• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, objevila jsem ve tvým albu Matýskův první zub! Unikátní foto, paráda! :sweat_smile:
30. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz
Hanííííí, tak ta fotečka s tím zoubkem nemá chybu :grinning: :grinning: fakt perfektně vychytaná a povedená :wink:

M1rti, určitě mrknu :wink:

Holky, kdepak jste..taky jste vyběhli rychle ven, když se nám ukázalo sluníčko? To počasí si z nás dělá fakt srandu :grinning: my byli venku na zahrádce a Áďa jezdil na kole a potom se předváděl před návštěvou, potvora :angry:

Leni, co Adámek??? Všechno dobrý? Posílám mu pusinku :wink:
30. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky,

ta Matýsková zubatá fotka je fakt parádní!!!! My zuby furt nic....
Marti, fotky ze srazu jsou parádní.
Lucko, to je mi moc líto, že to u vás s embryjkama zatím takhle vypadá. Achjo holka, já ani nevím co na to říct.....bude líp uvidíš, jednou se to k lepšímu obrátit musí!!
Já jsem byla dneska dopoledne v Brně u kadeřnice, hodil mě tam MM autem, pak se chtěl jít s malým projet do Mariánskýho údolí, ale protože lilo, tak se vrátil zpět domů a pak pro mě zase přijel. Na oběd jsme byli ve Slavkově na Hradbách :slight_smile: Teď jel MM na sraz z vejšky do Brna. Dejvík už naštěstí spí, tak jdu trochu zprovoznit zabordelenou domácnost :slight_smile:
30. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz
Brý večíííír!
Tak Adámek vykoupanej, napapkanej a dneska poprvé spí v postýlce :dizzy_face: Je tam tak správně malinkej ještě :grinning: Zítra ráno jedem zase na proplach a odpoledne, když bude hezky, tak jsem si říkala, že bych s ním šla na chvíli ven. Přece jen jsem venku nebyla pěkně dlouho a procházka aspoň malá by mě prospěla. Akorát co je blbý, manža chytil rýmu, je pěkně nachvípanej. Přes pusu má roušku :grinning: Snad nás nenakazí :confounded:

Ali, teda to jsi fakt šikovná takhle vymalovat pokojíček, to smekám :wink: Já takovýhle věci neumím.

Hani, všechny fotečky jako vždy super, ale s tím zoubkem je to fakt vychytané!!! :grinning:

Marci, Davča taky ještě nemá zuba? No však on naroste, někdy musí, že :grinning:
30. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj, už se mu koupáníčko líbolo víc než minule?? To máte doma teď Mexiko, s tou rouškou :grinning: :grinning:
MM už je doma a taky ho bolí žaludek, doufám, že se neotrávilo i dítko, mně je pořád šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Alčo, myslím, že si tě pozvu i k nám, potřebujeme vymalovat, ae nemá kdo :grinning:
Jdem čučet na Austrálii, tak holky dobrou.
30. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Leni, David zuby zatím nemá. Teda né že by mi to vadilo. Je to stoprocentní kojenec a uličník k tomu - by mě ještě kousal!! :grinning: :grinning:
To je blbý že je manžel nemocný, že? A zvládá tu roušku nosit pořád.? MM měl taky pořádné nachlazení, když byl Dejvík malinkej, taky si přinesl z lékarny roušky a měl je na sobě tak max. 15 minut!! :grinning: Tak snad to Adámek nechytne od něj!! Už si bobek malej ty nemoci vybral na dlouho dopředu!!!
Alčin pokojíček je nádhernej. Já něco takového taky furt zvažuji. Zatím jsme ale jednu stěnu polepili velkými samolepkami z Ferdy Mravence. Jednu stěnu mám ale zatím volnou, tak třeba se časem budu taky nějak realizovat anebo jí polepím taky :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 23:23  • Odpověz
Holky, jsem tady až teď. MM kopal se švagrem díru na zídku. V pondělí se bude dělat základ. Zídka bude vedle terasy, a pak se bude dělat plot, ať už se odtrhnem od ulice a máme soukromí. Ještě že se vyčasilo, jinak by to museli kopat až zítra.

