• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyhledávání v tématech

(Zamčená)
23. října 2008 
Mám jeden problém/připomínku. Nešlo by naprogramovat, když něco vyhledávám, aby se ve výsledcích mohla vracet. Takhle mi to najde třeba 5 témat, ale jakmile jedno otevřu, tak není cesty zpět a musím vyhledat to samé znovu a skočit si na další vyhledané téma. Když je těch výsledků hledání méně, tak to jde, ale někdy se toho vyhledá děsně moc a to je pak docela otřesný :slight_smile:
21. říj 2008 v 10:53  • Odpověz
k programovaniu sice neviem odpovedat, ale mozes napr. urobit to, ze vyhladane temy si otvoris v novom okne a to tak, ze pri klikani na nazov temy zaroven budes drzat stlaceny Shift :wink:
ja mam na funkciu "zpet" speci tlacitko na mysi...
21. říj 2008 v 17:26  • Odpověz
no pokud máš IE, tak stačí pravým tlačítkem kdekoliv kliknout v okně a dát "Zpět"
21. říj 2008 v 17:47  • Odpověz
autor
dík za radu
22. říj 2008 v 15:46  • Odpověz
Já to dělám v Mozille tak, že kliknu pravým tlačítkem myši a dám "Otevřít odkaz v novém okně" :wink:
22. říj 2008 v 19:11  • Odpověz
já bych uvítala vyhleádávní v jednotlivých tématech. Ted můžu vyhledávat pouze v názvech témat, případně v celém koňovi.
Ale vím, že jsem se třeba bavila s někým např. o jáhlové kaši v tématu Děti a makrobiotika.. ale když zadám jáhly, vyhledá mi to v celém koňovi.
Šlo by to nějak udělat.. aby to hledalo jen v tématu?
23. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.