• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výměna manželek

(Zamčená)
21. dubna 2009 
Tak včerajšia čast bola super teda sestra p.Irenky bola fakt ina kava že to musi takto povedat pred kamerami no ja odpadnem čo sa oni do toho staraju???no hambu si spravili riadnu a ten znamy im povedal dobre že sa snimi nikto nechce bavit,ajmlada jej povedala super že či jej ho zavidi :grinning:
16. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
příště to bude zajímavé .v tom Řecku
16. bře 2009 v 11:01  • Odpověz
to jo to bude urcite ona bude bydlet v tom karavanu ze :grinning:
16. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
ty vogo ja jsem blba ja myslela,ze to byla holcicka,nicmene je uplne sumak s kym to dite jako ma podle me ji jeji sestra akorat zavidela tot vse..jednou rekne ,ze ji nenavidi celej zivot ,ale proc tam teda chodi klapat nesmysly kdyz ju nenavidi?blbka na entou teda,jeste,ze se maji radi to se nekdy i pozna podle toho jak se pusinkuji rikaji si hezke veci a hlavne si vseci pomahaji ..ne jak treba u nas doma.to bracha by matku poslal do pr..kdyby neco chtela tam musi jit makat do kseftu!
16. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
apo nie si sama ja som si tiež myslela že je to holka :wink:
16. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
skoda,ze nemuzu nekde stahnout ten dalsi dil co bude ten me fakt zajima ten chlap to bude macho :grinning:
16. bře 2009 v 11:04  • Odpověz
jj,si taky myslí,že ji záviděla chlapa,pospolitost a hospodu :slight_smile:
16. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Tolik nadšenkyň tohoto pořadu? :grinning: I já se dívala a včera to byla moc hezká výměna, vypadalo to, že fakt pomohla :wink: Ten chlap jak už po 3dnech přiznal, že se musí změnit, to se mi líbilo :wink: ale měl trošičku levý ručenky :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
jo mel je to DJ preci jen :grinning: ,ale snaha byla idkyz ta TV to nadsazuje a delaji to kvuli tomu asi ,ale to je ucel neco zmenit bylo to fajn
16. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
mě dostala sestra paní ireny - ale to už jste tady psaly... vážně drsný výstup

ad pytlíkovka - když to někomu chutná ...já je kupuju vždy, když jedeme na hory, odtamtuď je většinou všechny přivezu a za rok jako prošlé vyhodím :grinning:
17. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
tak to je masakr uz jen z ukazek co bude po prestavce.to je vul jak andel ten chlap :grinning:
22. bře 2009 ve 20:23  • Odpověz
nějak mě uniklo, jakou práci má ten manžel v Řecku????
22. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Mě se zdá,že byl instruktor kitingu :slight_smile:
22. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
No tak v ukázkách to bylo sestříhaný,jako ,že to tude docela masakr,ale nakonec to tak hrozný teda nebylo.I když ten chlap z toho panelálku ....s tím bych nebyla ani mimutu!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2009 v 07:50  • Odpověz
S tim bych byla tak den... A pak bych ho kopla do riti takovou silou, ze uz by si v zivote ani neuprdnul.... :angry: :angry: :angry:

Kreten jeden!!! Jak se to jako choval k zene a detem??? POtazmo i k babicce??? FUj, HNUS!!! (bliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
23. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
tak ten chlap byl na liskanec... aby sedel doma jen na prdeli a hulil tak to bych ho kopla do rite...s deckama si pohrat neumel akorad je mlatit a nadavt no to by bylo neco na me...chudaci decka... :pensive: ale druha rodinka byla moc sympaticka... ale nedokazu si predstavit bydlet v karavanu... :sweat_smile: ale asi je to o zvyku... :wink:
23. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
by mě akorát zajímalo, proč tak nakonec obrátil :confused: jestli se trochu více nepřetvařoval a nemachroval zpočátku, jako že chlap je king a pán tvorstva.... a nakonec si asi uvědomil že by byl velké ho... bez ženy a dětí... nevim nevim, bylo by fajn kdyby mu změna vydržela. akorát chudák ten kluk - ted všichni spolužáci a známí uvidí jak to mají doma, jak se k němu táta chová, no v tomhle je ta výměna blbá, že ovlivnuje i životy dětí.
23. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
gabi to mas pravdu... chudaci deti, ale zase 50tis je 50tis takze spis hledej na prachy nez jak budou vypadat... :rolling_eyes:
23. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Ja si myslim, ze ta zenska z Prahy do tho opravdu sal, aby mela cas si uvedomit, jestli s tom chlapem hce jeste zit.. A tu druhou, Kacku, vybrali prave pro tu pohodovost, "slunickovou" naladu, charakter, charisma... Je to zamerne... Ona taky v Praze ukazala, ze zit se da i jinak.. Aspon se o to snazila... :slight_smile:
23. bře 2009 v 09:48  • Odpověz
No já bych tam nemohla být,bych toho chlapa treskla,blbec jeden :angry: Ale ta Katka to zvládla dobře,snad mu to vydrží :sweat_smile:
23. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
já chci k moři :grinning:
23. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
ten kitingář byl v pohodě, prostě standard .. a holky byly taky v pohodě
23. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
23. bře 2009 v 16:44  • Odpověz
celkově my případá, že ženský jsou zatím obvykle vpohodě, ale chlapy občas na "facku" :grinning: chtělo by to výměnu manželů :sunglasses:
23. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz
jeudi • 1d, 25tt • Dnes ve 14:08
je tady nekdo kdo by do toho sel??ja o tom uvazuji ...

