• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyjádřete své sympatie:-)

(Zamčená)
9. srpna 2008 
táááákže: zdenucha, luucia, janav, dagmik, andilek, marinka,giorgina, maka21,pipi,hedunecka,tinni,karkulka555,eliaska,janickabez,kat82,kristynaw,kajule,dashak,jess,franti,nikouš,alík............................. :grinning: jity.d,dzejna,.............a další :grinning:
17. pro 2007 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
sisstin a kde sem já? :frowning2: :grinning:
17. pro 2007 ve 12:23  • Odpověz
kaci: áááááááááá...já tu nemůžu vypsat tři čtvrtě koně..pac a pusu :grinning:
17. pro 2007 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
Taaaakze :wink:

holky z beremka: Adua, Ene, Len, Zen, Marketka MMMK, Kristi, Honzina

holky z cervna: Neeve, Margi, slunicko27, Johanka

holky co jsou mi blizke nazorove: Gedren, Dendisa, Draga, Januskabaooo

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2007 v 19:35  • Odpověz
Ahoj, moc do diskusí nepřispívám, od července jen nakukuju a pročítám, vypadá to, že úspěšně, je ze mě začínající těhulka :dizzy_face: ale nejvíc ze všech mi v hlavě zůstala LEN, díky jejím radám a hlavně www stránkám jsem hodně věcí pochopila a určitě mi to pomohlo k otěhotnění. Máš mé velké díky a i můj velký obdiv jak vše bereš s nadhledem, a ze srdce ti přeju ať brzy taky objevíš ty krásné // :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2007 v 19:21  • Odpověz
Ja spoustu nicku ani neznam :slight_smile:

vyjadruju sve sympatie skupinove pro Vysokoskolacky, Cervencovky2007 a Tehulky v zahranici a Latkovackam, ktere uz jen procitam, neprispivam

sisstin: kam ty si se podela? dlouho jsem te tu nevidela :slight_smile: tobe taky vyjdruju svoje sympatie
19. pro 2007 v 00:02  • Odpověz
Ahoj holky, mi to neda a rada bych jeste jednou vyjadrila sympatie holkam Nikka.vo, papaya, miminak, Morusa a natalien, protoze to jsou tak super baby, ze to az pekny neni :grinning: S nima se tak uzasne keca, ze chdoim spat az o pulnoci, nenechaj me v klidu odejit a furt jenom debatime a debatime :grinning:

Holky, diky :dizzy_face:
26. pro 2007 v 19:15  • Odpověz
Aliku, mačkám slzu a už se těším na noční dýchánek :wink: :dizzy_face:
Jinak Ali vyjmenovala moje nej a samo že do seznámku patří taky :grinning:
A ještě vyznávám symatie holkám z Na :dizzy_face:
26. pro 2007 v 19:59  • Odpověz
Jééé já tu taky našla svoje jméno :slight_smile: Ty jo děkuju děkuju děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A já určitě na někoho zapomenu a radši se předem omlouvám :wink: ale mezi moje NEJ tu patří:

PIRLENKA:
26. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz
opět jsem to poslala dřív než jsem to dopsala, tak pro velký úspěch: ještě jednou :grinning::grinning::grinning:

PIRLENKA: moje zlatíčko, láska, srdíčko, beruška, pusinka....nooo prostě ta nejskvělejší ženská a mamina na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HOLKY Z KVĚTNA: pája, Slevík- Evča, Majka, Kajule, Jari, Luciass, Beru, Linda, Szedi, Alcav, Andy...ty jo nooo prostě všechny.

