• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyplňovanie žiadosti o rodič. príspevok a prídavky z ČR

(Zamčená)
11. března 2010 
ahojte,holky,mohli by ste mi niektorá poradiť pri vyplňovaní žiadostí o rodič.príspevok a rodinné prídavky na formulároch z ČR? Neviem si rady s niektorými kolonkami a nech robím čo robím, furt na to neprichádzam . už som do toho zatiahla celú svoju rodinu a nič.Naše slovenské formuláre sú pre mňa jednoduchšie, lenže potrebujem i tie české. :confounded: Totižto až teraz som sa dozvedela, že mám nárok na vyplácanie rozdielu medzi rodič.príspevkom z ČR a SR.
v žiadosti o rodičovský príspevok:
odstavec G:
- čo mám zaškrtnúť (variantu mám alebo nemám) nárok na peněžitou pomoc v mateřství,peněžitou pomoc nebo nemocenské poskytované v souvislosti s porodem? -keď som na MD od 29.7.2005 a rodičovský príspevok beriem od 10.2.2006 ? a nepoberám už žiadne iné peniaze, len manžel dostáva rodinné prídavky.
- čo mám zaškrtnúť(variantu byl mi nebo druhému rodiči alebo nebyl mi ani druhému rodiči) přiznán příspěvek při péči o blízkou nebo jinou osobu z dúvodu péče o dítě uvedené v části B ? keď mám len ten rodič.príspevok(4440 sk)

a ďalej ,sú môj manžel a dieťa,ktorí žijeme v spoločnej domácnosti ostatné spoločne posudzované osoby?
Dúfam, že mi niektorá dokážete pomôcť. Do ČR sa len tak ľahko nedostanem,keďže mi nemá kto byť pri malom.
29. říj 2006 v 19:47  • Odpověz
autor
ešte som zabudla: http://forms.mpsv.cz/sspforms/ :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2006 v 19:52  • Odpověz
ake formulare potrebujes viplnit
11. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.