• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
Leni,................tady sníh mizí. :frowning2:
Jinak procházka nic moc.Adam spal jen do 12:30 a podle toho to taky vypadalo. :confounded:
Mě se dost přitížilo,takže jsem byla ráda,že jsme kolem 16té dolezli domů a předala jsem ho manžovi,protože jsem mlela z posledního. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dokonce ho musel vykoupat(a to je co říct,protože ho koupal jen dvakrát,když jsem fakt nemohla). :zipper_mouth:
Zítra si bere dovču,aby pokračoval a trochu si to nacvičil(nikdy neměl touhu mě vystřídat,ale teď holt bude muset :confounded: ).Sepíšu mu intrukce,protože mám pocit,že se ve středu z endokrinologie domů nevrátím. :frowning2:
Byl by to zázrak,kdyby mě s tím poslala domů. :confounded:
Tak zítra držím palce v závějích a měj se.
Pa
24. lis 2008 ve 21:15  • Odpověz
karot, držím pěsti!!!!! :astonished:
26. lis 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj Leni!
Dopadla jsem relativně dobře.Nic krom uzlů nemám(ST funguje normálně),ale i tak si mám zajet ve středu do HK a dojednat si operaci s primářem. :confused:
Když mi to vyoperují a bude to po rozboru bez závad,žádný radijod mě nečeká a tudíž nebudu muset těhotenství o 2 roky odkládat. :wink:
Takže i na tu bídu jsem spokojená,.............................čekala jsem,že dopadnu mnohem hůř. :sweat_smile:
A co Vy a cesta k doktorce? :grinning:
26. lis 2008 v 19:56  • Odpověz
karot, to jsou dobré zprávy. :dizzy_face: To je dobře. :dizzy_face:
My jsme u doktora nebyly. :unamused: Verča zase chytla rýmu, tak jsem tam ráno volala, že není úplně zdravá a odložili nám to očkování na příští týden. :rolling_eyes:
Dnes byl náš Matěj v Pardubicích. :sunglasses: Jel za školu soutěžit v grafických návrzích. :sunglasses: Měli to v elektrotechnické škole. Soutěžilo 23 škol z Pardubického kraje. Od Matěje ze třídy jeli 3 děcka a pár deváťáků. Dopadli celkem dobře. :wink: Matěj se chystá, že za rok pojede zase. :grinning:
26. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
Leni,.................tak až sem pojede Matěj příště,může se přes park a silnici stavit u mýho manži v práci :grinning:
Mají firmu hned za tou novou hospodou Na Hladě,co je na rohu. :wink:
To se divím,že je ve 13.letech už tak nadaný :confused:
Myslíš,že už si můžu dojít pro vakcínu,když už Adamovi nic není a nechat mu jí píchnout? :confused:
Nebo mám ještě týden počkat?
27. lis 2008 v 08:49  • Odpověz
karot, Matěj je od šestky ve třídě informatiky a výpočetní techniky. Tak to do nich hustěj. :sweat_smile: Od 3 let ho držej počítače. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aby také ne, když můj muž pracuje jako PC -expert. :wink:
S očkováním ti neporadím. :zipper_mouth: Já bych tam asi zavolala a poptala se na to, ale když už je Adámek fit, tak asi můžete. Mě taká sestra řekla, když bude 3 dny bez příznaků nemoci, tak můžeme na očkování. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2008 v 09:46  • Odpověz
Leni,.............tak to už se bojím,aby to u nás nebylo podobné :grinning:
Před Adamem nesmíme mít zapnutý počítač,jinak se sápe po myši a operuje. :grinning:
K mudře si asi zavolám zítra.Dneska se mi nějak nechce :sweat_smile:
27. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz
karot u nás je to samé, když Veru vidí někoho u počítače, tak je jak nepříčetná a buší do klávesnice. :grinning:
Chci jí koupit dětský notebook. Mají přímo holčičí, kde se na obrazovce pohybují princezny. :dizzy_face:
27. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz
Leni,...............my jsme Ádovi věnovali klávesnici,kterou jsem polila čajem a tím jí vyřadila z provzu :sweat_smile: ,ale stejně je pro něj přitažlivější ta,co je funkční. :grinning:
Představ si,.................dneska jsme chrněli do 7:30ti :confused:
V 9:00 šli kluci ven,tak jsem upekla vanil.rohlíčky a kolečka na dortíčky.Odpoledne bude repete,tak upeču linecké. :dizzy_face:
V týdnu to možná promažu(uvidíme,jak mi to vyjde časově)a udělám ještě vosí hnízda a kávová zrnka. :dizzy_face:
Co Ty?..........Už taky pečeš cukroví?
28. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
karot jeden rok jsem upekla 17 druhů. :dizzy_face: Před rokem jsem neupekla nic. :confused: Dostali jsme od našich a od tchýně. :wink: Veru byla malá, tak jsem veškerý čas věnovala jí.
A letos se chystám, že aspoň 3-4 druhy bych upéct mohla. Ještě jsem tedy nezačala, zatím o tom jen uvažuji. :grinning:
Dostali jsme od našich domácí ořechy, tak je musím zpotřebovat, když měl děda práci s loupáním. :sweat_smile:
Naši kluci jedí pouze vanilkové rohlíčky a manžel má rád slepované všeho druhu. Tak mám jasno. :grinning:
28. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz
Leni,....................hm,tak to je teda servis! :grinning:
Já jsem byla ráda,když nás podarovali sousedi(dávají nám pytel ořechů ze slušnosti za to,že hrabeme listí,co padá od nich :sweat_smile: )a vylouskala jsem je sama.Akorát jsem si na tom zatrhla 3 nehty. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale 17 drůhu jsem ještě nikdy nezvládla,....................si borka. :sunglasses:
Když jsem odpolko vykrajovala to linecké,začala mě šíleně bolet hlava,pomalu jsem šla do a zvedl se mi kufr.Tak jsem to vydržela,než přišli kluci domů a předala jsem žezlo manžovi.Šla jsem s Ádou do obýváku a manža,to dovykrájel,upekl,umyl nádobí a ještě Ádu vykoupal. :dizzy_face:
Fakt mi to bodlo,protože jsem mlela z posledního. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A teď už budu jenom slepovat. :slight_smile:
28. lis 2008 ve 20:22  • Odpověz
karot, neboj těch 17 druhů už se mě nikdy nepovede. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Možná až budu důchodkyně, tak pro vnoučata. :grinning:
Ty to také moc nepřeháněj. :rolling_eyes: Letos by ti mohl upéct manžel, když jsi marod. :zipper_mouth:
Zítra jedeme k našim, tak tady nebudu. Přihlásím se v neděli na večer, tak se měj s rodinkou hezky a opravdu to nepřeháněj. :wink: Ahojky :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
28. lis 2008 ve 22:36  • Odpověz
Leni,..........neboj.Nejhorší fázi mám za sebou. :grinning:
Dneska uvařím kuřecí vývar a usmažím palačinky.Odpolko přijde kamarádka s Aničkou,tak budeme mít o zábavu postaráno. :sweat_smile:
Zítra se odpolko chystáme na Perštýňák.Bude se tam rozsvěcovat stromek,tak tam nesmíme chybět. :grinning:
Večer Ti pak napíšu,jak jsme se tam(jakžto každý rok)mačkali jak sardinky. :sweat_smile:
Tak Pa a přeju hezký víkend. :slight_smile:
29. lis 2008 v 07:51  • Odpověz
karot jak jste si to užili? :astonished:
My jsme zvládli i návštěvu u bráchy v Chocni. :sunglasses: Vezla jsem jim dárky na Vánoce, protože doma už máme plné stříně. :grinning:
30. lis 2008 v 19:28  • Odpověz
Ahoj Leni :slight_smile:
Odpolko jsme byli domluvení,že se tu ve 14:30 staví manžův spolužák s o měsíc mladším synkem a společně vyrazíme na Perštýňák.Čekali jsme do 15:00 a pak šli sami. :sweat_smile:
Cestou z manžy vylezlo,že si nenabil mobil a vypnul si ho na celý den. :zipper_mouth: Tak jsem ho poslala zpátky(protože jsem měla tušení,že mu synek usnul po obědě dýl apd. a taky,že ano) s tím,ať na ně u nás počká a sejdeme se ve městě.
