• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ježíííš, Leni, tak hlavně ať z toho nechytneš zánět do prsou!!!! To hlídej - jinak zavčasu nasaď alkoholové obklady, příp. tvaroh!! Držím palce, ať se z toho rychle vylížeš. Vám ty nemoci teda dávají :frowning2:
1. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Jee...Leni to ti nezávidím...já na začátku taky chytla nějakou virozu a malej to dostal ode mě a asi týden soplil...nacpi se nějakými léky,pořádně prolij čajíčkem a vypotˇse..zítra už určitě bude líp :slight_smile: :slight_smile: Toho manžela Ti závidím... :slight_smile: I když ten můj je taky zlatej...a někdy při mé náladovosti i svatej. :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Marci má pravdu...na ty prsa velký pozor!!!
1. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
Leni, to je mi moc líto, šupajdi do postýlky a fakt se kurýruj, asi to chce i hodně pít, Paralen teda nezabral... :unamused: Ať to brzo přejde!!!
Babel, Tomášek je vážně kouzelnej. :slight_smile:
Tak jsem si po obědě lehla a je mi už líp, ale do města jsem se necítila, jen jsem zašla u nás do obchodu a teď klohním na zítřek.
Ach jo, to je tím debilním počasím, takový virózy, to je děs... :frowning2:
Holky opatrujte se!!!
1. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Veru, díky za info... vůbec jsem neveděla, že něco takovýho existuje. Někdy se tam do toho obchůdku mrknu.
Babel, takže jsi rodila v Bohunicích a byla jsi spokojená...to je fajn. :wink:
1. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Čau holky,
tak dnes jsem dochodila kurzík v porodce a teď už jen ty kontroly a porod :grinning: Jo, jo, už se to blíží, ale nějak si to nepřipouštím, asi je to tím, že mě nic nebolí a žádný poslíčky zatím nemám...takže zatím pohodička. I když dr mi říkal, že mimísek je už max připravenej..před asi dvanáctii dny mi říkal, že to bude co nevidět...prý deset - čtrnáct dní, tak nevím...jen mě děsí ta váha, řekl že už má čtyři kilča, tak jsem zvědavá.... :sweat_smile:
1. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Já mám Medvídka doma a zkoušela jsem jej na ruce, je hrozně příjemnej, tak věřím, že bude i mimísek spokojenej a neopruzenej :wink:
1. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Hele holky, dnes na tom kurzíku říkala jedna holčina, že se prý musí nahlásit do osmi dní po nástupu na MD zdrav. pojištovně....neplatí to náhodou jen pro OSVČ? Já myslela, že to má pod palcem zaměstnavatel.....nikdy jsem o tom neslyšela. Ta holčina taky víc nevěděla, že to viděla na nástěnce a bylo tam hodně lidí, tak se nestihla zeptat...co vy nato?
1. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky

všem dětičkám všechno nej k jejich DNI :slight_smile:

Vikouš dostala od mojí mamky hrníček na pití od Aventu a my jsme se plácli přes kapsu a koupili jí hrazdičku.

Hodila jsem fotku ve třech měsících. Dneska je to moje dítě zase nějaký podezřele hodný,myslím klid před bouří :grinning:

Babel: hezký fotečky.

Leni: Tobě se to teda sere :frowning2:

