• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno,
teda ta rychlost načítání stránek na MK je děs, už jsem psala stížnost, doufám, že programátoři s tím něco udělají :angry: :angry: .
Páji, já netušila, že to ostatní v práci nevědí, a to jim není divný, proč děláte výběrový řízení????

Luci-jsi mmoc statečná holka a TM je fakt skvělej chlap!

Lenajsku, necháme prochajdu na zítra? Já dneska odpo vyvenčím psa rychle a půjdu si lehnout, není mi fut dobře, včera večer se to zase zhoršilo, mně fak už trefí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný pondělí přeji... dneska jsem v noci nemohla vůbec spát, jak mě třeštěla hlava, furt jsem se budila, tak o půl čtvrté ráno mi to už nedalo a vzala jsem si půlku Paralenu. Pak se spustila rýma, co byla asi zaražená, a pak jsem konečně usnula, tak jsem spala dýl, proto vás budu dočítat až teď.
Veru, snad je Ti už líp a žaludek se umoudřil...
Páji, Tobě bylo blbě? To mě moc mrzí, snad to bylo jen přechodný a nebude se to opakovat... nesnědla jsi něco, co Ti nesedlo? No já jsu u Tebe taky zvědavá na UZ. :slight_smile:
Všechny moc zdravím, mějte se fajně a jdu vás dočítat...
1. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Veru, jojo, já bych taky dneska radši polehávala, už jsem Ti psala včera, jestli bysme to nenechaly na zítřek, buď malá procházka, nebo že bych se na chvilku jen zastavila... jestli by to nevadilo. Snad Ti bude brzo líp! :wink:
1. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
Ahojky Páji,
my máme taky na začátku měsíce dost práce, jsou uzávěrky atd...

Podle čeho ti řekli známí, že je to jasný? No, já jsem na tebe zvědavá, ani nevíš jak... :grinning:

U nás vše ok, cítím se fajn, bříško roste, někdy bych řekla, že každým dnem :slight_smile: Hodně záleží, co mám oblečenýho, v něčem to moc vidět není, ale v některých obtažených tričenkách už dost :slight_smile:
Jak to, že ti bylo tak špatně, myslíš jako že k těhotenství? Nesnědla jsi spíš něco, co by ti nesedlo?
Já myslela, že u vás v práci to už všichni ví... Tak to už je opravdu nejvyšší čas to říct i ostatním :wink:
1. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
OK, hehe, jen co jsem si postěžovala, tak se to načítání stránek zrychlilo:slight_smile: :grinning:
1. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
Lenajsku i Veru, vy marodci, tak ať vám je taky brzy líp!
1. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahoj Kači, koukám, že doma asi vymýšlíte jména pro holčičku, Silvinka, Linduška, pěkný:slight_smile:)

Moje švagrová rodí za 14 dní, kromě toho, že nemají téměř nic nachystanýho, tak nemají ani jméno pro holčičku a vymysleli jméno Ada. Jsem si myslela, že si dělali srandu, tak jsem jim řekla, že pro psa dobrý, že náš spolužák má psa Ada. No, asi se trochu urazili, protože to fakt mysleli vážně ....
1. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
Taky mě to pomalý načítání pěkně štve... !!! :angry:

Veru, ví to jen kolegové v kanceláři a šéf (celkem 3 osůbky). Ostatní jsou mí podřízení (cca 15 lidí) a někteří určitě ví, že děláme výběrové řízení, ale vzhledem k tomu, že jsme developer a pracujeme i na jiných projektech, tak si spíš myslí, že přecházím do druhýho projektu... A to vlastně přecházím, ne? :grinning: Mimčo je takovej můj malej soukromej projekt :slight_smile:

Leni, dneska mi bylo zase blbě, ale myslím, že to mám z těch léků, co mi předepsala doktorka. Musí se na lačno a né vždycky mi sednou. :confounded:
Ty jsi zase nemocná? Tebe se to taky nějak drží, že? :frowning2: Tak se z toho brzo vylež a snad ti pomůže tvoje oblíbená Vincentka. :wink:
1. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
Veru, ani mi nemluv, já včera měla náladu vybírat a trošku to řešit, ale my se fakt na ničem nemůžeme shodnout.... Až jsem z toho měla po náladě :sweat_smile: Ale říkala jsem MM, že na dovči nebudeme mít co dělat, tak to tam můžeme řešit klidně celých 12 dní :grinning:

