• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, to je mi moc líto, že to takhle dopadlo, ale jak jsi napsala, máš v TM obrovskou oporu, klobouk dolů, že se k tomu takhle staví, ne každej to dokáže. Moc držím palce do dalších vyšetření, bohužel to bývá běh na dlouhou trať a jsou spíš vyjímky, že se na první pokus zadaří, ale jakmile se jde do dalších vyšetření a jde se do dalších pokusů, už je na to člověk líp připravenej a dr. už taky vědí co a jak udělat jinak... my jsme čekali na výsledky genetiky měsíc, ale nedělali nám ji komplet. Na Obilňáku si vás určitě pořádně "proklepnou", určitě to příště vyjde, moc vám to přeju. Přístě bude líp!!!! :wink:
Já se jdu natáhnout, nějak mě zase pobolívá břicho, tak jdu odpočívat.
31. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz
Luci, i mě to moc mrzí, že to napoprvé nedopadlo, všechno vypadalo tak nadějně... :frowning2:
Přesně jak píše Leňa, TM je bezvadnej chlap a spolu to v budoucnu určitě zvládnete! I když si ještě budete muset chvíli počkat, ale určitě to bude stát za to :slight_smile:
Tak se opatrujte a ber to tak, že život jde dál a vy jste oba zdraví, tak se vám jednou určitě poštěstí :wink:
31. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Lucka, tak to právě čtu a co na to říct holka drž se a příště to výjde :wink:
31. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj Lenajsku, nám tu genetiku budou dělat kompletní... aby se opravdu dozvěděli, že je třeba všechno tak jak má být nebo je v něčem problém.

Katy a misičko, moc díky holčiny :wink:
To miminko nás hodně s M spojí, věříme tomu i my dva. Dneska jsem to zase sice obrečela, ale už je to o.k nedá se s tím nic dělat. V tom Caru opravdu vědí co mají dělat, nejde jim tam o peníze jako v Heliosu, bylo to už jenom poznat na tom, jak nám říkali vyúčtování. Fakt s toho byli taky smutní, že nám vlastně musí říct o peníze, i když se nedostavil pozitivní výsledek...
Na neschopence jsem pořád, takže neřeším práci a šéfku a budu pěkně v klidu.
31. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
Luci, děláš dobře, že si v klidu. To je taky potřeba. Uvidíte, co z té genetiky vyjde. Na co přijdou. Jsou to přece odborníci. Ještě že jsou dneska takový možnosti. ... a s šéfkou máš recht. Ona ti k pohodovýmu životu nepřispěje, tak proč se s ní zabývat, když ji teď nemusíš vidět. Držím moc palečky !
31. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
Jejda, Lucinko, to je mi líto, že to takhle nevychází :frowning2: Držte se s manželem! :wink:

Jsem šla po obídku s Adámkem spinkat, nakojila jsem a on mě u toho vytuhl :grinning: Ale přemýšlím, jestli jít ven? :confused:
31. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Leni, venku je hnus fialovej. Já to dnes vzdávám, zabavím malou doma, se mi do toho vůbec nechce...zítra budu stejně muset, tak mě to nemine :angry:
31. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Je tam fakt zima? Mě to tak z okna nepřijde :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
Leni,pokud se ti nezdá zima, tak ven běž. Já venku nebyla, se přiznám.... Namrzne, nefouká vichr, tak by to mělo být v pohodě
31. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
Ajoj holky, Leni venku naní až tak špatně.. chvílama i přestalo pršet a když malého teple oblečeš, nevidím důvod proč by si s ním nemohla na chvilku ven. :wink:
Jinak díky.
31. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Tak já mám pocit, že tady furt prší, celej den dneska... a teploměr nám ukazuje necelých 14°C :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci, tak snad bude genetika v pořádku. To doufám hradí pojišťovna... nám to hradila.
Míšo, jak je Tobě, jak se cítíš? Nachlazení už ustoupilo? Snad jo...
Veru, vidím to tak na úterý tu procházku, co Ty na to? Nebo se můžu jen na chvilku stavit, pokud by bylo nějak hnusně... jak chceš.
31. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz
Lenajsku, na další IVF se chodí po třech měsících, viď? :confused:
31. kvě 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky jenom načučuju.

Vlčák usnula v autosedačce,ale už ji slyším plakat nebo je to spíš takový volání, nevím co se to naučila,každopádně je to lepší než ty histeráky. celej víkend je fakt zlatá, včera jsme vstávali až v devět ráno a pak dokonce usnula u našich v kočárku v pokojíku :dizzy_face: Zato dneska tomu spinkání moc nedala, taky už ju poženu na koupačku :grinning:

Dneska jsme s mamkou udělali 24 flašek bezovýho sirupu, to bude mňamka. A zasadili jsme s MM za Vikinku strom, poroste s ní, jestli se teda chytne, je to švestka, takže může manža potom sklízet plody :grinning:

Luci: vidím, že se nezadařilo :frowning2: , neboj příště se to povede. Důležité je, že máš super manžu a dítko a ostatní půjde časem samo.