Holky těhulky nechcete některá vaničku pro mímo, tvarovanou, dno protislkuzový, s výpustným ventilem. pak mám tři rychlo zavinovačky, jedna je růžová,jenom vypraná, s vystužením na zádech a zavazováním na mašli, když jsme jí koupili Vikča v ní už nechtěla být, další je bílá a druhá do krémova s medvídkem.
1. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Heli musíš se nahlásit - to zaměstnavatel nedělá!
1. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
Jo s tím hlášením na pojišťovnu, já jsem zaměstnance vždycky hlásila a sama jsem se pak taky nikam nehlásila, udělala to holčina co za mě přebrala mzdy.
1. čer 2009 v 18:29  • Odpověz
Helu hezký břiško, docela mi to moje chybí.
1. čer 2009 v 18:32  • Odpověz
Zuzi pěkný fotky Vikči a Heli pěkný bříško... :wink:
Zuzi, ty další jak píšeš ty rychlozavinovačky, mohla bys je kdyžtak fotnout a napsat, kolik by stály? Díky... :wink:
Heli, tak třeba to bude vážně za chvilku, držím palce, aby to bylo hlavně v pohodě... :wink:
1. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
No, já si právě myslím, že to u mě udělal zaměstnavatel....na personálním mi řekla ať si pak jen nahlásím RD a dojdu jim tam něco podepsat, jinak nic...podle toho usuzuju, že to nahlásila....pracuju v nemocnici, tak si myslím, že jako státní zařízení by to mohli vyřídit...no zkusím asi pro jistotu zítra na pojišťovnu skočit....když už budu běhat po bankách, tak snad zvládnu doběhnout i na pojišťovnu...
1. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
A jo Heli, já blbě četla, to za tebe udělá fakt zaměstnavatel, já myslela, že se ptáš na nahlášení narození mimča!!! To musíš nahlásit sama. Tohle co se ptáš i u mě udělal zaměstnavatel.
1. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Marci v pohodě :wink: To vím, že tady to ostatní musím sama....uvidím, jak budu zítra stíhat a hlavně zvládat, jinak bych se aspoň pro info šla zeptat...
1. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Hezký podvečer :grinning: zas sme celej den courali.. byli sme na kozině u vojáků na dětském dnu, hezký, ale spíš pro větší děti, Mates ně všecko jen čučel z kočárku a odpo u nás byli babičky a děda - podarovat toho našeho dárečka ke dni dětí. Za cleje den naspal tak hodinku, když sme venčili pesana o půl sedmé už nám usínal na rukách, ale koupání ho zas probralo a nechce spát, skáče v postýlce jak péro z gauče, nechápu kde bere furt tolik energie, uvažuju o nějakých sedativech páč to není možný :grinning:
1. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
Zuzi díky, proberu s MM a dám vědět. :wink:
Hani, to je fajn že jste byli venku a malej dostal od babiček a dědečků dárečky... on je teda neskutečnej, že je tak aktivní... :grinning:
Leni, snad je líp kočko, držím palečky...
Veru, jak se cítíš Ty?
1. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
Hojky, no teplota aspoň trochu klesla, ale mizerně je mi furt a v krku taky furt bolí :angry: Ještěže mám toho manžílka, dneska funguju jen jako mléčný bar pro malýho, jinak se o všechno ostatní stará on, dokonce i sám koupal, já jen trochu vypomohlo, když bylo potřeba něco podat. Doufám, že mi bude zítra líp, chtěla bych jít na prochajdu. Ikdyž volala tchýně, že by s ním chtěla jít ven, ale mě se to moc nelíbí, ne že bych jí ho nechtěla půjčit, ale sami jsme si ještě kočárkování pořádně neužili :confounded:
1. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Leni, tak snad to začne ustupovat, hlavně, že teplota trošku klesá... Na to bolení v krku existuje nějaký to lokální antibiotikum jako sprej do krku, myslím že se jmenuje Bioparox a můžou to i těhulky i kojíci maminky. Mně to pomohlo, brala jsem ho, když jsem nevěděla, jestli jsu těhotná, je volně prodejnej.
S tém kočárkováním mě to mrzí, tak snad se zítra budeš cítit trošku líp... chápu, že si chcete kočárkování užít nejdřív pořádně sami...
1. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Leni já být tebou tak ven ještě nejdu.......z vlastní zkušenosti. Taky jsem byla nemocná něco jak ty popisuješ, za 3 dny se z toho vyhrabala, šla ven na procházku a skončila jsem s akutním zánětem prsu....hnus, že se to nedá popsat. Fakt to pořádně vylež. Naprosto chápu, že chceš nejdřív kočárkovat sama, ale tohle fakt nepokoušej!! :slight_smile: Moc držím palce, ať je ti líp!!
1. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste toho teda nakecaly za ten vikend:slight_smile:
Leni, Adamek je fakt nadhernej a na porod snad brzo zapomenes:wink: A ocicko at se brzy uzdravi!
Luci, priste uz to vyjde!!
Katy, gratuluju k negativni amnio a potvrzene holcicce!!
Alco, nechces jit vymalovat pokojik i k nam?? :grinning: Fakt krasa!
1. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Leni.dv.: já taky nechtěla malou dlouho "půjčovat", už jsem si říkala, že jsem nějaká moc úzkostlivá. Ale to je asi normální. Každá si to miminko chceme nejdřív užít, než ho svěříme důvěrohodným rukám, že jo. Leni, kdyby to bolení v krku nepřestávalo, tak raděj zajdi k doktorovi, a hlavně nahlas, že kojíš, ať ti dá něco rozumnýho. Byla by škoda kvůli nějaké angíně a škodlivým lékům muset přestat kojit. Jinak kdyby to náhodou byly ty prsa, ale to už bys teď věděla, dost to bolí, hlavně směrem do podpaží, tak hodně odsávat a dávat pít, teplý obklady a rozmasírovávat. Je to nepříjemný. Ale dávali mi na to myslím penicilin, ten se může i u kojení. Držím palce, ať je ti už dobře a Adámek má zdravou mamku.
1. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobreho vecera preju.
Teeeeda, tady to zije, ani se nestiham zorientovat a zapujit :grinning:

Luci: Ja jsem z A3, obcas chodim s Davidkem dozadu na hriste - a myslim, ze tvuj Adamek si jednou docela vyhral s nasim dedeckem na kaminkach - jestli si vzpominas, teda myslim, ze to byl on ... ja mam na pisku asi nejmensi mrne - jeste nechodi :slight_smile: ...

lenka.dv - ja Davidka nepujcovala vubec, az ted posledni dobou ... mi to prijde normalni, ze nechces ... ale doporucuju ho casem zvykat na jine lidi - ted je brzo, ale v budoucnu jo ... ja jsem ho prave nedala z ruky a ted je to mamanek (coz mi teda nevadi ALE ...) ... docela jsem si zavarila, protoze jsem ted napriklad prijala nabidku porotovat jednu soutez a Davidek byl poprve od porodu beze me dele jak 1,5 hodiny, ale zvladli to s babickama skvele :sunglasses:, pry si ani moc nevzpomnel a to ani na kojeni, coz je mi zahadou, protoze jinak by pil jeste ted na roce porad :grinning:

jo a marodum tedy preju brzke uzdraveni
1. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
leni: S tím "půjčováním" já nepučuju dodneška, dyť víš :wink: už sem za to těžce kamenována z obou stran :grinning:
2. čer 2009 v 06:45  • Odpověz
Dobré ránko!
Leni.dv, jak je ti dneska? Asi to tak rychle nezmizí, když jsi měla tak vysokou horečku... :frowning2:
Tak se drž a ať je ti brzo líp :wink:

Teri, díky ke gratulaci :slight_smile: Kdy ty jdeš na velký utz a dozvíš se pohlaví mimíska? Taky už musíš být zvědavá stejně jako ostatní holky, co? :grinning: A co by sis víc přála?
2. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
autor
Katy já už ve Vyškovačkách změnila že čekáš holčičku a dala sem tam rovnou Silvinku, teď koukám že změna, tak já to zas smáznu :grinning: My to jméno taky měnili snad co týden :grinning:
2. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
Hani, máš recht, já půjčila malou jen jednou sousedce, jela na procházku do města. Malá tam dostala hlad, byly tam dlouho, celou cestu jí křičela, byla jsem z toho špatná já i ta sousedka. Mamina nejlíp ví, co to malý potřebuje, a mě se zatím nechce experimentovat. tak když veze někdo jinej, tak se mnou.

Holky, přihodila jsem fotku smontovanýho golfáku. Musela jsem snížit stříšku, bylo to moc robustní. Ale vypadá to i jezdí to dobře.
2. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Čauky holky,

tak jedu do nemocnice... břicho mi večer povyskočilo na 94 cm a blbě se mi dýchá, je to jako by vám někdo stál na hrudníku a vystřelovalo mi to i do zad-do spodní části.
Doktorka říkala, že mám radši dojet, že mě vezmou krev a udělají UTZ a kdyby to nebylo o.k, tak si mě tam nechají. Takže dyž bych se vám potom neozvala, tak jsem tam-bohužel :pensive:

chjo, vždycky musím mít něco extra :angry:
2. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Držím palce, Luci. :wink:
2. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.