• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna manželek

(Zamčená)
21. dubna 2009 
Tak od 1.března nám to zase začne :grinning: Těšíte se?Na které manželky z minulých dílů si nejvíce pamatujete?Já teda na Romku Žanetu,která byla velice čistotná a dostala se do rodiny,kde měli potraviny na záchodě a děcka zavšivené.Byla tam v rodině ta drzá holka,která vždycky sežrala všechno jídlo co bylo doma a nakonec šla bydlet k babičce.Na to se nedá zapomenout :grinning:
Nebo Polka Justýna,ta byla taky dobrá.
9. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
skuli: Caaaau, tak tyhle dve si taky pamatuju a jeste tu, jak tam byl herec.. Akorat nevim jmeno... Meli zabijacku a ta jeho "manzelka" se tam poblila... DOma mela nevychovanou holku... Byla v prvni tride...

A pamatuju si u tu se zavrenym pejskem v kleci a tu, jak v ni byli makrobiotici... :grinning:
9. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
A tesim se moc - sonda naroda.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: chachaaa.opoustime tatinky a jdem na manzelky jo?:grinning:
9. únor 2009 v 15:28  • Odpověz
nikdy nezapomenu na nutrii, kterou umejvali Savem :grinning: :grinning: :grinning: už se těšim
9. únor 2009 v 15:34  • Odpověz
jé my se těšíme,koukáme na to s manželem i starší dcerou :slight_smile: manža vždycky na konci pronese miláčku asi si tě nechám,když to vidím :grinning:
9. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
Jééé, ono to zase půjde??? Tak to se moc těším.

Nutrii savem? Tak to jsem neviděla :astonished: A proč jí proboha myli???
9. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
uz si to moc nepamatuju ,ale nejakou epizodu kde paradoxne nejaka tmava divka dbala na hygienu si snad pamatuju to me dostalo pac ja jsem na poradek a tohle bych asi nesnesla,ale oni sou smejdi hned by me vybrali rodinu spindiru :grinning:
9. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
aby to bylo zajímavý. Nikdo by se nedíval na pořad, kde jsou všichni úžasní a naprosto si padnou do oka.
9. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
to vim preci :slight_smile: ..lidi uz nemaji radi normalni veci.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 16:36  • Odpověz
přesně, normální věci je nudí..... ale kam až jsou ty vyměměné páry ochotné zajít.... nechápu. Proč se do toho pořadu hlásí, když se jí po 5minutách stýská po malém dítěti, kterého nechala doma??? Nerozumím.....
9. únor 2009 v 16:42  • Odpověz
autor
emamamamu- :grinning: jo,jo,přesně tak

achalteke-tak viděla jsem všechny díly,ale na tohle si asi nevzpomínám.Nebylo to zvíře nahoře na nějaké skříňce a vyměněná maminka si pořád stěžovala,že smrdí a moč teče po stěně?Jestli ano,tak mi nějak uniklo,že to byla nutrie.Ale myslím,že nemyli Savem ji,ale jen tu klec.

renda71-Jo,to je dobré,když to vidí i chlapi,pak si nás budou alespoň více vážit,protože některé ty baby jsou vážně na zabití :grinning:

aponchie-Ty by sis poradila v každé rodině :grinning: Pořádně bys jim to tam naleštila,ale pak jak by jsi se vrátila k sobě domů,tak by tě asi klepla pepka :grinning:

zuzka.o-Bylo tam i pár párů,které se snesly a navíc i spřátelily a navštěvují se dodnes.
9. únor 2009 v 16:55  • Odpověz
presne..ja bych vysmescila kde co a pak bych dosla domu a prastila by me pepka a chytla bych nerva a sla jim ten poradek rozhazet rozkopat a jeste bych jim nadala v primem prenosu pac nesnasim bordelare :grinning:
9. únor 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
aponchie-Já to taky nechápu,protože některé ty maminy měly doma fakt bordel.Takovou tu zažranou,starou špínu :confounded: Kurňa když vím,že bude náš byt v televizi a bude se na to dívat celý národ,tak se snažím tam uklidit.Ale někdy mi ty baby lezly na nervy,když pořád všude hledaly schválně nějakou špínu.Třeba ta Polka Justýna,bordel tam sice měli,ale jak jim vyhazovala maso z mrazáku nebo cukroví,co dostaly děcka od babičky a jí se zdálo,že smrdí.Tak sakra z toho masa nevařím a oni ať si to pak sežerou a mají třeba salmonelozu :sweat_smile:
9. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
vaše starosti bych chtěla mít! :grinning:
9. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
ja si rikam ,ze uz to neni ani schvalne ,ale doopravdy to tak maji lidi pac sem byla u par lidi a videla to a ti lidi jsou nacancani nasmradeni radoby IN a vsude bordel jak v tanku a hlavnr takova ta zazrana spina to poznas ,ze poctive neuklizi..no jasne neco uz se dela okazale me je sumak kdo co ma v mrazaku kdyz nebudu chtit tak z toho neuvarim proste tim to hasne,ale sralo by me mit hnusnej hajzlik ,prach v perinach vsecko zatapkane a vanu zasmudlanou
9. únor 2009 v 17:12  • Odpověz
Jo a já si pamatuju na jeden díl jak žilo deset lidí v jednom pokoji a neslavili Vánoce kvůli tomu že neměli ani na stromeček. A potom jak jedni měli v bytě bordel, vajgly se jim válely na zemi, přes kouř v bytě nebylo ani vidět a matrace na který měla ta vyměněná manželka spát uplně prochcaná...fuj uplně se člověku obracel žaludek. S těch novějších dílů si pamatuju taky tu Žanetu a Justýnu, která to teda fakt s těma scénama přeháněla. No ale ta druhá co byla doma u Justýny byla taky dobrá, jak se celej den válela u tv.
9. únor 2009 v 17:45  • Odpověz
Jak se rika - nahore huj a dole...fuj.... :grinning:
9. únor 2009 v 18:26  • Odpověz
holky s tou nutrií to bylo fakt myšlený tak, že jí tu skříňku myjou Savem, ale ta pani řekla: "fuj, oni tam maj takhle nutrii ve skříni" a ta majitelka nutrie: "no, ale my ji mejem každej den Savem"....no vyznělo to tak, že mejou tu nutrii a já se tenkrát mohla potrhat smíchy... :grinning:

