• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
autor
Tak vidíš. :slight_smile: Stačí se projít po městě,navštívit pá krámů,nebo park a člověk si pak uvědomí,že má zlaté dítě. :grinning:
Vřele dopručuji. :wink:
14. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz
Jj, to znám. :slight_smile:
14. lis 2007 ve 20:38  • Odpověz
autor
Já se prostě děsím těch scén na ulici,aby mi Áda s sebou nesekl do kaluže vzteky bez sebe. :rolling_eyes: To ho radši nechám vyvztekat(no,naštěstí ho to přešlo brzy,když zjistil,že to se mnou nehne :sweat_smile: )doma. :grinning:
14. lis 2007 ve 20:42  • Odpověz
kaji, Páťa už pěknou dobu vrní v peřinách :grinning: A co tvůj Pátínek? Fotečka byla fakt krásná :wink: To já to akorát przním s tím gimpem :unamused:
14. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz
No já myslím, že kdyby Patrik předvedl někde na ulici scénu tipu, že si lehne na zem a dál nepůjde, tak by s ním Péťa pěkně vyběhl. On je trochu ráznější v tý výchově, než já.
14. lis 2007 ve 20:47  • Odpověz
autor
Tak to u nás je to trochu naopak. :sweat_smile:
I v práci manžela kolegové varovali,když jsem tam byla Ádu poprvé ukázat:"Je to hezký,.............ale počkej,až Tě začne mlátit!" :grinning:
14. lis 2007 ve 20:58  • Odpověz
U nás když Páťa brečí, tak bych k němu hned běžela a Péťa mi v klidu řekne:"Jen ho nech vybrečet." :sweat_smile:
14. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz
luucia: pěkně vám to kojení teda jde, my měli 4880 po šestinedělí, na holku fakt slušný-je to velká sosálnice a ty trpělivka :wink:
14. lis 2007 ve 23:55  • Odpověz
andul, tak ona už měla při narození pěknou váhu- 3950g, ale je fakt, že o papání se hlásí pravidelně po 3 hodinách a saje i půl hodiny!! :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2007 v 08:18  • Odpověz
Ahojda holky!

Ohledně toho drastického chování našich dětiček, já s tím nikdy neměla problém, mám hodné 1.dítě :grinning: tak uvidim co bude za oříšek Matýsek.Prý ty nedonošeňátka mají hyperaktivitu ...a já se docela těším:slight_smile:.Miky je opravdu zlatý, v obchodě nic nechce, hraje si sám, neskače mi do řečí...takže se těším že Matýsek bude akčnější...

Lucii, gratuluji! po císaří a takhle krásně se rozkojit :slight_smile: , někdo holt má štěstí!Anetka bude kus!

