• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyjádřete své sympatie:-)

(Zamčená)
9. srpna 2008 
Zapomněla! :rolling_eyes:
Takže ještě hablenka a krejčiřice. :grinning:
12. pro 2007 v 08:33  • Odpověz
nikouši jasan že jsi na mě zapoměla, ale máš štěstí, že jsi si vzpoměla :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsem určitě na někoho zapoměla, ale musím konstatovat, že až na pár prudiček je celou koňouch super a holky tady taky, dokáží vždycky podržet a nebo i dobře poradit :wink:
12. pro 2007 v 08:34  • Odpověz
Já jsem zběhlík z BRMS (pejskařky, kočkařky, Brno :slight_smile: )ale tady mám nejradši všechny z AP a BKM.
Je to asi ohraný, ale Alčátko, Kristi pak aj Papaya - připadne mě podobně střelená jako já :sweat_smile: a taky Haluska, Kristulátko, Gedren...
zatím tu ale váceméně jen šmíruju :slight_smile:
12. pro 2007 v 08:48  • Odpověz
jůůů, se taky přidám:grinning:
moje oblíbené téma je snažilky jaro léto2007 (i když už se jmenujem jinak :grinning: ) a nejradši mám Zuzku (xsuzzi), pže je to moje milovaný dvojče, co v nouzi vždy pomůže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Míšu (kim ), pže je to ségra, co vždy poradí (má asi nejvíc zdravého rozumu :grinning: )a zábavu nezkazí :grinning: :grinning: :grinning:
a zbytek holek z tohohle tématu :wink:
12. pro 2007 v 09:02  • Odpověz
Dobré témátko :slight_smile:
Tak já nejvíc navštěvuju Těhulky z jara/léta 2007 a pár snažilek, to jsou všechno super kočky Nikky, Terka, Jany, Baruška, Olinka, Vladunka... :dizzy_face: Nejvíc miluju :grinning: Evíska(Evcafrank.) a Zuzu(Xsuzzi), jsou to prostě moje prdelky a z Prosince 2007 mám moooc ráda Hanika a Petru(Beny)
Jinak další sympatie jsou pro Alcatko.j, je to dle mě super holka a pěkná prdlina a to mám ráda :wink: :grinning:
12. pro 2007 v 10:53  • Odpověz
tak já taky vyjadřuju :grinning:
moje nejmilejší je mija z červnovek 2008,ale pak hned všechny ostatní holky z tohohle tématu,jsou to super baby a je tam fajn parta :wink:
12. pro 2007 v 10:59  • Odpověz
ja se tedy taky vyjadruji, moje nejmilejsi je agness z cervnovek viz prispevek vis a pak vsechny holciny z cervna 2008 :slight_smile: presne jak rika agness, jsme tam fajn parta :slight_smile:
12. pro 2007 v 11:41  • Odpověz
Tak se jdu přidat a jestli na někoho zapomenu ,tak za to může moje demence, kterou jsem nabyla na mateřské dovolené.
Mám ráda všechny holky z dubna,ale pár bych přeci jen zmínila ,aby se jako neřeklo :grinning:

To ,že je Alča s Nelinkou dnes už koníkovská star, je jasné, takže i já se přidávám a žeru je obě a hlavně její neuvěřitelně vtipný story a krásný fotky, který jsou pro mnohé z nás inspirací. :dizzy_face:

Miminak - super baba, žeru naše Ipajzny a naše hubnutí ,teda její hubnutí a moje nehubnutí, prostě můj cup of tea.

Nikka.vo - taktéž můj cup of tea, extrémně zábavnej a vtipnej človíček, s ničím se nepáře a tak to má být.

Januskababooo - smekám před ní, má můj velkej obdiv, jak dokáže vše zvládnout,fajn baba.

