• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna manželek

(Zamčená)
21. dubna 2009 
Máma možná ano ale snad na mateřský byl otec ne, ten jim max. uvařil ale jinak jim pustil tv, prblém jít ven jen čuměli na filmy a ještě stejný. Vám to přijde normální?
9. bře 2009 ve 14:38  • Odpověz
taky souhlasím: opravdu netuším, jestli někdo si bude říkat, že ředitel je frajer, nebo jak si to přesně přál
hnalabychtakového idiota svinským krokem
napsat manuál pro manželku ..ale vždyť to jsme spolu probírali ...brrrrrrrr .....
tipla bych to na strááášně malé sebevědomí - bále se nechat svou ženui svého kluka něco dělat samostatně - jistě, že by ho to ohrozilo

ad romáci - sice obyčejní, ale říďu prokoukli :slight_smile:
taky bych neřekla, že se dětem nevěovali - ta ženská měla k dětem evidentně rozumný vztah, jak ukazovala na jedinaáčkovi - možná byl tatík trošku závislák na tv, ale rodinka na mě působila násobnězdravěji než rodinka pana ředitele

zvedá se mi kufr z představy, že někdo takový učí moje děti ...tfuj tajbl
9. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
takto bolo užasne privitanie maminky po 10dnoch od syna fuha to vdno ako si prejavuju lasku,ani len objatie :fearful:
a to kupanie v 11??no určite ho krasne strapnili,aj stym chystanim do školy....
9. bře 2009 v 15:51  • Odpověz
Pan ředitel - namachrovanej blbeček. Než takového chlapa, to raději žádného!
9. bře 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Tak pan ředitel byl teda číslo.Egoista a despota.Udělal si před národem pěknou ostudu,žáci na jeho škole ho určitě pořád probírají.Choval se jako by sežral všechen rozum světa.Naleješ mi suché Martini :grinning: Jeho žena neumí vyjádřit lásku ke svému synovi,což se mi zdá divné.

Desatero pana ředitele

1. Tam, kde jsi, mají svůj vlastní systém
2. Dbej na sebe, uprav se, oblékni
3. Netrápit se, nestýskat, ale těšit se
4. Když budeš chtít křičet nebo plakat, počítej do desíti a představ si něco hezkého
5. Nebreč, spoustě lidí by to udělalo radost, nedovol, ať ti to přejí
6. Nemysli na to, co se děje v Poděbradech, tam je všechno ok, taťka to má pod kontrolou
7. Hlavu vzhůru
8. Pohled do očí
9. Nebát se komunikovat
10. Nesmí se ti stýskat, čas by utíkal pomaleji
12. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
skuli: Nejlépe zadupat všechny city, jen aby si lidi proboha nemysleli, že jeho žena ještě nějaké má. To je hnus, fakt. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Já si nemyslím, že by se maminka těm dětem nevěnovala, jen to bylo účelově sestříhané, si myslím. Aby ukázali, že celý den jen sedí a dívají se na telku. Ale teda ředitel...ten mi přišel až úchylně slizký :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně v té ředitelně, jak seděl s tou rozhalenou košilí...prostě namachrovaný frajírek, který úplně ovládá svou ženu, ta udělá jak pískne :unamused: A jak se viděli po těch 10 dnech, že se s manželkou přivítal tak chladně, jako by hlavně pro kameru :confounded:
12. bře 2009 ve 14:24  • Odpověz
jé, holky, super téma :sunglasses: taky na to čučím
12. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak mě nejvíc dostalo, že koupali skoro 11letýho kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes: to u nás se Hynďa myje sám a to je mu 5let :sweat_smile: pan ředitel byl na ráno mezi oči :grinning:
12. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz
no dostal se ke mně ten díl, kde byl ten ředitel školy .... a teda hrozný k*k*t
12. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
a jo, holt já si ty předchozí příspěvky nečtu :grinning:
12. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
panter:to byl kreten co?namachrovanej blb,jak cvicil v riflich a jak si rekl o suche martini k zehleni ja sem ucuravala smichy teda to ja bych se lip citila u cikana pac to byl aspon chlap co se umel postavit k vecem sice hulil doma to by me vadilo hodne a zavislak na tv teda byl i deti,ale jinak takovej zivocisnej na nic si nehrali :sunglasses:
12. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
aponchie, nejlepší bylo, jak na konci říkal, že neví, jak ostatním, ale jemu to nedalo vůbec nic :grinning: bodejť pan dokonalej byl na všechno připravenej, ale že ze sebe před celým národem udělal blbce, to je jiná věc :grinning:

hele, a ty druhý mi připomínaj naše sousedy, sice cekáni, ale není s nima žádnej problém a dětma žijou, i když mají mrňavej byt, tak maj televiizi snad metr úhlopříčku :grinning:
13. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
čauky a co včera líbilo? docela to bylo fajn, i když říkat na kameru že se na MM netěším no nevim, až ten to uvidí :confused: :sweat_smile:
já teda nevim kdy se tam ty rodiny hlásí a kdy je pak vyberou, já bych asi od 5měs dítětě neodešla kdybych nevěděla kdo se o něj bude starat :confused:
16. bře 2009 v 09:04  • Odpověz
Mně se to včera líbilo, jenom sestru paní Ireny bych asi vydýchávala hodně dlouho...
16. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
panter..to byl vypatlanec az na pudu ten rida,ale pockej sak oni mu to daji sezrat ve skole machovi :grinning: z nej musi mit curinu,ale jestli on je do sebe tak zahledenej tak mu to ani nedojde :grinning:

vcera to bylo fajn akorat sem nepochopila proc hospodska mama od tolika deti vari polevku z pytliku tak malejm detem :astonished:
16. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj tez jsem vcera kukala bylo to dobry :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
Taky jsem koukala....byly to pomerne sympaticky rodiny, obe dve....ale sestra hospodsky byla uplne mimon, ta byla fakt nemozna....Snad jediny, co me teda dost zaujalo bylo, jak pani hospodska varila tem dvoum mrnatkum polivku z pytliku :sweat_smile: ...a jeste rika:"No chutna jim to" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak to bylo fakt dobry :grinning: .
16. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
andy a jaky mas na to nazor teda? :sunglasses:
16. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
api tak nazor byli to dobry rodinya ta mlada delala uz barmanku takze v ty hospode to v pohode zvladala :sweat_smile: :sweat_smile: nekdy ty rodiny des ze napr minuly pan reditel a ta polivka tak to taky nevim treba ten 2u pul lety dobre beru ale ta mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
andy sak vy pytlikovky jite bezne :grinning: nerikej ,ze tvoje deti v roce nejedli takove veci :wink: :sunglasses:
16. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
tak to jime ale nedelam je zase porad to ne ale v roce to ne :grinning: :grinning: normalni jo
16. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
sak me jsi rikala jak jsi v kojeneckem veku davala med na dudel a normalni jidlo jsi detem davala v pul roce uz davno to si pamatuju jak jsi to rikala tak to je to same skoro ne? :grinning:
16. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
no to jo ale med na cumel o tom teda nevim :confused: to jsem davala ze jsem ucila na normalni stravu ale polivku z pytliku tak brzo ne uvarenou samotnou doma :grinning: :grinning: no jo kdytz nekojila bohuzel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
jj pamatuju..rikala jsi ,ze zuby ma mala zkazene asi z toho :grinning:

ad vymena ti cajti to byla eskapada tolik jich jezdi jako komando k zasahum snad a ne k rodinnym prestrelkam :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
....sorry, koukam, ze uz se tady pytlikova poblivka pro batolata probirala....necetla jsem vsechno :wink: .....
16. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
Já měla trochu chaos v těch dětech.To malinké byla holčička?a to dlouhovlasý v růžové mikině chlapeček?
16. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
jo to byl chlapecek v ty ruzovy mikine ja jsem tez myslela ze je to holcicka takovy vlasky dlouhy :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
já si to taky myslela,i měl takový holčičí obličej :confused:
16. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
a to nerjmensi byl kluk myslim nikolas :grinning:
16. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.