• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyjádřete své sympatie:-)

(Zamčená)
9. srpna 2008 
Alčátko, nezklamalas. :grinning: :sunglasses:
6. čer 2008 ve 20:33  • Odpověz
6. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz
Já mám moc ráda celej březen 2008, tak nějak nejblíž je mi elis.1, pak gedren,to je chytrá baba,kristi a siss páč se nebojí jít názorově i "proti větru",alcatko pac z jejich hlášek si málem učůrávám :grinning: A stejně jako dvojmama ráda čtu Februarovky 2007 :wink:

Ježiš,málem bych zapoměnla na celou diskusi Snažilky Hradec Králové.

A určitě by se ještě pár lidí našlo,ale teď si nevzpomínám :wink:
6. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz
dvojmama - fenk jůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale mezi náma :zipper_mouth: ... Alča je prudič pěknej, má X nicků :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz
Ty ses doopravdicky péro Verusaku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nejak bych te i setrela, ale nechce se mi :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz
jasné, nemáš slov, co na to taky říct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 20:48  • Odpověz
Prosimte, neodbocuj od tematu :grinning:
6. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz
Já si koňa bez Alčí a jejích hlášek nedovedu ani představit!!! Je to asi jedna z mála ženskej tady kterou bych jednou chtěla poznat osobně :grinning:

Alčí, já už jsem ti to psala do IP a stále si na tom co jsem tam psala trvám!!! Ty, Nelušák i tvůj Jirka jsme podle mě čupráký lidi!!!! :wink: :slight_smile:
6. čer 2008 ve 20:51  • Odpověz
Já vyjadřuju sympatie Heliskovi :dizzy_face: , je to podle mě strašně silná ženská, prošla si menším peklem a snad už bude jen a jen líp :wink:

takže Helísku - máš můj obdiv :dizzy_face: a držim pěsti a myslim na vás ... :slight_smile:
6. čer 2008 ve 20:52  • Odpověz
Jo, Veru, tak ted mas pravdu :pensive: :pensive: Helenko, ty jsi opravdu silna holka, a ja te obdivuju a moc na tebe, manzela a holcicky myslim :pensive:
6. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
6. čer 2008 ve 20:54  • Odpověz
jasne. Helisek... :dizzy_face:

Alči, mám ťa rada práve kvôli Tvojej úprimniosti, čo na srdci, to an jazyku.... Aj a jso mtaká, ta kasi preto...
6. čer 2008 ve 20:56  • Odpověz
majinko, ono neni o co stát v reálu... :wink: věř mi :grinning: :grinning: :grinning: Alí :dizzy_face: :grinning:
6. čer 2008 ve 20:57  • Odpověz
Veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeste ze vim svoje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz
no jo, sebevědomí to ti nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to jako tvoje švestra vim líp než všicí tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz
Jo a ještě kdo mi je sympatický je dan.ka a její krásná Vanesska a brzy i Leonka :wink: Sice vás holky vůbec neznám ale na první pohled působíte moc moc mile :wink: :slight_smile:

Ještě moc fantím koblížkovi84 :wink:... hezká, mladá, moderní Lenička, kterou také vůbec neznám ale fandím ji už od první chvíle co o ní vím!!! Její Vašíček i velký Váša jsou určo fajn.... a Vašíček je krááásňoučkej a má hezký pokojíček :wink: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:00  • Odpověz
Verunko, to "vim svoje"jsem myslela, ze vim, ze me zboznujes :grinning: nee, ze vim, ze jsem skvela :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 21:01  • Odpověz
néééé... já si budu stát za svým! Alčí musí být skvělá i v reálu!

Ty jo jak na to koukám tak já tu pořád píšu hezká, milá, krásná jak debil... aby to nevypadalo jako nějak jinak :grinning: :grinning: :grinning: To bych tomu dala :grinning:
6. čer 2008 ve 21:02  • Odpověz
Alča JE skvělá v reálu :dizzy_face:
6. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz
Alí, zbožnuju a proto tě každýmu vymlouvám :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 21:04  • Odpověz
Héééle jak se Verů nerada dělí :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:05  • Odpověz
Co je to tady za párty? :grinning:
Jako já Alču taky fakt žeru, nebýt tu ona, tak na koně ani nelezu :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz
Kacko :dizzy_face:
6. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz
mě se líbí, jak se Alca vždycky zjeví, něco plácne, já se tu z toho v lepším případě valím pod stolem a zase tiše zmizí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:07  • Odpověz
Leni, ja jsem ted cetla:" jako ja Alcu taky zeru, nemyt tu okna, tak na ni ani nelezu" :grinning: :grinning: :grinning:
Ty voe, už to nehul :grinning:
6. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz
dámy, klídek... ona si to všechno tiskne a zarámečkovává a to je jako kentus ta její síně slávy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jí tim dál nekrmte, že je skvělá...
6. čer 2008 ve 21:09  • Odpověz
6. čer 2008 ve 21:10  • Odpověz
6. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.