• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky holky, konečně jsem se dostala na net, modem mi asi 40 minut stávkoval, nechtěl vůbec připojit net.
Veru, psala jsem Ti SMSku, jak to dneska vidíš...
Lucinko, to je mi moc moc líto, bohužel to vypadá asi na ten OHSS rozjíždějící se... snad to bude brzo dobrý!!!!! Moc na Tebe myslím a držím palečky!!!! Dr. Ti určitě pomůžou! Lepší je to zachytit včas, než pozdě...
Jdu vás dočíst, pěkný den pokud možno!
Leni, snad je už trošku líp...
2. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
S tím půjčováním, taky si moc nedokážu představit, že naše vymodlený a vysněný dítko by bylo s někým jiným, ale uvidím, jak to bude ve skutečnosti... abych si taky časem nezavařila... :slight_smile: Je asi lepší, když si zvyká na jiné lidi než na maminku a tatínka, ale jak to bude ve skutečnosti, to je ve hvězdách... :slight_smile:
Teri, taky jsu zvědavá, co čekáš... :slight_smile:
Katy, co bublinky? :wink: A co kolegyně v práci, už se uklidnila?
Páji, jak Tobě se dneska daří?
Všechny moooc zdravím!
2. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Jinak já mám pocit, že mi bříško vůbec neroste, ani na váze nepřibírám, už mám asi měsíc stejnou váhu, tak nevím, jestli není něco špatně... možná jsem s těma kilama měla rychlejší rozjezd a teď se to trošku zastavilo, ale nevím... večer jsem nemohla usnout, představovala jsem si katastrofický scénáře, že se mimi nevyvíjí... snad to bude dobrý... Škoda, že člověk nijak nepozná, dokud necítí pohyby, že je vše OK.
2. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Díky Hani :wink: Jo, ještě pořád nevíme... Asi to budeme řešit na dovči :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Lucoušku, to mě mrzí, že se ti přihoršilo, ale jak říká Lenča, lepší zavčas, tak i kdyby sis tam měla chvíli poležet, hlavně, že se ti uleví. Hodně štěstí, drž se!!

Lenajsku, bublinky už necítím, spíš občas takový šťouchání, ale je to úplně slabulinký, zatím tam má berunka ještě dost místa, tak mě nekope, ale jak poroste, tak to bude určitě drastičtější :grinning:
Nic si z toho nedělej, že nepřibíráš, to je v pořádku, každý to má jinak. Já ve stejným týdnu jako ty měla nahoru asi jen 1,5-2 kg. Teď mám 3 kg, takže pohoda :slight_smile: Jestli ti aspoň trolinku roste bříško, tak buď v klidu! Já mám pocit, že mně to bříško tak asi nejvíc poskočilo kolem toho 18tt. A nezlob s těma škaredýma představama!!! :angry:

Kolegyně už se uklidnila, dokonce proběhla omluva, sice přes ICQ, ale už je v takovým stádiu, že je v pohodě a snaží se se mnou bavit. Asi jí to docvaklo, až když jsme měli "problémy" (pozit. TT). Protože jsem se tady rozbulila, když mi zavolala Dr., tak pak ji to hrozně zajímalo a od té doby, je to lepší. Jim na klinice řekli, že jsou oba zdraví, tak možná i to přispělo. Asi musela vidět, že i jinde můžou být nějaké problémy, že není sama, kdo se s něčím trápí....
2. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Katy, díky... třeba to taky poskočí. :slight_smile: Příště u dr. i kdybych si měla zaplatit, budu chtít UZ, abych se na mimčo mrkla... A nebudu zlobit, já přece vůůůůbec nezlobím... :grinning:
Tak to je super, že cítíš šťouchání.. to bude asi ONO! :wink:
S tou kolegyní je to fajn, že je to už lepší... každej má nějaký potíže, není sama... tak snad to bude jen a jen lepší ty vztahy. :wink:
2. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Katy, tak to je dobře že kolegyně překonala tu svou krizi. Je dobrý, že už to vidí všechno reálně.
... se těším na Natálku, jsem zvědavá co Lucka řekne na Markétku, dost vyrostla. Můj brácha ji měsíc neviděl a uplně koukal.... dnes máme 6 měsíců!!!
2. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Katy, to šťouchání, to už můžou být pohyby. Bude jen to přibývat na síle. Nejlíp je to cítit večer, když si v klidu a lehneš do postele na záda. Já to tak cítila nejvíc, ale ze začátku ne každý den, pak už furt
2. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
Dobré ráno,
teda hlásili na dnešek nejteplejší den a mně je pěkná kosa. Ale lepší než tropy, to bych zdechla.
Leni - to mě mrzí, žejsi nemocinkaná, doufám, že se brzo vyležíš, ještěže máš tak starostlivýho manžu :wink: .
Teda tchýně je ale nedočkavá, jste doma teprve pár dní.

já nevím, jak to bude, ale mám představu, že mimi budu pořád někomu půjčovat jako kamarádkám, dědovi, babičce - ale jen na hodinku do kočárku, na kojení musí být zpátky, no člověk míní ..... A nakonec ho nedám z ruky:slight_smile:

Lenajsku počítám s tebou 12.22, najím se předtím, abych měla energii, jo a půjdeme na ocházku,ju? Možná bude trochu blato, ale půjdem víceméně po betonové cestě, ale raděj si vem nějaký starší botky.

