• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Ahojky holky!
Tak jáká byla včera Ordinace? :grinning:
Dneska je počasí na pytel,ale naštěstí manžel dostal rozum a vzal si od oběda dovču,tak bude snad veseleji. :wink:
14. lis 2007 v 10:12  • Odpověz
Ahoj. :wink:
Karot, tak to nevím, páč to nesleduju. :sweat_smile: :pensive: :astonished:
Páťa se právě probudil, kže jdu zatím. Zřejmě ho budu muset zase vykoupat, páč bude pěkně pročůranej.
14. lis 2007 v 10:13  • Odpověz
autor
Kaju..........konečně jsme Ti taky jukla do albíka(nemáme moc rychlý net,tak albíčka nestíhám :cry: ).Páťa je roztomilej a s tatínkem jim to moc sluší.S makou samo taky. :sweat_smile:
Jaké má te teď míry(výška/váha),jestli to není tajné. :sweat_smile:
14. lis 2007 v 10:23  • Odpověz
Karot, no tak mi ten net taky nemáme moc rychlej, jelikož jsme tady tak mezi kopcema. :frowning2:
Má necelých 8kg a 71cm. :wink:
14. lis 2007 v 10:31  • Odpověz
autor
Jéjda............ten je dlouhej! :confused: :confused: :confused:
Tak my jsme měli v půl roce 8300g a 69cm.Ale zjistila jsem,že má Ádín těžký kosti po manželovi,protože se mi už nezdá tak "nabouchanej",jako před 2.měsíci. :wink:
14. lis 2007 v 10:37  • Odpověz
kaji ahoj :wink:
14. lis 2007 v 10:41  • Odpověz
autor
No,nic............holky.Manžel se mi vrátil z práce a do pondělka se nám :wink: bude věnovat.Tak se jdu snažit taky.Mějte se tu hezky,............já se nejaký večer na Vás juknu.A kdyby ne,tak všem přeju hezký víkend. :slight_smile:
Luuci.............mamka vyměkla a vypadá to,že se snad smíříme.Tak mi drž s Anetkou pěstičky. :sweat_smile:
14. lis 2007 v 10:47  • Odpověz
Nj dlouhej to bude po mně určitě ne po tatínkovi. :slight_smile:
Jani ahoooj. :wink:
14. lis 2007 v 10:51  • Odpověz
Kaji, jsem zkoušela dělat v tom gimpu a nas.aně jsem s tím sekla :grinning: to nechápu :confused:
14. lis 2007 v 11:01  • Odpověz
A koukala jsi na ty postupy na www.baby-cafe.cz? :wink:
14. lis 2007 v 11:05  • Odpověz
No to víš že koukala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. lis 2007 v 11:22  • Odpověz
Vždyť na tom zase tak moc není. Máš stažený nějaký kity?
14. lis 2007 v 11:24  • Odpověz
14. lis 2007 v 11:30  • Odpověz
To jsou ty pozadí, různý rámečky apod. Na diskuzi digiscrapbook jsou nějaký odkazy. :wink:
14. lis 2007 v 11:32  • Odpověz
aha
14. lis 2007 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak sme přišly od Dr., byly sme pochválený jak Anetka krásně prospívá a vážíme 4550g!!! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku je teda pěkně h usně takže sme šly zase hned domů, ani sme nikde necouraly! :unamused:

karot, tak to je super s tou mamkou! Hlavně, aby jí to vydrželo!! :wink: Jak budete na Vánoce? S manžou a s Adámkem nebo se scházíte širší rodina??
14. lis 2007 v 11:43  • Odpověz
Tak se těším na první výtvor. :wink:
14. lis 2007 v 11:43  • Odpověz
kaji já mám akorát problém s tím, kde zjistím, že je to placený a nebo free :rolling_eyes:
14. lis 2007 v 11:55  • Odpověz
Musí tam být napsáno freebie. :wink:
14. lis 2007 ve 12:23  • Odpověz
autor
Luuci.............no,nevím. :confounded:
Jsem jí ještě potom volala na pevnou a pořád měla tendence se pořád hrabat v "minulosti".Tak jsem jsem jí taktně "uzemnila",že o hádky nestojím a že to necháme plavat.Sice s nadšením souhlasila,ale to se do zítřka může klíďo změnit. :sweat_smile: Jedeme tam už ráno,pokud to počasí dovolí.
Pokud se v tom zase začnou patlat,otáčím se na podpadku a frčíme zpátky domů. :sweat_smile:
Fakt nemám nervy na nějaký trucy a vyčítání.Si myslím,že už toho bylo dost a na světě zas tak dlouho nebudeme,aby jsme si určitý chvíle museli pořád ošklivit.
Tak na nás zítra myslete a modlite se,ať se tu zítra nezjevím. :grinning:
Díky předem.
Jdeme teď s manžou na prochajdu,tak sem kouknu ještě večer.Zatím Pa
14. lis 2007 ve 13:03  • Odpověz
karot, budu na vás myslet!! Určitě to dobře dopadne!! :wink: Myslím, že už se mamka potrestala dost a bude to v pohodě! Minulostí je lepší se nezabývat! Kdyžtak takovou diskuzi hned na začátku utni!! :slight_smile:
14. lis 2007 ve 13:07  • Odpověz
holky, nepatrim k vam, ale pac je karotanda nase dubnovka, tak jsem si docetla co se dalo i nedalo, vsak vite... :wink: snazila jsem se byt co nejvice objektivni a spravedliva, cetla jsem mezi radky a rikam, ze jsem pri vas :wink:
nebyla to karotka, kdo nenapadne porad rypal, malinko provokoval a hlavne nenechal to cele byt :wink:

tak se mejte :slight_smile:
14. lis 2007 v 17:52  • Odpověz
alci, souhlaaas!! :wink: :wink: Ty máš dar jednou větou všechno vystihnout!!! :grinning: Ať je Nelince líp!!! Brouček malinkej nemocnej! :frowning2:
14. lis 2007 v 18:09  • Odpověz
Lucci, tak tak :wink: :wink: :wink: :wink:

Neli uz je lip, malinko, uz si s tatinekm hrajoua ani jeden nerve :sweat_smile:
Jo a Anetka urcite jeste neni rozmazlena, tak se obrn a modli se, aby nebyla po Nelus :grinning:

Dobrou :dizzy_face:
14. lis 2007 v 18:19  • Odpověz
autor
Alčí.........Neluš je rozmazlená? :confused: To se Ti jen zdá,nebo ne? :sweat_smile:
Já mám taky někdy vážky,nad rozmazleností svého synka,ale když se nad tím zamyslím,...........tak tu není nikdo,kdo by ho rozmazloval. :sweat_smile: Možná já,ale já na to moc času nemám. :grinning:
14. lis 2007 v 19:28  • Odpověz
Tak já se snažím Páťu nerozmazlovat, jenže přijde babi a je všechno v pytli. Snažím se neuspávat v kočárku, ona vytáhne kočárek a ještě s ním houpe. :sweat_smile: :sunglasses:
14. lis 2007 ve 20:08  • Odpověz
čauky kají :grinning:
14. lis 2007 ve 20:10  • Odpověz
Karot drž se jsi fakt třída a dubnovanky jsou s tebou. Jak jsem to tak dočítala, tak některým lidem musím říct, že maj fakt pevný nervy. Už mi to přijde spíše jak teror. No nic můj názor. Snad nebudu ukamenovaná.... :grinning:
14. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz
autor
Kaju.........pokud ho nenosíš v náručí celý den,tak rozmazlený není. :wink:
14. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj Jani, copak dělá Páťa? :wink: :dizzy_face:
Karot, no tak celej den ho vážně v náručí nenosím.
14. lis 2007 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.