• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Východní Čechy

(Zamčená)
12. prosince 2008 
ilonap:pokud se nepletu takk bota se háže jen v případě že je holka na vdávání ne? a Lea už má ženicha :grinning: , vydrž ještě pár let, si ji užívej pak Ti uteče za klukama :grinning:

no na Silvestra doma nebudu, jen ještě nevime kam...
15. lis 2007 v 10:45  • Odpověz
kaji :grinning: :grinning: :grinning: souhlas!
jako myslím, u mě taky :wink:
Minulý Silvestr jsem taky nepila a i tak jsem si ho užila a musím říct, že na něj asi jentak nezapomenu. :grinning: I bez chlastu ten Silvestr může být super a možná i lepší než s ním. :slight_smile:
15. lis 2007 v 10:46  • Odpověz
Ili, nemusíte Luešce házet botou, Páťa se hlásí do toho zástupu zájemců. :wink:
15. lis 2007 v 10:48  • Odpověz
kajul, souhlas, člověk se baví pohledem na ostatní. :grinning: mě nevadí nepít alkohol, dokážu se bavit i bez toho
15. lis 2007 v 10:48  • Odpověz
kajule:pneumatiku máme všichni a zadarmo !!!! :grinning:
minulý rok jsem o tehu nevedela takže jsem pila a letos muzu zas..nekojim..ale asi to bude v kruhu rodinném, tak alkohol netřeba...chci si užítv relax a nabýt program dětem....
15. lis 2007 v 10:49  • Odpověz
monči jasně, ale zkusit z hecu se to může. :slight_smile: Myslela jsem spíš ale ségru, ta je v tom věku, kdy má přítele, se kterým má dítě, ale bydlí pořád doma. Tak možná, že by mohlo dojít k svatbě.. :slight_smile:
15. lis 2007 v 10:49  • Odpověz
Luci, jj to je fakt, někdy to je docela zajímavý být střízlívá a koukat na ostatní, ale může to být i nuda, když jsou pak opilý všichni. Oni se pak smějou něčemu, co ty nechápeš, páč nejsi opilá.
15. lis 2007 v 10:50  • Odpověz
S některýma lidma, když se opijou je legrace, ale znám lidí, který pak dovedou být pěkně zlí. :frowning2:
15. lis 2007 v 10:51  • Odpověz
kaji, píšu si vás do pořadníku :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2007 v 10:51  • Odpověz
nám to začíná Mikulášem,nejen že má Miky svátek ale přijdou čerti:slight_smile:
Vánoce a Silvestr...........a letos jen o dětech....dospělí si užijou rychlý špunty a zabavný park!což je někdy mnohem lepší než čumět na vožraly...
15. lis 2007 v 10:52  • Odpověz
holky a co ženich pro Anetku ???? :sweat_smile:
15. lis 2007 v 10:52  • Odpověz
Luci neboj, vzhledem k tomu, že máte krásnou cácorku, mimochodem taky gratuluji k tomu kojení, nenechají na sebe nápadníci dlouho čekat :slight_smile:
15. lis 2007 v 10:55  • Odpověz
Anetka je zadanáááá
15. lis 2007 v 10:56  • Odpověz
Marýsek na ni čekáá!
15. lis 2007 v 10:56  • Odpověz
holky, koukám ven, že počasí vypadá obstojně, tak vyrážíme. Snad dneska nebudem za sněhuláky :grinning:
15. lis 2007 v 10:57  • Odpověz
Monci, jj to je fakt. Já ji teda mám díky 9ti měsícům těhotenství, neustálýmu se přežírání a totální apatii ke cvičení. :grinning:
Vloni jsem nepila a letos si dám aspoň na ten přípitek, pže už nekojím. Nemůžu kvůli práškům, co beru, kojila jsem do 4.měsíce a to mi nejdřív řekli, že budu moct jenom do 1.měsíce.