A pak bych nerada zapomněla na Kristi, Lazenku, Kaelan, Sokol...však vy víte. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2007 v 11:45  • Odpověz
holky co se stalo se sisstin? nějak mi tu chybí :confused:
12. pro 2007 ve 12:17  • Odpověz
Tak holky, já myluju Lussinku (muže :grinning: ), Latunku švagrovou, Musilku Juice a všechny z Čekatelek na Bramboru, bo poraděj, pomůžou a podrží člověka v krizi :wink:
To samé v Těhulích jaro-léto - Vladulínka, Terinku, Verču, Mišku, Evičku, Barunku :dizzy_face: no prostě všechny, abych na některou nezapomněla :slight_smile: Důvod je ten stejný, když se svěřím, holky zkritizujou, rozeberou, utěší a pošlou dál :sunglasses:
12. pro 2007 ve 12:28  • Odpověz
Sissouše prostě už kůň přestal bavit :pensive: , vrátit se nehodlá :wink:
12. pro 2007 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, abych řekla pravdu,zatím nedokážu říct,kdo mi je a není sympatický...nepřispívám tak moc,jenom semotamo,takže nemám oblíbence,ale třeba to časem přijde...Ale upřímně,holky,JSTE VŠECHNY SUPER!!!!
PS: A neberte to jako podlízání... :slight_smile:
12. pro 2007 ve 12:49  • Odpověz
Ahojky, tak já se taky dovolím přispět :slight_smile:
mYluju jany číslo jedna :grinning: (ženu :grinning: ), samozřejmě latunku a ostatní od brambor :slight_smile: A taky utrošky z Utrogestanu a holkám z inseminací a ivf držím pěsit, jsou všechny moc statečné :wink:
12. pro 2007 ve 13:33  • Odpověz
Ale jinak upřímně, je mi sympatická Many, kristi, alčátko, to se děsně těžko rozhoduje, protože s váma se všema je vesměs dobrý pokec, tak vás pěkně zdravím a říkám vám, polepšete se a dejte mi ten hlas, já jsem ještě nikdy nic nevyhrála :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2007 v 15:22  • Odpověz
Takže nejblíže mému srdíčku je na MK i mimo něj Janinac z květnovek 2007 - úžasná holka, díky níž jsem zvládla plno těžkých chvil, navíc je s ní sranda, báječně se s ní paří :grinning: a je to skvělá mamina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No a potom všechny holčiny z července 2007, bez nich prostě nemůžu být :wink: :slight_smile:
A potom plno dalších z jiných diskuzek, se kterýma jsem někdy hodila řeč nebo se jen pobavila jejich příspěvky :wink: :slight_smile:
12. pro 2007 v 15:32  • Odpověz
Cus soudruzky :grinning:

Karotaku, co to tady roztahujees :grinning: Ze dostanes po cuni? :grinning:

Ty jo, ja ziram, jak me mate rady :sweat_smile: :pensive: Dekuju, no rady, spis si rikate, co ta posahana Alenica zase napsala, co? :sweat_smile:

Tak ja jeste neco dopisu, samozrejme mam tu rada mnoho mnoho holek, ale jsem vcelku preletava, takze je to furt nekdo jinej, jen jako opravdovy lasky mi zustavaj :sweat_smile:
Takze opakuju(opakovani je matka moudrosti :sweat_smile: ), zboznuju Nikku, rozhovor s ni me zarucene vzdy velmi obohati :sweat_smile: :grinning: :grinning: Je s ni vazne sranda a neni uplne blba, takze jeji natzory taky nekdy stoji za to, aby se nad nima clovek zamyslel a to je pritom piskle :sweat_smile:

Moruska, takova rozumna holka, ktera taky umi byt vtipna, je to uzasne starostliva maminka, umi podporit, je fajna..

Uzasne podporit umi i Miminak, ma velke srdicko, kam se vleze moc moc lidi, hodne mi pomohla, kdyz se na me vrhla depice opice, stacila jedina smska a hned bylo lip, mimi, dekuju :pensive:

Lazenka, moje krevni skupina, vecna skoda, ze Andik a jini ji vypudili...taky hodne objetava holka..