Leni: chudák ten tvůj andílek, ten si toho fakt vytrpí. Kukala jsem na fotky, jak krásně pase :dizzy_face: Jo a ven s ním klidně bež, žádná zima tam není. Miminka by neměla jít ven když je pod 0 °C, to je zima. Když ho oblíkneš tak mu určo zima nebude, ven si kdy se narodila Vikča a devátej den od porodu jsme byli v kočárku na dvě hoďky :wink:

Hani: super fotka ze zoubkem :grinning:

Marti: to muselo být super na srázku :wink:

Tak holky zdarec jdem tu našu hopsasu vykoupat, ať brzo spí ať máme s MM taky chvilku pro sebe :wink:
31. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojky. Děkuji za pochvalu. Petřík dnes spadl s motorky tak mu tekla červená s nosu a roskousnul si horní red. To bylo řevu. NAštěstí to nebylo nic hrozného.
LUci to je mi líto že to nevyšlo, hlavně nesmýš přestat věřit :wink:
HAni pěkně si ten zoubek odchytla. Já jsem zaboha ten zub nemohla vyfotit, Petřík se nenechal.
Leni Adámek je krásňoučkej a šikovnej. Jinak si myslím že můžeš jít s malým v takovém počasí klidně ven. Jestli neprší a řádně ho oblečeš tak mu to určitě prodspěje jít na čerství vzdoušek.
Du malýmu vařit k večeři kaši. Přeji příjemný večer :slight_smile:
31. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám vás dočíst, parádně jsme si užili prodloužený víkend s naší početnou rodinou v Krkonoších:slight_smile: Zítra dočtu a napíšu víc! Mějte se:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak jsme přece jen vyrazili ven a bylo to fajn, hlavně já jsem se krásně provětrala :slight_smile: Div že jsme se s manžou o kočárek nepřetahovali :grinning: A potkali jsme Marci :slight_smile: Pak tu byli tchánovci a fotilo se. Teď už Adík spinušká v postýlce :dizzy_face:

Holky, taky vám po porodu zůstalo takový břicho? :sweat_smile: Já se do ničeho nevlezu, jsem jak v pátým měsící a musím nosit těhu věci, to je děs! :grinning: Jak se toho břicha sakra zbavím? :grinning:
31. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Leni, náhodou ti to s kočárkem moc slušelo. Kila shodíš rychle, neboj. Kojení je dobrý záhul, za chvíli z tebe bude všechno padat :grinning: To my jsme se zase dohadovali, kdo Davida poveze, protože furt pořvával. Nakonec se do toho řvaní opřel tak, že ho manžel od hřiště nesl na rukách. To se milostpánovi líbilo - to kolem sebe házel úsměvy :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky, zvládla jsem dočíst jenom tuhle stránku :slight_smile:

Dneska tady byli známí z UH i s děckama, bylo to fajn. Kamarád se nabídl, že navaří, tak jsme si i pošmákli. Byla to fajn změna, že se kolem sporáku a dřezu motá někdo jinej :grinning:

Luci, to je mi líto, že to nevyšlo, příště to určitě vyjde :wink:

Leni, dívala jsem se na fotky, sluší vám to :wink: Tchýně fotí o závod, co? A to břicho ještě nějakou dobu mít budeš, ale půjde to dolů, neboj. Já ho mám trochu ještě teď, ale já taky jenom žeru :grinning: U mě teda bohužel, že se kojením shazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic, jdu si lehnout, tak se mějte :wink:
31. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Leni.dv: to chvíli potrvá, ale břicho půjde dolů. Já naprosto necvičím, ale jak tahám malou atd. tak jsem zhubla všechny kila a ještě jsem -2 kg. A ani o tom nevím. Strašně jsem chtěla kojit, fakt shazuju kila. Je fakt že na každýho to nepůsobí, a když jsem vyfluslá, utahaná, tak se dožírám horalkama atd. Potřebuju energii. To bude v pohodě, uvidíš. Je to moc krátká doba, tělo se stahuje pomalu. Kojení vycucává, někdy to pociťuju krutě !!!

