• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leňulko, když jsem viděla ty nové těhu fotečky, tak jsem úplně zatlačila slzu :slight_smile: Hroozně moc vám to sluší, tchýně se fakt vytáhla. :wink: :slight_smile:
Už se vidím, jak přesvědčuju MM, aby se s náma (já + břísko) nechal vyfotit :confounded: Nesnáší focení, ale snad to aspoň kvůli mě protrpí (stejně jak na svatbě...) :wink: Mimochodem, je to neuvěřitelný, za 10 dní máme první výročí svatby a on do dneška neviděl naše svatební fotky....
16. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak zrada, malá v 9 usnula a ted se probudila.Jako naschvál. Než se vymotáme, bude poledne. Tak si srazík užijte, myslela jsem, že vás konečně uvidím naživo, tak příště. Zdravím
16. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Páji, takže taková sekretářka s personalistkou dohromady jo? Rozumím tomu? Tak to chápu, že je potřeba odhad na lidi
16. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Marti, věř mi, že sekretářka by to opravdu nezvládla a personalistika je jen okrajová záležitost... Dá se říci, že je to pozice vyššího managementu.
16. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsu doma, Leni ještě jednou díky moc za svezení, pomohlo mi to. :wink: Příště Tě zvu na obídek. :wink:
Já zrovna dojedla a asi půjdu na balkón s knížkou, odpoledne někam vyrazíme s MM. Nějak se mi dneska nechce být doma. Jinak holky, máte nádherný mimuška, fakt jsou k sežrání... :wink: a moc vám to sluší! Leni, Tobě taky! :wink:
Jdu si vás dočíst, všem krásný odpoledne přeji, mějte se fajně! :dizzy_face:
16. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Páji, t oje fajn, že nebyl žádnej kaz. Já jdu příští týden a obávám se, že tam tak minimálně 2 budou, spíš tři. U mě bohužel klasika, slabá sklovina... :unamused:
Týjo Páji, TM ještě neviděl svatební fotečky? :confused: No to jsou věci... to jde? :slight_smile: Týjo, to je za 10 dní? A budete si něco dávat? Já vůbec nemám představu co, to nejcennější a to hlavní, co jsme chtěli už máme, resp. snad v pořádku budeme mít, až se mimčo narodí... nic jinýho jsme si nepřáli. :slight_smile: Navíc s penězama to u nás není nijak slavný, takže to asi vidím jen na nějakej výlet spojenej s obídkem, i to bude stát docela dost penízků... Ale dávat si asi nic nebudeme. Oslavíme to v kostýmech, v zámku a podzámčí, pak oběd, a to mi bohatě stačí... :slight_smile:
A taky nevím, jestli by MM šel do focení se mnou a bříškem, možná se nechám časem vyfotit sama... uvidíme. A to ovoce a zeleninu ze Zelňáku bych si dala, jak pojedu zase někdy do Brna, musím se tam zastavit a nakoupit, tam to vždycky vypadá tak krásně a je to chutný, ne jak z těch obchoďáků...
16. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
Leni,
jo jo, je to tak, MM je ještě neviděl... Prý se na ně nemusí dívat, když tam byl... :grinning: :angry: A to platí i o všech ostatních fotkách.. :angry:
Já spojím na 2 výročí (chození a svatba) + jeho svátek a dostane nový hodinky. Dneska je jdu koupit. Dneska uteču dřív, hrozně mi trvá, než něco vyberu...

Už sis zkoušela šatky, vejdeš se do nich? :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Tak vidím, že jste si srazík užily :slight_smile: tak to je super :slight_smile:
Já teď přišla z procházky s naším psékem :grinning: a až přijede manža z práce, tak jedeme k našim a opět další procházka s jejich psékem...ale při tak krásným počasí jsem jedině ráda, že vypadnu....

