• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna manželek

(Zamčená)
21. dubna 2009 
ja se taky na tenhle dik koukala zrovna vcera..:grinning:
a usla jsem, tak mi to pak musel povykladat chlap..:grinning:
jako na to ze ji bylo 22 mi psila v pohode, zadna nanynka co by ani nevedea, co ma delat...jen se nejak rychle vyplasila a zdrhla..:slight_smile: skoda, za ty prachy by ji to stalo..:slight_smile:
27. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
emamamamu-Jo byla fakt v pohodě,vůbec tam ani nebrečela,nic.Jsem čučela jako puk,když ten manžel říkal,že se rozhodla to vzdát.Je vidět,že ti mladí mají peněz dost a že tam kvůli nim nešli.Rodina a pohoda byla pro ně důležitější.
27. únor 2009 ve 14:54  • Odpověz
skuli,
pravopis ji prozradí..neboj.
manželky nesleduju, teda kromě rákosníčka, krtečka a křemílka s vochomůrkou jsem ráda, když se mi poštěstí vidět ooordinaci nebo vraždy v midsomeru.
27. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
geminis- :grinning: Krteček u nás taky jede často,je to jediná pohádka,která malou zajímá.Pak ještě trochu Maxipes Fík.Já zas nemusím Ordinaci a ty vraždy.Já mám ráda něco ze života :grinning:
27. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
skuli,
já bych na to koukala, kdybych se prosadila k televizi...taky jsem kdysi viděla pár dílů a docela se mi to líbilo.
27. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
jááá se moc těším :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz
ted koukam na Vymenu 3. serie, 3. dil mylim..jak tam je ta polka Justyna...:grinning:
jak hned vlezla a brecela..:grinning:
a ta druha, jak koupila male tu cepicku a tatovi prej "tak tady je kdyztak uctenka, ja to koupila ze sveho"...:grinning: a ten eji takovy cholerik..:grinning:
1. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
emamamamu-Justýna byla dobrá hysterka,ale je fakt,že tam měli pěknej bordel a ona byla zvyklá na sterilní čistotu.

A co včera,dívala jsi se? Máme se na co těšit,podle ukázek.Já se nejvíc těším na toho cikána,co říkal-spát spolu stejně nemůžeme,tak co :grinning:
2. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
čauky ja som zmeškala kusok prečo tam boli policajti????
2. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
no ja nevidela nic, protoze nemam telku, tak vzdycky cekam, az tady o tom zacnete psat..:grinning: jdu se kouknout, jestli uz to nepridali:slight_smile:
2. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
womenne-To byla ukázka dílu,který teprve bude.Ale jak jsem to pochopila,tak u rodiny,kde byli policajti,je na mateřské ten chlap a ta rodina za plotem byla rodina jeho manželky.Její rodiče nadávali,že je to ku a pi,že se o děcka nestará.Pořád se tam urážejí a nesnášejí se.To bude taky drsný díl.

emamamamu-Jo vlastně,jsem zapomněla :grinning:
2. bře 2009 v 09:39  • Odpověz
ale uz to maji na nove..jdu se umyt, na postu, k doktorce, koupim si chipsy a jdu na to..:grinning:
2. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
9. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
TEn ředitel byl ale namachrovanej, co? Bych s nim nebyla ani minutu. A ta máma se fakt vůbec s tím klukem nemazlila, ani ho neobjala, když přijela domů..
9. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
však tomu Kubovi se ani nestýskalo, říkal že ta Výměna mohla trvat dýl, bylo to takové studené a ten cikán měl lepší hodnoty teda než ten učitel namachrovanej
9. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Přesně, sice se mi nelíbilo, jak říkal "já jsem tady chlap", ale bylo vidět, že i když tam furt šla televize, bylo to u nich takový lepší. Přijde mi, že manžel v ní zabil všechny city :confounded:
9. bře 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojky,no ten ředitel byl děsný,v práci košili rozeplou,asi svádí ty své sekretářky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dohlížel na Kubu,jak kdyby měl 2 roky :confounded: ani ven chudák nechodil,si asi užil jen s tou Dášou trochu dětství.