Zuzi, srázek byl super. Koukám na diskuzi se holky doteď nemůžou aklimatizovat. Večer se rozebíraly dětičky, trable s chlapama, ti museli mít pupence všude :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni, tak sis užila volno od vaření jo? To muselo být super!
31. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Leni.dv: zkoukla jsem tvoje fotky v albíčku. Adámek je taťka jak vyšitej. Je moc krásňoučkej. Jak spinká v té postýlce - není to tak dlouho, když byla Markétka taková prdinka drobounká. Moc hezoučký! Hezkej kočárek!
31. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
Bré ranko jen v rychosti nakukuju, malej vypadal na vstávání a než sem se vrátila z wc zas to zalomil tak už tu 3/4 hodiny bloumám :angry:

leni: Já mám břicho ještě teď :grinning: , ale neboj tan hlavní vak se ti brzo zatáhne, já jen nevím jak se zbavit toho ( v ostatních diskuzích tomu říkají napičník :sweat_smile: , nevím jak to jinak popsat), teda vím, ale cvičit se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak fotky s kočákem super. Aďula je dost na Davču, ale stejně si nemůžu pomoct, tebe tam vidím taky :grinning:

Teri: Ten víkendík na horách musel být super, jsem zvědavá na detaily :wink:

Zuzi: Ten bezák miluju, akorát teda musí kupovat páč ho dělat neumím :pensive:

Luci: Moc mě to mrzí že to nevyšlo, ale po té genetice snad budete moudřejší, moc se mi líbí přístup TM, takovýho chlapa fakt pohledat :sunglasses:
1. čer 2009 v 05:48  • Odpověz
autor
Jinak VŠEM MIMÍSKUM I VŠEM DĚTIČKÁM ( I TĚM V BŘÍŠKÁCH) VŠE NEJ K DNEŠNÍMU SVÁTKU !!!!!!
1. čer 2009 v 05:50  • Odpověz
Dobré raníčko!
Taky se přidávám a přeji všem dětičkám všechno nej a hlavně zdravíčko k dnešnímu Dni dětí :slight_smile:
1. čer 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno holky,

to nám ten den teda pěkně začíná, takové počasí.... no fůůůj :angry: ale i tak přeji všem dětem¨všechno nej, nej a hlavně to zdraví ke Dni dětí !!!!

Hani, díky.. jsem ráda, že je taková opora. Bylo by to asi blbý, kdyby se s toho taky složil a trápili by jsme se dohromady. Takhle vím, že mu to určitě není jedno, ale nedává to najevo, aby mě tím netrápil. Jsem mu za jeho přístup hrozně moc vděčná.

Jinak mě nějak bobolívá břicho, pořád ho mám nafouklé a když se chci pořádně nadechnout nebo se začnu smát, tak to zabolí jak zmetek :angry: :unamused: hlavně po stranách hrudníku. Nevím co to je :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
1. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
Čauky holky,
přeji všem krásnej den. Vidím, že Lenča dv. je i s Adámkem doma. Tak jak to jde mamino? :wink: Hlavně ať se brzy uzdraví, držím pěstičky. Zkoukla jsem albíčko, moc pěkný. Připadá mi do tatínka, ale určitě mámu taky nezapře :wink:
1. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Maťulka je moooc šikovnej klučík :grinning: :grinning:
1. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
hame, zkoukla jsem videíčko :grinning: Mooooc hezky, vidím, že malýmu chutná, i tu sklinku by nejraději snědl co? :grinning:
1. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Krásný dne a všechno nejlepší dětičkám ke Dni dětí !
Hani, video hezký, Matýsek je jedlík, to je dobře!
1. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky, začátek měsíce je vždycky náročnej a ještě má kolegyně dovolenou, tak to musím nějak zvládat sama...

Luci, je mi to líto, že to nevyšlo a vím, že tě moc mrzí, ale nevěš hlavu. Máš skvělýho chlapa, jednoho úžasnýho syna a na genetice vám určitě pomůžou. :wink: Držím pěstičky, aby vyšel další pokus. :wink:
Leni,dv. Adámek taťku fakt nezapře. Oběma vám to s kočárkem moc sluší :slight_smile: Bříško brzy půjde dolů, neboj.
Hani, zoubeček moc hezký :slight_smile:
Míši, jak se cítíš, těhulko?

V sobotu jsem si připadala, jako kdybych byla těhotná druhý měsíc. Doslova jsem problila celý dopoledne... :frowning2: Pak jsem se z toho nějak dostala, takže jsme nakonec jeli odpol. na návštěvu ke známým - mají 5 měsíčního chlepečka a říkali, že je to u mě jasný - budu mít prý kluka... :slight_smile: No, že bych z toho byla nadšená.... Jsem na ty holky víc zatížená... :slight_smile: Už se nemůžu dočkat toho UTZ. :slight_smile:

Katy, co u vás novýho? Taky ti tak hrozně roste břicho? Já tipuju, že nejpozději příští týden to budu muset říct ostatním v práci, protože to bude fakt hooodně vidět a už to nebudu moct naskovat. :unamused:
1. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.