Luci, gratulka Adámkovi k prvnímu spinkání v postýlce. Myslím, že na chvíli určitě ven můžeš, nemrzne ani není 30 nad nulou. ... snad malej neonemocní, ale takle malý a kojený děti mají dobrou imunitu. Markétka měla 6 týdnů a můj dostal tu hroznou chřipku. Týden chodil s rouškou a spaly jsme s malou v obýváku, naštěstí jsme to obě zvládly bez úhony. :sweat_smile:

Tak dobrou holky.
30. kvě 2009 ve 23:26  • Odpověz
Ahoj holky, pěknou neděli přeji, včera jsem se sem už nedostala, tak píšu teď.
Poslední dobou mě hrozně bolí záda, budu muset zjistit jestli u nás na rehabce nedělají i masáže pro těhotné, bo někdy je to fakt síla. Nevím co budu dělat na konci těhotenství. Tak se budu PC asi aspoň o víkendech vyhýbat, když už tady sedím většinu dne v týdnu... to asi taky budu muset omezit. :unamused:
Včera jsme byli na představení té skupiny historickýho šermu, bylo to super, ale byla večer hrozná kosa. Jeli jsme domů až kolem desáté.
Tak vás jdu dočíst, všechny zdravím a mějte se fajn!
Luci, držím palečky!!!!!!!
31. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Hani, zubatá fotka v tradičně rozesmáté pusince nemá chybu!
Veru, to je mi líto že jsi měla takovou noc po banana splitu, je to už lepší? Snad jo...
Leni, to je super, že malej spal v postýlce, líbilo se mu tam, jo? :slight_smile: A co kolotoč, pustili jste? S TM mě to mrzí že má rýmu, ale snad to brzo přejde. Jsou fatk šílený teplotní skoky, je to děs. Zítra dobře dopadněte v Brně, snad už to bude ustupovat ten hnis, bo co to je. Malej je statečnej. Procházka věřím, že by bodla... :slight_smile:
Marti, fotky jsou super, ale hrozně pomalu se mi to načítá, tak to zkusím ještě někdy příště. Celej koník se mi vůbec pomalu načítá.
Luci, to je fakt něco to počasí, my jsme byli včera odpoledne mrknout ve Slavkově na chvilku na představení dětí, Slavkov měl zase jakýsi oslavy, večer tam pak hrály rockový skupiny, ale začínali až o půl 11, tak jsme jen na chvilku mrkli jak jsme se vraceli, jinak jsme byli mrtví, tak jsme tam nezůstávali. Byly u nás ještě i kolotoče, za kostelem, tak mi MM koupil mou oblíbenou cukrovou vatu. :dizzy_face:
Včera taky než jsme jeli do té Líšně na to představení, jeli jsme to Baby Staru mrknout na ten Dorjan kočárek, měli tam jen Cross Country, ale to je stejně asi ten, co bysme chtěli, bo má tu vložnou tašku. Ta taška vevnitř se mi zdála docela úzká, je jasný, že není tak široká jako klasická korba v kočárku, ale asi ty všechny tašky na miminka vypadají stejně nebo podobně. Líbil se nám i jako sporťák, bohužel neměli autosedačku, abysme mohli vyzkoušet jak se na ten podvozek připíná. Vypadá pevně, má velký nafukovací kola, takže na nerovnej terén a na procházky myslím ideál, hlavně do terénu. Je dobře odpruženej, má přehazovací rukojeť a brzdy na obou stranách... Jo, líbí se nám. Jen mě MM překvapil, že by chtěl černej kočárek, a to já teda ne... to je moc smutný. Jsem mu říkala že stačí, že máme černý auto... :grinning: ještě se mrknem do jiných obchodů, třeba i na ten Firkon, tak uvidíme. Ale už jsem v tom kočárku to naše mimčo viděla... :slight_smile:
31. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Ali, pokojíček fakt krásnej, jseš šikulka. :wink:
Veru, teď čtu že je Ti pořád blbě... ach jo... :unamused: Snad bude líp. Co Austrálie, jak se líbila? Já na ní byla se ségrou v kině a hrozně se nám líbila.. :slight_smile: My zase pro změnu včera čučeli na Šifru mistra Leonarda, dlouho jsme to neviděli, tak jsme se mrkli. Ale MM to za chvilku přestalo bavit, bo jsem to pustila v originálním znění s titulky, tak se mu to lenochovi nechztělo číst... :slight_smile:
Leni, teď čtu že do Brna jste jeli dneska.. já jsu fakt popleta. Tak ať dobře dopadnete. :wink:
No já doufám, že s těma našima podzimníma miminkama to bude dobrý, že kolem nebudou lítat bacily, i když z toho mám stach... :frowning2:Budeme to muset nějak přežít.
31. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
Leni.dv: omluva za špatné oslovení v příspěvku z 23,26 už mi šly asi oči šejdrem.
Lenajsek: já včera ty fotky zmenšovala, ale nejsem si tak uplně jista, že se mi to uložilo. Ale je pravda, že jsou dny, kdy se mi kůň strašně pomalu otevírá celkově, zrovna včera to tak taky bylo. Nevím, čím to je, že někdy je to ok, a někdy ne. ..... tak cukrová vata, jo? Tak tu bych si dala taky !!!
Lenajsek: zajímavý, jsem si všimla, že jezdí dost černých kočárků, jestli je to teď nějaká moda, to nevím jestli bych chtěla ?!? Ale asi na tom ty lidi něco zajimavýho vidí, nevím...
31. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky :grinning: teda na to že je víkend tak jedete jak draci :astonished: to nestihnu ani dočíst