15. lis 2007 v 10:57  • Odpověz
Ili, tak si to venku užijte. U nás to nehrozí, páč tam zase pěkně chumelí a Páťa ještě trochu kašle. :frowning2:
15. lis 2007 v 10:59  • Odpověz
Kájo, to jo, taky jich pár znám, co jsou po alkoholu agresivní!! To nesnáším a takovejch lidí se bojím!!! :rolling_eyes: :fearful:
15. lis 2007 v 11:00  • Odpověz
Kaji: viď, mě se taky vůbec nechce cvičit.....a to mi to panděro visí ...fuj...a nějak nemůžu začít.
15. lis 2007 v 11:00  • Odpověz
Holky, mě ty kila teda moc dolů nejdou! Včera sem dokonce kilo přibrala! to je hrůza, myslela sem, že to bude po porodu lehčí! Ale je fakt, že si každej den dávám medovníček a sušenky,... takže to mám mít z čeho!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
15. lis 2007 v 11:02  • Odpověz
Luci, já z nich mám taky strach a už mám s nima i zkušenosti. Když jsem jednou jela vlakem domů, tak tam seděl i náš soused (magor a věčně namol). Když jsme vystoupili tak jsem šla rychle domů a on utíkal za mnou, měl blbý kecy a pořád do mě šťouchal. Jsem byla ráda, že jsem domů vůbec došla. :frowning2:
Monci, tak mě to kolikrát chytne, že třeba týden cvičím i třikrát denně, pak se na to vykašlu. Potom se na sebe jednou zase podívám, zhodnotím, že je to hrůza a měla bych s tím něco dělat, tak zase tak ten týden cvičím. :grinning:
15. lis 2007 v 11:02  • Odpověz
Holky, já vždycky byla hubená a že jsem si dopřávala, tak to na mně nikdy nebylo vidět. :slight_smile: Tak strašně jsem si přála ztloustnout a teď? Ztloustla jsem po porodu, ale akorát na tom bříše, ten špíček je děsnej, já chci zpátky svoje bříško. :sunglasses: Vždyť já vypadám pořád jak těhotná. :sweat_smile:
15. lis 2007 v 11:04  • Odpověz
Holky, já před těhu cvičení milovala! Aerobic a spinning bylo moje, ale ted nějak není energie a úplně se mi to hnusí!!! Ten rosol na břiše a golfový hřiště na nohách je ale taky děs!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Něco s tím budu muset udělat!
15. lis 2007 v 11:05  • Odpověz
Luci, jj já taky...chodila jsem na aerobik, plavat, kalanetiku, dokonce fotbal jsem si občas s kámošema zahrála...a teď? Kašlu na to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
15. lis 2007 v 11:07  • Odpověz
je fakt že si břicha tak nějak nevšimnu do te doby než si obliknu rifle a triko...a vidim ten převis a hodinu hledam ve skříni něco volnýho co by to zamaskovalo....a stejně se nedaříteď jsem byla u obvodniho MUDra. a ten mi řekl...noo ještě to chce pořádně zabrat na bříšku aby jste neměla ten špek...malem jsem se propadla , že jsem fakt tak líná a nic s tim nedelam..ale přijela jsem domu a misto sklapovaček si dám čökoládu ..no tak nevim sama se sebou nesouhlasim ale nějak ta lenost je silnější.
15. lis 2007 v 11:09  • Odpověz
Holky, musím jít! Anetku trápí prdíky a pak jedem k našim! Mějte se :wink:
15. lis 2007 v 11:10  • Odpověz
Monci, to dobře znám. Naštěstí tohle mi ještě nikdo neřekl (teda až na Péťu, ale to mi je šumák, se mu přeci musím líbit taková jaká jsem :grinning: ) a i kdyby tak si z toho houby dělám. :grinning: U mě je taky lenost silnější, radši budu kecat tady s váma na MK a to jsem dřív taková vůbec nebyla. :sweat_smile:
15. lis 2007 v 11:11  • Odpověz
Luci ahoj. :wink:
Já taky půjdu něco ukuchtit. :slight_smile:
15. lis 2007 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.