• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Pájo, v lékarně jsem za ní dávala kolem 300 Kč.
3. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
Páji ahojky, tak to je fajn, že jste byli na večeři, to věřím, že jste se nadlábli. :slight_smile: Kde jste byli?
Jé, tak to je fajn, že kyblík bude mít půjčenej... já zase budu mít od kamarádky půjčenou i vaničku, takže kdyby se kyblík neujal, bude vanička, ale doufám, že kyblík bude mít úspěch.
Páji, kdy máš narozeninky? :wink: To je super s tím vysavačem, to se hodí. :wink:
Myslím že ta odsavačka stojí kolem 300ká. A když je vysavač s regulací otáček i výkonu, to je super.
3. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahojky tak hlasím, že včera mi to nedalo to špinění a jely jsme do špitálu. Prcek je OK. Odpovidáme 7 ¨plus 4 tt a už jsme velicí 1,1 cm :grinning: ¨

Holky co jste doma dodržujete vycházky?
3. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Díky za info. Koukala jsem, že ruční odsavačka stojí kolem 50,-. Leni, byli jsme u nás ve steakehousu, ale místo masíčka jsem měla Burrito con carne (mňamková tortila s kuřecím masem a smetanou) a MM pizzu. Měli jsme výročí :slight_smile: Narozky mám až za 2 měsíce, ale naši naznali, že je škoda, aby běžela záruka naprázdno, tak mi ho dali rovnou. A mám ho i ke svátku a skoro si troufám říct, že asi i k vánocům, vzhledem k tomu, že zrovna nejlevnější nebyl...
Vaničku koupím jedině v případě, že koupání v kyblíku bude z nějakýho důvodu nemožný...
3. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj Misicko, gratuluju, ať se prckovi daří:slight_smile:

Leni díky za ten recept, ale nemám ingredience, tak jsem se rozhodla, že večer udělám MM livance z kefíru a ty jahody dám nahoru.
No nic, povzbudila jsem se na diskuzi o EPINU a jdu cvičit, bože fakt se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
jo a Misicko, já žádný neměla napsaný a prděla jsem na to, nejsu vězeň. Ale včera jsem četla v diskuzi, že v Ostravě řádí kontrolóři a chodí i na těhule, to je děsný:frowning2:
3. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Miši, moc gratuluji! :wink:
A co se týče vycházek, já je nedodržovala. Ale je fakt, že jsem je měla psané od 8-20 hod :slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Míšo, moc gratuluju, to je paráda!!! A co to špinění, co Ti řekli? Snad to bude dobrý...
Já mám vycházky napsaný, ale nedodržuju je... zatím ťukám, kontrola nepřišla. Prostě o víkendu bych nemohla nikam jet... někteří dr. je prodlužují, moje to nechala tak, jak mi to napsali v CARu, 4 hodiny denně. Ale plánujem v létě jet s MM na dovolenou na chalupu, tak dr. řeknu, jestli by mi mohla na ten týden změnit adresu pobytu, týden nehodlím riskovat. Modlím se, aby kontrola nepřišla, ale člověk nikdy neví... :unamused:
Tak, jak měla Lenča napsaný vycházky, to je super. Určitě by nikdo ze sociálky nepřijel na kontrolu v sedm ráno, nebo v devět večer...
Páji, tak to jste měli dobrůtku... :slight_smile: Výročí chození, jo? Výročí svatby už bylo.. :slight_smile:
Jdu se naobědvat, taky si nechte chutnat, kdo budete obědvat...
Veru jasně, z jahod se dá udělat třeba i rozmixovaný s mlíkem, jako koktejl... já je nejčastěji konzumuju samotný, jsu na nich doslova závislák. Doufá, že z toho prcek nebude mít v budoucnu nějaký potíže, jako alergii... snad ne.
3. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Veru, Ty jsi to ale měla podle mě od dr. udělaný tak, že ona prostě pracuje v nemocnici, tak kdyby něco, prostě jsi u ní byla v nemocnici na kontrole... výhoda nemocnice oproti klasické ordinaci je v otevírací době. :grinning:
3. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
JJ, t je fakt, to byla výhoda:slight_smile:
Jsem si teď volala s mamkou a poprosila ji, aby mi z práce přinesla nějaké větší balení kondomů, tak sem jí vysvětlovala, že to používám na ten cvičební balónek, tak se řehtala, že jsem prdlá.... Ale mě je fakt trapný kupovat v DM několik balení týdně, si připadám blbě:slight_smile:
3. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
No mě právě psala jedna holka z koňa , bydlí v Benešově, že včera přišly v 7 večer :astonished: Já zatím nemám tak to dodržuji, ale doufám že mi za týden napíše tak nevím jak to budu dělat.
3. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
Špinění je asi kvůli tomu , že bych jako měla dostat mrchu a vyplavují se ze mě zbytky .
Odpočívat a nic netahat
:slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Veru tak si obědnej kondomy přes net ať ti to není blbí :grinning:
3. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Leňi tak já denně piju jednu velkou sklinku koktejlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Týjo mít napsaný vycházky od 8 do 20 tak si piskám to sji někoho podplatila ne??
3. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Veru, Ty jseš fakt éro. :wink: A doveze? :slight_smile:
Míšo, tak třeba Ti napíše neomezeně, někteří dr. píšou neomezený vycházky těhulkám.
Já se loučím, jdu dodělat ten koláč a volal taťka, že přijede na návštěvu, tak konečně i u nás doma bude nějaká návštěva... :slight_smile:
Mějte se fajně! :wink:
3. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Leňi užij si náštěvu :slight_smile:
No moc tomu nevěřím, že budu mít celodení. Jen nechápu jak někdo napíše od do a jinej doktor dá neomezený :astonished:
3. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky tak já měla vycházky napsaný 2 hodky ráno a 2 odpo. Za celou dobu mi kontrola nedošla. Ze začátku jsem to dodržovala ale pak sem se na to vyprdla. Přesně tak jak psala veronika.h nejsem přece vězeň a těhotenství není nemoc abych musela být zalezlá doma.
3. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Leni, já jsem nepila ani jemně perlivý. V každým případě můžeš zkusit, já ty perlivý "vytřepala" a nebo nechávala jsem je chvíli otevřený, ono těch bublin ubyde.
3. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Holky, Markétka váží 7000g, a měří 67 cm. Takže jsme narostli do šířky. Jinak ok. Další poradna až za 2 měsíce