Zítra musím opět do Brna, jdu k zubaři, moc radost z toho nemám, ale chce mě vidět ještě než bude mimi, pak se prý u něho určitě dlouho neukážu, což má asi pravdu :grinning: skočím do práce odevzdat papíry na mateřskou, pokecám s holkama jak jde život a přijedu domů zas určitě utahaná :grinning:
16. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
autor
Huj holky, my máme už taky nakrmíno a malej zas cestuje po obyváku - zrovna olizuje zeď čuně jedno :sweat_smile: Zmenším pár foteček od Kačky a šoupnu do společnýho alba :wink: Jinak jsem mooooooc ráda že sem Vás všechny viděla, teď jak jsou ty zahrádky, bude kočárkování a srazíkování jedna báseň :dizzy_face: měly by nám k té mateřské dávat rovnou i stravenky na ty meníčka co :grinning:
16. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Páji, tak to je něco s tím TM a fotkama... :grinning: To jsem ještě neslyšela. :unamused: No co, nepředěláš ho... Tak vyber nějaký fajn hodinky, já chci MM kupovat na narozeniny taky hodinky, ale ty bude mít až v červenci. MOžná dneska nadhodím téma výročí, jak přijde, a asi si řekneme, že si nic dávat nebudeme a užijeme si ten den se svědkama. Jinak šatky vyzkouším až příští týden... zatím mám strach a byla bych akorát naštvaná... :grinning: Tak to nechám na příští týden. Ale už jsu domluvená se svědkyní, že kdybych se do nich nevlezla, tak půjdem prostě v civilu, o nic nejde... ale šli bysme tak jako tak na zámek. :slight_smile:
Heli, tak ať to jde u zubáka v pohodě, a moc Tě to nebolí. A udělej si fajn výlet do Brna, užij si pokec s holkama.... :wink:
Hani, na fotečky se těším. Ty stravenky by vůbec nebyly marný... :grinning: Máš fajn nápady. Malej olizuje zeď? brrr, ten má teda chutě... :grinning:
Já se pomalu loučím, za chvilku dorazí MM a půjdem ještě někam ven... asi zase večer nakouknu.
Páá kočky!
16. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Páji, tak pozice "vyššího managementu" to mi moc neřekne. Vzhledem k tomu, že nevím,co jste za firma, nebo pro koho nabíráš lidi,tak nevím,co si pod tím mám vlastně představit. Ale to jen tak na okraj.

Holky, jsem ráda, že jsem vás aspon na chvíli na náměstí zastihla.
16. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Leni, zrovna jsem koukala na stránky pojišťovny a našla tohle:
Každý pojištěnec má právo na výběr jedné zdravotní pojišťovny. Příslušnost ke zdravotní pojišťovně lze měnit pouze jedenkrát za 12 měsíců, a to vždy jen k 1. dni kalendářního čtvrtletí. Za osoby nezletilé a osoby bez způsobilosti k právním úkonům provádí změnu zdravotní pojišťovny jejich zákonný zástupce. Při narození dítěte se právo na výběr zdravotní pojišťovny nepoužije.

Akorát nevím, co přesně znamená ta poslední věta... :sweat_smile:

Marti, teď hledám náhradu za sebe a doteď jsem si vybírala i všechny podřízené a jen jsem tím chtěla říct, že nejsem sekretářka.
16. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
Páji, díky moc, takže jen jednou za rok, ale mění se to vždycky až od novýho čtvrtletí. Tak jsem to zblbla. A tu poslední větu chápu tak, že asi nejde, abys matka měla jinou pojišťovnu než narozené dítko, jako že pro to dítko nemůžeš vybírat pojišťovnu, asi jinou, než máš Ty, jestli to chápu dobře.
Kdy končíš? MM šel na kolo a mně se začíná chtít spát, chtěla jsem s ním jít ještě odpoledne ven, ale nevím, jestli nebudu doma... Tak dobře vyber ve městě ty hodinky a pevný nervy s davama lidí. :wink:
16. dub 2009 v 15:52  • Odpověz
Páji, už jsem trochu v obraze, Ok :slight_smile:
Jinak ta poslední věta v té citaci ohledně pojištoven znamená, že novorozeně je automaticky pojištěno u pojištovny, kde je matka, to si ji samo nevybírá.
16. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Díky holky, tak nějak jsem si to vykládala. Ono je i lepší, když je dítě a matka u stejné pojišťovny, mají pak výhody.
Leni, měla bych jít domů cca za půl hodiny až hodinu, ale myslím, že to balím už teď.

Hezký zbytek odpoledne :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Nazdar holky, zdravím všechny a dá mi to pěknou dobu Vás dočíst :slight_smile:

My byli pár dní u našich ,tak jsem vůbec nebyla na netu,tam sice internet je,ale nebyl čas.

Hani, já na ten kurz úplně nějak zapomněla,jak jsem furt měla něco :frowning2: ,tak se nezlob.
Byla s Tebou maminka?

Plánujete ve Vyškově sraz nebo jsem to zase prošvihla?
16. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Hoj holky, měli sme úraz cellý odpoledne sme strávili v nemocnici, naštěstí o.k. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teri už sem si říkala co s tebou je, kurz byl super, máti byla taky, bude tady možná pokračování tak bude určo ještě možnost :wink:

Srazík byl dneska..
16. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
Teri ahojky, zrovna dneska jsme o Tobě mluvily, jestli jste v pořádku, nebo jestli jen nemáte net... tak jsem to tipla správně, že jste neměli čas na net, ale nevěděla jsem, že jste byli u vašich. Srazík byl fakt dneska, ale určitě nebyl poslední. Hani, díky za fotečky. :wink:
Jejda, byli jste v nemocnici s malým? Co se stalo? :frowning2: :frowning2: Tak hlavně, že je vše OK...
Jdu večeřet, dostala jsem chuť na krupičnou kaši, tak asi uklohním. Ať žije moje předsevzetí bez sladkýho, asi začnu příští týden... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Krásnej večer všem! :wink:
16. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj Hani, co se stalo?? Hlavne ze je vse v poradku... :slight_smile:
16. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Jinak holky dik za odpovedi:slight_smile:
16. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:

Vidím, že srazík jste si užily :slight_smile: Pěkný fotečky :slight_smile:

Lenajsku, to se mi líbí, jak plánujete tu oslavu výročí, je to dobrej nápad, originální.