A u těch cigánů,sice plno dětí a televize,ale fungovalo to.I pořádek měli.Ale ten cigán to pak tomu říďovi natřel,se mi líbilo,jak mu vzkazoval,at se začne chovat normálně a ne povýšeně.

Jsem šílela,jak namachrovaný ředitel na tom konci říkal,jak to jde mimo něj,nic mu to nedalo a bla bla... :angry:
9. bře 2009 ve 13:52  • Odpověz
Já se chechtala, jak ředitel na kameru "cvičil" ... , za celých 10dní jen 1x :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak ředitel byl zadarmo drahej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jeho žena taky,ale myslím si ,že to z ní udělal on :unamused:
9. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ona je chudinka, taková ta celý život ušlapovaná nějakým chlapem ... jinak si myslím, že to není špatný ženská
9. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
a ten malej?chudák,no nevím koupat dítě v11 letech :astonished: Extra mateřská láska tam tedy není :frowning2:
9. bře 2009 ve 14:09  • Odpověz
Přesně! Koukala jsem jako blázen, že někdo koupe 11leté dítě jako mimino, připravuje mu učení do školy,....
9. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
To mě taky zarazilo - nechápu, co z toho maji, akorát z něj vychovaji nesamostatnýho člověka. Třeba mu tim dávali najevo lásku.. :sweat_smile:
9. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
aspoň,že už ho nekrmili :grinning:

Romové překvapili :slight_smile: Fakt,ti byli super.Vzájemná pospolitost :slight_smile:

I když,jak šli na návštěvu k té jeho sestře,ta barák z venku (dům hrůzy).A jak si z ní dělal prdel.že guláš se psa nejí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
supi-přesně tak.Moje dítě ,kdyby řeklo,že je škoda,že už to končí,tak bych se z toho zbláznila.
9. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
To jo, asi bych prořvala zbytek života. Strašně by mě to mrzelo. Už jen ten rozdíl v rodinách, jak se vrátili domů.. Chudák kluk. Já toho svýho mučím pusama a mazlením pořád :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
moc jsem se na výměnu nedívala, je mi líto těch dětí, že se jim kamera "vláme" do soukromí a oni to pak musí ustát mezi vrstevníky. Ale včerejšk mě fakt zaujal.. :fearful: myslím, že romáci zabodovali - na rozdíl od "pana ředitele" - z toho se mi otvírala kudla v kapse. :angry: to co tu zmiňujetě - namachrovanej narcis - aještě ten "manuál" pro manželku - jako "nesmí se ti stýskat". Co to je? Nesmí.. :angry: docela chudák ta manželka. A ten cikán to pojmenoval plně přesně- jednoduše,a le jasně.
9. bře 2009 ve 14:25  • Odpověz
Mě se nelíbil ani jeden styl života, na jdnu stranu byly "romáci" otevřenější, vřelejší a byla tam vidět vzájemná láska ale co mě fakt šokovalo, že sice mají šest dětí o které se dokážou pěkně postarat ale jen z hlediska jídla a nějakého hmotného zabezbečení ale jinak jim nedali navíc vůbec nic..výchova zoufalá..ta závislost na TV je hrozná, nijak s dětma nepracovali aby se vyvíjeli, takže to budou závisláci na tv a mají i "pěkný" vzor od otce. A u druhé "ředitelksé rodiny" tak tam byla přetvářka populismus ze strany ředitele, asi i proto se do toho přihlásil a ta až "úchylná" starost o 10tileté dítě byla přehnaná, mít ho a dávat mu věci do školy..přišlo mi, že bez pana ředitele by si ani "neuprdli".
9. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ono to tam sice nebylo vidět, ale řekla bych, že ti cikáni se dětem věnovali - řekla bych to podle toho, jak se ta máma věnovala Kubovi
9. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
umývat ho :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.