• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Určitě se Leni objednej k Vlašínovi, já se tam objednávala 2x a vždycky jsem si řekla ho a neměli s tím problém :wink:
29. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ta vaše "zlatá" Vincentka, to bych mohla zkusit :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Holky, za chvilku mi přijde na pohovor další kočena, tak se loučím, víkend budeme mít asi o návštěvách, tak zase v pondělí pá pá :slight_smile:
katy, tak se z toho rychle vykurýruj - třeba pomůže kromě Vincentky i čaj s medem a citrónem. :wink:
29. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Kočky, pro dnešek se loučím... za hodinu půjdu s M pro Áďu do školky a asi si zajdem do cukrárny na něco dobrého, musím nějak přijít na jiné myšlenky.

Mějte se pěkně a pěkný " snad slunečný " víkend :slight_smile:

Zítra se po telefonátu ozvu, jak jsou na tom embryjka.. páááááááááááááááááá
29. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Páji, tak se měj fajně a pěkný pohodový víkend! :wink:
Já se as itaky pomalu rozloučím, jdu naložit maso na čínu, pak se na chvilku natáhnu a půjdu MM naproti k busu a pak půjdem na kafe a něco dobrýho na zub.
Katy, čaj s medem a postýlka taky dělá divy. :wink: Ať je líp.
Páá kočky a díky za vše!
29. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Luci, držím palečky... dej si něco dobrýho na zub a mějte se taky fajně!
29. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Lenajsku, díky moc a Vám všem děkuju za podporu a za rady :wink: Moc díky!!!! Pááááááááááááááá
29. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Taky se loučím a přeju příjemnej víkendík všem!!! :slight_smile: :wink:
29. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Holky, fajn víkend !!!
29. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky, pěknou sobotu, i když je teda totálně upršená... :frowning2: Snad to přestane do odpoledne a do večera, když máme jet na to představení které bude venku v zámeckém parku v Líšni...
Nakukuji, co Lucka, jestli už něco ví... Luci, moc držím palečky, abys měla jen dobré zprávy!
Leni, jak proběhla druhá noc doma s Adámkem? :wink:
Zdravím všechny, mějte se krásně a odpočívejte a opatrujte se! :wink:
30. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Týjo, to se mi snad ještě nestalo, že bych tady byla některej den první... :grinning:
30. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tak nemám dobré zprávy. Embryjka se nám nevyvíjí tak jak by měli, prostě mají stejně buněk jako včera a to měli mít dneska víc a ke všemu tam začínám něco co není dobře :cry: zítra tam mám na devátou dojet a uvidí se co a jak, jestli bude ET nebo jestli se to ukončí. Holky je mi hrozně, brečím jak malá holka a není mi vůbec do smíchu. Nevím co se tam stalo a proč si tam s MM nesedíme :frowning2: :frowning2:

Do toho vím, že jakmile se ukážu v práci, tak šéfka bude okamžitě na koni a dá mi to pěkně vyžrat slovy, že mi to říkala, že nám to hned nevyjde atd. však víte co jsem tady minule psala :pensive:
30. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
Luci, jejda, to je mi moc líto... takže se embryjka moc nevyvíjejí? Snad to ještě doženou, moc držím palce! A co je to, co není dobře? Nějak tomu nerozumím, nikdy jsem se s tímhle nesetkala... :frowning2: Kolik by už dneska měli mít buněk? Neztrácej hlavu, i kdyby k ET nedošlo, nebere se tohle jako hrazený pokus, a tím pádem máte pořád 3 cykly částečně hrazené pojišťovnou... vím, že je to chabá útěcha, ale aspoň něco... Moc držím palečky pořád, třeba to embryjka ještě zvládnou...
A ohledně PN, co zajít za obvoďákem, nechat si napsat PN třeba na záda, a být doma, kdyby se nezadařilo... a počkat na další pokus... i když, další stimulace na IVF se doporučuje nejdřív za 3 měsíce... :unamused:
Moc držím palce a třeba se to vše v dobré obrátí... Uvidíte zítra. Držte se!!!!!
30. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Lenajsku, když mrkneš do diskuze Car Obilní trh, tak tam mi holky napsali co to znamená slovo: fragmentovaný.. to je přesně to, co postihuje naše embryjka. Jinak měli mít dneska jednou tolik buněk než měli včera, to znamená, že ty dvoj měli mít čtyři a ty čtyři osm, ale nemají :pensive: :frowning2:
Je to lenajsku hrozný, když jsi od toho takový kousek a nic.. nikdy jsem se s tím nesetkala a fakt jsem s toho špatná :cry:
30. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
Dobré ráno,