Pro mě by bylo největší utrpení být v rodině ortodoxních věřících a nebo u lidí co maj psa v kleci :frowning2:
9. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
ahoj holky, tak my to doma také sledujeme, je to kolikrát dost zajímavé, ale v životě bych se do takovýho nebo podobnýho pořadu nepřihlásila...
9. únor 2009 v 18:57  • Odpověz
mě se strašně líbila ta rodina v Rumunsku ....už proto, že na rumunský Banát mám krásné vzpomínky :dizzy_face:
9. únor 2009 v 19:04  • Odpověz
jo a také zajímavý díl ten lesbický pár
9. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
jo zy byly fajn :wink:
9. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
Ahoj kočky!Tak já jsem na zářijovkách a některé plkají tady.Vyšmárovala jsem Vás ema a achal.Holky také se na výměnu M dívám ráda a obdivuji rodiny,co do toho jdou.Za blbých 50 000 a ostuda před národem.
skuji,paní co její děti zavšivily štáb osobně znám.Její dcera chodila s mojí mladší do školky a jednou jsem i u ní byla něco vyřídit.Holky,fakt to tam měla,jak při natáčení,nic nebylo vymýšlené a naaranžované.Dodnes toho lituje,že do toho šla!No jo, vyděla prachy a dál ji to nedošlo.

Já si zas pamatuji tu rodinu,jak se všude modlily a potom pán si dal vínko a měl choutky.
9. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jooo, to si taky pamatuju... To byli adventisti sedmeho dne...
9. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
helcah-A jak si tam přivedla kamarádku,seděly nad albem fotek,pily vínko a přišel manžel a kamarádku sprostě vyhodil :grinning: Ale měl v tomhle pravdu,co jí měla co ukazovat jejich soukromé fotky.
A tu paní,co má hodně dětí a neslavili Vánoce znám z Dámy.cz .Ona v tam taky nevyzněla moc dobře,ale náhodou se stará,vyvařuje,peče nádherné dorty,jezdí s dětma na výlety a dovolené a Vánoce slaví.Viděla jsem plno fotek.
9. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Podívejte se sem,to jsou její stránky http://papagaja.wz.cz/
9. únor 2009 ve 22:33  • Odpověz
ti jehovisti byli z
Jablunkova..to je kousek od me rodne vesnice..:grinning:
me uplne natahovalo z bytu te zenske z Olomouce...jak tam meli vsude vajgle a tak...:slight_smile: ja si snad kvuli vymeny koupim i telku..:slight_smile: myslite, ze to bude nekde na netu?
9. únor 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
emamamamu-Odkud jsi?Já v Jablunkově pár let bydlela. Vy nemáte doma telku, :fearful: Jak můžete existovat? :grinning: Na netu to určitě bude.Jsou tady i ty starší díly.
Jinak ta blonďatá holčina co na ni ten chlípák vyjel byla asi ze všech těch mamin nejlepší,nejpohodovější.Všemu se smála,žádná práce ji nesmrděla a že tam teda práce měla.I potom pří té výměně názorů,že to nechtěla rozebírat co se stalo.
9. únor 2009 ve 23:13  • Odpověz
ja jsem z Trince..a koukam ty z Karvine..ja jezdila do Bohumina do skoly..:grinning:
nemame telku, protoze uz dost jsme zavisli na netu a v telce jsou jen p++oviny:slight_smile:
kde to je na netuuuu? to vubec nevim kurde...:grinning:
a ta byla dobra ta blondyna...pohodarka..:slight_smile: ja bych tam neprezila..:grinning:
9. únor 2009 ve 23:22  • Odpověz
autor
emamamamu-Pro Třinec jsem se vyučila a pak tam chvíli dělala.Ve slavné Tesle :grinning:

Je tu už jen ta poslední řada,ale cikánka i Justýna tam jsou :grinning: http://vymena.nova.cz/
9. únor 2009 ve 23:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.