• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, přihoď zase nějaký fotečky s malým, určitě jich máte už plno :wink:
2. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Alčo, díky za blahopřání. Markétce vyřídím. Ve městě všechno vyřízeno, zvládla skoro 2 hodiny v kočáře a nespala, usnula cestou domů, tak teď je jak Šípková Růženka
2. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz
Leni, ony děti brečí už když jim násilím třeba držíme hlavu atd. Viděla jsem třeba na nastřelování náušnic, že malá nebrečela ani tak kvůli nastřelování, jako kvůli tomu, že ji sestra držela na klíně a tiskla jí hlavu
2. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
Zdravím, tady manžel Lucky. Mám pověření vás pozdravovat a vzkázat, že Lucka zůstane s OHSS asi tak týden v nemocnici, podle toho, jak se to bude vyvíjet. Mějte se!
2. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
hoj holky, jsme zpatky, jsem pomerne vyrizena, uz houbelec vydrzim:slight_smile:. Jeste jsme se stavili s Lenou na kofolce a nanukovi u nas v hospode a nejak jsem pozapomnela, ze bych mela opatrne na zaludek, uz mi v nem zase nejak divne skronda :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Pes to zalomil, tak jdu taky, i kdyz klasicky se ditko probouzi, kdyz si jen pomyslim na horizontalni polohu, takze zadny spani nebude. Ja nechapu, ze ho to jako bavi hlavou dolu a proc nechce lezet normalne??? :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Ježíííš, to mě moc mrzí, Lucce moc držím palečky, at se z toho brzo dostane :frowning2:
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Ježkovy očička, Lucka tam bude tak dlouho? Tak ji vyřiď, že ji všechny moc pozdravujeme a myslíme na ni. :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Ahojte :wink:

vidím, že Lucka má komplikace a musí zůstat ve špitále, to mě moc mrzí, snad si to špatný vybere teď a pak už to půjde jako po másle :slight_smile:

Marti, Markétce všechno nejlepší k půl roku :slight_smile:

Veru, už se Ti to krátí, co? Ty poslední týdny jsou fakt záhul, jak na psychiku tak na fyzičku, zvlášť, když sebou prcek mele, když Ty chceš spát :grinning: Ale neboj, za chvilku bude na světě a to už se nevyspíš vůbec :grinning: :grinning:

Jinak jsem přihodila pár fotek té naší hvězdy, tak jestli chcete, mrkněte
2. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky,jak se tu máte?
my se máme fajn,Tomášek je hodnej kluk.Zjistil že má ručičky tak je má furt nacpaný v papule :slight_smile:

Luci:tak at jsi brzo v pořádku a vše jde jak má :dizzy_face:

Zdeni:fotky krásný,hlavně ta uslintaná :wink:

No nic,jdu za prckem.za chvíli přijede moje babka,která x let dělala že neexistujeme tak se jdu na to psychicky připravit :slight_smile: jinak se mi zdá,že Thomas začal nějak často jíst,tak přemýšlím jestli mu stačí moje mlíčko a nemám ho začít přikrmovat :unamused:
2. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásím zpátky, procházka byla fajn, MM mě pak vyzvedl v Holubicích a jeli jsme nakoupit, 777 kaček za pár věcí v Penny... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Veru, t omě mrzí, že Ti zase škrondá v bříšku, snad to nic nebude...
Leni, dneska jste byli zase na výplachu, jo? To mě mrzí, že malej tak plakal, snad už tam nebudete muset za chvilku jezdit... držím palce!
S tou Luckou mě to mrzí, ach jo, hormony jsou holt svinstvo... :unamused: :frowning2:
Marti, taky vše NEJ Markétce k půl roku. :wink:
Zdeni ahoojky, na Verču mrknu, určitě je to už velká slečna.. :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Kači, já bych tipla, že je to růstový spurt, zkus to pár dní vydržet a mělo by se to srovnat. Verda se budila v noci každou hodinu, ale cca za týden to bylo v poho. A díky za pochvalu fotek :wink:

Lenajsku, to je hezká suma, 777 :grinning: Ale dneska za to nekoupíš nic moc, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
Leni, to jsu ráda, že je Ti už líp, ale jak píše Katy, pěkně pomalu a opatrně s tím venkem, tyhle bacily dokážou člověka pěkně potrápit...
To je fajn, že malýho ty výplachy nebolí, tak když tam máte jet až v pátek a atb už taky tak často nedávat, tak snad to bude jen a jen lepší... Pak už neplakal, jak jste byli doma?
Veru, odpočinula sis, jak jsem odešla? Snad jo... :slight_smile:
Zdeni, moc pěkný fotečky, malá je už teda velká.. :slight_smile:
Kači ahoojky! Takže Tomík má teď v papulce pořád narvaný ručky, jo? :slight_smile: Návštěvu nějak zvládněte... a s těma příkrmama nevím, jestli není ještě brzo... myslíš že mu jen mlíčko už nestačí? V tomhle Ti asi Kači moc neporadím, snad holky jo...
Páji, tak ať Ti jde práce od ruky a nejseš moc upracovaná... Zítra už bude středa, víkend se zase přiblíží... :wink:
A s těma kilama asi máte pravdu, asi se moc pozoruju... :confounded: :slight_smile:
2. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Zdeni, jojo, mně se vžycky povede nějaká pěkná suma. :slight_smile: No je to víc věcí než běžnej nákup, ale za chvilku to zase bude pryč... je fakt, že při nákupu domů tisícovka dneska bohužel nic není... :unamused:
Lucce napíšu, ještě jsem se k tomu nedostala... budu pozdravovat.
2. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Kači, Tomášek má 3 měsíce, to bych taky hádala na růstový spurt. Nepřikrmuj!! Je to brzy!! Vydržte aspoň týden, často koj a množství mlíka se ti zvedne. To zvládnete, je to normální!! Zafunguje "zákon poptávky a nabídky" :grinning:
2. čer 2009 v 16:30  • Odpověz
Čau holky, já měla zas rozlítanej den. V noci jsem se vzbudila ve tři a ne a ne zabrat. No usínala jsem tak v šest, ale v sedm už jsem musela pádit ke kadeřnici, takže smola :angry: Musela jsem si vylítat banky kvůli účtům, změnit si životko, vyřídit pár věcí na stavebním úřadě....no hotovo. Jak já to nesnáším, takový úřední věci :angry: Pak jsem jela k našim a tam si mě před chvilkou vyzvedl manžel...aspoň že tak...

volala jsem si taky do práce kvůli té pojišťovně, takže mě tam nahlásili, že jsem na MD. To jsem ráda, že jsem nemusela ještě běžet na pojišťovnu :wink:

Nechce se mi vás teď moc dočítat, tak snad ještě dnes najdu chvilku...tak zatím kočky :grinning:
2. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj, žádný odpočinek se nekonal, to je normálka, si dám příště pivo, páč po pivenku je dítě jak beránek:slight_smile:
břicho přestalo bolet, tak jsem si hned dala kedlubnu, tak nějak jsem dostala chuť:slight_smile:

helu, si mě teda celkem nahlodala s tou pojišťovnou, hned jsem psala do práce, jak to vlastně je, tak doufám, že nebudu muset ještě na pojišťovnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Já do obchodu chodím jen 1xtýdně, zato pořádný nákupy a tisícovky jen lítají :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jinak čerstvý pečivo kupuje každý ráno MM když jde se psem, tak to je fajn.

Zdeni verulínek je kus ženské, to je neskutečný, jak ten čas letí....

Jdu udělat večeři, i když MM dorazí až kolem půl deváté, tak aspoň dočučíme Austrálii. My to máme na etapy, protože než se večer slezeme v posteli, procvičíme svalové skupiny (:slight_smile:), tak je deset a pak už se díváme jen chvíli:slight_smile:)
2. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Brý večír, uspávám Matýska, MM je na tréninku tak můžu chvíli jukat jestli tu někdo nejste.... Dočíst asi nestihnu, ještě jdu poklidit...
2. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Veru, nevím, jestli je to daný, ale říkali mi, že se to dělá automaticky....ta pojišťovna....
2. čer 2009 v 19:22  • Odpověz
Heli, to mě mrzí, že ses moc nevyspala.. snad to bude dneska lepší. S tou pojišťovnou je to fajn, že Tě v práci nahlásili a nemusíš nikam běhat.
Veru, tak příště pivečko, jestli po tom fakt miminko spinká... :wink: Hezky cvičte, Tě teda obdivuju, já bych na to asi neměla nervy a nebyla bych tak zodpovědná... Určitě se Ti to vyplatí. A Austrálie je hodně dlouhá, my kdybysme se dívali, tak taky na etapy.
Leni, pěkná fotečka Adámka.. :wink: Jak Ti je, už líp? Snad jo... asi jste byli dneska ještě doma, že?
Hani, tak Matýska pěkně uspi a pěknej večer přeji... :wink:
Já se asi pro dnešek loučím, za chvilku začne Ordinačka a asi půjdu dřív spát, abych někdy vstala dřív... :slight_smile:
Mějte fajn večer! :wink:
2. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Tak mám krásný fotky od tchýně, ale bohužel mi sem nejdou dát :angry: Je to velkej formát a když to zmenšuju, tak se mě napíše, že je to nějaký zablokovaný :angry: Povedlo se mi sem přidat jen jednu fotku.
2. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
jéé,Leni, to je škoda. A neuvažuješ o nějaké stránce na netu? já mám fotky na rajčeti, nahrávám je velký a zmenšuje se to automaticky samo
2. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Leni, to je škoda, zkus jak píše Verča to rajče, to je hodně oblíbená stránka na vkládání fotek... ani jsem nevěděla, že to zmenšuje automaticky. Snad to půjde...
2. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak jak budu mít víc čas, tak to zkusím. Zatím jsem některý aspoň naskenovala, měla jsem je vytisklé na foto papíru
2. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jj já mám taky alba na rajčeti, protože zmenšovat pořád fotky se mi nechce :slight_smile:
2. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Čauky, Petřík konečně usnul tak můžu sednout k PC. S Luckou je mi to líto. Chuděrka toho má taky dost a ještě tohle :unamused: . Snad to brzo přejde a ona bude v pořádku.Chystám se jít s Petříkem do dinoparku tak doufám že už se to počasí udobří a bude pěkně ať můžeme vyrazit. Su na to zvědavá.

