• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni.dv: já si po jídle nad ránem beru malou taky do postele. Je to ale kvůli mě. Nechce se mi vylízat z postele a ona takle dýl spinká :wink:
3. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Leni....Adísek je fakt úžasnej...celej taťka...jestli ti to nevadí,přidala jsem si tě do oblíbených...mooooc krásný fotečky.
3. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
leni...a jak jsi se ptala na tu jemně perlivou vodu...já ji ze začátku nepila vůbec,protože jsem se bála,aby malej netrpěl na prdíky a neměl náhodou koliky...ale jak se teď víc hýbe,tak už si občas dám a nic nám to nedělá...ptala jsem se doktorky a ona řekla,že můžu ,ale všeho s mírou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

misicko, hlavně. že to špinění neznamenalo nic vážnýho a aspoň ses kukla na prcka :wink: S tou neschopenkou, já jsem měla asi od 10tt a nepřišli ani jednou. Měla jsem vycházky od 9 do 18, ale taky jsem nedodržovala. Pokud vím, po osmé večer už nesmí chodit. Já jsem byla i domluvená s dr, že kdyžtak napíše, že jsem byla u ní

Veru, tak jak to jde s epi-nem? :grinning: Taky bych si ho pořídila, ale dozvěděla jsem se o tom až když jsem byla v 37tt, tak by to nestihlo ani přijít :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni, mrkla jsem na fotky, Adámek vypadá jako pohodář :wink:
3. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Giselka a to jsi si řekla o tak dlouhý vycházky nebo ti je napsala sama od sebe?
3. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
Jsme se vrátili z venku, jsem teda pěkně vyfoukaná :grinning: Sotva dám Aďulu do kočárku, tak je v tu ránu tuhej a to mi ještě před tím doma pořvával :slight_smile: Ted to v něm pěkně hrčí, no jo, chlap :grinning:

Ještě k tomu pití. Trochu si té jemně prlivé dám, ale jen trochu. Jinak piju sirupy a multivatamíny, ty snad nevadí???

MÍŠI, mě ty vycházky napsala sama dr :wink:
3. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak jsu tady, na jógu jsem nakonec nešla, pořád mě občas poolívá břicho a teď mě začaly bolet bradavky, jak kdyby mi zase rostly prsa a je to dost nepříjemný, už od včerejška mě to pobolívá, tak jsem se byla omluvit, že na jógu chodit nebudu, že se necítím... přece jen to není těhotenská jóga a člověk by asi neměl cvičit všechny cviky... od jedné kočky ze cvičení, co jsem ji potkala asi hodinku před tou jógou mám půjčený knížku o cvičení v těhotenství, tak budu pomalinku cvičit něco doma, a zajdu si na nějakou těhu masáž...

Leni, zavolej na sociálku do Brna (myslím že Ti peníze posílali z Brna, když jsi byla v Brně zaměstnaná, že?), kde je problém... já jsem tam taky koncem května volala, jak to vypadá s penězama za duben. Zeptají se na Tvé rodné číslo a řeknou Ti co a jak.

A s těma vycházkama, ono je fajn se domluvit na případné alibi u dr, ale k čemu to člověku je, když je to dr. který má ordinační dobu jen ve všední den a jen třeba dopoledne... víkendy mu stejně nezajistí, pokud zároveň mepracuje třeba v nemocnici...
Já nevím, no... pořád se mi to řešit nechce, na neschopence jsu od začátku a ještě dlouho budu, až do října... myslím že kdyby přišli, tak poprvé je to něco jako varování, tak pak si holt bude muset dát člověk větší pozor, ale hned si myslím že peníze nestrhávají... ale je to jen moje domněnka.
3. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Leni máš recht, pěkně tam fučí... kdyby nefučelo, je teploučko. Tak snad se to vyfouká a bude pěkně i o víkendu...
3. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
Leni já se taky prolívám většinou multivitamínem a míchám si ho s čajem pro kojící matky...pomáhá jak mě,tak malýmu...mlíka mám na rozdávání,tak ho odštříkávám a zamrazuji :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
babel a do čeho to zamrazuješ? já si taky občas odstříkávám, ale nemám to do čeho mrazit :sweat_smile: A teda ani nevím, je to fakt dobrý zamrazovat? :fearful:
3. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
Leni tak s tou kontrolou se mi zdá že jet to tak jak jsi psala, že napoprvé dají jren varování. Venku je fakt fučák jak něco. Byla jsem chvíli s Péťou na prochajdě a su stoho vyfoukaná. Ale jinak je hezky. Nechala jsem se taky zlákat na to rajče. Kámošky mi pořád píši ať jim zašlu nějaké foto tak jsem udělala album na rajčeti. tak kdyby jste chtěly někdo juknout http://alcamozna.rajce.idnes.cz/. Zítra mi MM odjíždí do Polska kvůli reklamaci tak budu poprvé za 3 roky co bydlíme spát sama doma :frowning2: Tak jsem na to zvědavá jak budu spát.
3. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
Brý večír vespolek, teprv teď sem si za celej den sedla a myslím že brzo odpadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zas sme celej den lítali po venku... jen sem Vás zběžně proletěla...