Zenuska(Zen z kvetnovek), to je moje lasecka nejvetsi uplne, zname se uz snad nejaky dva roky, uz z beremese, a nase pratelstvi pokracuje i dal, po vsem tom svatebnim planovani...navstevujeme se, tesila se semnou na Nelusku a ja ted s ni na jeji Lentilatko :dizzy_face:

Samozrejme mam moc rada vsechny holky dubnovky, ja kdyxz si vzpomenu na ty nase zacatky, jak jsem si zdelovaly tehotensky priznaky, donekonecna se uklidnovaly, radily si, prenasely spolu, rodily spolu, pak resily vsechny ty veci kolem miminek... :dizzy_face: Karotka, Tynka, Protea, Srtikula, kupinka, Sokolka, Kamik, Lucias, Kazac, Doubek, Kaelan..atd atd, holky, ted si na vas vsechny nevzpomenu, ale vy vite...

Januskababoo, to je moje velka srdcova zalezitost, taky ji strasne obdivuju, jak vse ¨zvlada, jak je silna, jak je milujici mama...miluju jeji vychovu, hodne rad jsem od ni prebrala, nase kamaradstvi je az takove, ze si jak za praveku pisem normalni papirovy dopisy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: PS:Jani, mam zas jeden rozepsanej :sweat_smile:

V kazdem Mesicici mam sve oblibenkyne, ani si s nima nemusim psat, staci mi, ze si je pekne posmiracsky ctu :dizzy_face:
Z Listopadovek rada cti Gedren, jak uz tu padlo, je chytra, velmi velmi, mam uzasny zivotni nadhled, je bezvadna, fakt :slight_smile:

Z unorovek mam vsechny holky rada, bezvadny babky to jsou, jsou super particka, kamaradska a ty jejich vecerni dychanky nemaji chybu, timto vam holky vzdavam sympatie :dizzy_face:

Cervnovky..i kdyz tu byl mensi problem, totez co unorovky..jsou uzasna parta, staci si precist jejich jedinou stranku a clovek musi videt, jak jsou pospolu, jak si pomahaj, jak se maji rady.. :dizzy_face: Je to fajne, cist...

Rijenky...to jsou jeste relativne certsve maminky, tam si rada ctu ty miminkvske pribehy :dizzy_face:
Tady bych hodne vyzdvihla Marinku :dizzy_face: Horty, luciu.. :dizzy_face:

dalsi moje srdcovka je Katarinka z listopadovek, podobny strestenec jak Nikka :dizzy_face:

Makelka z lednovek je taky super a navic jsme rodacky, takze tak :grinning:

Hodne zeru holky, co jeste nejsou maminy, ani jeste ted neplanuji, ze by byly co nevidet maminy a patri spis na beremese, ale ja je znam a vim, ze na me cihaj i tady na MK :grinning: takze Anastazie a Muchomirka, ale taky Princezna, Zirafka, Ene, Karkulka, panda atd atd :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To jsou holky, za kteryma jdu, kdyz chci vypnout :dizzy_face: :dizzy_face:

dale bych jeste hodne rada jmenovala treba Pirlenku, Macanet, Neeve, Ivci nebo Silvika, carlisse, Dominu, Terru, papayu, Janinace, Leniika, Sisstin, holky z diskuze "Holky nad veci" atak dale atak dale...

holky, jste bezva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2007 v 18:54  • Odpověz
Jo a jeste Myschka, Rezetka, Ninule, Krista, Eps, yenn, Dendisa, Pitrs, eleanor nebo jak se to pise :grinning: Consti, ...
12. pro 2007 v 19:00  • Odpověz
lussintaaaaa! páč je děsně šikovná a její eshop je naprosto dokonalej :wink:
12. pro 2007 v 19:09  • Odpověz
teda holky, co vy tu vsechno (ne)stihate cist??? Pridavam se se svymi sympatiemi k AP, nosickam a bezplenkarkam, taky bych nerada na nekoho zapomnela...
12. pro 2007 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz
Taky ziram, jaky mate vseobecny prehled po konovi, ja toho moc nestiham...