Leni doufám že se to Adámkovi brzo už vyléčí aby ho nemusely takhle pořád trápit. Dnes jsem byla s kámoškou na prochajdě tak jejímu mimču to hrozí asi taky a to má už 6.měsíců. Tak sem jí říkala co jsi tu psala, že to prý dětem nebolí. Jinak je škoda že ty fotky od tchýně nejdou vložit.

Neznáte některá nějaky kapky nebo prášky na to aby se mi ztratilo mlíko. Pořád mi tvrdnou prsa a musím pořád odstříkávat. MYslím si že když to budu takhle dělat pořád, že se toho mlika nezbavím. :unamused:

Lenajsku jinak s tím přibíráním, já skoro vůbec nepřibírala. Do 6. měsíce nebylo ani poznat že jsem těhotná a pak jsem přibrala za 2. měsíce 10kg.
2. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Pekny vecer:slight_smile:

Luci, to me moc mrzi, snad se z toho rychle dostanes!!!

Podaril se mi bezva kup v Terranove:grinning: Mam kalhoty na leto, sportovnejsi, na sirokou gumu a snurku za 550 a lnenou sukni na hooodne sirokou gumu za 300:slight_smile: Veci na gumu meli vic, asi to ted nastesti frci:slight_smile:
Byla jsem i v tehu obchode, zkousela jsem gate za 1000, ale 100% mi nesedely a to ja nemam rada :confounded:
2. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jinak mimco citim asi tak, jak popisuje Katy, slaboulinky kopanecky a hodne malo... Paaji, urco se taky docaks, kazda to holt mame jinak!
A to pohlavi se doufam pristi tyden dozvime:slight_smile: Jako nam je to jedno co to bude, hlavne kdyz bude zdravy:wink: Jinak si furt vic myslim na holcicku, ale myslim si, ze to bude kluk:grinning:
2. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahojte, koukám, že se ještě spinká, nikdo tady. My vyrážíme kolem 11 hodiny do poradny na půlroční prohlídku, tak pak napíšu, jak jsme vyrostli. Mějte se.

Katy.v: návštěva včera ok, vyrazily jsme na pískoviště, jsou tam houpačky, prolízačky atd. Natálce se tam moc líbilo. Akorát jak se asi točila kolem každýho sloupku, tak si kvalitně roztrhla rifle, ještě že se neškrábla, musel někde trčet nějaký hřebík, nebo co. Ale všechno v pohodě. U baráku jsme potkali sousedku, má ruku zavázanou, ufikla si špici prstu na kráječi, naštěstí ne moc, ale stačilo ... Natálka když ji uviděla, tak prchla do baráku, asi se jí vrátily vzpomínky na nemocnici :frowning2:
3. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj kočky, jéé, jsu dneska první? No to snad není možný... :grinning:
Teri, tak to máš jako já s tím pohlavím, vysněná je holčička, ale myslím, že to bude kluk.. :slight_smile: Ale jak píšeš, hlavně, že mimčo bude a že bude zdravý...
Taky jsem minule koupila plátěný tříčtvrťáky v Terranově, ještě tam mrknu. Zítra se chystám do Brna, tak se znova mrknu do C&A na ty plavky tankini, jestli tam budou...
Alčo, to je mi líto, že Ti tvrdnou prsa, snad holky poradí nějaké kapky nebo jiné přípravky... ať je brzo líp!
Leni, Tobě je snad už taky líp... jak jinak to jde jinak doma, to musí být nepopsatelně super pocit mít mimčo doma, že.... :dizzy_face: Snad Tě choroba brzo přejde a bude zase dobře, i malýmu.
Všechny moc zdravím, krásnej den přeji! Vypadá, že tam dneska bude krásně... :slight_smile:
3. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Jé, tak nejsu první, já to tušila, že mě někdo předběhne.. :slight_smile:
Marti ahoj, dobře dopadněte na kontrole, pak písni. :wink:
3. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.