. My spíš řešíme, jestli přivázaný u stropu nebo venku za oknem. :grinning: Až se na něj Verča vrhne, tak nezbude ani jedna ozdoba. :wink:
10. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
Leni,..............tak to budeme muset taky nějak vymyslet. :confounded:
Nějak mi nedošlo,že loni se to řešit nemuselo. :sweat_smile:
10. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz
karot, tak mi po Vánocích napíšeš kolik ozdob na stromečku zůstalo u Vás a já ti napíšu kolik u nás. :grinning:
10. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz
Leni,..................my máme slamněný. :sunglasses: Sleněný bych neriskovala. :grinning:
10. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz
karot, tak mě taky nějaké upleť ze slámy. :grinning: Já letos asi nedám žádný. :confused: To budou hezké Vánoce. :grinning:
10. lis 2008 ve 23:11  • Odpověz
Ahojky, je tu také někdo z Jičína?
11. lis 2008 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
makkyna2.....,tady jsme pouze my 2 s karot, ale můžeš se k nám přidat a něco pěkného nám napsat. :slight_smile:
11. lis 2008 v 10:48  • Odpověz
karot, ty zas nakupuješ dárky, :grinning: Nepřeháněj to ! :sweat_smile:
11. lis 2008 v 10:51  • Odpověz
Ahoj makky,................klidně se přidej.Já jsem z Pardubic. :wink:
Leni,........postupně jak kdo co uvidím.Ale teď musím počkat na rodičák a budu pokračovat. :grinning:
Radši to nakoupím dřív,dokud lidi neblbnou.V pátek jsme byli v Glóbuse na normálním nákupu a myslela jsem,že vyteču. :rolling_eyes: :sweat_smile:
Zítra musím k obvoďákovi.Něco mám se štítnou žlázou.Otekl mi celý krk blbě se mi polyká. :confounded:
Doufám,že to nic nebude,protože chci být do příští roku zdravá. :sweat_smile:
11. lis 2008 v 11:41  • Odpověz
karot, tak ať to není nic vážného. :confused:
Dnes vyrážíme s Verčou na dámské poklábosení. Jdeme ke kamarádce, přijde ještě jedna kamarádka a všechny máme holčičky. Tak nás bude 6 bab v jednom bytě. :slight_smile: Ještě čekám na Adama až dorazí ze školy a potom jdeme.
Po 16 hod si nás vyzvedne tatínek. :wink: Zatim ahojky. Večer ještě nakouknu. :sunglasses:
11. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz
Leni,.............tak jsem to nakonec nevydržela a šla tam dneska,protože mi Adam vychrupoval jen do 13té.Hned jsem napsala mažovi do práce,jestli si může odskočit domů a letěla jsem do ordinace,protože dneska tam byl jen od 12:30 do 14:00.Dr. byl v dobré náladě,tak zvednul telefon a rovnou mě objednal na pátek k dr.Krejčí do Polabin. :sunglasses:
Čuměla jsem jak péro a říkám mu:"Hm,............to je teda servis!".......... :confused:
A on na to:"Tak se z toho alespoň teď nevyvlíknete!" :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem k němu chodila jen na prevence,tak měl asi radost,že si může konečně něco napsat do karty. :sweat_smile:
Prý mi udělá UTZ a rozbor krve kvůli hormónům. :wink:
Doufám,že jste si tu dámskou jízdu užily. :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz
karot my jsme si to užily. Po 16 hod přišel můj muž a ještě jsme hodinu prokecali. Tedy on u toho opravoval kámošce telku. Když mi řekla, že jim blbne, tak jsem Járu hned zaměstnala. :sweat_smile:
Ale ty sis také užívala, jak tady čtu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň budeš vědět víc. :rolling_eyes:
12. lis 2008 v 08:39  • Odpověz
Jo,jo.................už se nemůžu pátka dočkat. :grinning:
Ale na druhou stranu jsem ráda,že jsem si tam došla.V těhu bych to řešit nechtěla. :confounded:
No,nic.........dítě se mi budí,tak se nasvačíme svištíme na chvíli ven.Je tam sice nevlídno,ale doma s ním tvrdnout nechci. :confounded:
Tak Pa a juknu sem ještě po obědě. :wink:
12. lis 2008 v 09:10  • Odpověz
karot, já mám z doktorů deprese už od dětství. :rolling_eyes: Byla jsem hodně nemocná s průduškama a jezdila po lázních. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale před posledním těhu jsem se také nechala dobrovolně prohlédnout. :wink: Tak se nech pěkně proklepnout a budeš mít klid. :grinning:
Včera se mě kamarádka svěřila, že měla 4 žlučníkové záchvaty a byla na záchrance. :pensive: Do budoucna jí čeká operace. :unamused: Měla to i její babička a mamka. :unamused:
Také jdu ven, Verča teď usnula, tak až se probere a nají, tak musíme na poštu. :rolling_eyes: Je tam pěkná zima. :angry: U nás 6 C. :angry:
12. lis 2008 v 10:43  • Odpověz
Tak už jsem zpět. :slight_smile:
Venku je teda 11 C,ale poprchává. :rolling_eyes: Takže byl Adam celou dobu pod pláštěnkou. :grinning:
Zprvu byl mírný protest,ale když jsme časem potkali pár podobných igelit. kočárků,uznal pravdu a byl klid. :wink:
Taťkovi jsme koupili další dáreček a Ádovi bodyroláčky na zimu. :dizzy_face:
Koupila jsem v Plusu čerstvá kuř.srdíčka,tak je zítra udělám na smetaně. :dizzy_face:
Já ty doktory taky nemusím.Tím víc mě to točí,že jsem byla odjakživa zvyklá dojít si k doktorovi jen v případě,že si to vyžádal on a ještě jsem se na to musela psychicky připravovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jakmile mám jít sama za sebe,tak se pořád rozmýšlím,jestli to není zbytečný,jestli to nepočká apd. :confounded:
12. lis 2008 ve 12:15  • Odpověz
karot ahooooj. :astonished: :astonished: :astonished:
Včera jsem to sem už nestihla. Musela jsem slavit :grinning: Manžel mě pozval na véču, tak jsem si pochutnala. Klukům to bylo líto, tak pujdeme v neděli ještě všichni na obídek. :dizzy_face:
Dnes ráno jsem měla makačku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamarádka potřebovala k lékaři, tak mě tady nechala synka a já nevěděla koho hlídat dřív. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2008 v 15:08  • Odpověz
No,...............vidíš! :sunglasses:
My byli na poslední véče v srpnu 06,když jsem slavnostně odešla na kontroku z práce kvůli těhu. :sweat_smile:
Na další si zajdeme nejdřív za 10 let. :grinning:
Už abych měla ten zítřek za sebou.Manža si vzal dovču a buď Adama pohlídá doma(když si ještě pospí dopolko)nebo mě tam hodí autem a s Ádou se projde po venku.Naštěstí to nemusím řešit žádnou kamarádkou.Zase nemám žádnou tak důvěryhodnou,abych jí Ádu svěřila. :confounded:
13. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz
karot....., zítra na tebe budu myslet. :rolling_eyes: Dej potom vědět. Hezky se na to vychrupej. :wink:
13. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj Leni!
No,................spala jsem tak nějak na půl a ode dneška asi nebudu spá vůbec. :sweat_smile:
Před chvílí jsme se vrátili domů a Áda zalomuje v posteli.
Dr. mi udělala UTZ krku,kde objevila 2 uzly a z jednoho mi jehlou vzala vzorek a pošle ho na citologii.Vzala mi krev a 26.11. jdu na další kontrolu.Když jsem jí řekla,že máme v plánu po Novém roce snažilkovat,na rovinu mi řekla,že by to u mě viděla (pokud to nebude zhoubné) na operaci s tím,že mi štítnou žlázu vyříznou a do konce života budu na práškách.
Jinak pokud mi tam něco najdu,půjdu pak na radiojod apd.:frowning2:
Do večera nesmím nic tahat,tak manža kmitá :grinning:
Je to hrozný nezvyk,když Ádu nesmím zvednout(pořád na to musím myslet a zakazovat si to)a pochovat si ho apd.Jsem jak bezruká :grinning:
Ještě jsme sjeli na nákup,protože mě ten krk tak bolí,že ani nemůžu otočit hlavou,tak jsem chtěla mít odpolko klid.Akorát udělám na zítřek nepečený dort-má nám přijít návštěva s o měsíc mladším klukem(Honzík-myslím,že je v albu). :wink:
A jak se máte Vy?
14. lis 2008 ve 12:00  • Odpověz
Karot.., co je to dnes za den? :confounded: Ty píšeš špatné zprávy a kamarádka o které jsem ti psala také. :frowning2:
Včera zase musela na pohotovost a dnes mě psala, že už má termín operace.(9.12.) :fearful:
Tak ať to aspoň není zhoubné, ostatní musíš vydržet. :rolling_eyes: Budu ti držet pěsti.
A manžel ať tě pěkně zastane. Aspoň si bude vážit toho, co děláš ty každý den. :wink:
14. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz
Leni,................ono je toho teď tolik,že už mě ani "nepřekvapí",když mi někdo oznámí,že má rakovinu. :confounded:
Naštěstí rakovina(kdyby mě to náhodou taky potkalo)štítné žlázy se dá úspěšně vyléčit. :wink:
Taky musíš brát to,že jsem velký pesimista a vždycky radějí počítám s nejhorší variantou.Takže je klidně možné,že to nakonec tak černé nebude. :wink:
Manža teda odpoledne trpěl. :grinning: Není zvyklý,aby byl doma zaměstnaný na plný úvazek. :grinning:
14. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.