• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyjádřete své sympatie:-)

(Zamčená)
9. srpna 2008 
No a ty hlášky u fotek.... "táta se tváří jako dement, máma hubu plnou pih a já koukám úplně jinam" nebo jak to tam je...zase úplně přesně to nevím ale jako to není jediná... prostě všechny jsou skvělé a my si je tu čteme skoro celá rodina a chlámeme se tomu :grinning:
6. čer 2008 ve 21:11  • Odpověz
maji tak přesně u téhle fotky jsem skoro pochacala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:12  • Odpověz
cherub... no já se taky smála až si málem hubu roztrhla :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:13  • Odpověz
prej do humorného časopisu :grinning: :grinning: :grinning:

ty voe... já když si na to vzpomenu tak se směji i teď... a všichni tu teď na mě čumí :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
devuchy, asi začnu klikat na ty vykřičníky u příspěvku :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz
no no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz
Veru... zkus to, možná to zabere :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz
no jasný, Helisek má taky můj 100% obdiv :slight_smile: Je to silná holka..
a pak taky Kili, to co všechno musí vydržet a kolikrát už měla Adamka v nemocnici :pensive: Taky ji obdivuju, jak je silná.
6. čer 2008 ve 21:20  • Odpověz
Já vám to prostě nerada říkám, nedělá se to, jo! Ale Alča je schizofrenik a ve skutečnosti se jmenuje Božka... Alčátko si tu založila, protože jí to poradil její doktor aby vybyli to své druhé JÁ. Nelča a Jirka jsou opravdový, ale neni to její muž a její dítě, jsou její ségry, no a je to venku no. Myslim že byla moje povinnost to tu říct :pensive:
6. čer 2008 ve 21:21  • Odpověz
Veru... ty pracuješ pro bulvár???? :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz
Holky, tak já se vracím zpět k tématu, ju?

No, vede ALČA :grinning: , sleduju ji ještě z BRMS-JTSP, a tady jak píšete, co slovo, to hlod,vždycky potěší, naladí... :slight_smile: :slight_smile: (mimochodem, Alči dík, jsem to pročetla zpět a já se NAŠLA, už někdy z prosince! :sunglasses: )
nikka :grinning: tak a alcatko je odhaleno.. :grinning:
vybila samozřejmě....už z těch opiátů píšu blbosti :wink: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz
maji..trochu no :wink: ale psssssssssst :zipper_mouth:
6. čer 2008 ve 21:23  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja vubec nevim, co na to mam rict :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz
A Alčiny popisky fotek čtu i manžovi, sice na mě kouká jak na blba, ale já ji mám prostě strašně ráda, no :dizzy_face: A Nelušku taky, hned po mé Madlušce :wink:
6. čer 2008 ve 21:24  • Odpověz
Veru... jasný! Je to mezi náma :wink: :grinning: Nikomu ani muk

Hééééj nikka.vo maká pro Blesk!!!! teď mi to psala :grinning: :grinning: :grinning:

Joooo.... takhle se dělají drby :grinning:
6. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz
Alčí.... napiš zase nějakou pecku ať nás tu rozsekáš :grinning:
6. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz
A ještě jsem zapomněla na amj... tuhle paní také neznám ale asi si taky chudák prochází dost těžkou chvílí a asi procházet ještě dál bude :frowning2: dokud tu budou lidi jako jsou její sousedi tak bohužel nebude mít asi klid :frowning2:

proto amj.. nebo ajm??? No to je jedno! Přeji tobě i tvé krásné holčičce a manželovi do života jen to nejlepší, moc štěstí a kolem vás jen hodné a normální lidi!!!! :wink: :slight_smile:
6. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz
jako co jéééé???? já jsem vám nedala rozchod!!! :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: gde sóóóu???? :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 21:40  • Odpověz
Já jí asi rozsekám :wink: :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz
koho, čeho??? proooč??? :grinning:
6. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz
Alenu, za to že je! :wink:
6. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz
Hele buchty pádím... nemám čas tu takhle čekat... píšete jak když nepíšete a to by takhle nešlo :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz
noooo.... jediná Verunka je tu takhle hodá a píše ale já už stejně musím :grinning: Sirky si kvůli vám do očí dávat nebudu :grinning:
6. čer 2008 ve 22:05  • Odpověz
Ač sem už moc nechodím, páč mi to malej prostě nedovolí, přece jdu vyjádřit své sympatie.
Tak samozřejmě všem dubnovkám. To je ouplně jasné, že. :sweat_smile:
A i když si přes net neumím moc pokecat (přeci jenom poznat lidi v reálu je o něčem jiném a přes net umím lidi odhadnout jen velmi zhruba) hrozně moc sympatická je mi kyri. A další hodně sympatická mi byla Hankah a ta mi je ještě sympatičtější po srazu. Naprosto dokonalej smysl pro humor. Prostě jsou to moje "krevní skupiny". :dizzy_face:
6. čer 2008 ve 22:06  • Odpověz
Sotva že napíšu že jdu pryč tak sem všici přijdou :grinning: Divný... asi jsem odpuzovačka :frowning2: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz
ja vyjadruju sympatie:

alci za usopleskova dobrodruzstvi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz se tesim na druhe pokracovani
nikouskovi za snahu o dort (mi8mochodem dnes js koupila formu :sweat_smile: ) :slight_smile: :slight_smile:

krasky od nas ze snazilek v anglii a holkam na nudite se - aponchie obzvlaste

moje laska nejvetsi je lena 13:hearts::hearts::hearts: pac je to ta nejlepsi kamoska jakou si umite predstavit
6. čer 2008 ve 22:13  • Odpověz
kitty, ty blázne, ty jdeš fakt do toho pečení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: držim palce, tak to máš taky moje sympatie :dizzy_face: :sweat_smile:
6. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz
jdu zitra :grinning: jestli mi to vyjde
6. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.