suki • 1d • Dnes ve 14:11
Já ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale to neznamená, že ty do toho jít nemáš....já bych teda nechtěla, aby všichni věděli, jaký to mám doma...jak žiju...co mě trápí...prostě jsou to fakt hodně soukromé věci...

Ale, jestli do toho chceš jít, tak proč ne. :wink:

jeudi • 1d, 25tt • Dnes ve 14:13
prave ze me zajima nazor ostatnich,ja z toho mam strach prave proto asi bych nesnesla potupu pred pulkou narodem :unamused:

suki • 1d • Dnes ve 14:13
Asi záleží taky na tom, proč do toho chceš jít...pokud myslíš, že to něčemu pomůže, tak potom je to věc jiná... :slight_smile:

suki • 1d • Dnes ve 14:14
Jasný...no...pokud máte problémy a myslíš, že je to šance, jak něčemu pomoci , tak to chápu. :wink:

suki • 1d • Dnes ve 14:16
A jinak ti to hrozně sluší...to jen tak mimo...koukla jsem do alba :slight_smile:

jeudi • 1d, 25tt • Dnes ve 14:30
dekuji vam to take moc slusi mas krasnou holcicku :slight_smile: jinak problemy nemame mame spokojene manzelstvi,ale porad o tom mluvime chtela bych si to zkusit nekde jinde..ale zase ted asi ne az za dyl asi bych nesverila malicke miminko nekomu cizymu

suki • 1d • Dnes ve 14:39
NO tak když jste spokojení, tak to bych do toho asi nešla, ale chápu, že chce člověk vyzkoušet nový věci...to bych si vyzkoušela radši něco jinýho :grinning: :grinning: ...a ještě, když budeš mít malý miminko. Ale tak uvidíš časem :wink: :wink:

Jinak děkuju :slight_smile:

jeudi • 1d, 25tt • Dnes ve 14:42
neni zac,asi zatim zustanu u sledovani v televizi :wink:

suki • 1d • Dnes ve 14:49
:wink:

peppapig • 1d • Dnes v 16:22
Cau holky, musi to byt teda odvaha do toho jit!! Ja bych do toho sla, ale jen tak 'vymena manzelek mezi znamima a prateli' to bybyla docela sranda ne?! Muj muzik so obcas stezuje, ze furt litam s hadrou v ruce (mala uz to dela po me haha) a tak bych chtela zazit, jak by mu bylo, kdyby tady mel nejakou maminu extrem, ktera neuklizi vubec, ale fakt vubec
1. dub 2009 v 16:49  • Odpověz
dejte se nekdo sikovny odkaz, jestli byla vymena taky vcera, nejak to nemuzu najit. dik
6. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
A ten muž byl fakt muž,jo? :confused: V takovým opora žádná :unamused:
6. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
6. dub 2009 ve 14:44 • vjitka
autor
Vůbec jste se tady nebavily o 4 díle,kde byla Jitka s Hankou.Viděly jste?Jitka byla zvláštní.Na začátku pořadu mi byla hodně sympatická,ale to co předvedla nakonec,to bylo hodně zvláštní.A ten manžel Hanky?Kapitola sama o sobě,Jestli si Hanka myslí,že ho 2 dítě změní a přestane vysedávat po hospodách,tak ji moc lituju.
6. dub 2009 ve 23:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.