Luci držím palce, ať to není nic vážnýho, ale co to znamená to OHSS??

Katy to je dobře, že se umoudřila, ženský dokážou být pěkně závistivý! :angry:

já asi trénuju na mateřství, protože dítě si vstane mezi 4-5ranní, dělá v břiše bordel, z toho pak dostanu posly jak prase a nespím až do rána. Usnu až kolem 8 a spím do 10. No zavádíme si pěknej režim....
A večer se probouzí v 11, to jdeme spát, tak si masírujeme břicho a pak se vzbudí ještě jednou, ale to si jen tak lehce pokopává, to mě nevzbudí, a pak ve 4 a nafurt:stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
A jak se nudím, tak pozoruju nebohého spícího M, jak chrní jak poleno a trošišku ho pošťouchávám, ale jen aby se neprobudil, krásně u toho mručí:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Určitě to jsou pohyby, to už i jde trochu poznat, je to takový jak když se člověk nafukuje, ale trošku jiný, takže to bude ončo, ale jinak mi zatím připadá malá moc hodná, uvidíme za pár týdnů :grinning: Pořád si zatím říkám, že je to spáč po mně :grinning:

Marti, užijte si to odpoledne! :wink:

Veru, ty jsi ale pěkná provokatérka, takhle pošťuchovat manžu :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Veru, botasky si vezmu, ale bláto moc néééé... S malým v bříšku máš teda fakt veselo, jak to čtu... Taky se předtím najím, a o půl třetí mě MM vyzvedává autem, u úřadu, ju? :wink:
OHSS je ovariální hyperstimulační syndrom, prostě přehormonované vaječníky... :frowning2:
2. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Chudák Lucinka, musí to být nepříjemný :frowning2:

Leni a Veru, užijte si prochajdu, vypadá to, že se počasí trošku umoudřilo :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Katy díky, tady svítí sluníčko, tak snad to vydrží...
Teď mi psala Lucka, že si ji nechali v nemocnici... :frowning2: :frowning2: Ach jo, mně se to nezdálo už při té stimulaci, že ji tolik bolelo bříško... divím se, že jí ty dávky nesnížili... pozdě bycha honit... snad se z toho brzo dostane....
Mám všechny pozdravovat.
2. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Kočky já se loučím, jdu se nachystat a za chvilku vyrážím... krásnej den!!
2. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
Brý poledne! :slight_smile:
Jejda, tak to mě mrzí, že Lucka má takový problémy a musí zůstat v nemocnici :frowning2: Proč to tak má to bříško? :confused:

Veru, to budeš mít asi s Matyáškem pak veselo, jestli bude takhle živej až vyleze na svět :grinning: Je fakt, že jsem zatím zpozorovala, že malej se ráno vzbudí, napapá se a pak moc to ráno nespí a nebo spíš nemůže usnout, tak pobrekává. A když byl v bříšku, tak ráno se mnou vstával a pěkně mě pak okopával :slight_smile: Jo a jízdu autem má asi rád, je tam hrozně hodnej :grinning:

Dneska ho chudáčka zase potrápili. :frowning2: Usnul až v čekárně a tak mu to proplachovali, když spinkal. Sice se neprobral, ale řval ze spaní ještě v autě a i doma ještě trochu pobrekával.
2. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Leni a na jak dlouho ty proplachy ještě má?
Jestli bude naše dítě otravný, tak s ním budu jezdit autem dokola kolem Holubic, mimina prý bývají v autosedačkách hodný:slight_smile:
2. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
to vůbec nikdo neví, prostě až to bude dobrý :unamused: jedna známá jezdila třeba měsíc :confounded:

píšu jednou rukou, mám ho zrovna v náruči, uřvánka malinkýho :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Na těch fotkách nových vypadá to očenko už celkem hezky, tak snad už ho nebudou trápit dlouho :frowning2:
2. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Takhle to není ani poznat, jen jak to mačkáme, tak to vždycky je otlačený červený, je jak kdyby dostal tečku do oka :grinning:
No ale nejsme jediní takhle malincí, co tam jezdíme, byly tam taky mimina
2. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Lenajsku, děkujeme za pozdravy a až budeš vědět zase čerstvé zprávy o Lucce, tak písni. Kdoví jak dlouho tam bude...