Ve městě jsme se nesešli(já si totiž nechala mobil doma :sweat_smile: ),navíc měl manža peníze u sebe,takže jsme s Ádou počkali,až rozsvítí stromek a šli domů :grinning:
Ale ona tam stejně byla hlava na hlavě,takže bysme si to ani tak neužili.Byla jsem vůbec ráda,že jsem tam nikomu nepřejela nohy,když jsme se davem tlačili ven. :grinning:
My jedeme zítra odpolko po krámech,tak snad všechny dárky dokoupím,abych měla do Vánoc pokoj. :grinning:
30. lis 2008 ve 20:06  • Odpověz
karot, tak co jsi koupila? :wink:
Umím si živě představit ty přecpaný obchody u vás. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme dnes s Veru byly u kamarádky. Pozvala nás na oběd. :dizzy_face: A chutnalo nám. :dizzy_face:
Zítra nás čeká to očkování, tak na nás vzpomeň. :fearful:
1. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj Leni
Tak my na tom nákupu nebyli,protože se mi udělalo strašně zle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manža mi v zápětí vyčetl,že mu to dělám schválně. :rolling_eyes: :frowning2:
Tak jsem Ádu nakrmila a šla s ním na hoďku ven.Když jsem se vrátila,sypal si popel na hlavu.Tak jsem toho využila a řekla mu,že je potřeba vyžehlit.Bez odmlouvání šel :confused: :sweat_smile:
Sice mu 5 kousků trvalo půlhodiny,ale vyžehlil to. :grinning:
Ráno jsem si volala k mudře,kdy máme přijít na očkování(meningokok) a když jsme se vřítili do lékárny,bylo nám sděleno,že bude vakcína až zítra.Takže jsem musela uvařit polívku na zítra,abysme to pak ráno stihli znovu. :sweat_smile:
Nechci zítra lítat jak hadr na holi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže na sebe budeme myslet společně,................koukám. :sweat_smile:
Já tu měla v poledne nečekanou návštevu,tak jsem se sem nedostala.A zítra budu mít čekanou,takže sem juknu večer. :wink:
1. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz
Leni,..................tak co očkování?
My přišli do čekárny po 8.h. a před námi bylo jenom jedno dítko.Ale i tak trvalo hodinu,než na nás přišla řada a já myslela,že tam padnu,jak mi bylo blbě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vydržela jsem. :sunglasses:
Áda chytil hysterák,jakmile sestřečka otevřela dveře a skončil,až když jsme vylezli ven. :grinning:
Asi má už fóbii z bílých plášťů. :pensive:
Cestou domů jsem se vzpamatovala a i jsem si pak užila návštěvu.Dokoce jsme zajeli i na ten nákup. :sweat_smile:
Zítra se sem nedostanu,tak mi mezi 11tou a 13tou drž palce,ať v HK udělám ten správný dojem. :wink:
2. pro 2008 ve 20:14  • Odpověz
karot, ...... u nás se očkování opět nekonalo. :angry: Veru začal přes noc kašel. :angry: Sestra, když jí slyšela, tak nás poslala domů. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máme přijít 8.12. Myslím si, že kašel bude na dýl, tak tam asi půjdeme až po Vánocích. :wink:
To jak je ti stále zle, je dost divný. :confused: Uháněj doktory, ať s tebou něco dělají. :rolling_eyes:
Hodně štěstí v Hradci. Ty ten dojem uděláš. :dizzy_face:
3. pro 2008 v 09:00  • Odpověz
Ahoj Leni!
Tak to dopadlo na mé očekávání dobře :dizzy_face: .
Nejen,že primář Daněk je ohromný sympaťák,tak i uvěřil mým smutným očím :sweat_smile: .
Termín operace ST mám stanovený na 16.12.08.Dneska jsem si byla s papírama u obvodního,zítra jedu do laborky na odběry a 15.12. na EKG.Podle primáře bych měla být 20.12. doma,když to bude bez komplikací. :wink:
Pak jsem si vzpomněla,že jsem si včera měla volat na výsledky stěrů a biopsie z čípku.Tak jsem tam zavolala a dr. mě uzemnil tím,že to nevyšlo dobře a v pondělí se s ním mám dojít dompluvit na operaci.Najednou si na mě ti doktoři nějak vzpomněli. :sweat_smile:
0dpolko jsme jeli na nákup,tak mi manža zastavil ještě u VZP,abych si vyřídila ten příspěvek na očkování.
No a tam mě paní u přepážky překvapila tím,že jelikož dostal ďobanec v prosinci,VZP mi to celé uhradí.Tzv. "Vánoční balíček" :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak držím palce,ať se z toho Verča brzy dostane. :slight_smile:
3. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
karot ahoj ! :slight_smile:
To je děs operaci před vánoci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale aspoň budeš v pořádku a když budeš do štědrého dne doma, tak není co řešit. :sunglasses: Kamarádka jde na operaci příští týden 9.12. :confused: Také jí řekli, že bude za 3 dny doma. Tak Vám budu držet pěsti oboum. :wink:
Tak proto jsi se už vrhla na to cukroví. :grinning: Já se chystám teď o víkendu, že něco upeču. Ať se to u nás provoní vánoční náladou. :slight_smile:
S Verčou to bude na dlouhou trať. :angry: Kašle čím dál víc a zase jí teče z nosu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes musím do lékárny pro něco na kašel. Nemáš s něčím dobrou zkušenost? Kašel ještě neměla a kapky které užívají kluci zatím nemůže.
