• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Toho jsme si v práci taky vědomi... :confounded: Ale jinak to prostě nepůjde. :wink: Kdyby jsme vzali 24 letou holku, tak nebude mít absolutně žádný respekt. Je to prostě složitý. Teď jsme to rozebírali se šéfem, nějak to prostě zvládnout musíme :slight_smile:
15. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Holky, já se loučím, jdu umýt nádobí a vyrazím ven, je tam krásně..
Páji, tak snad se nějaký vhodný kandidát nebo kandidátka najde... ale ti chlapi by to u šéfa fakt asi měli horší než ty kočky... A vzít už nějakou mladou maminku, to asi taky nejde, že? Ta zase asi nemá takovej přehled...
No jo, je to složitý, ale určitě to dobře dopadne. :wink:
Mějte se krásně, pěkný odpoledne, opatrujte se!
15. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Čauky Lenajsku! Užij si to venku, nám už se to taky krátí, za hodinku padla :slight_smile: Já povalím do Brna a musím pořídit něco na ty sobotní šedesátiny, vůbec nic nemám... :frowning2: Snad něco vyberu :confused:
15. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky,jak jak se srazíkem?v 10h na městě?
15. dub 2009 v 16:01  • Odpověz
Holky, pokud nebude den blbec jako včera, tak na to náměstí taky dorazím. :wink:
15. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
áji, a co vlastně děláš za práci?
15. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
... to ělo být Páji :grinning:
15. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

jenom v rychlosti, moc mě to mrzí, ale zítra mi to dopoledne nepasuje, MM má odpolední takže musíme něco podělat kvůli tomu stěhování dopoledne, takže přijet nemůžu.... tak snad příště. Kuba už se zase rozčilu, hrát si sám nebude a nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak si to zítra užijte :slight_smile:
15. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
Vrátili jsme se z UZ z Brna. Mimísek je zdravej, má 1850 g a něco přes 30cm (přesně jsme to přeslechli :frowning2: ) Fotečku bohužel nemáme, mimi bylo hlavičkou už dolů a i ten obličejík byl otočenej, takže z fota nic nebylo. Je prý na focení velký :slight_smile: ale jinak odpovídá cca 32 týdnu :slight_smile:
no nic, i tak to bylo mooc hezký :grinning:
15. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:

Jůůů, Leni, ty máš krásný břuško! :dizzy_face:

Ať se vám holky zítra srazík vydaří, kdy já bych se mohla přidat fakt nevím... Jedem teďka do Vyškova jak bude 1.5. svátek, ale máme to nabitý rodinnýma oslavama...
15. dub 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Leníku krásný fotečky, tchýňka se fakt vytáhla :wink: Krásnej břůšek a manža taky krásnej chlupatej břůšek :wink: :grinning:
15. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
No vypadá to, že na přelomu ledna/února bylo extra plodný období :grinning:
15. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Helu, tak to je fajn, že je mimísko v pořádku :dizzy_face:

Hani, díky, no je jich strašně moc, ani nevím, kterou vybrat do alba :grinning: Musím říct, že jsou fakt moc pěkný :dizzy_face:
15. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
lenka.dv.: Leni, fotečky nádherný, moc ti to sluší, fakt!!! :wink:
15. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Takže v deset nebo já spíš po desáté na náměstí, ju?

Luci, to je škoda, že nebudeš moct, tak příště, to uděláme už nějaký oficiální :wink:
15. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahoj holky :sunglasses:

Luci, teda chudák Kuba :unamused: Tak snad už to bude dobrý a už ho nebudou trápit. Malá taky ještě není naočkovaná, taky měla velkou reakci, ale naštěstí jak jsem byla v tom špitále se jí na to dívala sestra z plicního a poradila co a jak, takže už je to lepší.

Leni.dv, moc pěkný fotky :wink: A jak se Ti vstávalo z té země? :grinning: :grinning:

Kači, já bych Ti ty formuláře i vytiskla, ale nevím, jak bych Ti je předala, leda že by sis je vyzvedla tady :grinning:

Vidím, že zítra plánujete srazík, tak si ho užijte :wink: Já nemám hlídání a ani nemám jak dojet, tak snad příště :slight_smile:

Tak se mějte, jdu načerpat síly na zítra, budu slaměná vdova. Brou :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojky, jsme se vrátili od mojí mamky, je fajn, když mi někdo uvaří:slight_smile:
Leni, na fotkách vám to moc sluší, na těch se západem slunce je nádherný světlo a ta třešňová álej, to je romantika:slight_smile:
A máš doma pěkně chlupatýho medvídka, to moje holátko kuřátkovitý bude na fotkách vypadat jak pubescent:slight_smile: :slight_smile:
Sakra, musím přestat kecat a zorganizovat to focení, jsem si v Tescu kupovala dneska podprdu (o 2 čísla větší než normálně - pomóooc) a v zrcadle jsem teda vypadala už celkem mamuťácky, asi už bude správný čas:slight_smile:
Helu super, že je mimouš podle tabulek, já jdu na velký UZ příští týden, tak bojim bojim,aby prcek nebyl moc prťavounkej.
Pááji, tak šťastnou ruku při výběru nástupkyně, je to těžký, každá věková kategorie i pohlaví má svoje pro a proti :unamused:
Kubíčkovi držím palce, ať už ho nic netrápí!
15. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky, delali vam vsem tripple testy v 16 tt? Nebo kdyz jste byly na NT screeningu, tak uz ne? Ja ted premyslim, ze mi vlastne zadny spesl UZ nedelal, zadne projasneni sije, ci nosni kustky...podle me normalni UZ a akorat nabrali krev :unamused: A rikam si, jestli ma smysl jit na vysetreni s 60% spolehlivosti (tripple), pokud mi ted tohle vyjde negatovni (90% spolehlivost)...
15. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Zdeni, ještě furt jsem jakž takž pohyblivá, takže jsem vstala i sama bez pomoci :grinning:

Veru, díky. No medvídka doma mám :grinning: Ale mě se to straaaaaašně líbí :dizzy_face:

Teri, já jsem si říkala, že ty tripl testy si dělat nenechám, ale ono se to dělá automaticky, teda aspoň u mé dr.
15. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Leni a v cem to spociva? Zase berou krev??
15. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
teri, jen se bere krev, nic jinýho :wink:
15. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Diky Leni, jsem myslela, že krev se bere jen ráno, a já su objednaná na odpoledne...
15. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj holky, dostávám se k PC až teď, odpoledne jsem nějak vytuhla, to teplo mě jaksi zmáhá, nevím, co budu dělat v létě s bříškem, pak jsme kecali s MM a teď šel spát tak píšu.
Leni, fotečky jsou nááádherný, se tady nad nima rozplývám, moc moc vám to sluší, bříško kouzelný, a MM má taky chlupatý bříško i hrudník, ne teda tak jak TM, ale holátko to není. Fakt krásná památka, moc se ty fotky vydařily, jak ty ve dne, tak ty u vody, tak ty u západu sluníčka, i ty siluety...
Překecaly jste mě, i když se mi nebude chtít vstávat ráno před osmou, tak dojedu, budu kolem té 10. na náměstí, tak snad se tam nějak potkáme.
Heli, super, že je mimísek v pořádku. :wink:
Luci, škoda, že nemůžeš zítra, snad to vyjde příště. Kdo jde vůbec zítra? Hani, Ty s malým dorazíš?
Veru, focení určitě zorganizuj, určitě Ti to moc sluší, budou to pěkný fotečky. Půjdeš k tomu známýmu, nebo někam jinam?
Zdravím všechny, mějte se fajn a krásnou dobrou noc!
15. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
Teri, myslím že na ty hormony a pod. nemusí být člověk na lačno, vlastně nejseš na lačno ani na hormonální profil, ani na potvrzení hCG v krvi, a myslím že ani na tyhle testy... držím palečky!
15. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Leni, Tě stejně obdivuju, že zvládáš chodit na vycházky, výlety po ZOO... je moc fajn, že se cítíš dobře. A taky obdivuju, jak řídíš auto, pořád... :wink:
Tak papa zítra!
15. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Teri, na tohle lačná být nemusíš, to na to nemá vliv, takže to vůbec nevadí, že jsi až na později :wink:

Děkuji, Leni, jsem ráda, že jsme do toho focení šli, bude to fakt hezká památka :slight_smile: Jinak to chození mi občas problémy dělá. Zrovna dneska jsem šla od rybníku, jsem myslela, že mě MM vezme, ale už byl doma a já ho nechtěla otravovat, tak jsem do toho kopečku funěla jak lokomotiva :grinning: Ale aspoň trochu hýbat se musím, přece nebudu furt sedět doma na zadku :grinning:

Tak zítra! Těším se! Doufám, že bude zase hezky :slight_smile:
Dobrou noc
15. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :dizzy_face:
ted teprve vstáváme tak jsem krásně vyspaná :slight_smile:

Leni,krásný fotečky :wink:
16. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Krásné ráno holky,
Leni, zkoukla jsem tvé albíčko, hrozně hezký fotky :slight_smile:
Teri, jak říká Lenajsek, na ty testy nemusíš na lačno :slight_smile: Jinak se ty testy dělají automaticky, já jsem se nato taky ptala, ale ona mi je prostě udělala, říkala, že to tak dělá pokaždý, ikdyž je NT v pořádku :wink:
16. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno :sunglasses:

erinka: mně tripple testy už dr nedělala, když mi v tom Brně vyšly negativní. Asi jak kdo

Leni.dv, to se bude prckovi moc líbit, že je David tak zarostlej :grinning: MM sice těch chlupů nikdy moc neměl, ale teď co mu je malá furt škube jich má zhruba polovinu :grinning:

Tak Verda už si žádá mou pozornost, tak se mějte a užijte si srazík :wink:
16. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky,
užijte si srazík.. U zubaře brnkačka, žádný kazík, jen jedna maličko odlomená stará plomba, ale udělá mi novou až po porodu. :slight_smile: :slight_smile:
Cestou jsem to vzala přes Zelňák, tolik krásné zeleniny a ovoce, že jsem neodolala a nakoupila na týden dopředu :wink:

Marti, už jsem to tady nedávno psala, zajišťuji provoz admin.centra, kompletně od A do Z, včetně zaměstnanců.
Dneska mám další slečnu, tak uvidíme.

Leni, na tvý fotečky se ještě kouknu :slight_smile:
16. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.