Luci, to mě moc mrzí:frowning2: :frowning2:. To nikdy nepochopím, jak a proč to příroda má takto zařizený.
Drž se beruško !
30. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Luci, moc držím palečky, ať už je dobře, když ne teď tak příště, ale nevzdávej to !!!!
30. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Luci, to je mi líto, ale to se bohužel někdy stane, že se embryjka nevyvíjejí, jak by měla... :unamused: Proto se dělá prodloužená kultivace, aby se vybraly ty nejlepší a aby se embryjka sledovala, jak se vyvíjejí. V tomhle je obrovská výhoda. Při tom prvním našem pokusu v jiném CARu mi transferovali embryjka dvoubuněnčná a čtyřbuněnčná bez prodloužené kultivace, takže těžko říct, jaké byly kvality. Teď když se dívám zpětně se ani nedivím, že se nedivím, že se to nezadařilo. Takže to byl v podstatě zmařenej pokus. Oni Ti dr. řeknou, proč je to tak, jak to je, a určitě přijdou na něco, aby to bylo příště lepší, kdyby se tohle nezdařilo. Ono taky záleží v jakým roztoku se embryjka kultivují, záleží na kvalitě spermií i na kvalitě Tvých vajíček... pokaždé to může být fakt jiný.
Držím na zítřek palce aby se embryjka přece jen umoudřila a hodně síly přeji.
30. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahojky!
Konečně jsem se sem dostala. Celý ráno žehlím a mezi tím skáču k malýmu, pač je nějakej nevrlej, vztekal se, že nemůže zabrat, teď konečně spí, ale za chvíli se asi vzbudí na kojení. A asi ho taky trápí prdíky. Vnoci spal zase krásně, vzbudil se ve dvě a pak po páté.

Luci, to je mi líto, že to nevypadá s embryjkama dobře :frowning2: Holt to asi bude běh na dlouhou trať, takže se nevzdávej, hlavu vzhůru :wink: No jo, když mě se to říká lehce, co? :confounded: Bude líp, zadaří se neboj :wink:
30. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj Leni,
to je super, že Adoušek tak hezky v noci spinká.
My jsme včera byli v Olympii, dala jsem si banana split, snědla jsem jen trochu, MM to dojedl a v noci bylo tóčo :frowning2: . Příšerně mě bolí žaludek, celou noc jsme nespali, teď jak lemra ležím v posteli, přemýšlím, jestli mám jít zvracet nebo ne. Zase jsem tady doprdele sama, už bych do toho kopla :angry: . Navíc mímo je jak vzteklý, pořád mě mlátí do toho bolavýho žaludku, asi ho štve, že v něm kručí a nemůže spát :slight_smile: .
30. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Veru, co to je ten banana split? To neznám :confused:
30. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
banán se zmrzlinou a šlehačkou v čokoládě:slight_smile:
30. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Aha, tak to se divím, že ses z toho spíš neposr.... :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
to vis, ze i posrala :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky holky,

Luci tak to je mi líto, že se emryjka nevyvyjejí jak mají třeba to za jeden den doženou , držím palečky :wink:
30. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Holky, díky za podporu.. uvidíme co nám zítra řeknou, i když vím co to asi bude a že to obrečím, ale i tak je ve mě pořád taková naděje, že se přece jenom aspoň to jedno nebo dvě umoudří a dají nám je. Přece jenom tam máme zatím 4 i když se zapomněli vyvíjet. Naděje je, i když hrozně moc malinká :pensive:
Musím vydržet do zítřka, teď nic neudělám.

Moc vám holky držím pěstičky, aby se vám narodlili krásné a zdravé miminka a tobě Leni a Hani, ať vám kluci pěkně rostou a moc vás nezlobí :wink:
30. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jen na skok tak vás chci pozdravit. DAla jsem do abíčka fotku jak jsem namalovala Petříkovi obrázek v pokojčku na zeď tak se jukněte. Přeji příjemný víkend :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Alčo, moc pěkný... já se do toho taky dnes pustila, ale barvičky si koupím až v týdnu nebo zítra, když už budu v Brně :wink: akorát mě to čeká po celém pokoji a né jenom jedna stěna. Každopádně to máš moc hezký :dizzy_face: jsi šikulka.
30. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Jé Ali fakt moc hezký šikulka, mě by se to tak nepovedlo jsme na takové věci strašná gramla.
30. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Holky, hážu odkaz na ten náš srazík co proběhl, tak koukněte na ten babinec: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=243886&vReferer=%2Fphotos%2Fdecembrovky2008
30. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Alčo, moc pěkný fotečky !!! Hezký obrázek, ta z bazoša je super!
30. kvě 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.