Luci: To mě mrzí, že embryjka tak zlobí, snad se to přes víkend nějak srovná a budou pěkně rozbuňkovaný :wink: Na šéfku se vyprdni a vůbec na její prdny nemysli. :wink:

leni: Adámek TI krásně spinká koukám :dizzy_face:

veru: Nebude Matyášek fotbalista když tak kope? :slight_smile: Ten banana split bych si dala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

alco: Si šikula, Péťa to má v pokojíčku moooooc hezký :dizzy_face:

m1rti: Fotky ze srazíku super :wink: Muselo to být fakt fajn tolik mamin a stejně tarých dětiček :wink:
31. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
autor
Jinak díky za pochvalu zubaté fotečky :sweat_smile: byl to teda kumšt bliknout ten pidi zub v té pidi papuli :grinning: Dneska už to má vidět víc, vypadá fakt prčovně a tak nějak dospělejc :slight_smile:
31. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky!
Dnešní noc teda nic moc, od půlnoci malej řval, že mu vypadl dudlík, jsem mu ho zas vrazila zpátky, zalehla a zas :angry: Trvalo to asi hodinu, už jsem neviděla na oči, tak si ho nakonec MM vzal do obýváku a uspal. Pak jsem je ani neslyšela, že šli spát zas do ložnice. Pak se vzbudil až v půl sedmé.
Byli jsme zas na výplachu, zase plakal, na další jedem zas v úterý, chjo :confounded: Spinká ještě v autosedačce, nějak ho to zmohlo.

Chtěla jsem jít odpoledne ven, ale to počasí mě teda s..., jak naschvál poprchává :angry:
31. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Leni, třeba se vyčasí, jako včera. Je to škoda, v kočárku spinkají děti většinou hezky. Ten venkovní vzduch je přece jen jinej než doma. ... ten výplach je nepříjemnej, snad to bude brzy dobrý a malej bude ušetřenej takových zásahů, to je děsný, ale když to nejde jinak. Držím palce!
31. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Leni, to je fajn že TM malýho uspal, tak snad to dneska bude lepší. A snad už těch výplachů nebude moc, hlavně, že nemusíte být zase někde v nemocnici a můžete tam jen dojíždět! Určitě bude co nevidět fit. Říkali aspoň, že se mu to lepší, nebo furt stejný? Třeba se vážně vyčasí jak včera, a budete moct jet na procházku aspoň na chvilku třeba, bylo by to fajn.
31. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
No včera, když jsme mu to mačkali, tak už nic neteklo, tak jsme si mysleli, že už to bude dobrý, ale chtělo to zas pořádně propláchnout, pak mu toho prý zas dost vyteklo, chuďátko naše :frowning2:

Čekám až se vzbudí, ať ho můžu nakojit a pak asi zalehneme spolu, jsem z té noci nějaká přešlá. A pak možná na tu hoďku bysme šli s kočárkem, když aspoň nebude pršet.
31. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Jo Leni, máš pěkný věcičky pro mimčo v albu :wink:
31. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Leni, no jo, to se tam asi furt tvoří, ach jo... :unamused: Snad mu ty výplachy fakt pomůžou.
Krásný fotečky... :slight_smile: Ta jak drží hlavičku nahoře, to je na přebalováku na tom stole, jak jsi říkala že budete přebalovat, že? A moc Ti to mamino s Adámkem sluší... :slight_smile: Tak si odpočiňte a pak se snad vyjasní.
A díky za pochvalu věciček, moc toho zatím není, ale ono toho přibyde... :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Čauky holky!
Jen nakukuju, jak včera dopadla Lucka a vidím, že nic moc... :frowning2: Luci, tak snad to dnes bude lepší! Myslím na tebe! Drž se!!

Leni, malej je rozkošnej a má hrozně velký očka :slight_smile: TM je zlatej, že ho v noci tak hezky uspal. To počasí je na prd, co? Když jste byli v porodce, tak bylo furt krásně a když jste konečně doma, tak je takhle zataženo :unamused:

Lenajsku, to je náhoda, my včera byli taky v BabyStaru mrknout na ten DorJan, ale já mám vyhlídnutej ten typ Danny Sport a ten tam vůbec neměli, takže jsme se nepokochali. Prošli jsme si tam i ostatní věci a jediný, co mě tam ještě zaujalo, tak přebalovací podložka na postýlku. A MM se líbila autosedačka Ferrari :grinning:
31. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Katy ahojky, jé, to je náhodička. Teď jsem se dívala i na stránky obchodu Balli v Husovicích, pod Husovickým tunelem, mají otevřeno i o víkendu, volala jsem, jestli mají i jiné typy od Dorjanu, tak jich mají hodně včetně autosedaček, mají tam prý hodně kočárků, tak příště pojedem tam. Webovky jsou www.kocarkyballi.cz. Jinak ostatní věci se mi tam zdály docela drahý, ale je možný, že to tak stojí stejně. Na tu přebalovací podložku na postýlku jsem se dívala taky a vzpomněla si na Tebe, že by se Ti hodila.. :wink:
No nic, jdu klohnit obídek, MM by se měl co nevidět vrátit se zápasu. Zatím páá!
Leni, Adámek má fakt krásný velký očka. :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
31. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Díky, Leňulko, už jsem ty stránky taky nedávno objevila. Taky plánujeme jet se tam mrknout, ale i kdybych si tam vybrala, tak nevím, jestli ho tam koupím. Našla jsem náhodou na netu příběh manželů, kteří si tam koupili kočárek pro dvojčátka, 3x problém, nechtěli uznat reklamaci, personál se choval arogantně atd..atd... Asi je budou dávat k soudu. Prostě hrůza! Sice to byl jiný typ a jiná značka kočárku, ale ten přístup :confounded: :angry:

Taky jdu vařit. Dobrou chuť! :wink:
31. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Katy, s personálem je to bohužel tak, že nikdy nevíš na koho natrefíš, oni prostě na reklamaci mají nárok, a tu jim musí uznat. Chápu, že je to pak nepříjemný to vyřizovat, ale tohle se bohužel může stát všude... nevím. Ono zase těch obchodů kde je tkaový výběr kočárků moc v Brně asi není... ještě se chcem mrknout na Křenku do Růžovýho pantera, ale tam nevím, co mají za typy.
Taky dobrou chuť! :wink:
31. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
To máš sice pravdu, ale já na tu prodejnu slyšela víc negativních ohlasů. Spíš jsem to myslela tak, že si tam člověk může vybrat, obhlídnout, vyzkoušet a pak si ho třeba objednat přes internet přímo od výrobce.
31. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Holky, my jsme taky kupovali kočárek přes net - úspora oproti nejlevnějšímu v Brně byla 4 tisíce!!!
31. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Marci, tak to je opravdu palba! A ty máš jakej kočárek?
31. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
Dobré odpoledne, to je naprd to počasí zase, ch jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My už naštěstí nemáme křeče v žaludku, ale že bych byla ve formě, to teda ne. Naštěstí mi tady dneska pomáhá MM uklidit a uvařit.

my jsme na kočárku ušetřili taky kolem 4 tisíc, oproti veletržní ceně v Brně nebo v obchodech! ale taky jsem chodila do kšeftů, kočárek vyzkoušet a omrknout:slight_smile:

Leni, teď jsme čučeli na Adámka, ty brďo, ve 14dnech takhle držet hlavu????? To je teda pašák :slight_smile: V té postýlce vypadá malušenkej, ale jinak je to macík:slight_smile: :slight_smile:.
31. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz
Asi máte pravdu, že bude nejlepší vybrat si kočárek, kterej je si ošaháte na prodejně a objednat ho přes internet u výrobce. To jsou opravdu rozdílný ceny.
Veru, tak snad bude už jen a jen líp... snad to nebude nějaká střevní viróza.
My jsme se nadlábli a jdu ležet, nějak mě už druhej den pobolívá břicho, tak jdu odpočívat. Dopoledne jsem poklidila, tak mám klid.
Pěkný odpoledne, i když upršený... :confounded:
31. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem zpět z Brna. Byli jsme s Áďou nakupovat a frkli ho do koutku mezi děti a sami si zašli v takovém počasí na kafčo. No, ale ještě před tím jsme byli na tom Obilním trhu v Caru, dopadlo to tak jak jsem s M předpokládala. Embryjka zůstala stejná a opravdu mají tu fragmentaci-rozpad buněk, takže o nějakém transferu ke mě do bříška nebyla řeč :frowning2: bli jsme na pohovoru s doktorkou a embryoložkou. Embryoložka nám řekla, že nám přesnou příčinu neřekne, že to byl náš první pokus a že se mohlo stát třeba to, že byla špatná várka vajíček- že nebyli dozrálé atd. že nám opravdu neřekne co a jak. Byla s toho sama smutná, že nám to musí takhle říct.
Doktorka nám to taky řekla s tím, že na stimulaci jsem reagovala suprově, že i těch vajíček bylo přiměřeně, MM měl taky dobrý spermiogram, ale že to prostě nevyšlo a hned nám vystavila žádanku na Genetiku, s tím, že si myslí, že v tomto bude ten problém-u mě a M. Vajíčka se oplodnila, ale potom se prostě v jedné fázy zastavila a bylo po nich.
Genetické výsledky se dozvíme až za dva měsíce. Jdeme tam 15.6 a 16.6. máme konzultaci s dr. ohledně toho, že jsme s M rohodnutí, že jdeme do dalšího pokusu než nám řeknou výsledky, které se dozvíme tak v Srpnu (možná dřív) i za cenu, že by ten další pokus nevyšel. Už jenom proto, že máme ten jeden pokus hrazený jakoby navíc, takže prakticky o nic nepřijdem kromě peněz :angry: což mi dnes M řekl, že ty peníze pro něho v této věci nehrají roli, že i kdyby to mělo stát půl miliónu, tak že by to za to dal. Je teď hodně mou oporou a já jsem mu vděčná, to stejné i VÁM, že na nás tak myslíte a držíte palečky.

" DÍKY HOLKY "
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.