4. pro 2008 v 11:37  • Odpověz
Leni,...................snažím se to všechno nachystat,abych pak přijela do "hotového" :grinning:
Dneska jsem uvařila a udělala těsto na vosí hnízda.Ostatní přenechám manžovi.Nechce se mi s tím moc patlat.
To si radši dojdu s Ádou na procházku.Musím si ho užít,..................,jsem vděčná za chvíle,kdy mi není šoufl,protože si myslím,že se mi po Ádovi bude v nemocnici stýskat :frowning2:
S tím kašlem teda nevím.Dřív se dělával malým dětem sirup z cibulové šťávy a medu. :wink:
Já zatím rýmu léčím Nasivinem.Ale ten inhalační rozprašovač určitě koupím taky.
Zkus se juknout na Koňovi,...............třeba Ti někdo poradí. :wink:
4. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz
karot, tak jsem navštívila lékárnu. :grinning: Mám kapky Ditustat, tak uvidíme. :fearful:
Ten lektvar z cibule bych jí nedávala, protože si ho živě pamatuji ze svého dětství. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fujky, fujky. :grinning:
4. pro 2008 ve 20:45  • Odpověz
Leni,.................tak to já se zase hrozně těšívala na to,až budu nemocná. :sweat_smile:
Mě zase strašně chutnal. :dizzy_face:
Tak držím palce,ať to Verče pomůže :slight_smile:
4. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz
karot, ať tě dnes neodnese čert. :grinning: :grinning: :grinning:
Jdete někam za čerty s Adámkem? :wink: Já jsem chtěla jít, ale když je Verča marod, tak budeme doma. :unamused:
Chtěli k nám přijít od manžela kolegové z práce, ale na to je Veru ještě malá a polekala by se. :rolling_eyes:
Chtěla jsem jí je ukázat z dálký. :grinning: K nám na náměstí jezdí Mikuláš na kočáře taženém koňmi. Je to vždy pro děti moc hezké. :dizzy_face:
5. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
Leni,..................mě ani náhodou.Byla jsem celý rok hodná. :grinning:
Já to nechám s Ádou na příští rok.Je na to malej a určitě by se čerta nebál.Ten se totiž směje i štěkajícímu/vrčícímu psovi do ksichtu. :sweat_smile:
Spíš využijeme toho,že budou všichni zalezlí doma a sjedeme na nákup. :sunglasses:
Zítra přijedou naši na otočku,tak se na to budu muset psychicky připravit.
V neděli budeme mít návštěvu jak na oběd,tak na celé odpoledne,takže budu zaneprázdněná až do nedělního večera. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještě sem kouknu večer :wink:
5. pro 2008 v 11:47  • Odpověz
karot já si to myslela, že jsi byla celý rok hodná. :grinning: Ale radši se ptám, to víš musela bych sehnat někoho jiného na drbání. :grinning:
Tak to tě čeká náročný víkend. :unamused:
Já zase budu celou sobotu a neděli v kuchyni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vaření a to vánoční cukroví. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím využít, že bude muž doma a bude se věnovat dětem. :sunglasses:
5. pro 2008 ve 14:21  • Odpověz
Leni,..................tak to budu držet palce,ať toho moc nepřipálíš.Prý je to pak vysoce karcinogení. :grinning:
Náročné budu mít akorát dopoledne.Adama vyhodím s manžou ven a budu vařit.Možná ještě trochu uklidím,aby maminka neměla poznámky. :sweat_smile:
Věčně se jí zdá,že tu mám bordel(asi má dojem,že když mě málo často vidí,tak o to víc si mě musí vychutnat nebo co :sweat_smile: ),ale je zajímavý,že když se u nich Adam projde v ponožkách,do 5.min. je má černý. :grinning:
Doufám,že mi zítra nebude blivno. :sweat_smile:
5. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz
karot a co dobrého budeš vařit? :slight_smile:
5. pro 2008 ve 21:19  • Odpověz
Já zítra udělám krůtí řízky. Před týdnem jsme od našich dostaly 25kg krůtu, tak jí musíme začít jíst. Zabírá nám půl mrazáku. :grinning:
5. pro 2008 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.