Leni.dv, teďka tam jezdíte ob den do té nemocnice? Bobečci malincí, proč to musí ty děti takhle trápit, že?
A jak je tobě, Leňo?

Marti, Markétce všechno nej a hlavně zdravíčko k prvnímu půročku života :slight_smile: :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Leni.dv. tak doufám, že se z toho brzo dostaneš. Vás si ty nemoci fakt vychutnávají :frowning2: Ještě, že máš tak hodnýho manžílka :slight_smile: A co malej, je na tom líp?

Luci, už si asi v nemocnici, ale doufám, že to bude tak dobrý, že si tě tam nenechají :wink: Smůla se vám nějak lepí na paty...

Katy, já necítím ještě vůbec nic, skoro mi to přijde divný. Sice se říká, že prvorodičky cítí pohyby později, ale protože se můžou cítít už v 18tt a já už budu 21tt, tak z toho mám takový divný pocity... :frowning2: Za týden jdu do poradny a jestli nebudu nic cítit, tak ji donutím udělat UTZ.
Je super, že se kolegyně uklidnila - no, aspoň v rámci možností. Taky už měla docela dost času se s tím srovnat, ne? Ale hlavní je, že máte v práci "čistější" ovzduší.

Veru, Leni, hezky si tu procházku užijte ! A leni, nemysli na takový škaredý věci. Co mám říkat já? Bříško mi začalo růst až tak max. posledních 14 dní a nepřibírám pořád nic. To bych už z toho musela prošedivět.

O tom půjčování mi ani nemluvte. Hani, taky budu trochu krkavčí matka a nebudu chtít mimi půjčovat. Známá mě o vík.přesvědčovala, jak budu ráda, že budu mooct hodit mimčo po obědě tchýni do kočárku a budu mít klid a čas pro sebe... No nevím. Asi jí ho budu časem půjčovat, ale dokud bude takový maličký, tak ne (což pro mě znamená nhé dřív než po vánocích...)
2. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
Na další máme jet zase v pátek. Ale asi už je to trochu lepší, i penicilin máme kapat á 2hod. Říkali, že ty proplachy vůbec nebolí a když jsem se ptala, proč teda tak řvou, tak prý proto, že je násilím držíme. Možná na tom něco bude.
No já se cítím líp, vnoci jsem se potila jak prase s prominutím :slight_smile: Dnes jsem snad bez teplot, ale radši pořád čajíčku a i ten paralen jsem si dala
2. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz
Holky, potom budete nadávat, jak přibíráte :grinning: Nebojte, váha vyleze nahoru ani nebudete vědět jak :grinning: Já ze začátku taky nepřibírala a pak najednou šup a tolik kilo nahoře :grinning:

Paji, a co se týče pohybů, nemusíš se děsit, za chvíli je ucítíš, neboj :wink: Třeba máte nějakýho lenocha, co se nechce tolik předvádět :grinning:
2. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
Páji, Lucku si v nemocnici nechali, psala to Lenajsek. Bohužel :frowning2:
Jinak z těch pohybů si nic nedělej, určtiě to do příštího týdne ucítíš. Zkus se večer víc pozorovat. Ono je to opravdu nepatrný ty pohyby. Mně taky minulej týden na kontrole na rychlo udělala utz, aby viděla, jestli se malá hýbe :slight_smile:
Leni, to je fajn, že se cítíš líp, tak hlavně ne že hned vyběhneš ven, že už je ti dobře. Jen hezky pomalu a opatrně. Tak to je docela uklidňující, když vám řekli, že to malýho nebolí, to je člověku hned trošku líp, co? :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
dneska vás nějak nestíhám... Kolegyně má dovču - na kolech v Toskánsku, tak makám za 2 (no, skoro vlastně za 3, že :grinning: )
2. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Už jsem to četla, že si tam Lucku nechali. Chudák holka. Snad to bude brzy OK :wink:

Leni.dv, Vlašín mi na screeningu říkal, že máme hyperaktivní dítě a že by se z něj stal lenoch? No, všechno je možný :grinning: Víš, že jsem si říkala, jestli ho ty výplachy bolí? Taky mě napadlo, jestli ty mimča neřvou spíš z toho množství lidí kolem a cítí, že se něco děje..
2. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jo a mě doporučovala Hanča jíst čokoládu, je to přísun energie.... A je fakt, že když jsem si ji ze začátku dala, tak pak kopal, ale možná to byla jen náhoda :wink:
2. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
čokoládu? To je pravda, že ji skoro vůbec nejím... A to mám doma pěkný zásoby ještě snad z Mikuláše :grinning: No co, vyzkouším a uvidíme :slight_smile: Díky za tip :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
No prý to fakt nebolí, ještě si dělali srandu, že to nabízí tatínkům ať si to vyzkouší, aby věděli, že to fakt nic není :grinning:
2. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.