Ada je opravdu zvláštní. To jsi řekla dobře, taky bych to dala spíš na psa než na dítě :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Veru, taky ti to načítá tak pomalu, jo? Já myslela, že je to problém tady u mě, ale asi je to všude. Už to psalo víc lidí, že je to pomalý :angry:

Holky, já v těhotenství nezvracela, jen mi bylo pořád tak šoufl, musela jsem dát pozor, abych jedla častěj a málo. Zvlášť snídaně byly zrádný, ale to bylo hlavně poslední 2 měsíce. Malá šmidlala nožkama u žaludku, a to byl masaker
1. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Katy, koukám, že máte nový holčičí jméno :wink: Linda, taky docela hezký. :slight_smile: Akorát, že moje dítě by se tak nemohlo jmenovat (idkyž se mi to docela líbí), babiččina sousedka měla jezevčíka asi 10 nebo skoro 15 let a jmenoval se Linda...
Prý se u mě kluk pozná podle toho, že jsem pořád "moc hezká", sluší mi to a tudíž nečekám holčičku, protože mi neubírá na kráse .. No, klasická pověra... :slight_smile:

Veru, to si švagrová dělá srandu, ne? Ada je jméno pro kluka?
1. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Už je to lepší, fakt ta stížnost pomohla!!!

Katy.v: snad to nakonec vymyslíte. Já z toho měla taky obavy, s MM se někdy nejde moc domluvit, ale už se polepšil. Ale s jménama kupodivu nebyl problém. U nich v rodině se léta dědí jméno Tomáš, jen u něj byla revolta proti dědovi, tak je Luboš. Tak na kluka jsme měli Tomáše (to jméno mi nevadí). Pro holku jsme měla vybrat já. měla jsem jich asi 8, ale Markétku jsem tam napsanou neměla. Kdysi jsme se o tom jménu bavili, a měla jsem dojem, že se MM nelíbí. Koukl na seznam a povídá, že tam nemám tu Markétku, tak jsem ji připsala a on řekl, že to teda bude Markétka. A nebylo co řešit. Mi tenkrát spadl pěknej kámen ze srdce. Tak si to dovedu představit, když mají taťka a mamka jinej názor. Držím palečky
1. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Leni, moc pěkný fotečky z kočárkování, i z domova, malej je vážně kouzelnej. :slight_smile: Moc vám to sluší. To je fajn, že jste vyrazili na chvilku ven, člověk potřebuje jít na vzduch. A malýmu se určitě hezky spinkalo v kočárku. Tchýni si dokýžu představit, jak lítá s foťákem... :grinning:
Hani, díky za přání, taky Matýskovi vše NEJ k svátečku, ostatně jako všem dětem a miminkám v bříšku! Na video mrknu za chvilku.
Veru vidíš, postěžovala sis, napsala programátorovi a hned to běží jako po drátkách.. :slight_smile:
Katy, bříško Ti roste, jo? To je fajn... já mám pocit, že to moje se nějak zaseklo, i kila se zasekly, tak snad bude vše i tak v pořádku... stejně by člověk nezjistil, že se něco děje, pokud by mu nebylo vyloženě blbě a nekrvácel by... :unamused:
Holky v práci to nějak zvládněte, snad to půjde dobře. Už se vám blíží dovolená, tak to bude fajn. :wink:
Veru, Ada? No to je něco... :unamused:
Teri, tak sis užila víkend, to je fajn...
Zdeni, to je paráda, když se někdo postaví ke sporáku a nejseš to Ty, co? To věřím, že to bylo super. :slight_smile:
Zuzi, to je fajn nápad s tím stromkem, určitě vyroste a malá z něj pak bude trhat švestičky. A s tím bezovým sirupem to je fajn, u nás tohle dělají tcháni, dělají toho hafo sklenic, a pak to pijem celej rok i přes zimu, jim to vydrží ve sklepě celou zimu, tak je to fajn. Někdy když to pijem dlouho tak už se nám to trošku protiví, ale je to plný vitamínů, tak to by člověk pro sebe neudělal... sladíme si tím i čaj. :slight_smile:
Páji, tak to v práci řekneš, no... svět se nezboří, stejně bys to říct musela... ještě se to u vás "neroztroubilo"?
Leni, bříško určitě budeš mít za chvilku v pohodě a vejdeš se do svýho původního oblečení, neboj... :wink: Vždyť je to chvilička, co jsi rodila. Uvidíš v létě. :wink:
Veru, kdy Ti to zítra vyhovuje?
1. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Pááji, Ada jako jméno pro holku:slight_smile:

Leni třeba po té 13hod?
1. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Páji, to je fakt pověra. Já byla taky jak se říká "hezká" a dokonce jsem měla břicho dopředu. I doktorka mi řekla, že "klamu tělem" Zezadu nebylo vůbec vidět, že mám břicho.Ale kdyby to náhodou byl opravdu kluk, tak to nebude tím, že to mamině neubírá krásu, že jo..... Já myslela, že naráželi na to, že si zvracela, že to nějak souvisí s tím, že u kluků je třeba víc špatně

Katy.v: já na tom seznamu měla taky Lindu, taky Zuzanku ale víc si asi nevzpomenu
1. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
No teda - já se radši v létě ani nechci vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem třídila fotky v PC a dívala jsem se, jak jsem loni vypadala, no tak to bude trvat dlouho, než zase zpevním všechny pneu. Navíc se mi určo nebude chtít cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Včera jsem lezla z postele a ozvalo se křupnutí, pode mnou normálně praskl rošt :confounded: :confounded:
1. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Já jsem MM napsala do mailu návrhy jmen i s příjmením (Zkuste to, hned se to vytřídí). Ke každýmu napsal ne, někde spíš ne a někde asi ne. pak mi napsal svůj návrh - Antonín Hejna a to jsem šla do kolen. Pak jsem ho večer zpracovala a nakonec jme nejdřív říkali chvilku bříšku Kubíku - to nám do huby moc nešlo a pak jsme mu začali říkat Matýšku. A to už nám zůstalo. Holku jsme moc neřešili, původně se mi líbila Adélka, ale znám ji nějak moc a pak jsme zjistili, že se nám líbí Magdaléna, takže li napíšem do papírů Magdalénku. třeba se Matyášek dočká Magdalénky:slight_smile:
1. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Páji, mimčo je soukromej projekt, to je fakt... :grinning:
Já si myslím že mám teď nějakou sníženou imunitu, bo nikdy mě takhle netrápila jak alergie, tak ani se mi tak nevracela rýma... tělo se prostě chová jinak. Naštěstí mě nebolí v krku, jen zas ta rýma, ale jak se znám, za chvilku to bude dobrý. Hlava mě už nebolí, to mě bolela, jak to bylo zaražený. Teď už je to lepší. Čajík s medem nebo tím bezovým sirupem udělá divy. Hned si jdu uvařit.
Katy, určitě se na jménu domluvíte... obě dvě jsou moc pěkný. :wink:
1. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Veru, bus je v Holubicích v 12.22 nebo 13.22, ale těch 13.22 se mi zdá už dost pozdě... MM pak kolem půl třetí pojede autem z práce, tak by mě mohl vyzvednout, tak bych Tě moc dlouho neotravovala. :wink:
Já u nás úplně zírám, že jsem MM dala návrhy, co se mi líbí, a on souhlasil... :slight_smile: Teda na Lukáškovi jsme se shodli oba, původně jsem chtěla Jakoubka, ale těch je docela dost, a Lukáš se mi líbil jako druhá varianta a MM se líbí taky, a Kristinku jsem chtěla už hrozně dlouho, tak jsem MM řekla, že kdyby to byla holka, tak že pro mě žádný jiný jméno nepřichází v úvahu... a nebyl kupodivu proti. :slight_smile:
Veru, Antonín Hejna, to je mazec... :grinning: Ale Matyášek je moc pěkný. :wink:
Pod Tebou praskl rošt? Týjo, to musela být rana.. :unamused: Hlavně, že se Ti nic nestalo...
A jestli je něco pravdy na té pověře, že holka ubírá mamince krásu, tak čekáme určitě holku, bo já si připadám neskutečně hnusná, zase se mi cosi vyrašilo na xichtě... :angry: :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky loučím se, jdu si udělat ten čajík a jdu se zavrtat do peřin... tak zatím papa!
1. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
Leni, Ok, tak tě počkáme na zastávce (obecní úřad - u obchodu)
A Kristýnku s měkkým nebo tvrdým i ???
1. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Veru, s měkkým.. jak v Itálii nebo Chorvatsku, kde nemají tvrdý y... :slight_smile: Sice mi to všichni rozmlouvají, že by s tím měla potíže, ale myslím že zase nebude tak zle. :slight_smile:
1. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Mně se teda nejvíc líbí napsaná italsky, Cristina, ale to už by bylo fakt moc... :grinning:
Veru, tak tím dřívějším, ju? díky, že počkáš... :wink:
1. čer 2009 v 10:53  • Odpověz
ahoj, tak hlasim, ze jsme boticky sehnali, nakonec teda v Brne, ale stejne dekuju za tip ve Vyskove
uvedomila jsem si, ze jsem se predtim ani nepredstavila - tak to napravim
mam doma maleho Davidka - 1 rok a skoro 2 mesice, bydlim v Rousinove - asi 2 roky, ale puvodem jsem z Vychodnich Cech
koukala jsem, ze tu uz jsou dalsi 2 maminky z Rousinova
tak preju hezky den
1. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
Marti, já jsem v sobotu zvracela podruhé za celé těhotenství... A dneska potřetí... :frowning2: Vůbec mi nebylo za celou dobu špatně. Uvidíme, co na nás příští týden na UTZ vykoukne. Všichni jsou zvědaví, a já samozřejmě nejvíc... :slight_smile:
Veru, neboj, nebude to v létě tak kritický. Malej bude brzy na světě a ta si léto užiješ s krásně plochým bříškem :wink:
Leni, kupodivu se to neroztroubilo... Ale jak se dozví ostatní zaměstnanci, tak to bude jako tichá pošta a bude o tom vědět našich dalších 250 "spolupracovníků"... Docela se mi podařilo utajit i svatbu - dozvěděli se to den předem, když jsem dovezla cukroví. Jsou to moje soukromý věci a nerada to řeším v práci.
1. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
Huráá, mám hned lepší náladu, dorazila neschopenka... :grinning:
1. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Anke ahojky, tak to je fajn, že jste botky nakonec sehnali. Jojo, z Rousínova je tady víc koček... :slight_smile:
Páji, chápu... u nás se teda nikdy nic neutajilo. :unamused: Slepičárna solidní. To asi zírali s tím cukrovím, co? :slight_smile:
Nic, jdu na ten čajík a do hajánek... zatím pááá! :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Páji, tak snad Ti už bude líp... prášky na lačno, nic moc, no... :unamused:
1. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Marci, ještě jsem se chtěla zeptat, až se tu objevíš, používala jsi Medvídka na zadeček hned od narození?? Používáš to i na cesty nebo jen doma a fakt ten naředěnej olejíček prcinu očistí??? Já přemýšlím, jestli kromě Medvídka mám pořizovat i nějaký vlhčený ubrousky -ale všechny jsou napuštěný nějakým chemickým hnusem a ty Natracare jsou drahý jak pes :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Verčo, když byl Dejvík malej používala jsem jen Medvídka. Teď po posr... utírám vlčenýma ubrouskama (babylove z DMka - levné, snesitelně parfémované), pak ho stejně strkám pod vodu, jinak používám pořád Medvídka. Do porodnice jsem měla vlhčený ubrousky, ale to jsem byla ještě vyplašený tele, které se bálo přijít s nějakou alternativou :grinning: :grinning: Teď už bych možná i do porodky brala rovnou medvěda.
1. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.