Pak Alčátko...jak jinak, ty jsi tu prostě hrozně bááájo ženská :grinning:

A beruškaveruška a Leniiik1....pro to co holky prožili.
26. pro 2007 ve 20:49  • Odpověz
Jééé a ještě Terra - Raduška...ty jo jak jsem zrovna na tebe mohla zapomenout :pensive: :sweat_smile: :grinning:
26. pro 2007 ve 20:51  • Odpověz
Jani, ted jsem si musela lsitit normalne, protoze se hluboce stydim, ze jsem te nenapsala, presto, ze te mam taky rada :pensive: Promin, takze jeste Janinac :dizzy_face:
Protoze je to silna a statecna holka a mila a vubec :grinning:
27. pro 2007 v 15:11  • Odpověz
Ja teda taky musim napsat Alcu, i kdyz jsem puvodne nechtela....aby si o sobe mocf nemyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mam ji rada, tak at to vi :wink:
27. pro 2007 v 16:22  • Odpověz
Yenniku :slight_smile: Ja si toho vazim :slight_smile: Opravdu :slight_smile:
27. pro 2007 v 17:15  • Odpověz
Alí...ty jo, jsem myslela, že jsi mě tady napsala:
"dale bych jeste hodne rada jmenovala treba Pirlenku, Macanet, Neeve, Ivci nebo Silvika, carlisse, Dominu, Terru, papayu, Janinace, Leniika, Sisstin, holky z diskuze "Holky nad veci" atak dale atak dale... "

:grinning::grinning::grinning: Hele, nebylo by pro tebe lepší založit diskuzi "koho nemám vůbec ráda?" :grinning: ale to by byla asi jediná diskuze, kam by jsi neměla co napsat :grinning::grinning::grinning:
27. pro 2007 v 19:57  • Odpověz
z beremese - Adua, Ene (gratuluji k Anežce :dizzy_face: ), Len, Zenuska, Ivet, Princezna, Alcatko.j, Yenn, Lenniiik1, Gedren, Srsnicka, ILCI (moje favoritka :slight_smile:) - prostě všechny holky co jsme měly svatbu v roce 2005 a chodily jsme do diskuze JTSP (trochu se to rozuteklo) určitě jsem na někoho zapomněla, už je to dlouho

a pak samo holky z Na (viz Natalien :wink: )
27. pro 2007 ve 20:10  • Odpověz
a taky ráda čtu holky z února 2007 :wink:
27. pro 2007 ve 20:11  • Odpověz
Mám ráda holky od nás z prosince 2007, holky ze začínáme, holky z července07 a říjnovky07- to by trvalo moc dlouho než bych je všechny vyjmenovala a jmenovitě pak Janu06, Majku07, Siss, Kalerat, Pepibubu, Len.... a z BRMS holky z 16.9.2006....a spoustu další super holek se kterýma jsem se viděla i osobně.... :wink:
27. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz
tak já mám moc ráda Selu, julovou, elis0909, alcatko.j, zen, a několik dalších holek co jsou fajn...
5. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz
jeeeeeeeee to je moje Kacenka bambulik nejoblibenejsi a zaroven zarazuju julovou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...pak strasne rada ctu prispevky alcatka, gedren, len... :wink: a jeste Marinka od nas ze Vsetina samozrejme :slight_smile:
5. čer 2008 ve 21:50  • Odpověz
jo a gedren je pro mě vlice inteligentní člověk, ráda čtu její příspěvky a když si chci zvednout náladu čtu ajčinu
5. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz
hezke tema :wink:

ja pridavam holky od nas z Femigardu, Paraple, Dvojka, Elana, Vladunka, Musilka, Pikus, Zabza, Katy (asi bych mela kuknout na nasi tabulku, abych nikoho nezapomnela :wink: ) Vsechny jsou to skvele holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky rada ctu kocky z Mojzisove :wink:
6. čer 2008 v 07:48  • Odpověz
tic jééé děkuju :dizzy_face: sympatizuju s Femi - Gardou :grinning: : Paraplátko, tictac, Vladunka, Pikuska, a spol. nerada bych na někoho zapoměla :zipper_mouth:

holky kacenka25, tercie to jsou ty nej nej baby pod sluncem :dizzy_face:

ještě moje milovaná zářijovka Rezetka :grinning: TO je prostě kočka největší :grinning:

a nesmím zapomenout na boleslavandy nandu, siwamu, bielounevestu, flow, klouzavku :slight_smile:
6. čer 2008 v 07:54  • Odpověz
Tak moje největší oblíbenkyně je daisynka :wink: :slight_smile: Prostě Martínka je pro mě správňácká a moc moc krásná, inteligentní, srandovní ženská a její Ondrášek je zlatíčko který má ty nejkrásnější kukadla :slight_smile: :wink: :grinning:

Jinak třeba holky s kteréma jsme tu dříve kecaly a byly fááájn.... ijetka (Ivetka a její Kubíček) potom ještě leela (Lenča a její Zbynďourek) :grinning: :wink: :slight_smile: To jsou prostě taková sluníčka a vždycky dokázaly člověka rozesmát :grinning: :slight_smile:

Moc sympatická mi je Alčí s Nelušáčkem :grinning: Sice jsme si nikdy nepsaly a neznáme se ale přijde mi moc fanj ženská a její Nelinka je šupráááááckáááá kouzelná holčička :wink: :slight_smile: A moc ráda čtu hlášky u jejich fotek :grinning: :grinning: :grinning: To se vždycky nachlámu :grinning: některé už znám zpaměti :grinning:

Tak asi takhle... já totiž nějak moc koníkařek neznám :grinning:
6. čer 2008 v 08:59  • Odpověz
Jé taky se přidám :dizzy_face: :grinning: :
začínáme: Anky, Makak21, georgine, forces, janina84, mama04....prostě všeci tak jsou svělá parta :grinning:

Zdravotní sestřičky co by chtěly dětičky: Luzza, kuliskaa..to jsou řimbabuchy :grinning:

Svatbou to začalo anb naše parta z bereme se:Pavly, Many, maruska39

termín červenec: bubla, kouzlo, petulka33, lucinecka, ywonn, arin, rendex01....ježiš jsou tam všechny......tak píšu všecky...

nezařazeno: Alcatko, sisstin, nikka.vo, natama, kristinaw, zanett....uf na všechny si nevzpomenu
6. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
Tak já to tady všechno přečetla a myslím si že Alčátko je tady takový KING nééé??? :grinning: :grinning: :grinning: Zaslouží si medaili :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj barci...som rada, že sa "moja" téma uchytila aj tu...
Sisstin a ja som kde? :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
Tak, na česke verzii MK mám najradšej sisstin ,potom má moje veľké sympatie Alčátko, hoci sme nemali možnosť si "pokecať", pravidelne so mposielala hlasy Nelušákovi" a potom Kristi... :wink:
6. čer 2008 v 17:11  • Odpověz
Jé, tak já mám ráda všechny naše únorovky 2008, těžko vybírat, z nich osobně znám Pražandy a ty jsou bezvadný, hlavně Lucijana, Ao, Kafficka, Natama, Acornika, Kreksi a Maxa, ty znám nejvíc. Ale moje krevní skupina, buchty, který mě zaručeně vždy pobaví, jsou Cechtek, Zuhav a Zuuu.
Jináč ráda zajdu do Jdeme dál, kde jsou bezva kočky (některý bývalý únorovky). A když zabrousím do jiné diskuze, tak musím taky říct, že Alčátko je mi sympatická. :wink:
6. čer 2008 v 17:50  • Odpověz
Mnooo...tak já úplně zbožňuju holky z našeho března 08, vypisovat nemá cenu, prostě všechny, jsou to skvělý baby :dizzy_face: potom taky moje Holky z kočárků :dizzy_face:
Ráda chodim mezi holky do témat Čekáme dvojčata, Čekáme dvojičky, Máme dvojičky...taky skvělý a statečný maminy, který obdivuju :dizzy_face:

Pak strašně ráda čtu Februarovky 2007, hlavně v těhu jsem je četla pořád :grinning: :dizzy_face: Mají skvělý hlášky a krásně uvolněný wineparty :grinning:
Samozdřejmě Alčátko a její Nelušku, to jsou prostě koníkovské star :dizzy_face: a taky Nikku s Domískem :dizzy_face: a všechny ostatní uvolněný, upřímný, vtipný a milý holky a hlavně neprudičky :wink:
6. čer 2008 v 18:17  • Odpověz
Holky :pensive: Ja si toho fakt vazim, ze jsem tu jako jmenovana,jestli ono to nebude tim, ze si do huby nevidim a klidne reknu hovno, prdel a sulin :sweat_smile: Ale fakt si toho vazim :dizzy_face:
6. čer 2008 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.