My máme teď super období Matýsek má skoro 3. měsíce a pořád se na mě culí, má pusinu furt od ucha k uchu.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..na broukání teď kašle ale smích je mu vlastní :grinning: takže se na něj nemůžu vynadívat.
Holky možná už jste to řešili a tudíž se omlouvam, ale JAKÉ budou Vánoce s mrňousky, máte nějaké rituály????Já se s jedním pochlubím :každý rok nahraju na kameru chlapa s fousama , bohužel santa clause, a nechámm ho namluvit nějakým strejdou a on povídá Mikymu co se mu za ten rok povedlo a nepovedlo....no a po večeři zazvoní zvonek za oknem je dopis a v tom dopise stojí ...ať si pustí video ...tam se ukáže ten ,,Ježíšek,, Miky na něj kuká uplně bez dechu jak to o něm muže vědět a nakonec mu řekne že mu tam nechsl pár darečkůůů ať hooonem utíká je rozbalit...možná se Vám to bude zdát přitažené za vlasy ale má to svý kouzlo a ty detský očička jsou úžasný!
Jinak samozřejmě krajime jablko, lijeme olovo, chodíme dávat odpoledne ovoce zvířátkům a tak...už se na ty Vánoce strašně těším :slight_smile:
15. lis 2007 v 09:23  • Odpověz
Monci, to musíte mít opravdu krásné Vánoce :wink: Já jsem byla jako malá o krájení jablek a lití olova ochuzena. A krmení zvířátek? Naše nic takového nikdy nenapadalo. :unamused:
No aspoň mám inspiraci, abych aspoň malé ty Vánoce nějak zpestřila. Ty letošní strávíme u rodičů na Moravě. :wink:
15. lis 2007 v 09:49  • Odpověz
ilonap:já právě takový Vánoce jako malá nikdy neměla...večeře, dárky a televize.....tak jsem si řekla že svym dětem to musím vynahradit :wink: Když vidim jak je 24.12.už od rána malej nervozní.... :grinning: uplně si v tom libuju :grinning: ..píšeme spolu měsíc před Ježíškovi....a pak když vidim jak to rozbalí a řene:Ježíšek nezapomněl :slight_smile: uplně mě to dojímá.Máme vedle nás kostel takže ani nemusíme napůlnoční a slyšíme koledy....u nas se prakticky na Štědrý den televize ani nezapne..pže se snažíme furt něco dělat.
15. lis 2007 v 10:13  • Odpověz
Monci, s tím Ježíškem na videu by mě to nikdy nenapadlo, ale věřím, že to má svoje kouzlo.
My každý Vánoce trávíme asi takhle. Ráno když se vstane, tak většinou taťka praští kapra (Péťa by to neudělal :grinning: ), pak udělám rybí polívku, potom jdeme do lesa naplnit krmítka. Pak jedeme k babičkám s a tam si vyměníme dárky (rozbalíme samozřejmě až večer). Odpoledne jdeme ještě ven sáňkovat nebo stavíme huhuláka apod. Večeříme kolem 18hod., když jsem byla malá, tak k nám po večeři vždycky přišla babi, páč bydlela pod náma a potom jsem s ní chodila do kostela. No letos nevím jestli tam půjdeme, to jedině když by Páťu pohlídala mamka.
15. lis 2007 v 10:21  • Odpověz
Tak to je paráda. U nás to vždycky bylo právě jen o té televizi. Pořád dokola pohádky, které stejně dávají každý rok, tak jsem je znala skoro zpaměti. Vůbec mě to nebavilo... Proto jsem si postupně vypěstovala k Vánocům celkem rozpačité pocity. Proto se budu snažit, aby tak nedopadla i Lili. :unamused:
15. lis 2007 v 10:22  • Odpověz
Moni, dík! Byla to teda docela práce se takhle rozkojit, ale snad to stálo za to! Anetka je kus už ted, když ji delší domu chovám, tak mě pěkně bolí ruce!! Ty Vánoce s Ježíškem na videu, to je krááásný!!! :dizzy_face: My letos Vánoce ještě neřešíme, ale jako malý sme měli taky různý rituály! Krájeli sme jablíčka, pouštěli skořápky po vodě, házeli botou,... Chci si to zachovat i pro děti, ale Honza doma nedělaj nic a tak nevím jak se na to bude tvářit! U nich to jsou klasický konzumní Vánoce! Od rána koukaj na TV, pak se přežerou, jdou na dárky a zas koukaj na TV! Takhle to teda nechci!!! :unamused:
15. lis 2007 v 10:25  • Odpověz
Luci a co to je to házení botou?
15. lis 2007 v 10:28  • Odpověz
Jináč jsme lili olovo, krájeli jablko, pouštěli skořápky po vodě apod.
Teď je holt v módě asi víc ta televize, ale já nechci, aby to u nás takhle dopadlo.
A jakpak u vás proběhne Silvestr?
15. lis 2007 v 10:31  • Odpověz
Ahoj Kajčo, Silvestr jsme původně plánovali u známých tady v Pardubicích, ale nakonec z toho sešlo, tak zůstáváme u rodičů. A co vy?
15. lis 2007 v 10:33  • Odpověz
kDYŽ MIKY NEUMĚL ČÍST NA KAŽDÝ DÁREČEK JSEM NAKRESLILA JINÝ SYMBOL...TŘEBA DARKY PRO NĚJ MĚLY SRDÍČKO A ON JAK ROZDAVAL VĚDĚL KOMU HO MA DÁT ...PRO TATKU AUTO A TAKK, TEĎ UŽ UMÍ ČÍST TAK UŽ KRESLIT NEMUSÍM
15. lis 2007 v 10:34  • Odpověz
jééééé klavesnice hloupá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2007 v 10:35  • Odpověz
to je taky skvělý nápad! :slight_smile:
15. lis 2007 v 10:35  • Odpověz
ilčo, postavíš se ke dveřím a hodíš botou a podle toho kam směřuje tak holka bud zůstane doma nebo se vdá a odejde z domu! :wink: sou to blbosti, ale bylo to moc hezký ty různý tradice! My ještě každej rok jezdíme na Hrádek u Nechanic maj tam udělaný starý tradice a stromečky a je tam moc hezká prohlídka!!!
15. lis 2007 v 10:36  • Odpověz
skořápky jsou taky super,a botu vzhledem ke svému stavu ,,vdaná,, už neřeším :grinning:

silvestr :. chtěli bychom jet s dětma někam na 2 dny do welnnesu....
15. lis 2007 v 10:37  • Odpověz
Holky, to je super téma! Koukám, co všechno se dá dělat :slight_smile: A s tou botou to taky zkusíme. Jestli jsem to dobře pochopila, tak jestli špička směřuje ven, holka odejde a jestli dovnitř, zůstane doma?
15. lis 2007 v 10:39  • Odpověz
Ili, tak my jsme měli nejdřív jednu možnost, který by sice byla skvělá, jenže by tam nemohl být Páťa. Kže jsme to zrušili a zajednala jsem v Jánkách na jedný chatě apartmá za krásnou cenu pro nás a pro Péťovu ségru i s přítelem, kže budeme tam a aspoň si budu moct i zalyžovat. :slight_smile: Budeme tam od 30.12. do 2.1. :slight_smile:
15. lis 2007 v 10:40  • Odpověz
My na Silvestra asi budem u tchýně v baráku! Oni tam nebudou!! :grinning: A sezvem všechny kamarády s dětma a budem tam asi všichni spát! Stejně většina ženských kojí nebo jsou těhule, tak nemůžem pít, ale aspoň na to nebudem samy!! :grinning:
15. lis 2007 v 10:42  • Odpověz
monči závídím :slight_smile:
Kaji, určitě to budete mít moc fajn. Já nelyžovala, co jsem poznala manžu. Ten jezdí max. na igelitu :grinning: :grinning:
15. lis 2007 v 10:42  • Odpověz
luci však jo, ono se dá přece bavit i bez chlastu. My to budem teda mít i s rodiči, ale to neva, oni jsou fajn :wink:
15. lis 2007 v 10:43  • Odpověz
Ili, tak na igelitu je to ale taky kolikrát pěkná jízda. My tady jezdíme hodně na pneumatikách. :grinning: Vždycky jsem si ji od někoho půjčila, ale letos tu pneumatiku budu mít vlastní a ne jednu. :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2007 v 10:44  • Odpověz
my jezdili každej rok na hory, ale letos nějak není s kým. Silvestr na horách je super
15. lis 2007 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.