• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
I když na tu smolku první dny budou nějaký ubrousky možná lepší. Nejlepší je teda asi umýt mimčo pod vodou, ale v Bohunicích jsme měli na pokoji jenom takový pidiumyvadko, zaražené v rohu u skříně, takže tam to stejně nešlo moc realizovat:slight_smile:
1. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Páji, taky jsem zvědavá, kdo je v bříšku schovanej, tak pak dej vědět!
1. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Medvídka jsem si taky koupila, je to hrozně příjemnej olejík, tak doufám, že se bude líbit i mimískovi :slight_smile: Do porodky mám ale zabalený vlhčený ubrousky....
1. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Čaute těhule a maminy!
Den nezačínal nic moc, zjišťuji, že mě bolí v krku a něco na mě leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych do toho... :angry: Tak si vařím čajíčky, šupla jsem do sebe paralen a v lékárně koupila to oscilo.
Ale stihli jsme zajet konečně k dětské dr, všechno v pořádku a je vidět, že Adísek se má z mýho mlíčka dobře, pač furt přibírá :grinning: Už má nějakých 4200g :grinning:
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Leni, to je to debilní počasí, hned vedro, hned zima :angry: To je dobře že Adámek krásně přibírá, je vidět, že mu chutná!
1. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Holky, Medvídek, to je nějakej olejíček? To slyším poprvé...
Leni, to je mi líto, že na Tebe něco leze, to počasí je fakt děsný... :frowning2: To je super, že Adámek tak hezky prospívá... :slight_smile: Jen tak dál! Snad Ti Paralen a Oscilo zabere... držím palečky.
1. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Leni, tak snad té nemoci moc nepodlehneš a nachlazení bude rychle pryč...

Ještě ohledně těch jmen, to není všechno ty dvě co mám napsaný... MM má na prvním místě Kačenku (po mně), ale to nechci, protože se pak bude říkat mladá a stará Katka a to teda neee! Jinak proti svýmu jménu nic nemám. Včera jsem MM řekla, že Kačenku ať dá v případě, že by se mi u porodu něco stalo... Ale samozřejmě s tím nepočítám, to jsem jen tak plácla :slight_smile:

Veru, Matyáška budou mít i naši známí, teď už mají termín. Je to pěkný jméno :slight_smile:

Lenajsku, Kristinku s měkkýma i má moje spolužačka a nevidím v tom problém :wink:

Helu, to je fajn, že už jsi sbalená, teď už budeš jen čekat, co? :sweat_smile:

Marti, to my určitě něco vybereme, to se nebojím :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jinak mě dnes chytlo nakupování :dizzy_face: Už jsem objednala nějaký punčocháčky na MMB, pak na Lacliku nějaký hadříčky. Je to super!!
Včera jsme se švicou procházely malé věcičky po neteřince, tak jsme něco vytřídily, co bych ještě mohla využít. Ty mimi věci nejsou moc zničený. Tak už se nám to pomalu začne shromažďovat :slight_smile:
Jen člověk neví, kolik čeho vzít, protože něco dostaneme a nechci pak mít zbytečně hadříků a polovinu z toho ani nevynosit... :fearful:
1. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ajoj kočeny, koukám, že tady rozebíráte jména dětiček... nóóóó, my na to s M máme ještě fůůru času, ale i tak už jsme pevně rozhodnutí pro Richarda a holčička třeba Barborka :dizzy_face: ale jak říkám, máme na to ještě pár měsíců čas.

Venku se začíná ukazovat sluníčko, což je super, odpoledne může Áďa sjíždět kopec na koloběžce, až pro něj půjdu do školky :wink: a vy určitě vytáhnete kočárky s mimískama.

Anke, prosím tě, kde ty vlastně v tom našem komplexu bydlíš? Z fotek tě nemůžu nějak poznat :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni, snad to nic nebude.. je to tím počasím, chvilku je zima potom zase teplo :angry: drž se kočko.

Lenajaksu, moje kamoška má taky holčičku Kristínku s měkkým i :wink:
1. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
Katy jéé, to jsi mě potešila s Kristinkou... :grinning: ale já to stejně vidím na toho Lukáška.Uvidíme. To je super, že Tě chytlo nakupování, já minulej týden taky objednala nějaký oblečky z MMB, ale asi pojedu navštívit tu kamošku, co pro mě má to oblečení po synkovi, a máti co má oblečení po nás, abych to přebrala, bo pak fakt taky nevím, kolik toho koupit, přesně jak píšeš... Ale stejně vůbec nevím kolik čeho... :slight_smile:
Heli, už se to fakt pěkně blíží, co? :slight_smile: Už asi chodíš na kontroly do porodky...
1. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci, Richarda schvaluju, nám se taky líbí, ale už máme dva v rodině, sice jsou dospělí, ale stejně bysme to nedali...
Však ale jsou to příjemný starosti tohle vybírání jmen :slight_smile: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci, jak se cítíš? Bříško pořád nafouklý? :frowning2: Piješ pořád hodně?
Taky tady svítí, půjdu se odpoledne projít na náměstí, koupím něco u řezníka, něco na zub a hlavně si vyzvednu ty penízky z nemocenské, na který jsem čekala jak na smilování. A taky dám vyvolat fotky z toho našeho výročí, kamoška mi dala ten film, tak pak je nafotím. :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Richard je pěkný jméno, taky se nám líbilo, ale měl moc R a Ř ve jménu a příjmení, tak jsme zvolili jiný. Ale jméno je to pěkný!!
1. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
Marci, vy máte krásný jméno! Davídek byl můj favorit, i když u MM nevím, jestli by prošel, on chtěl po sobě Viktora :grinning: Ale teď už to není aktuál, tak třeba jednou druhý bude klučík :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
Katy, Linda (jak máš v pase) byla zase jedna z mých favoritek. Ta by u MM možná prošla, já teda chtěla původně Stelu, tak neprošla ani náhodou. Nakonec jsme jeli do porodky s tím, že kdyby náhodou holka, tak Simona. Nakonec se nás tam na holčičí jméno nikdo ani neptal :fearful: Normálně čtvrt hodiny před tím, než David vylezl měla PA vypsaný náramek se jménem David :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
marci, já jsem taky chtěla Davídka, ale M se líbí Ríša-Richard..takže jsem řekla, proč ne :slight_smile: chtěla jsem i po něm Petr, ale máme jich v rodině hodně-( můj taťka je Petr, brácha, tchán..) takže to nepůjde :grinning:

Lenajsku, musela jsem volat do Caru a měřím si obvod pupku, hlídám si kolik toho vypiju a jak často chodím na wc. Zítra jim to musím ráno zavolat. M mě měřil a mám 92, což je fakt hodně :confounded:
1. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jééé, řešíte jména :slight_smile: Já to zatím radši neřeším, počkáme do dalšího týdne a pak teprve začneme. takhle se akorát vždycky skoro pohádáme nebo mám z toho špatnou náladu...
Vzhledem k mému malému ráčkování jsem kategoricky proti jménům, co mají písmenka R a Ř, což ale nemůže překousnout MM... :unamused:
Katy, já taky ani nevím, jestli můžu a co vůbec mám nakupovat... Ke třídění věcí po synovci jsem se ještě nedostala a to vím, že mě u tety čekají další pytle a krabice věcí...
1. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Luci, tak snad to bude splaskávat, to máš fakt hodně teda... jestli Tě pořád trápí bolesti, tak to není žádná sranda... dobře, že jsi zavolala. Zkus i víc toho masa jíst, snad se Ti nerozběhne ten hyperstimulák... držím palce. To je blbý, že on se může rozběhnout i později... tělo je prostě furt nadopovaný. Tak se šetři, kontroluj se a kdyby něco, tak zavolej zase do CARu...
Holky jdu si po obědě lehnout, mějte se krásně! :wink:
1. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Páji, moc pěkný oblečky v albíčku... :wink: A už máte nějaký favority jména, nebo ještě vůbec?
1. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Lenajsku, vypadám jako těhule :grinning: je to fajn pocit, ale bohužel bez toho drobečka v bříšku. Snad to bude jenom lepší a brzo mi to splaskne. Doktorka na Caru mi řekla, že je to většinou odeznívá až tak za 14dní až 3týdny...ale to ještě nevěděla kolik mám naměřený obvod. No uvidíme zítra ráno, co na to řekne.

Pěkně si odpočiň a já si jdu zbaštit houbovou polévku :wink:
1. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jo, Lenajsku jak jsi to myslela s těma holkama z Rousínova? Já akorát vím, že od tud pocházím Já a Babel :confused:
1. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
Luci, no Ty, Babel a teď Anke. Brala jsem to tak, že z Rousínova je vás víc jak ze Slavkova, nebo pomalu z Vyškova... :grinning:
Jdu do té postele, páá!
1. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
jejda, Luci, to musí být nepříjemný, tak nafouknutý bříško:frowning2:

Leni Medvídek je mycí olej na zadečky od firmy EONE. Doma si to naředíš vodou a pak se tím umývá prcka se suchýma ubrouskama. Našla jsem obchod branakdetem.cz, maji kamennou prodejnu na Josefske, odtam si ho budu objednavat a taky biovlhceny ubrousky. Kdyz bude miminko maly, tak ho nechci zatezovat nicim chemickym a nebudu na nej nic patlat. jestli bude mit kuzicku po mne, tak se osype, jen na nej zafouka vitr:slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz
Verčo, no je to docela nepříjmené už i z toho důvodu, že se člověk cítí plný :angry: a ono mít 92 přes bříško i když není člověk těhotný tak to je fakt mazec.. kór já, když vážím 55kg :grinning:
1. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
Teda holky vy toho naprndáte...nestíhám dočítat.

Luci,je mi líto,že to tentokrát nevyšlo,ale příště se to určitě povede :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nám to trvalo skoro 2 roky,mezitím jsem prodělala jeden potrat a byla jsem z toho na prášky...
Jinak jména máš vybraný moooc pěkný.
1. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
V tom Caru jsou šikulky...příště tam budou určitě dvojčátka :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak se loučím, berunky! Jedu se švicou a s Natálkou ke kamošce a její malé Nikolce :slight_smile: Dámská jízda :grinning:

Pa a příjemný zbytek dne všem!
1. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
babel, dívala jsem se do albíčka, Tomášek je krásnej:slight_smile:. Rodila si v Bohunicích nebo na Obilňáku a jak jsi byla spokojená???
1. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Ahoj Veru,ěděkuju za pochvalu,ale myslím,že všechny miminka jsou krásný...Rodila jsem v Bohunicích a byla jsem moc cpokojená.Jak přístupem na porodních sálech,tak na šestinedělí...porodní asistentky byly výborný.Porod se mi ke konci trochu zasekl a zkomplikoval.tak kolem mě lítali 2 doktoři a tři porodní asistentky,ale jinak to bylo fajn..já ale byla jak na porodním,tak na našestinedělí na nadstandartu...mám ho jako zaměstnanec zdarma.
1. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
A je to v pr.... :angry: Šla jsem si po obědě lehnout a vzbudila se s teplotou 38,5 :frowning2: Ještěže mám tak hodnýho manžílka a o malýho se postará, já se jdu do duchen vypotit. Bože, u nás nemůže být nic normální!!! :angry: :cry:
1. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.