• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyjádřete své sympatie:-)

(Zamčená)
9. srpna 2008 
Moc zajímavý téma tu máte :grinning:
Tak já patřim na beremko a asi dlouho ještě budu, ale sem chodim nakukovat a sledovat právě holky z beremka, co čekaj mimča, takže momentálně tu nejvíc sleduju Ene :dizzy_face:

pak dost často čtu listopad 06, protože jsou tam holky s vyzrálejma názorama (ne že jinde nejsou, ale neměla jsem tu čest zatím číst) - takže tam ladunka, gedren, ivett

pak čtu Alči příběhy, to je jasnačka :grinning:

a ještě sleduju album zen
12. pro 2007 ve 21:52  • Odpověz
No tak já se přidávám také - samozřejmě nejvíc mYluju holky z mojí domovské diskuse "čekatelky na bramboru" - lussinka,jany.no1,xjx,lendíík,arin, musilka, makytka, pk13, efkas, kudlinka,jizu,jity, meggi10, megy, macc, kacm, irisenka,zuzann a prostě všechny co tam čekáme na ty naše brambory :slight_smile: A koho jsem nejmenovala se omlouvám,já jsem hlava děravá :astonished: :wink:
No a z diskuzí které šmíruju jsem měla taky moc ráda sisstin, super je samozřejmě len, alcatko, gedren, anýsek, ver.kuc a prostě jsme tady všechny nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2007 ve 21:53  • Odpověz
Tak já jsem si nikdy nemyslela, že mám na koníkovi extra přehled...ale teď :grinning:
Budu jmenovat jen témata:
holky z AP, Olomouce, Nošení dětí...+ další témata která navštěvuji nepravidelně vlivem zvědavosti.....není toho moc, ale i tak jsem holky ráda, že vás mám :wink: a ráda čtu všechny!
12. pro 2007 ve 22:11  • Odpověz
Holky, co to je za téma!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Já tady hledám to svoje jediné, do kterého koukám a najedou vidím, vyjádřete své sympatie a říkám si, co to zase je :grinning: to je snad něco jako Volte Nelušáka :grinning: :grinning: :grinning: No, takže otevřít jsem to musela, no a teď se zase nemůžu udržet a musím to sem taky napsat, takže moji oblíbenci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :

Holky z Attachment parenting, takže Ezi, protože to téma založila :slight_smile:
Musko, protože mi tak hezky a hlavně odborně radí :wink:
Gedren a Ladunka, ty už mě zaujaly, když jsem byla těhu svými porody a pokračují výchovou
:grinning:
papaya, že má prcka skoro stejně starýho jak já :slight_smile:
listicka77, že toho má v těhu už tolik načtenýho a zjištěnýho, že ví snad o všem :grinning:
kili, že je tak dobrá, že se zvládá starat dvojčátka a ještě k tomu přispívat do všech možných témat
a vůbec všechny další holky z tématu jako haluskacz, kyri, macik, milwa, jumik, cecil, androna, johanda atd. atd.

No a pak Jana1, protože se mi líbí, kolik toho ví o kojení, jak to umí hezky a citlivě napsat

Cina, protože mi přijde prostě fajn :slight_smile:

nooo a samozřejmě Alčátko :grinning: :grinning: :grinning: ta snad hází vtípky do všech témat :grinning:

Adua, ta už dlouho :slight_smile:

a v neposlední řadě Kocicatko, moje skvělá a zlatá kamarádka, spolužačka, těhulka a kmotra naší Nellinky :grinning:

No a samozřejmě i další a další holky z diskuzí, kde jsem byla, ale teď si na všechny ty přezdívky fááákt nevzpomenu :slight_smile:
12. pro 2007 ve 22:20  • Odpověz
Krásný den, nejvíce myluju červenec, červen, Náchod , a ostatní holky s nimiž jsem měla tu čest si popovídat , jelikož jsem hojně navštěvovala všechny diskuze, tak vás myluju všechny :grinning: Až na prudičky ty nejvíc :grinning:
13. pro 2007 v 07:43  • Odpověz
U mě jednoznačně jen a pouze Červenec 2007 :slight_smile:, já moc ostatní diskuze nevedu nebo spíš se s nikým cizím nepachtuju :grinning: - né, dělám srandu :slight_smile:

No a taky jsem tady na koníkovi našla kámošku ze stejnýho města, takže jsem ráda :dizzy_face:
13. pro 2007 v 08:12  • Odpověz
Moje sympatie mají holky nad věcí, ptz jsou opravdu nad věcí a pak holky co rády poradí a že jich tu je. :wink:
Jinak k váze mimoušů. Náš obřík má ve 4 měs. 7320g. :wink:
13. pro 2007 v 09:10  • Odpověz
tak já tu mám moře sympaťaček :grinning:
Takže rozhodně celý červen07 to je prostě závislost-všechny maminky jsou tam strašně hodné, poradí, pomohou a sme prostě parta.
Hlavně jsem ráda, že tu mám lullku30, s ní a její Natalinkou chodíme cvičit a prostě je to velká sympťačka :dizzy_face:
Také sylvar, valsik, lenaspa a jejich rodiny

Moc děkuji dygab,která mě ohromě pomohla s diplomovou prací. Také evcula se podílela překladem. Díky

S těmi se kterými sem si kdy psala IP byli fajn a doufám, že se jejich mimískům daří dobře a zdárně se vyvíjí.

A všechny holčiny z MK, které normálně diskutují a nedělají problémy mám moc ráda.