U me vedou Andira a Lazenka. Taky mi je sympaticka Kristi, i kdyz s tou se osobne nezname.
12. pro 2007 ve 20:05  • Odpověz
Ali, jak ty to děláš? :grinning:
Já si nejvíc vážím názorů Drapink, Alcatka, přirostla mi k srdci i Yenn, děkuji holkám z Látkovek za rady i mimo problematiku látkových plínek a nejen politicky sympatizuju s Kristi.
Do jiných diskuzí lezu jen sporadicky, ale určitě bych mohla jmenovat mnohem více holek, se kterými bych si měla co říct.
A vůbec, je fajn, že je Modrý Koník, hodně mi jako matce amatérce pomáhá dělat minimum kiksů :sunglasses:
12. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky, tak když jsme pěkně v tom, tak i já vyjádřím svoje sympatie :dizzy_face:

Nejvíc žeru moje holky ze začínáme:Pavlínku, Verunku, Renatku, Janičku, Lumpi, kupsy, Danušku, Kačenku, Janičkubez, MMarky, Nikitku, Martinku, Jiřinku, Lucinku a prostě všechny, určo jsem na někoho zapomněla, tak to se omouvám. :pensive: :dizzy_face:

Jinak jako většina sympatizuju s Alčí, Kristi a spoustou dalších, se kterýma je prostě švanda :wink:
12. pro 2007 ve 20:14  • Odpověz
Já se přidávám a taky se vyjádřím :grinning:

Nejlepší holky jsem potkala v začínáme a jsou to ty samé, co napsala Makak21, což je naše Markétka a tu žeru, div ji nesežeru, ještě i s Kačnkou a Janičkou Kups a Janinkou a Leničkou ljd a všemi dalšími holkami. :grinning: :grinning: :grinning:
No a jinak ještě dobře pokecám s Kinsli s Dančou27 a dalšími holkami z květnovek2008, jsou tam samé fajn kočky :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz
No Alíku, dneska si byla nějak stručná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2007 ve 20:59  • Odpověz
Nikouši :grinning:
Kurnik, kterej ... to tu rozhodil :angry: :angry: :angry: ?
No nic, abych nebyla mimo mísu, přihodím svoje nej :dizzy_face:
Tak já teda beru a žeru všechny kočky z května 2007 (a jejich miminka ještě víc :grinning:), pak z diskuze trutnov, hradec :dizzy_face:
No a pak takový ty ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Nikouše :dizzy_face: , Alčátko :dizzy_face: , Papayu :dizzy_face: , Gedren :dizzy_face: , Kristi :dizzy_face: , to jsou ale už ohraný jména.
Pak jsou super kočky z těhulek a snažilek nad věcí nebo maminek, teď si nějak nevzpomenu, jak se to vlastně zrovna jmenuje :sweat_smile: . Zejména Len, Lucianka, Lebedka, Makalka, Bielanevesta, ...
No a pak spousta ostatních, co se s nima potkám, prohodím pár slov a zase jdu. To bych si musela dělat seznam, abych na někoho nezapomněla :sweat_smile:
12. pro 2007 ve 21:06  • Odpověz
Ali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak tě teda obdivuju za ten přehled :sunglasses: Smekám :wink: A děkuji, že jsi mi otevřela oči :pensive: . Já žila celou dobu v bludu, že mám o Koni aspoň trochu přehled :grinning:
12. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz
Holky z únorovek a pak ráda čtu příspěvky od Alčátka,zbytek bohužel neznám.Ale souhlasím,až na pár prudiček jsou tady všechny holky super. :slight_smile:
12. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz
Holky, jeste je nekdo, komu bych strasne rda projevila sympatie :pensive:
Moji holcicce malinke zlatounke :dizzy_face: :dizzy_face:

Nelusko moje malinka, usata, milovana :dizzy_face:
vyjadruju ti moje sympatie, jsi ta nejuzasnejsi osubka v mem zivote, moje malinky srdicko:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
12. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz
alčí prosím tě nepruď :slight_smile:)) tohle téma je i pro nás ostatní a ne jenom pro tebe :grinning: :sunglasses: mimochodem Dála vážil teď v 10m 7,36 kg :grinning: :sunglasses:
12. pro 2007 ve 21:47  • Odpověz
dargusko, to jste teda megavelici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My za 2 mesice prumerene priberem cca 400 g, takze pocitam, ze my v 10ti mesiccih budem mit asi kolem 6,5 kil, taky cela Ruzickova, jako dalik :grinning:
12. pro 2007 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.