Teri: Na pohlaví jsem moc zvědavá, doufám že mi necháš echo na icq, páč v diskusi já se ztratím :wink:

leni, ali: Super fotečky prcků na rajčeti, koukám že je tam hafo místa, že by sme tam přesunuly vyškovačky? :wink:

Leni: Adámek nějak rychle roste :wink: a moooc krásnej, ty xichtíky co háže :dizzy_face:

lenajsku: Teda dortík přímo k nakousnutí, hned bych si dala kousek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Potkala jsem dnes zas Kačku, novej kočárek větrá o 106 :grinning: Jinak hlásím druhej zub, myslím že teď to podle dásní pojede jeden za druhým. Novinky u nás celkem nic moc, Matýsek zahájil za celej den spaní pouze hodinu denně, takže fakt fičák ho nějak zabavit, lítá po celým bytě s výskotem a já za ním jak ocásek a "hlídám" aby si nenabil čumák, ale i tak nějaký pády sou. Jinak to moje blbnutí s hubnutím mi fakt zrušilo mlíko, takže opravdu, dokud chcete kojit, neřeště váhu a hlavně jezte, páč já už to fakt nerozkojila a těžce jsem to oplakala a musela sem koupit Nutroš :cry: . Zítra jdeme na prevenar, tak snad bude všechno zas o.k.
3. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Ach jo, zrovna když mám čas tak nikde nikdo :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Leni,já jsem si na to objednala přes net sáčky na zamražení mateřského mléka.Jsou sterilní jejich tam 20 nebo 25,ale stojí to 250 - 300Kč...mléko v tom může být zamražené až půl roku...říkají,že při měsíčkách je slabší mléko,tak bych to pak třeba upotřebila,nebo až ho budu mít málo... a to může být třeba ze dne na den :frowning2: ale určitě je to lepší,než to vylívat.malej se teď budí v noci až kolem 5 ráno,tak mi většinou ta prsa už pomalu explodují :slight_smile: :slight_smile: taky jsem se na to ptala doktorky a ta říkala,že nevadí, že je to zmražené...
3. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Jo s tí mlíčkem na zamrazování... mám sadu těch via pohárků na zamrazování mlíčka, nový nepoužitý, klidně ti věnuju, já už nevyužiju :unamused:
3. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Byla zmínka že při měsíčkách je slabší mlíko. To je už máte. Já je pořád nedostala a to mám 15. měsíců po porodu.
HAni nechcete udělat někdy v brzké době srazík, že bych se přijela za Váma kuknout :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Hani - můžu se tě zeptat,dokdy jsi kojila???Teď jsem trochu zhubla a vystrašila jsi mě tím hubnutím :unamused: :unamused: :unamused:
3. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Čau Haňule, tak ty už úplně končíš s kojením? To tě tak mrzí, že jsi to oplakala?
Jé, Hani, to by bylo fajn, koupila bych to od tebe :slight_smile: No jenže kdy se zase uvidíme? :confused:

Mě právě dnes jedna známá říkala, že je to zbytečný zamražovat, tak mě úplně zmátla.
3. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ali...měsíčky ještě nemám...ale Tomísek má teprve měsíce...
3. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Leni - pokud budeš pořád plně kojit i za půl roku,tak to třeba ani neupotřebíš a je to zbytečný...ale zase si říkám,že to můžu občas vytáhnout jen tak,když malýho nechávám chvilku u mamče...
3. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ali, fotečky moc pěkný, nedívala jsem se ještě na všechny, zítra domrknu. Až bude mimísek na světě, tak se asi taky přesídlím na rajče, je tam fakt hafo místa a kamoška má taky od narození prcka po měsících rozdělený fotečky jeho života, hrozně ráda to prohlížím. A super, že to automaticky zmenší.
Tak jestli je to tak s tou první kontrolou od sociálky, tak to je v pohodě... uvidíme, jestli fakt přijdou, nebo ne.
Hani, to mě mrzí, že Ti mlíčko zmizelo a malej bude na Nutrilonu... ale určitě jsi mu dala hodně vitamínů, minerálů a obranných látek, takže bude zdravej jako řipa... :wink:
A děkuju za pochvalu dortíku. MM si teď dává už druhej kousek, což je u něj co říct... :slight_smile:
Hani, až zase někoho potkáš, jako mamči odsud, tak že zdravím.. :wink: A je s kočárkem Kačka spokojená?
A s tím Matýskovým spaním resp. nespaním, to je docela záhul ho furt hlídat, co... tak hodně síly!
3. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
babel: Do téhle soboty :unamused:, já hubla účelově, míň jídla víc pohybu :wink: , bohužel sem nebyla ten případ kterej by hubnuj u kojení nebo kojením, tak sem s tím chtěla trochu pohnout a jak sem snížila příjem jídla a tak tak mlíko začalo mizet a bohužel sem to pak už nerozkojila ani homeopatikama :confounded: Jinak já dostala první MS až po půl roce
3. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Ali :astonished: tý jo, tak to je mazec, ale to bude tím kojením ne
3. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Hani - děkuju...tak to radši budu víc jíst :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ještě pořád má po porodu 2 kila nahoře,ale za to mi to nestojí :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jo Hani, jak to že Kačka má novej kočár? Ten firkon jí nevyhovoval nebo jak? To jsem nějak nepostřehla :confused:
3. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Ali, no mohly by sme zas něco spáchat co :grinning: Tak holky jak ste na tom příští týden třeba?

Leni: Ti to věnuju :wink: no já se nedostanu, nebude mít třebas tchýně cestu přes Vyškov?
3. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
Leni: Ne vyhovoval, ale stejnej případ jako já :grinning: láska na první pohled a musela ho mít :grinning:

lenajsku: Jj pozdravím všechny, já většinou teď jdu s někým, tak nemám ani moc čas splknout... :confused:
3. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hani můžeš být ráda žes kojila aspoň těch 8. měsíců :slight_smile: . Některé nokjí vůbec. :wink:
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Ježiš, tak doufám, že ta láska na první pohled nepotká i mě, pač by mě MM asi zastřelil :grinning:
3. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.