:dizzy_face:
13. pro 2007 v 09:56  • Odpověz
Holky, malinko od veci, ale ndekdo, myslim kyri tu zminil lusintu a jeji eshop..nemate nekdo link??Zajima me to...
13. pro 2007 v 10:10  • Odpověz
Hodila jsem do googlu lusinta eshop a vypadlo mi tohle:
http://www.branakdetem.cz/

ale jelikoz o tom nic nevim, tak vyzkusaj a uvidis, devcico :slight_smile:)
14. pro 2007 v 16:27  • Odpověz
ja o tom neco vim :slight_smile: bezva e-shop, uz jsem tam ted poslala druhou objednavku
14. pro 2007 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz
Moje krevni skupina jsou Snazilky, tehulky a maminky z Nemecka. Mam je vsechny moc rada, moc se s nima nasmeju, odreaguju, poucim. Holciny moje zlate :dizzy_face: Mam vas vsechny moc rada, Ivana98, Janicka38, Mausi, Miluska.woolley, Hanulee, Muschal, Alenahabibi, Paula, Hviezda, Verohit, Iii, Bleskovka, Kouzlo, Balsiger, Zdina (neva, ze jsi ze Svajcu :grinning: ) atd.

Dale je to prvni holka, se kterou jsem si psala na brms - Alcatko.j :dizzy_face: a ted uz teda i s Nelusackem :pensive: :dizzy_face:

Nazorove Gedren, Markeeta a cela ta tlupa vysokoskolacek. Pak miluju smysl pro humor, co ma Dendisa. Moc je mi sympaticka i Yenn, iKarkulka, Miluse, Princezna, Miamia, Kristi, Eulalie a Suik.

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2007 v 16:44  • Odpověz
Marky necourej se tady a pojd za nama! :wink:
Jasne, v Nemecku jsou prima holky! Hlavne mmmk :wink: :grinning: a taky vsechny ty co vyjmenovala!
Pak mam taky rada Gedren (ze by anketu oblibenosti vyhrala?) a haluskacz.
14. pro 2007 v 16:48  • Odpověz
PNEBOZE, JA ZAPOMNELA NA mARKETKU :zipper_mouth:

No jasne, jeste mam moc moc rada MMMk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2007 v 18:47  • Odpověz
Táááák jsem si to musela sepsat na papír ale stejně určitě na někoho zapomenu... Tákže já myluju všechny moje bramborářky tj. moje milovaná nejmilovanější brambora makytka84, naše užskoromaminka rezetka, zeleňoučká jany.no1, príma latunka, ivfková kočka lussi, už těhulka tfuj tfuj pro štěstí x.j.x. a paní inža merivka.
Pak ještě Paraple98 a tictac to jsou moje kolegyně z davového šílenství z užívání femigardu. A bielanevesta klouzavka tisler atd atd atd z Mladoboleslavska.
Holky jste všechny moje zlatíčka. Dokázali jste mě vytáhnout už z několika depek a ztrát. Buďte pořád takové jako doteď. I když jsem většinu z Vás nikdy neviděla tak vás mám moc ráda protože jste fajn a dokážete mi pomoct když to potřebuju. Jste moje modrý andělice .
Všem vám snažilkám co se mnou trpělivě čekáte kdy už konečně.... přeju štěstíčko a ať se brzo sejdem v termínu porodu :grinning: vaše Markétuše :zipper_mouth:
14. pro 2007 v 19:56  • Odpověz
Tak já mám ráda naše Lednovky 2007 :slight_smile:
Konkrétně: Makelka, Lenchita, Jana.S, Kyka, Nytri a toť vše kdo se tam teď pravidelně objevuje :slight_smile:

Tááák a teď jste na řadě vy, moje Lednovky 07 :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz
A já miiiluuuju Agentku!!!! :grinning: :grinning:
14. pro 2007 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj a já miluju macu.k a jejího Kubíčka.Jsou nejúúúúúúúžasnější
14. pro 2007 ve 21:34  • Odpověz
prosím všechny ať už nepíšou o Alče - hrozně jí stouplo sebevědomí, až to neni hezký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2007 ve 22:04  • Odpověz
Nikkoooooo, ty ses tak neuveritelne impertinetni, ze mam chut te normalne zmlatit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, nic ji neverte :zipper_mouth: A piste o mne :sweat_smile:
14. pro 2007 ve 22:06  • Odpověz
pište o ní, pište o ní ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. pro 2007 ve 22:09  • Odpověz
14. pro 2007 ve 22:09  • Odpověz
Holky, kdyby jste tu babu, alcatko.j se myslim jmenuje, znaly ...no co vám budu povídat ...blicí smajlík je málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Alčo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2007 ve 22:11  • Odpověz
Verunko, ja ti tady vyrabim rucne pranicko se srdicky a ty takhle na me... :pensive: :sweat_smile: :grinning:
14. pro 2007 ve 22:13  • Odpověz
Dobré ráno všem. :slight_smile:

Byla jsme donucela (fyzickou likvidací) přiznat, kdo je mému srdce nejbližší tady z koníka... :pensive:

Ajčák i se slečnou drakovou. :dizzy_face: Tím končím s příspěvky tady v tématu... je tu spousta lidí mému srdci blízkých, bližších a které se o něj ani neotřeli, ale vyjmenovávat je tu nebudu... houk :wink:
17. pro 2007 v 09:20  • Odpověz
17. pro 2007 v 09:27  • Odpověz
ehm..kde začít? :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. pro 2007 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
17. pro 2007 ve 12:16  • Odpověz
alíku: tebou jsem chtěla končit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. pro 2007 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
17. pro 2007 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.