Já vycházky neměla a stejně jsem chodila ven. Musím někdy taky nakoupit atd. Bych doma zblbla. Ještě jsem neviděla, že by na nějakou těhulku došla kontrola! Dokonce moje šéfová na jednu neoblíbenkyni kontrolu poslala a oni tam ani nešli, dobrý co?
3. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
Tož jsem to nějak na tom rajčeti zkusila:

http://lenadv.rajce.idnes.cz/ADAMEK/
3. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojte, tak jsem zpět od odktora, tak malá už si dala říct a otočila se. SLáááva! Už nemusím prozkoumávat diskuze "císařský řez". Samotný otočení jsem necítila, jako že bych vyloženě poznala, že se otáčí. Ale z ničeho nic mě začalo bolet pod žebry a mám tam hrbolek. Mi dnes doktor ukázal že jsou to nožičky, šlapky.Občas to ale dost bolí, jak se protahuje. Je to hodně nepříjemný.
M1rti ty homeo na kojení si určo pořídím, na homeo já dám, používám hodně oscilo, když na mě něco leze a je to pryč a nebo od bolesti (hlavně hlavy) takový kuličky a taky to pomáhá.
Veru já jsem takový šílenec, že už bych určitě měla kabelu nachystanou. I když některý maminy píšou, že když už to přijde a vypadá to na porod, tak se ještě osprchují, dobalí, někdo něco uvaří a pak teprv jedou. Ale to tak asi nemá každej.
Kontorlu jsem ze začátku prožívala, ale ted už na to nějak nemyslím, Doufám, že na těhule nechodí.
3. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
Leni krásný fotečky!!! Fakt celej manžel, ale neboj, ono se to ještě změní :wink:
3. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Lenííí, to je krása... máte nádhernýho synka, fotky parádní... :slight_smile: jsu z toho hotová. :slight_smile:
Alčo, Tobě chodila neschopenka z jaké sociálky? Já furt nevím, od koho by mi mohla přijít kontrola, když mi neschopenku platí Brno a bydlím v okrese Vyškov...
Marti, pěkná míra. :wink:
Lili, super, že se malá otočila, paráda. :wink:
Jinak se můžete mrknout i na můj dnešní výtvor: www.lenajsek.sblog.cz :wink: Za chvilku ho načneme, tak už nebude tak hezkej. :slight_smile:
Návštěvu čekám každou chvíli, tak se loučím... ahojky!
3. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Leni mě chodila s Vyškova. Sice bydlím okres Prostějov,ale do práce jsem chodila okres Vyškov
3. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Leni.dv jukla sem na rajče. Krásné fotečky. moc vám to s manželem a Adámkem sluší :wink:
3. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz
No já si taky myslela, že na těhotný nechodí, ale co v jiné diskuzi holky psaly, že na ně došly tak mě to trochu vylekalo :unamused:
Za tři týdny máme jet na svatbu a jestli mi bude dobře tak tam budeme celí den.
3. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Hmmmm, Leni, hnedka bych si dala, mňaaaaaam :dizzy_face:

Jo holky, ještě mi nedošla za duben mateřská :angry: Kam se mám obrátit, abych jim pěkně vynadala? :angry:
3. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
Leňi to ti stejně nepomůže když jim vynadáš nic si z toho nedělají, nadavají jim pořád někdo a nic se nezměnilo :angry:
3. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
Lili, ty homeopatika byly dobrý, jen je běžně nemají. Jsem je teď chtěla a už v druhé lékárně mi řekli, že mi je objednají. To se domluvím v nějaké bližší lékárně

Leni.dv: fotečky krásný. to je dobrý nápad s tím rajčetem. Já se s tím vždycky nadrbu, než to zmenším a zašvihávám si počítač
3. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.