• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyjádřete své sympatie:-)

(Zamčená)
9. srpna 2008 
Ahoj slečny, paní, maminky, inspirovala jsem se na slovenském koníkovi, v sekci volná diskuze.Je tam podobné téma.
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=42092&vOffset=0&vGotoLast=1#end

Já jsem se sem zaregistrovala už víc jak před rokem, pak mě na dlouhou dobu nemoc vyřadila z "provozu", ale přesto jsem pořád šmejdila tady, na koníkovi. Stačilo mi hodněkrát si jen přečíst pár příspevků a hned mi bylo líp :slight_smile:

Koho máte tady na stránkách rády?Kdo Vám pomohl?Je někdo, kdo je Vám sympatický, přesto, že ho neznáte? :slight_smile:

Začínám..já jsem si oblíbila například Kristi pro jeji otevřenost, Gedren pro její inteliginci :wink:
11. pro 2007 v 15:03  • Odpověz
ajaj, cítím cítím hádky :grinning: :wink:
11. pro 2007 v 15:04  • Odpověz
Já mám ráda všechny holky z naší diskuze říjen 2007 :wink:
11. pro 2007 v 15:06  • Odpověz
tak ja mam moc rada vsechny kocky z konika, se kteryma jsem kdy mela tu cest pokecat, jsou to super baby :slight_smile:
11. pro 2007 v 15:07  • Odpověz
Taaakze, ja mam rada holky od nas z dubna, to je jasny, ze jo :sweat_smile: A pak ruzne, s nekym jsem si psala ipajzny, s nekym jsme si radily atd atd, ale prece jen mam nekolik favoritu :sweat_smile: Favoritku, s kteryma si holt malinko vic rozumim, s kym mam podobny nazor a tak, chapete , neee?:grinning:

Nikka.vo - je s ni sranda, neboji se rict svuj nazor a jeji syn je muj budouci zetak :sweat_smile:

Morusa - prima holka :dizzy_face:

Totez Miminak :dizzy_face:

zboznuju lazenku :dizzy_face:

Moje tajna lasecka zenuska, ted Zen, termin Kveten 2008 :dizzy_face:

Samo, ze Kristi :slight_smile:

Papaya :slight_smile: A Januskabaaboo :dizzy_face:

Ale urcite jsem zapomnela na nekoho, kdyz tak pripisu :sweat_smile:
11. pro 2007 v 15:21  • Odpověz
tak já miluju všechny berušky moje z Naší diskuze těhulky jaro-léto 2007 :dizzy_face: konkrétně nejvíc Mišulátko(kim) Evíska(evcafrank) Vladunku Verunku(niikkyy)atd tad,prostě všechny který tam choděj:grinning: a pak miluju další všechny berušky moje :grinning: z Apríl(Duben) 2008 :dizzy_face: konkrétně nejvíc Ivušku,Haničku(cibulku),Pavlínku,Olinku,Jaňulku319,Sluníčko(Tvojeslunko)
Verunku(kocicatko),atreides,zuzinku6,vikouška(vikvik),marfušku01....atd atd je jich mooooc který mají moje vééliké převeliké sympatie :grinning: :dizzy_face:
ale tyhle nejvíííííííc miluju :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
takže tak,všechny ty babulky jsou krásné hodné berušky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2007 v 15:23  • Odpověz
jeeee, to je hezky...obavam se,ze na nekoho zapomenu, ale jsou to asi vsechny,ktere jsou uprimne, otevrene, maji rady srandu a nedelaji ze vseho vedu.... :wink:
11. pro 2007 v 15:24  • Odpověz
kristi, ty filuto :grinning:
11. pro 2007 v 15:24  • Odpověz
jsem to jako zaonacila....vis? to jsem sikovna...ty jo,kdybych to mela jmenovat,tak to dneska nestihnu

Barci, jinak diky.. :slight_smile:
11. pro 2007 v 15:25  • Odpověz
Všetky červencovky 2007 a holky nad věcí :dizzy_face:
11. pro 2007 v 15:27  • Odpověz
A samozřejmě Alenku, že jo :grinning: :wink: :wink:
11. pro 2007 v 15:30  • Odpověz
a ja mam rada Siss....uprimna holka
11. pro 2007 v 15:32  • Odpověz
Vic ctu, nez pisu, ale vyjadruju sympatie Alcatku, Gedren, Len, Grej, Papaye, Slevik, Lebedka :slight_smile: Number 1 jsou ovsem pribehy o Nelince od Alcatka :slight_smile:) Jak uzasne to pobavi v praci :sunglasses:
11. pro 2007 v 15:37  • Odpověz
Skvělé téma. takže já mám ráda hlavně kočky z beremese, teď už teda z koníka, protože půlka z nich už jsou maminy :wink: . Hlavně kočky z těšilek, ty znám i ososbně a z těch "neosobních" třeba právě alcatko, kristi, gedren, len, ene...no a soustu dalších :wink: .
11. pro 2007 v 15:39  • Odpověz
Takže já mám ráda holky od nás z tématu Chceme být a jsme těhotné v roce 2008 (dříve Plánovalky 01/20008 - 12/2008) nebudu jmenovat, protože bych určitě na někoho zapomněla :sweat_smile: samozřejmě omylem a to fakt nechci :slight_smile:

Vždycky mi uměly dobře poradit a pak taky samozřejmě jiný holky z Jen tak o životě, Českých Budějovic, Březen :slight_smile:
11. pro 2007 v 15:43  • Odpověz
Tady z toho bude beztak brzo flame, ale jinak dobra prilezitost, jak vyjadrit sympatie, aniz by clovek byl za lesbu :slight_smile:))

Ja jsem tu prilnula zejmena k osazenstvu nasich latkovko-bezplenkovych-atachoidnich diskusi, a pak samozrejme i k, jak rika muj manzel, "listoprdkam" :slight_smile:, takze tam ani nebudu jmenovat, protoze bych urcite na nekoho zapomnela, no a co se tyce ostatnich, se kterymi se potkavam tak poruznu na dve tri slova v rozlicnych tematech, tak jeste od dob beremese chovam sympatie k len, 1980mat (chytry holky, vzdycky dobre poradej), kristi a alcatku (spravne sverazny baby, to ja mam rada ;)), ale po uchylacku sleduju i spoustu ostatnich bab, drzim jim palce k tehotneni, sleduju, jak jim rostou bricha a deti a tak :slight_smile: A jeste ze slovenskeho fora je mi moc sympaticka verulka, i kdyz v .cz diskusich ji moc nevidam.
11. pro 2007 v 16:12  • Odpověz
já mám ráda holky od nás z únorovek a alcatko a januskababoo a prostě všechny sympaťandy a ty co neprudí :wink: :grinning:
11. pro 2007 v 16:16  • Odpověz
ahoj, mne je sympaticka sisstin, gedren, musko a baby z disk. slovenky v cechach :sunglasses: a sympatizujem s holkami z noseni deti :wink:
11. pro 2007 v 17:14  • Odpověz
Tak samozřejmě jak to tak bývá, supr holčiny jsou v domovské témě Januarovky 08, dále pak jak psala Gedren v diskuzích látkovek, bezplenek a AP :slight_smile: . Zbytek tak někdy sleduji, ikdyž nepřispívám, protože to všechno stíhat nelze. :sunglasses:
11. pro 2007 v 17:22  • Odpověz
Já vyjadřuju sympatie tý naší grupě "Nadvěcovek". Sešly jsem se skvělá parta :wink:
11. pro 2007 v 17:40  • Odpověz
tak já oroginálně taky vajádřím sympatiee holkám od nás "nově přihlášených..." ikdyž jsme tam už nějakej pátek :grinning: :grinning:
jinak když to tu pročítám tak se dooost zaměju při čtení jakékoliv rozpravy mezi alcatko a nika vo :grinning:
11. pro 2007 v 17:48  • Odpověz
Mikco, ona Nikkina je desna, ona me vzdycky strhne k nejakym nepravostem totiz :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Ja dekuju za projevene sympatie a budu se snazit to nepodelat :pensive:

A ted du zase kojit, amen :confused:
11. pro 2007 v 18:12  • Odpověz
Honem, podte mi vyjadrovat sympatie, mam asi 2 minuty cas :sweat_smile:
11. pro 2007 v 18:30  • Odpověz
ty nekojis?
11. pro 2007 v 18:32  • Odpověz
Uz nee :grinning:
11. pro 2007 v 18:32  • Odpověz
tak jo, ale aby jste si nemysleli, jsou mi sympatičtí i když s nimi moc nekomunikuji, ale líbí se mi jejich názory : alcatko.j, kristi, sisstin a samozřejmě mám moc ráda holky z říjnovek :slight_smile: :wink:
11. pro 2007 v 18:34  • Odpověz
ty vole a ještě jsem zapomněla na mé rodné městečko: Chomutov, soráč :sweat_smile:
11. pro 2007 v 18:37  • Odpověz
No samo moje holky nad věcí :wink: :dizzy_face: Všechny z diskuze, je mi s nima opravdu moc fajn :dizzy_face:
11. pro 2007 v 18:54  • Odpověz
alcatko, :wink: ty mrsko jedna, zapomnelas na me :grinning: :grinning: No rekni, kdo te umi nadzvednout ze zidle lip nez ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2007 v 18:55  • Odpověz
Ahojte, no super - takže dievčatá z AP - ale najviac gedren a cecil, mracik - rozumné a vedia vyjadriť jasne svoj názor, nerobia zo všetkého vedu... dievčatá zo sloveniek v čechách a alcatko - ma vžy spoľahlivo pobaví :dizzy_face:
11. pro 2007 v 19:00  • Odpověz
Tááákžéééé :sunglasses:

alcatko.j - je to moje švestr milovanej :dizzy_face:
papaya,lusiass,terra - moje srdeční záležitost :dizzy_face:

pak sissouš a katarina82,krista :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
slevik :dizzy_face:
morusa :dizzy_face:
miminak :dizzy_face:
kristi je taky sympaťačka a zdžka, co řekne názor jak já :sweat_smile:
a všechny holky co sem si snima kdy psala a byla prča :sunglasses: - téma č1000 atd atd
11. pro 2007 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 8
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.