• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, já ani nevím kolik těch buněk mají teď mít.. doufám, že se budou držet až do ET i po něm.
Díky za držení palečků, pomáhá to.

Leni, jsem ráda, že to doma s Adámkem zvládáte a moc vás nezlobí :grinning: jinak moc pěkné fotečky, malej je celej tvůj manžel.
29. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Luci, každý vajíčko je jiný, takže každý pak reaguje jinak i na ty spermijky... Jak vajíčko tak spermie jsou vždycky nějaké kvality, tak proto je to u každého trošku jinak. A máte 4 bojovníčky, a ti to určitě zvládnou!!! :wink:
29. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
lenajsku: Jj chtěli sme k Jánům ale se 3 kočárama nereálny, tak sme nakonec skončily na bazéně dole u těch matů, tam na nás aspoň nepršelo. VIděla sem Kačky novej kočárek, fakt krásnej, má ho ještě takovej čistounkej nezaprášenej :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Lenajsku, moc díky :wink:
29. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Leni: Jééé to je od něj hezký že tak pomáhá :dizzy_face: hlavně aby mu to tatínkovi vydrželo, mě to Petis ze začátku dělal taky, nejradši by i kojil kdyby to šlo. furt mě nutil ať ostříkávám že mu bude dávat flašku, teď když po něm chcu aby ho přebalil, tak háže rypáky... :angry:
29. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz
Luci, našla jsem jak se embryjka po oplodnění dělí a vyvíjejí, tak se mrkni: http://www.babyonline.cz/vyvoj-miminka/prvni-tyden.html
Leni, to je krásný, jak je z něj hotovej... :dizzy_face: :dizzy_face: Buzeruje, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
mnam, jsem si po dlouhé době uvařila jídlo, co mi fakt chutnalo - květákové placičky se sýrem:slight_smile:
Luci - čtyři vajíčka, to je celkem pěkný, ne?? Mysli na ně, ať se jim hezky daří:slight_smile:

Zuzi Vikinka je fakt kouzelná, já doufám, že se nám jako 2.dítko podaří holička, ať máme taky princeznu doma:slight_smile:

Leni - to je strašně dojemný, já se nejvíc těším, až se bude MM starat o malýho, strašně ráda na něj koukám, když si hraje s dětma nebo se psem :slight_smile: :slight_smile:
Jak si vlastně v noci vstávala k té postýlce? A po kojení už zůstal Adámek s váma v posteli??
já se dneska v noci vzbudila narvaná v postýlce, protože se MM roztahoval, sakra, abych pak prcka nezalehla ...:slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Luci, nevěš hlavu, 4 bojovníčci to zvládnou, uvidíš :slight_smile: Co by za ně některý holky daly.... :wink:
29. kvě 2009 ve 13:18  • Odpověz
Tak máš Leni aspoň čas si tady s náma poklábosit, když manža je takovej vzorňák :grinning: Musí to být hezkej pohled na ty tvoje chlapy, jsi na ně pyšná, co? A do kdy budeš mít mužíčka doma?
29. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Luci já tomu teda moc nerozumín, ale uvidíš všechno bude dobrý :wink:

Hani já jsem myslela, že se na to vyprdnete, když je tak škaredě.Hani chodíte ještě na ty baby masáže?

Veru: bylo mi jedno co budeme mít, ale teď jsem moc ráda za holčičku, už se těším až jí budu dělat culíčky :grinning:

Leni: to je super, že se TM angažuje i do přebalování, to ten můj do všeho, jen to přebalování ho neláká, jo a nic si nedělej z toho, že Aďa plakal při koupačce, malá taky plakala a teď jí pomalu nemůžem dostat z vody :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Lenajsku, taky jsem si to už našla na internetu a hned prozkoumala, díky :wink:
Holky, věřím tomu, že to zvládnou.. prostě musí :grinning: :grinning:

Leni, tak manžel ti tak pěkně pomáhá, jo? Téééééda, tak to musí být s malého pěkně na větvi :slight_smile: mno jo no, chlapy, když se to narodí, tak by nejradši kojili, přebalovali a oblékali ty mimiňouse za nás :grinning: ale je to od něho opravdu moc pěkné, aspoň si na chvilku odpočneš.. i když, malej je určitě jako andílek, takže te zlobit nebude :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hezký to fakt je :dizzy_face: Už hned v porodnici si ho přebaloval :slight_smile:

Veru, já ho nechala i přes noc v tom koši, přece jen je tam tak útulněji... A asi se mu tam fakt dobře spinká :slight_smile: A po kojení pěkně šupkal zase do koše. V porodce, když mi řval a nemohla ho utěšit, tak jsem si ho do postele vzala, nalepila se na něj a v tu chvíli byl zticha a za chvíli chrápal, asi mu dělalo dobře mít mě tak blízko. Ale doma ho do postele učit nechci :slight_smile:

Hani, říkám, ještě kdyby mu narostly kozy, tak bude za mě i kojit :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jé, Veru, taky bych si dala květákový placky, mňam. MM by měl dneska dovézt jahody, tak jsem si na zítra vymyslela jahodový knedlíky :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Leni, to je krásný... takže se mu hezky spinká v košíku, to je fajn. :slight_smile:
Páji, já asi příští týden udělám smaženej květákos, mňam. :slight_smile: Květákový placičky jsem Veru nikdy neměla.
Luci, nemáš zač... vypadají pěkně ty embryjka, že? :slight_smile:
Páji, jahodama se teď dlábím, včera je přivezl švagr ze zahrádky. A v pondělí řeknu MM ať doveze další várku. Asi upeču jahodovej koláč. :slight_smile: A knedlíky bych si dala taky, ale mně ty jahodový moc nelezou, ty jahody jsou v nich takový zdrclý... to radši meruňkový tvarohový. Ale nechte si čvachtat. :wink:
Já jsu zvědavá na MM, jak se k mimču bude stavět.. snad se taky bude rozplývat...
29. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Šiš tady jsou asi nějaký reklamy nebo něco, co ty stránky strašně brzdí, nezdá se vám? Než se příspěvek odešle, než se načte téma.. děsně to trvá.
29. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Leni, už jsem to taky chtěla napsat, ale myslela jsem si, že budu za blbku a dělá to jen mě... Trvá minuty, než se odešle příspěvek. Kolikrát nejde otevřít ani albíčko... Stupidní reklama na prádlo a jako paseku nadělá !!! :angry: :angry:
29. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jojo, reklama na prádlo a na internetovou lékárnu. Děs.
Leni, nožka kouzelná, k sežrání... :grinning: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tak květákový placky jsem taky nikdy neměla a docela bych si i dala. Napiště někdo receptík, prosím!
A o jahodových knedlích ani nemluvím, hned bych si ze 3 dala :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Já dělám placky tak, že uvařím květák víc do měkka, než jako kdyby byl na smažení. Pak ho trochu rozmačkám vidličkou, a bohužel všechno ostatní dávám odhadem : 1-2 vajíčka, hladká mouka, trošičku kmínu, sůl a příp. jak psala Verča nastrouhaný sýr. Je dobrý udělat z těch vajíček a mouky těsto a pak do toho ten rozmačkaný kvaták přidat. Je to takovej mišmaš, pak se to jen dává na pánvičku do rozpálenýho oleje, osmaží se po obou stranách a je to.
Verča to možná dělá jinak....
29. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Někdy je možný smíchat ty vajíčka s trochou mlíka. Záleží na tom, kolik je květáku. To těstíčko je konzistencí skoro jako palačinky nebo nějaká omeleta.
29. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Díky Pavli, to musím někdy vyzkoušet :wink:
29. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
Páji, to zní dobře, někdy vyzkouším, díky. :wink: A k tomu brambory, nebo pečivo... nebo jen tak? :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
Katy, je to hrozně jednoduchý, rychlý a mám to mnohem radši, než samotnej smaženej květák :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Páji, kdy jdeš vůbec na velký UZ? A v albíčku píšeš že máš jít na testy na tu cukrovku, to jdeš kdy? Já jsu děsně napnutá, co čekáte... :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
My jdeme Leni s Pájou na velký UTZ ve stejný den a hned po sobě. 11.6. já na 9.20 a Pájula na 9.50 :grinning: :wink:
29. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
A jo, už si vzpomínám, že jste to tady vlastně psaly, že jdete hned po sobě... tak budu moc držet palečky. Já jsu zvědavá kdy na UZ pošle mně. To jste se tam objednávaly samy na to Veveří, že? Na základě žádanky asi...
29. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Jo, jo, přesně, jak píše Katy :slight_smile: Šly by jsme dřív, ale Vlašín si užívá dovolenou :sunglasses: Na cukrovku jdu až v červenci... Taky mají v laborce dovču. :sunglasses: Dostaneš žádanku a na základě ní se telefonicky objednáš.
29. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
Přesně, náš super doktůrek bude na dovči :grinning:

Holky, chci se zeptat, začíná mě trochu pobolívat v krku, co jste na to užívaly? Spíš něco přírodního, ale abych věděla, kdyby mě to chytlo o víkendu. Možná to nic nebude, ale trochu to cítím... díky
29. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz
Zuzi, tak to ti jí malá krásně v noci, jako že hodně spinká. My jíme standartně večer v 20 hod, pak ve 2 a pak v 5 a vstávačka kolem 7,30. Takle to má malá celou dobu. Obdivuju, že ti malinká tak krásně spinká. Ale já si nestěžuju, jsou maminy, co vstávají i 5x za noc, tak to my jsme pohoda

Katy.v, lenajsek: holky nebojte se, až vám to s mimčem začne, tak nebudete mít čas nad ničím přemýšlet, nejlepší je dát na pocit, neřídit se moc příručkama a hodně sledovat reakce dítěte. Pak už i rozlišíte, že jinak brečí, když nemůže usnout, jinak když má hlad atd. Nechat ho udělat si svůj vlastní režim, a jen opatrně ho upravovat. Jak dětem v tom režimu děláme moc harakiri - chceme aby šli spát v 19,30 atd. tak se to většinou ve špatným vrátí. Markétka ze začátku zatuhávala do nočního spaní až kolem 22,30. Jsem z toho byla na palici, ale nechala jsem ji. Po třech týdnech se to samo posunulo. Oni taky hned neumějí rozlišovat den a noc když spějí pořád atd.

Měla jsem štěstí, potkala jsem se na náměstí s Kaace a s Cif, tak jsme chvíli hodily řeč. Mám to tento týden zase rozlítaný, tak jsem o srazíku nevěděla. Neva , příště...

Luci, moc držím palečky, aby všechno bylo ok !!!!§
29. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Katy, na bolest v krku nevím, já bych kloktala asi tou Vincentkou, nebo se poradila v lékárně jestli existují nějaká homeopatika... to mě mrzí, že Tě pobopívá v krku, tak ať je to brzo dobrý!
Páji, tak na cukrovku taky budu držet palečky.
A myslíte holky, že se můžu v tom Prenatalu objednat přímo k Vlašínovi?
29. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.