• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
karot ahoooj :dizzy_face:
Máš u mě poklonu, já bych to co ty nezvládla. :fearful: Myslím psychicky. :rolling_eyes:
Uvidíš, jendou ti to tvé děti a jejich rodiny vynahradí. A bude zase líp. :wink:
Hlavně se teď nenervuj, ať jsi brzy zdravá. Budu na tebe myslet až budeš v nemocnici. Posílám ti hodně sil.
7. pro 2008 ve 12:58  • Odpověz
Ahojda děvčata, prosím vás, nevíte o nějakém těhu cvičení v Pardubicích? Našla jsem pouze 3 možné kurzy, jeden ve st 18-19 ve zdrave-tehotenstvi.cz (budova gymplu), druhé na Dubině ve Sportlife v úterý a pak už jen cvičení v nemocnici. Nevíte náhodou o něcem dalším? A nebo navštěvovala některá zmíněná studia? Byly jste tam spokojeny? díky za info
11. pro 2008 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky makoush, já chodila na těhu cvičení do nemocnice. Bylo mi to doporučeno od známé, prý je to jedno z nejlepších v Pcích. Chodila jsem tam teda v roce 2006 to už je nějaký čas, ale byla jsem opravdu spokojená. Podle mě je velká výhoda v tom, že tam s těhulkami cvičí sestry přímo z porodnice, byli moc fajn a hodně nám radili ohledně porodu, a prostě všeho co tě zajímalo. Akorát tam byl dost nával, ale naštěstí jsem se vešla :slight_smile:
Takže já mohu opravdu jen doporučit.
11. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz
ahojda vendul, diky za info :slight_smile: Zkusim tam zavolat, jestli bude misto..
12. pro 2008 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.