Hani, co se stalo? Hlavně, že je všechno ok

Jinak my jsme byly na prochajdě u babičky, tak jsem se zase přežrala, s takovou ty kila dolů asi nepůjdou :sweat_smile: Malá je teď poslední dobou podezřele hodná, čekám, kdy mi to dá vyžrat :grinning:

Jdu nachystat koupání a pak uspávat, tak se mějte :wink:
16. dub 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Dnes jsem nebyla v práci, protože mě v noci chytla zase taková migréna, že jsem byla úplně vyřízená. Tak jsem si potřebovala přispat s tím, že si pak půjdu k obvoďákovi pro propustku do práce. Ten mě ale poslal ještě na neurologii. Chytá mě to teď každý týden, tak si netroufl mi říct, jaký léky v případě nouze můžu. Na neurologii mě prohlídla a řekla, že teď v druhém trimestru bych relativně mohla dětský Ibuprofen, ať se zeptám v lékárně. Zároveň mě rovnou objednala na příští týden na Jugoslávskou k nějaké Dr. na odblokování hlavových kloubů....
Nejvíc mě pak naštvalo, že každý Dr. říká něco jinýho, posledně mi obvoďák řekl, že v případě nouze, ať si dám Nalgesin. Neuroložka řekla ten Brufen a když jsem přišla do lékárny, tak mi řekla, že ani jedno z toho v těhotenství nepřipadá v úvahu, tak mi dala nějaký Neo-Cephyl (je to lék současně s homeopatiky)... Tak komu má pak člověk věřit :angry: :angry:
Každopádně jsem už do práce nešla a udělala doma plno věcí :slight_smile:

Tak vás jdu teprve dočíst..
16. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
Katy, tak hlavne at te to moc netrapi... A zitra jdes do prace?
16. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
Helu, fajn že je mimísek zdravej a vše v pohodě :slight_smile:

Leni.dv, fotky jsou fakt úžasný! Je to výhoda mít za tchýni fotografku, co? Budete mít moc hezkou vzpomínku. Je to fakt nádhera :wink: :dizzy_face:

Páji, tak jsi taky dopadla u zubaře na jedničku, to si člověk hned oddychne, co? Bezva!

Hani, jakej úraz? Je fajn, že je Matýsek v pořádku, ale co se stalo?? Nás napínáš...

Lenajsku, já už měla chuť na krupici několik dní, ale vždycky až večer, tak jsem si ji vždycky odřekla, ale dnes mi mamča uvařila rýžovou kaši, tu taky miluju! :grinning:

Na srazík vám vyšlo super počásko, super! Ale prý se to má o víkendu zkazit... :frowning2:

Erinko, zítra už normálně jdu, i dnes už mi bylo dobře, jen v tu noc jsem toho moc nenaspala, tak jsem to potřebovala dohnat, jinak bych byla v práci stejně nepoužitelná.
16. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
Hušu su tu, koupali sme a krmily. Malej si stáhl ze stolku na hlavu zrcadlovku a má tam bouli jak pinpongáč, naštěstí všechno v pohodě :wink:
16. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak ještě, že je to jen boulička :wink:
16. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Hani, hlavně že jste v pořádku, to je důležitý. První srážka v životě, co. Člověk má strach, aby malýmu nic nebylo. :wink:
16. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Dobré ránko!
Tak už jsem zase v práci, ještě že už je pátek :slight_smile: Tento týden jsem si opravdu zkrátila, v pondělí volno, v úterý screening, takže jen půl den v práci a včera doma :slight_smile:
Zítra jedeme na Slovensko na šedesátiny, tak se docela těším, budeme se vracet až v neděli večer.
17. dub 2009 v 07:52  • Odpověz
Ahoj Katy, úplně si mě vyděsila s tou migrénou. Říkala jsem si, že máš asi hodně práce, tak nepíšeš... Já jsem to zatím vždycky protrpěla bez jakýchkoliv léků, ale je to hrůza. Zrovna mě dneska od rána bolí hlava, moc jsem toho nenaspala, tak možná proto. :confounded:
Je úplně na pytel, že ti každý říká něco jiného. MOžná má Dr. pravdu v tom, že máš nějak bloknutou páteř. Byla jsi na takovým tom vyšetření, jak ti dávají elektrody na hlavu a musíš tam hodinu ležet ze zavřenýma nebo otevřenýma očima, jak si řeknou?
17. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.